Jump to content
qqrydza

ANALOG kupno/ sprzedaż

Recommended Posts

Posted (edited)

A już było nudno 😄

Może go zostawić jako maskotkę

Edited by bolo_senor

Posted (edited)

Oferuję kolejny raz przedwzmacniacz phoho i liniowy - Nakamichi CA 7E
Przedostatni raz wystawiam ten preamp.
Wersja ze specjalnie dobraną drabinką rezystorową (ręczna regulacja głośności), zamiast oryginalnego potencjometru, sterowanego z pilota (ów potencjometr w komplecie). Pilot zastępczy Logitech. Póki co, istnieją tylko 3 takie egzemplarze. 
Doskonały preamp liniowy i jeszcze lepsze wejście phono. Dla zdecydowanych, możliwość powrotu do oryg. potencjometru - cena niższa. Lecz, brzmieniowo nie ma to sensu.

Od kilku lat, gra tylko gramofon z wkładką MC Lo (Benz Micro Glider S, Wood i inne o podobnych parametrach elektrycznych i podatności), podpiętą bezpośrednio do wejścia MC (bez SUT brzmi najlepiej!). Pozwolę sobie na dygresję. Wielokrotnie zastanawiam się, dlaczego takie trafa polecane są (na wszystkich forach audio) wszem i wobec do stosowania, po to żeby uzyskać najwyższą jakość brzmienia? (realizm). Przecież można prościej i lepiej. Sprawdzone.

Urządzenie po przeglądzie, grające. Stan wizualny - bardzo dobry.
Sugerowany odsłuch w Krakowie (egz. do sprzedania) lub k. Leszna. 

Ważna informacja dla poszukujących doskonałego phono stage.
Oferowany Nakamichi CA 7E w bezpośrednim porównaniu w naszym systemie (MS 1500 VG + CA 7 + PA 7 + R90), okazał się mieć lepiej brzmiące phono stage, niż RCM Theriaa.

Bardzo dobrze współpracuje z dobranymi elektrycznie końcówkami lampowymi (np. Ayon).

Dodam jeszcze, że istnieje możliwość wysyłki w cenie zakupu (choć, sugerowany jest odbiór osobisty).
Na sprzęt udzielam miesięcznej gwarancji.
Ponawiam raz jeszcze zaproszenie na odsłuch. Kupić, w żadnym razie nie trzeba (są różne gusty), a posłuchać WARTO. Szczególnie, jeśli ktoś szuka pre z phono, z najwyższej półki.

Dane techniczne:
https://www.hifiengine.com/manual_libra ... ca-7.shtml (impedancja wejściowa - 100 Ohm).

Cena: 6600 zł

Kontak tel. i mail (w "o mnie") lub p.w.

Pozdrawiam, Jacek 

Wszystkiego Dobrego dla Wszystkich z okazji Świąt Wielkanocnych:)

P.S.

Zdjęcia już były kilkukrotnie - więc nie załączam. Jakby co - wyślę na maila.

Edited by zukzukzuk

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

W dniu 5.04.2019 o 12:27, jarki59 napisał:

Dla zainteresowanych gotowy, polutowany i przetestowany projekt NUDAmini forumowego kolegi ahaja:

Ogłoszenie nieaktualne.

Witam

Posiadam do sprzedania nową wkładkę Orotofon 2M Silver.

Zakupiłem nowy gramofon Pro-ject Debut SB S-Shape, do którego była dodana fabrycznie.

Na wkładkę jest pełna gwarancja, sprzęt kupiony 3 dni temu. Do zakupu dodaję kopię FV do gwarancji.

9 godzin temu, bolo_senor napisał:

cena misiek by się przydała

rynkowa -20%, myślę, że to uczciwa oferta? ew czekam na propozycje

Ja mam do sprzedania IFI Audio iPhono 2. Jest jeszcze rok gwarancji.

za 2000 zł.

Posiadam do odstąpienia nowe, 4-płytowe wydanie pełnej ścieżki dźwiękowej Przybyłowicza i Stroińskiego do 3. części Wiedźmina (The Witcher 3: Wild Hunt). Wydanie na rynek USA z 2018, płyty w wariancie 'clear'.

