Skocz do zawartości
IGNORED

Wzmacniacz do Xavian XN 250 Evo


slaaawek

Rekomendowane odpowiedzi

poproszę o radę... jaki najlepszy byłby wzmacniacz dla tej pary kolumn?, ....pokój 27m2

z góry wielkie dzięki za sugestie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za małe paczki do takiego pokoju?

 

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Xavian XN 250 EVO | Sony TA-N7 | Chord Mojo | Luxman T-03L | AQ Midnight 2 | Sun Audio Reference | Tomanek TAP8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie za małe paczki do takiego pokoju?

 

Wysłane z mojego XT910 przy użyciu Tapatalka

 

 

fakt są małe, ale gdzieś czytałem że spokojnie moga wypełnić dźwiękiem pomieszczenie nawet do 30m2, dlatego chcę się upewnic tutaj.. u znawców jakby nie było tego zacnego forum

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta teoria wypełnienia dźwiękiem pomieszczenia jest chyba podawana dla pomieszczeń z dobrą adaptacją akustyczną.

Z punktu widzenia fizyki mało realne wydaje się żeby bas generowany z głośnika 148mm potrafił wypełnić pomieszczenie 30m^2. Chyba że to "wypełnić" inaczej interpretowane jest.

 

Na twoim miejscu do takiego metrażu szukałbym podłogówek, albo naprawdę dużych monitorów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poproszę o radę... jaki najlepszy byłby wzmacniacz dla tej pary kolumn?, ....pokój 27m2

z góry wielkie dzięki za sugestie

 

Wzmacniacz do tych monitorów musi być żywiołowy, dobitny, raczej nic ciepłego. Posłuchałbym Arcama, Roksana (raczej Caspian), może coś z polskiej produkcji np. Baltab. Nie łączył bym Xavianów z elektorniką MF. MF to raczej Harbeth i Spendor. Nie próbuj kupować wzmacniacza bez odsłuchu, wypożycz.

 

Ach i jeszcze coś. Z tego co piszesz nie wynika jednoznacznie że te monitory już masz. Jeśli ich nie kupiłeś to radzę posłuchać innych propozucji, w tym małych podłogówek. 250-tki nie są złe, ale w tej cenie można lepiej.

 

Z punktu widzenia fizyki mało realne wydaje się żeby bas generowany z głośnika 148mm potrafił wypełnić pomieszczenie 30m^2. Chyba że to "wypełnić" inaczej interpretowane jest.

 

Miałem mniejsze - Xavian XN125 Evo. W 24 m kw. spokojnie dawały radę. 250-ki poradzą sobie bez problemów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

kolumny powinny spokojnie nagłośnić Twoje pomieszczenie, jednak wybór konkretnego modelu wzmacniacza zaleźy od wielu czynników. Podaj proszę, jakie gatunki muzyczne zazwyczaj słuchasz, w jakim budżecie możemy poruszać się.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

kolumny powinny spokojnie nagłośnić Twoje pomieszczenie, jednak wybór konkretnego modelu wzmacniacza zaleźy od wielu czynników. Podaj proszę, jakie gatunki muzyczne zazwyczaj słuchasz, w jakim budżecie możemy poruszać się.

 

gatunki muzyczne nie moga ograniczać jakości wzmacniacza... zależy mi na dobrej integrze tranzystorowej aby zrobiła w połączeniu z xavianami 250 evo jak najlepszy dźwięk

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto posłuchać Twoich kolumn ze wzmacniaczem Naim. Już model Naim Nait 5si powinien je spokojnie wysterować, chociaż idealną konfiguracją byłby wzmacniacz Naim Nait XS2. Dobrym połączeniem z Xavian jest także wzmacniacz Hegel, w tym przypadku H80 lub H100 będą optymalnymi rozwiązaniami.

Jeśli natomiast mniejszy budżet, to zwróć uwagę na integry NAD np. C356BEE lub C375BEE.

 

Zapraszam serdecznie na odsłuchy jeśli tylko masz taką możliwość.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hegel!!!

 

H100 i będzie MEGA dźwięk.

 

U mnie grają XN125ES z zaledwie H70 ijeśli zamienię to tylko na XN250 z Hegel H200.

 

A co do metrażu to bez obaw ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

*****************...bo najważniejsza jest muzyka!!!...*****************

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 lata później...

Wzmacniacz do tych monitorów musi być żywiołowy, dobitny, raczej nic ciepłego. Posłuchałbym Arcama, Roksana (raczej Caspian), może coś z polskiej produkcji np. Baltab. Nie łączył bym Xavianów z elektorniką MF. MF to raczej Harbeth i Spendor. Nie próbuj kupować wzmacniacza bez odsłuchu, wypożycz.

 

Mrok, wybacz za odgrzanie starego wątku... czy słuchałeś osobiście caspiana m2, z jakimi kolumnami byś go połączył i dlaczego? biorę pod uwagę np xavian xn250, spendor a5, moooże Vienny, pokój to 15m2, muzyka różnorodna ale raczej ta spokojniejsza.

