Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - funkcjonalność, sprawy moderacyjne


Admin1
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • Administratorzy
9 godzin temu, Jaro_747 napisał:

świadomość zagrożeń w internecie powinna być obowiązkiem zarówno administratorów jak i moderatorów większych portali.

Spokojnie o takich zagrożeniach jesteśmy świadomi i często przeciwdziałamy a co za tym idzie wam jako użytkownikom się to nie podoba. W czym leży problem aktualnie ? 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Espectro napisał:

Spokojnie o takich zagrożeniach jesteśmy świadomi i często przeciwdziałamy a co za tym idzie wam jako użytkownikom się to nie podoba. W czym leży problem aktualnie ? 

 

Że oddolnie dalej to widać a działania odgórnego nie!

Jak np. odgórnie można to uwidocznić?

Na przykład zamiast jednemu czy drugiemu dopinać znaczek branża z czym Moderacja nie ma problemów dopiąć znaczek;

rosyjska agentura

wróg Polski

forumowicz pro rosyjski 

Informuje że jest wojna z Rosją i ona już jest także na wielu płaszczyznach u nas w kraju i także nasze forum przestaje w związku z tym być poprawne politycznie dla rosyjskich bandytów i osób je popierających

 

Moderacja już dawno powinna wiedzieć po wielu wpisach kto jest swój a kto obcy-wróg a oznaczenie ułatwiało by osobom postronnym nie wpadanie w sidła ich dezinformacji i rozwadniania istotnych newralgicznych dla wiedzy społeczeństwa tematów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy
14 minut temu, ASURA napisał:

rosyjska agentura

wróg Polski

forumowicz pro rosyjski 

Oczekuję na ikonki oraz propozycje zaprezentowania takowego stanu. (żart) 

15 minut temu, ASURA napisał:

Moderacja już dawno powinna wiedzieć po wielu wpisach kto jest swój a kto obcy-wróg

I wie o tym. W sekcji moderacyjnej jest lista takowych kont. I albo daje się zatwierdzanie wpisów albo kara się jak za receydywę wyższymi punktami. Takich co piszą bzdury było zawsze dużo a teraz to nei wyjątek. 

 

17 minut temu, ASURA napisał:

Informuje że jest wojna z Rosją i ona już jest także na wielu płaszczyznach u nas w kraju i także nasze forum przestaje w związku z tym być poprawne politycznie dla rosyjskich bandytów i osób je popierających

Możemy wprowadzić zero tolerancji i jakikolwiek wpis choćby pochwalający lub neutralny na temat rosji karać dość surowo.

Problem w tym ze wielu na forum to nie ruska agentura a zagubione owieczki i lub mające inne doświadczenia życiowe niż 99% społeczeństwa. Proszę pamiętać że słychać tego co najgłośniej krzyczy a nie tego co mądrze mówi. 

 

13 godzin temu, soundchaser napisał:

Jak wymyślona plandemia koronawirusa i wszystkie związane z nią akcje niszczyły gospodarki krajów i doprowadzały do celowych zgonów ludzi, to zindoktrynowani forumowicze nazywali prawdę teoriami spiskowymi.
Teraz w obliczu agresji Rosji na Ukrainę sami tworzą teorie spiskowe. 
W obydwóch  przypadkach kłamią.

Dla kogo pracują? 😎

Jedno i drugie to teorie spiskowe. A pozna prawde ten co faktycznie był na froncie i lub uciakał przed kulami z własnego domu. Co do tematów to fakt covid w Polsce nagle zniknął choć zachorowania jakieś są i problem pewnie nie zniknął a media podłapały coś nowego i ciekawszego. To że ci sami użytkownicy którzy pisali swe teorie spiskowe w temacie Covidowym przeszli do tematu o Ukrainie to nic dziwnego a zwykła sprawa o której mieliśmy pewność że tak będzie. 

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, Espectro napisał:

Takich co piszą bzdury było zawsze dużo a teraz to nei wyjątek. 

Kto pisze bzdury okaże się po czasie, tak jak okazało się w wątku covidowym.

22 minuty temu, ASURA napisał:

Moderacja już dawno powinna wiedzieć po wielu wpisach kto jest swój a kto obcy...

Mam nadzieję, że moderacja przede wszystkim widzi, kto na swoich pięknych ideach odleciał od rzeczywistości.

------

3 godziny temu, Espectro napisał:

Spokojnie o takich zagrożeniach jesteśmy świadomi i często przeciwdziałamy a co za tym idzie wam jako użytkownikom się to nie podoba. W czym leży problem aktualnie ? 

Ogólnie jest ok.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Im większe przekonanie w swe działania i przekonania tym bardziej stajemy się fanatykiem w tej sprawie a nie osobą trzeźwo myślącą. W dzisiajszych czasach podświadomość i szereg zabiegów mają na celu nas ogłupić aby uzyskać jakieś cele. 