Cena 580 zł

Kupię LP 12" - Filipinki to my.

W dobrym stanie (co najmniej VG) i cenie. Możliwa też zamiana. Może gdzieś zalega... Oby 

Kontakt: 606 332 958, [email protected] lub p.w.

Pozdrawiam, Jacek

"Measurements can provide a measure of insight, but are no substitute for human judgment. Why are we looking to reduce a subjective experience to objective criteria anyway? The subtleties of music and audio reproduction are for those who appreciate it. Differentiation by numbers is for those who do not".--Nelson Pass

Dot. ogłoszenia z dnia 21 kwietnie br.

Zmiana ceny na wyższą - 7500 zł.

Kupię DJ Art II. Może komuś zalega lub wymienia na coś innego.

Pozdrawiam

W dniu 12.05.2019 o 23:15, hudykot napisał:

Kupię DJ Art II. Może komuś zalega lub wymienia na coś innego.

Pozdrawiam

mam

16 godzin temu, gjwp00 napisał:

mam

Już kupiłem i nie aktualnie. Dzięki i pozdrawiam.

Kupiłem okazyjnie z ciekawości, bo nigdy nie miałem jeszcze nowego i tak bardzo prostego gramofonu. Gramofon AUNA, ale nie znalazłem na nim oznaczenia modelu.To dosłownie kawałek plyty z mdf z talerzem, silnikiem, wyjątkowo prostym ramieniem i wbudowanym przedwzmacniaczem korekcyjnym. Zasilacz we wtyku. O dziwo, Chinole założyli wkładkę AT3600, ktora choć nie jest szczytem techniki, siedzi w wielu firmowych, sporo droższych konstrukcjach. Zero automatyki, żadnych regulacji oprócz nacisku, ale to, co w nim jest, zrobiono starannie i z głową. Zacznijmy od plinty- to gruby i ciężki mdf, wykończony na wysoki połysk. Stoi na trzech, wysokich, niezbyt miękkich nogach gumowych, od spodu jest puszka na płytkę z pw RIAA i gniazdami. Napęd- dość dużej średnicy silnik synchroniczny na 16V z dwustopniową rolką napędową, zmiana obrotów przez przełożenie paska, nawet dali specjalne narzędzie. Podtalerzyk z osią wchodzi w stałe gniazdo, wprasowane w plintę. Nieco mniejszy talerz jest zaskakująco ciężki- wykonany z żeliwa, malowanego na czarny mat, mata filcowa. 

Ramię- gruba rurka, spłaszczona na główce, mocowanie wkladki standardowe, zawieszenie ramienia kardanowe, przeciwwaga typowa, ze skalą i możliwością zablokowania ustawienia śrubką. Winda zwyczajna, dźwigienka przy zawieszeniu. Napęd włącza zdjęcie ramienia z wieszaka. Wszystko zrobione prosto, ale estetycznie i z wyczuciem. 

Brzmienie- bez szału, ale w odniesieniu do ceny (na Alle za ok 600zl), jest wiecej, niż dobrze- ladnie nasycone, dynamiczne, choć w porównaniu do lepszego sprzętu, odrobinę mniej szczegółowe. Przedwzmacniacz też zbytnio nie przeszkadza, choć odniosłem wrażenie, że mogłoby być lepiej. 

Podsumowanie- prosty, ale niezły sprzęt dla oszczędnych i nie wymagających automatyki użytkowników.

IMG_20190526_010845.jpg

Jak ktoś byłby zainteresowany, mogę odsprzedać za uczciwą cenę- proszę pisać na PW.

Sprzedam polutowane, nietestowane i nieuruchamiane płytki przedwzmacniacza phono NUDAmini według projektu forumowego kolegi ahaja. Elementy pochodzą z zestawu autora proektu. https://www.audiostereo.pl/topic/132043-nudamini-przedwzmacniacz-gramofonowy-mm-mcho-mclo/
W skład zestawu wchodzą:
Zasilacz, Sekcja MM/MCHO, Sekcja MCLO Zestaw nie zawiera wzmacniaczy operacyjnych ani transformatora.

