Skocz do zawartości
IGNORED

Jaki odtwarzacz CD(uzywany) w cenie do 350 zl. ???????? Jakie macie doswiadczenia z Technicsami lub Pioneerami??


stecko

Rekomendowane odpowiedzi

Wszedzie dzis szukalem i nie znalazlem Tannoy M2. Moze znacie jakis adres lub sklep gdzie one moga sie znajdowac (w okolicach swidnicy,wroclawia) ktos cos mowil o mediamarkt ze tam mozna cos znalesc?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w media sa ale nowe a nie wiem ile kosztuja sadze ze z 750-850 zlotych

generalnie tego sklepu nie lubie ale chyba mozna zakupic

ja mam m1 - pokoj (18mkw) i jeszcze daja rade. wogole jestem fanem monitorkow a m2 maja wiecej basiku i powera w ogolnosci wiec powinny dac rade tym bardziej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki odtwarzacz CD(uzywany) w cenie do 350 zl. ???????? Jakie macie doswiadczenia z Technicsami lub Pioneerami(z dolnej polki)??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie przegladam autogielde i widze ze odtwarzacze SONY tez sa tanie a jak graja???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hiena - podrobka

(Konto usunięte)

Stecko towarzyszu - glowe Wam kiedys utna za te upierdliwosc...tanie rzeczy graja tak ja kkosztuja, z drugie strony lepiej kupic jedna z nich niz jakis kombajn w markecie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale tu sa ponoc spece od audio, dtatego tez pytam jaki odtwarzacz "daje rade" w cenie do 350zl. Ale widze ze nikt tu sie za bardzo nie zna tylko wiekszasc kupuje sobie gazetki AUDIO i czyta recenzje sprzetu za pare tysiecy zlotych i pozniej sie przechwalaja na forum jacy to oni sa wielcy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mi chodzi o kilka rad o ludzi ktorzy mieli lub maja kontakt ze sprzetem z "dolnej polki" ,przeciez wszyscy nie maja sprzetu po 10 lub 20 tys zl. Napewno ktos ma jakiegos soniaka, pioneera lub technicsa z podstawowych modeli???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam jakiegos odtwarzacza CD (uzywanego) w cenie do 350zl. Zastanawiam sie nad PIONEERem Pd s-505 lub innego pioneera . Widzialem ze Technicsy tez sa bardzo tanie i do 350 zl moge tez cos znalesc. Tak w ogole to do 350 zl to mozna kupic i pineera i technicsa ai jakies Sony tez by bylo . Dlatego pytam o rade ktorego z nich wybrac, zeby potem nie zalowac ze moglem kupic cos innego lepszego za ta same pieniadze. (mam amplituner stereo PIONEER SX-403RDS i narazie kolumny SONY 80(120)W ale niedlugo kupuje polarisy 2ooW)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie Technicsa SL-PG390 (uzywany za 200-300 zl). Gra na tyle dobrze, ze jak zamierzasz kupic kolumny rowniez w podobnej cenie - 350 zl para, to dam sobie uciac, ze nie zauwazysz roznicy pomiedzy owym Technicsem, a odtwarzaczem za 20 tys.... ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za kolumny wydaje cale 650zl :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewna osoba podpowiada mi zeby kupic PIONEER PDS-505 ??? Ktory lepszy pioneer czy ten Technics ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ma bardzo dobre wspomnienia z uzywania onkyo dx7211. Tyle, ze nie jestem pewien czy uda Ci sie znalezc uzywany do kwoty jaka dysponujesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest tylko problem. nie widzialem takich kolumn w moim miescie i w okolicy:) moze we wroclawiu mozna je gdzies zobaczyc i posluchac??? aha a jak z moca tych kolumn? sa mocniejsze od polarisow?? pytam poniewaz mam 80 SONY i sa za "ciche dla mnie" :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hiena - podrobka