 

1 minutę temu, szymon1977 napisał:

Kto pisze bzdury okaże się po czasie, tak jak okazało się w wątku covidowym.

26 minut temu, ASURA napisał:

CO się okazało ? 

 

2 minuty temu, szymon1977 napisał:

Ogólnie jest ok.

Ogólnie prosiłbym o nie zgłaszanie 10 wpisów pod rząd. 

Miłego dnia.

 

 

premiumLogo.png.4898b6efb5f58c29de38035906862b7a.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Espectro napisał:

CO się okazało ? 

Zapytaj w wątku covidowym, bo tu odpowiedź byłaby OT.

8 minut temu, Espectro napisał:

Im większe przekonanie w swe działania i przekonania tym bardziej stajemy się fanatykiem w tej sprawie a nie osobą trzeźwo myślącą. W dzisiajszych czasach podświadomość i szereg zabiegów mają na celu nas ogłupić aby uzyskać jakieś cele. 

Tak.

9 minut temu, Espectro napisał:

Ogólnie prosiłbym o nie zgłaszanie 10 wpisów pod rząd. 

Co zrobić, jeśli 10 wpisów jest niezgodne z Regulaminem? Jak inaczej pokazać, ze ktoś zamiast pisać merytorycznie na temat, rozwala dyskusję zwykłą pyskówką?

10 minut temu, Espectro napisał:

Miłego dnia.

Miłego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
11 minut temu, Espectro napisał:

Oczekuję na ikonki oraz propozycje zaprezentowania takowego stanu. (żart) 

Bagatelizowanie realnego zagrożenia ze strony Rosji to nie jest żart!

 

Piszę to np. jako osoba która pamiętająca komunę Gomółkę, zwerbowana wbrew sobie w Stanie Wojennym do wojska i terroryzująca bronią i amunicją własny naród jako jednostka nie mająca wtedy nic do gadania. Piszę jako osoba której rodzina po 1945roku była do 1989 roku ustawicznie niszczona mimo że od 1406 roku dawała przykład patryjotyzmu 
 

Tak że albo administracja i moderacja napiętnuje widocznie te tolerowane co do wpisów osoby albo nie mamy o czym rozmawiać z braku krótkowzroczności i pewności że jak o coś nie będziemy dbać to będzie i będzie

 

Do takich czasów nie chciał bym żebym ja czy też moje dzieci czy wnuki wróciły

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda to analiza z 2018 roku, ale raczej byłoby nie najlepiej znaleźć się na takiej liście dla portalu żyjącego z biznesu audio w Polsce.  Wymienione już wtedy 23 polskie portale.

Jest już sporo instytucji i organizacji, które zajmują się analizami i tropieniem działalności rosyjskiej dezinformacji w polskiej sieci. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"

alternews.pl,

alexjones.pl,

dziennik-polityczny.com,

hnews.pl,

koniec-swiata.org,

magnapolonia.org,

narodowcy.net,

nczas.com,

ndie.pl,

neon24.pl,

newsweb.pl,

parezja.pl,

pikio.pl,

prostozmostu24.pl,

prawdaobiektywna.pl,

reporters.pl,

sioe.pl,

wmeritum.pl,

wolnosc24.pl,

wolna-polska.pl,

wprawo.pl,

wsensie.pl,

zmianynaziemi.pl."

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
29 minut temu, ASURA napisał:

Piszę to np. jako osoba która pamiętająca komunę Gomółkę, zwerbowana wbrew sobie w Stanie Wojennym do wojska i terroryzująca bronią i amunicją własny naród jako jednostka nie mająca wtedy nic do gadania. Piszę jako osoba której rodzina po 1945roku była do 1989 roku ustawicznie niszczona mimo że od 1406 roku dawała przykład patryjotyzmu 

Mam dokładnie takie same doświadczenie życiowe, byłem w tym czasie w wojsku, wysłano mnie do Warszawy w Stanie Wojennym, potrafiłem, fuksem udało mi się uniknąć "terroryzowania bronią"....moja rodzina też ucierpiała od komuny.

Te doświadczania życiowe nie spowodowały, że w byle głupim poście lub za każdym rogiem widzę komucha czy "ruskiego trolla".  🙂

Przepraszam za OT,  ale nie wytrzymałem.....poważni starsi ludzie a piszą jak dzieci.....jakim to strategicznym celem jest to nasze forum, czym się wyróżnia że tu tak wielu forumowiczów tak wielu trolli się doszukało?  :))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasza najtragiczniejsza narodu historia zawsze zaczynała się od głupoty a później kończyło się tak jak np w patriotycznych obrazach Malczewskiego gdzie u drzwi stał rosyjski żołnierz a w środku na zsyłkę czekały głupoty ofiary

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

 

 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Maju napisał:

Przepraszam za OT,  ale nie wytrzymałem.....poważni starsi ludzie a piszą jak dzieci.....jakim to strategicznym celem jest to nasze forum, czym się wyróżnia że tu tak wielu forumowiczów tak wielu trolli się doszukało? 