Koszt: 500,00 PLN (zawiera koszt wysyłki na terenie Polski)

Witam , kupie dobry tuner z regulacją głośności , pzdr

Dzień dobry. Mam na sprzedaż Duala 714Q z wkładką Shure M95GLM. Wyprzedaję kolekcję ojca, na razie wystawiłam Duala, w późniejszym czasie wystawię również Technicsa SL-2000 (zainteresowanych ewentualnie zapraszam na priv).
Wszystkie informacje pod linkem: https://allegro.pl/oferta/gramofon-dual-714q-shure-direct-drive-quartz-klasa-8188128778
Jest to cena najniższa z obecnie dostępnych w internecie. Zapraszam do zakupu.

Trochę kolejnych winyli wrzuciłem - zobaczcie!

https://allegro.pl/uzytkownik/adam3city/plyty-winylowe-279?bmatch=baseline-var-n-dict4-sauron-bp-cul-1-2-0618

W końcu ten cały audiofilizm to i tak hobby jak każde inne - chociażby kolekcjonowanie lalek Barbi. Co kto lubi ;)

Keith Jarret THE KOLN CONCERT (1ST PRESS GERMANY 1975 NMint)

https://allegro.pl/oferta/keith-jarret-the-koln-concert-1st-press-nmint-8238264543

20190528_114902.jpg

W końcu ten cały audiofilizm to i tak hobby jak każde inne - chociażby kolekcjonowanie lalek Barbi. Co kto lubi ;)

Tłoczenia QUEEN z epoki - Innuendo, A Night At The Opera...

https://allegro.pl/oferta/queen-innuendo-tloczenie-1991-nearmint-pcsd115-8241723256

https://allegro.pl/oferta/queen-innuendo-tloczenie-1991-nearmint-8241701751

https://allegro.pl/oferta/queen-a-night-at-the-opera-uk-1975-nearmint-82417

20190528_122939.jpg

Witam

Szukam pokrywy do Technics SL-D3 w ładnym stanie stanie, może ma ktoś na zbyciu lub wie gdzie kupić?

Daphile | Fiio E10K2 | Takstar TS-671

Przedwzmacniacz phono NUDAmini

Sprzedam polutowane, nietestowane i nieuruchamiane płytki przedwzmacniacza phono NUDAmini według projektu forumowego kolegi ahaja. Elementy pochodzą z zestawu autora projektu. https://www.audiostereo.pl/topic/132043-nudamini-przedwzmacniacz-gramofonowy-mm-mcho-mclo/
W skład zestawu wchodzą:
Zasilacz, Sekcja MM/MCHO, Sekcja MCLO Zestaw nie zawiera wzmacniaczy operacyjnych ani transformatora.

Koszt: 400,00 PLN (plus 20 PLN kosztów wysyłki na terenie Polski)

Pozdrawiam

Zbyszek

NudaMini.jpg

Wrzuciłem japońskie tłoczenia na allegro: Genesis, Queen, Led Zeppelin. Bierzcie.

https://allegro.pl/uzytkownik/adam3city?string=japonia&bmatch=baseline-var-nbn-n-dict4-eyesa-bp-col-1-3-0619

A jakby ktoś był chętny na japońskie pierwsze tłoczenie Pink Floyd THE WALL (https://www.discogs.com/Pink-Floyd-The-Wall/release/1888407) to proszę o kontakt lub konkretną ale rynkową propozycję (rzuć okiem na discoqs i ebay wpierw). Winyle i całość w tym The Wall w stanie near mint - to moja ukochana perełka ;)

Witam. Postanowiłem wejść w świat analogu i szukam swojego pierwszego gramofonu. Z chęcią kupie coś do 2000zł  od uczciwego kolegi z forum Audiostereo :) Najlepiej jak by było skalibrowane wszystko i z w miare nową wkładką bo jestem zielony póki co w te klocki. Muza rockowo-popowa raczej. Sprzęt to denon pma 2020ae z wejsciem phono (jak sie spodoba może jaki pre nabęde w przyszłości). Kolumny DIY na  Visatonach.  Dzieki i jak coś to zapraszam na priv..