(Konto usunięte)

widzisz, jesli te sony sa za ciche dla ciebie to niestety, ale pomyliles forum, to nie jest forum dla dresow i ludzi, przez ktorych hieny nie moga spokojnie w domu posluchac muzyki bo dresiarz-sasiad bo zaglusza swoim techno lub innego rodzaju przebojami. rozumiem ze jest wolnosc slowa, ale kultura wymaga, aby nie pisac tylu postow na raz. Zobacz jak to forum teraz wyglada! I pewnie jeszcze zaraz napiszesz ze sluchasz klasyki...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jeszcze ani razu nie pisalem ze slucham klasyki! i nie slucham. Po 2 nie jestem zadnym dresem! a ze lubie sobie posluchac glosno muzyki to nie znaczy ze jestem dresem i dyskomulem sluchajacym techno!!!! pomyliles sie hiena

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dla twojej wiadomosci slucham RnB, Dobrego Rocka i amerykanskiego Hip-hopu

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie robić chuzia na Józia. Chłopiec jeszcze mocno nie zorientowany.Panie Stecko moja propozycja jest może trudna do przełknięcia ,ale nie taka straszna. Poczekaj jeszcze moment, chodzi mi o kasę i kup sobie z drugiej ręki Technicsa SL-PS7 .Koszt nowego był 990 zł.

Gwarantuję ,że dźwiękowo pobije , a nawet powali na głowę wszystkie propozycje , które tu padły. Nie należę do (sorry) lubiących japońskie wynalazki , ale ten model piowala na kolana w swojej cenie.Warto trochę kasiorki dozbierać ,pociągnąć za kieszeń starych i pomyśleć o tym modelu. Polarisy to straszny "syf" nie da się ukryć jak ktoś wspomniał przede mną.Jak kupisz tego CD to się odezwij a dalej forum Ci coś doradzi .Pozdrawiam być może wstępującego w audiofilizm!

P.S. Bas i analityczność w tej cenie kładzie ONKYO i inne wynalazki w tej cenie na ziemie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hiena-Podrobka, troszke tolerancji! Pewnie duza czesc z nas zaczynala podobnie(mowie o przedziale cenowym). A nawiasem piszac jestesmy zdaje sie z jednego miasta, zgadza sie?Pozdrowka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wkoncu konkretna odpowiedz:) a z tym technicsem pomysle ale juz dluzej nie wytrzymam bez CD slucham tylkoradia radio i juz mam jego dosc a plytki CD sie kurza:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale pewnie musialbym gdzies z 500zl conajmniej dac za niego

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czytalem o tych pioneerach, fakt sa dobre- ale i drogie za drogie dla mnie:) Ja szukam z pioneerow np. PDs-505, PDS-501 aha i szukam informacji o modelu PD-207 (chyba najnizszy model pioneera)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

[center]Studio 16hz * Karan Acoustics * Audio Research * Lumin * Transparent Reference XL & Ultra[/center]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hiena - podrobka

(Konto usunięte)

rozumiem Wasze wpisy Panowie, ale dusza hieny nie wyczuwa w obywatelu Stecko materialu na audiofila. Upartosc, ton wypowiedzi itd dla mnie sa wystarczajacym dowodem. Na Polarisy ma 650zl ale na SLPS7 niestety juz nie. Poza tym za 650 zl to mozna juz M dwojeczki Tannoya kupic, nawet taniej. Ja zaczynalem, kazdy z nas zaczynal, ale pokory do bardziej doswiadczonych kolegow to ja zawsze mialem. Zaloze sie ze inaczej sformulowane pytanie i porady by sie posypaly.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość hiena - podrobka do Marka

(Konto usunięte)

juz kiedys pytalem o to na forum. Bardzo mi brakuje bratniej duszy w moim miescie :( - powaznie...Niestety Dami obsluguje kilka miast i jest gdzies 10% ze jestesmy z tego samego:( A moze jednak? Jest tu ktos moze z 250 -tysiecznej metropolii , ktora zwie sie Radom a pod ktora lezy Warszawa ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.