Sytuacja od końca lutego uległa zdecydowanej zmianie. Najeźdźca ze wschodu rozpoczął fizyczną wojnę z Zachodem. Giną tysiące ludzi...

U granicy Polski wybuchają bomby, zagrożenie eskalacją wojny jest dość wysokie, Polska znajduje się w bezpośrednim zagrożeniu. Trzeba uważać, co się pisze i jakie informacje się przekazuje i z kim się walczy. Wojna w necie jest faktem. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez jar1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Maju napisał:

Mam dokładnie takie same doświadczenie życiowe, byłem w tym czasie w wojsku, wysłano mnie do Warszawy w Stanie Wojennym, potrafiłem, fuksem udało mi się uniknąć "terroryzowania bronią"....moja rodzina też ucierpiała od komuny.

Te doświadczania życiowe nie spowodowały, że w byle głupim poście lub za każdym rogiem widzę komucha czy "ruskiego trolla".  🙂

Przepraszam za OT,  ale nie wytrzymałem.....poważni starsi ludzie a piszą jak dzieci.....jakim to strategicznym celem jest to nasze forum, czym się wyróżnia że tu tak wielu forumowiczów tak wielu trolli się doszukało?  :))))

Gdybyś miał o tym jakiekolwiek pojęcie nie zadawałbyś naiwnych pytań. Poszukaj sobie w internecie, poczytaj. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież to proste jak drut

Wszystkich wokół oskarżyć  o agenturę 

Tylko my jedyni   prawi,   sprawiedliwi ewentualnie obywatelscy i europejscy 

Antyszczepionkowiec nie brzmi zbyt jak ciężki kaliber, choć siewców śmierci z nich robili

Ale agent,  ruski agent,  o to juz można wszystko z takim zrobić 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 minuty temu, costa brava napisał:

Przecież to proste jak drut

Wszystkich wokół oskarżyć  o agenturę 

Tylko my jedyni   prawi,   sprawiedliwi ewentualnie obywatelscy i europejscy 

Antyszczepionkowiec nie brzmi zbyt jak ciężki kaliber, choć siewców śmierci z nich robili

Ale agent,  ruski agent,  o to juz można wszystko z takim zrobić 

Poszukał byś sobie jakiejś uczciwej pracy zamiast tu na forum sprzedawać się za wróble

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję, aby Szanowni Koledzy typu Użytkownik ASURA oskarżając innych użytkowników o celowe działanie na rzecz rosyjskiego wywiadu i nazywając ich otwarcie "ruskimi trollami", "agentami Kremla", itp. epitetami - przedstawiali regularnie w tym wątku dowody na takie zachowanie, czyli cytowali konkretne wpisy wraz z odpowiednią argumentacją.
Administracja AS będzie wtedy mogła ocenić, czy dana wypowiedź kwalifikuje się do tego typu oskarżeń.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, soundchaser napisał:

Proponuję, aby Szanowni Koledzy typu Użytkownik ASURA oskarżając innych użytkowników o celowe działanie na rzecz rosyjskiego wywiadu i nazywając ich otwarcie "ruskimi trollami", "agentami Kremla", itp. epitetami - przedstawiali regularnie w tym wątku dowody na takie zachowanie, czyli cytowali konkretne wpisy wraz z odpowiednią argumentacją.

Nie ma to sensu. Bo jeśli moderacja/administracja twierdzi, że ruscy agenci zostali z Forum usunięci, to znaczy, że "Szanowni Koledzy typu Użytkownik ASURA" swoimi oskarżeniemi bezpodstawnie obrażają. Więc jeśli tak stanowczo domagają się sprawiedliwości, to można ją im wymierzyć.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez szymon1977

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Muzyki słucham na kinie domowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
20 minut temu, szymon1977 napisał:

Nie ma to sensu. Bo jeśli moderacja/administracja twierdzi, że ruscy agenci zostali z Forum usunięci, to znaczy, że "Szanowni Koledzy typu Użytkownik ASURA" swoimi oskarżeniemi bezpodstawnie obrażają. Więc jeśli tak stanowczo domagają się sprawiedliwości, to można ja im wymierzyć.

No to tym razem leć z tym od razu na policję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma taki godziwą emeryturę to  niech się  cieszy a nie tropi szpiegów,  bo dla mnie może  zabraknąć, a i wiek emerytalny pójdzie do góry jak w banku

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
47 minut temu, soundchaser napisał:

Proponuję, aby Szanowni Koledzy typu Użytkownik ASURA oskarżając innych użytkowników o celowe działanie na rzecz rosyjskiego wywiadu i nazywając ich otwarcie "ruskimi trollami", "agentami Kremla", itp. epitetami - przedstawiali regularnie w tym wątku dowody na takie zachowanie, czyli cytowali konkretne wpisy wraz z odpowiednią argumentacją.

Zaraz, zaraz!!! To jest manipulacja.

Nie zauważyłem, żeby ktoś oskarżał "innych użytkowników o celowe działanie na rzecz rosyjskiego wywiadu".

Można prosić o jakiś cytat?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Marcinus napisał:

Panowie,

Już wystarczy tych przepychanek, będą bany na wątek 😞 

to gdzie mozna zapytac sie o ta sytuacje ktora jest w zakładce hi-end

 

odmrozone konto rozwala kolejny watek w hiend  jak za dawnych czasów

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
34 minuty temu, Jaro_747 napisał:

Nie zauważyłem, żeby ktoś oskarżał "innych użytkowników o celowe działanie na rzecz rosyjskiego wywiadu".

Można prosić o jakiś cytat?

Agent Kremla to nie to samo? Mnóstwo jest takowych w wątkach politycznych. Dlatego już przestałem tam wchodzić. Jak nie było jeszcze wojny, to wzajemne opluwanie i obrzucanie błotem sprowadzało się do POPisu, teraz arsenał obraźliwych inwektyw powiększył się o określenia, które do internetowego szamba weszły wraz z inwazją Ruskich. Tak samo było jak zarządzono plandemię - popularne natychmiast stały się łatki typu: szur, foliarz, płaskoziemiec i najłagodniejsze - zwolennik teorii spiskowych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
1 hour ago, cir said:

to gdzie mozna zapytac sie o ta sytuacje ktora jest w zakładce hi-end

 

odmrozone konto rozwala kolejny watek w hiend  jak za dawnych czasów

Wiesz co, a może byś zacytował parę wpisów sly30 i to nie tylko tych skierowanych do mnie, zanim zaczniesz trąbić o rozwalaniu wątków, oczywiście przypisując wszystko mnie.

Widzę, że nic się nie zmieniło. Bzdurzący mają być nietykalni, nawet jak przekraczają granice dobrego smaku posługując się wulgaryzmami i malo subtelnym językiem.

Karygodne!

 

Czasy twojego moderowania się skończyły, więc co, chcesz tu wychodować mlody narybek cenzorow?

 

Twoje zachowanie w wątku koronawirusowym pokazywalo, że umiesz myśleć. A tu co wierzysz w kabelki ?

Nie żartuj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez bum1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy
1 godzinę temu, cir napisał:

to gdzie mozna zapytac sie o ta sytuacje ktora jest w zakładce hi-end

 

odmrozone konto rozwala kolejny watek w hiend  jak za dawnych czasów

Czy nie prościej zgłosić wpisy, które uważasz za nieregulaminowe, a wtedy moderacja/administracja rozstrzygnie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, bum1234 napisał:

Twoje zachowanie w wątku koronawirusowym pokazywalo, że umiesz myśleć.

2 godziny temu, bum1234 napisał:

Nie żartuj.

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po prostu rozśmieszyło mnie to co napisałeś. 😄

Ale już EOT, bo zaraz obaj dostaniemy bana na wątek. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, costa brava napisał:

Uwazaj jak piszesz  Ruskich...ma być poprawnie  ruskich  

Pajacujesz usiłując rozmydlić fakty.

Ja na przykład piszę "Ruskich" więc te debilne uwagi możesz sobie wiesz gdzie wsadzić...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, bum1234 napisał:

Czasy twojego moderowania się skończyły, więc co, chcesz tu wychodować mlody narybek cenzorow?

chce wchodzac do normalnego watku o audio czytac o audio a nie o twoich przekonaniach

załóz watek o swoich przekonaniach i zakończ truć tyłek dookoła

a jesli juz piszesz o moderacji to w kolejnych jej pokoleniach nigdy nie miałes akceptacji

a moze teraz dostałes zaproszenie od moderacji do swoich zwyczajowych zabaw w watkach tematycznych

to byłoby naprawde  cos nadzwyczajnego

3 godziny temu, Marcinus napisał:

Czy nie prościej zgłosić wpisy, które uważasz za nieregulaminowe, a wtedy moderacja/administracja rozstrzygnie...

zgłosiłem jak równiez wpis umiescicłem w tym watku

wpis przepadł

nawalanka w watkach  hiend dokładnie na wzór tych które tu sie odbywały całymi latami jak wisiała tak wisi

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.