 

Obecnie słucham na m2 z emit 20 i uważam wlaśnie że to całkiem dobitnie grający wzmak a chciałbym go ułagodzić nieco, dodać ciepła miękkości delikatności szczególnie w wyższych rejestrach np instrumenty dente, skrzypce, chórki, czasem wokale które obecnie bywają nieco szorstkie i dosadne... nie wykluczam że to też może być wina źródła (arcam rplay) i biorę pod uwagę np music hall 25.3, heed dactilus...

 

nie chce sobie zbytnio mieszać bo i tak wsyzstkiego nie odsłucham dlatego bardziej ograniczam niż powiekszam ilość dostępnych kombinacji .. resztę piszących również zapraszam do podzielenia się swoim zdaniem :)

 

Pozdrawiam,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem warto posłuchać Twoich kolumn ze wzmacniaczem Naim. Już model Naim Nait 5si powinien je spokojnie wysterować, chociaż idealną konfiguracją byłby wzmacniacz Naim Nait XS2. Dobrym połączeniem z Xavian jest także wzmacniacz Hegel, w tym przypadku H80 lub H100 będą optymalnymi rozwiązaniami.

Jeśli natomiast mniejszy budżet, to zwróć uwagę na integry NAD np. C356BEE lub C375BEE.

 

Zapraszam serdecznie na odsłuchy jeśli tylko masz taką możliwość.

 

MIałem ten zestaw z H100 i Hegel nie jest aż tak dobry...ale z Cayin A88 to już inna bajka. Te monitory grają bardzo obszernym dźwiękiem ale muszą mieć mocny piec.

 

Hegel!!!

 

H100 i będzie MEGA dźwięk.

 

U mnie grają XN125ES z zaledwie H70 ijeśli zamienię to tylko na XN250 z Hegel H200.

 

A co do metrażu to bez obaw ;-)

 

Mega dźwięku nie będzie...przerabiałem...i zamieniłem H100 na Cayin...przy tej lampie H100 brzmi matowo, bez energii i mocy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Cayin a88T MK I, Diapason Adamantes III, Questyle CMA 600i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrok, wybacz za odgrzanie starego wątku... czy słuchałeś osobiście caspiana m2, z jakimi kolumnami byś go połączył i dlaczego? biorę pod uwagę np xavian xn250, spendor a5, moooże Vienny, pokój to 15m2, muzyka różnorodna ale raczej ta spokojniejsza.

 

Obecnie słucham na m2 z emit 20 i uważam wlaśnie że to całkiem dobitnie grający wzmak a chciałbym go ułagodzić nieco, dodać ciepła miękkości delikatności szczególnie w wyższych rejestrach np instrumenty dente, skrzypce, chórki, czasem wokale które obecnie bywają nieco szorstkie i dosadne... nie wykluczam że to też może być wina źródła (arcam rplay) i biorę pod uwagę np music hall 25.3, heed dactilus...

 

nie chce sobie zbytnio mieszać bo i tak wsyzstkiego nie odsłucham dlatego bardziej ograniczam niż powiekszam ilość dostępnych kombinacji .. resztę piszących również zapraszam do podzielenia się swoim zdaniem :)

 

Pozdrawiam,

Mi się opcje całkowicie zmieniły z racji gabarytów pokoju (małe monitory).

Spendor a5 fajna sprawa (słyszałem w zestawieniu z MF). Xavian xn250 ma niższe zejście w basie, ale średnica w moim odczuciu jest lepsza w Spendor. Dynaudio nie słuchałem, więc może Ci ktoś inny podpowie.

Jakbym miał sam wybierać posłuchałbym A5 w zestawieniu z kilkoma wzmacniaczami. Pamiętaj jednak, że te kolumny są czułe na jakość nagrań i nadają się raczej do łagodniejszych odmian rocka lub jazzu.

Przepraszam że krótko, ale w robocie mam sajgon.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

 

 

Mrok, wybacz za odgrzanie starego wątku... czy słuchałeś osobiście caspiana m2, z jakimi kolumnami byś go połączył i dlaczego? biorę pod uwagę np xavian xn250, spendor a5, moooże Vienny, pokój to 15m2, muzyka różnorodna ale raczej ta spokojniejsza.

 

Obecnie słucham na m2 z emit 20 i uważam wlaśnie że to całkiem dobitnie grający wzmak a chciałbym go ułagodzić nieco, dodać ciepła miękkości delikatności szczególnie w wyższych rejestrach np instrumenty dente, skrzypce, chórki, czasem wokale które obecnie bywają nieco szorstkie i dosadne... nie wykluczam że to też może być wina źródła (arcam rplay) i biorę pod uwagę np music hall 25.3, heed dactilus...

 

nie chce sobie zbytnio mieszać bo i tak wsyzstkiego nie odsłucham dlatego bardziej ograniczam niż powiekszam ilość dostępnych kombinacji .. resztę piszących również zapraszam do podzielenia się swoim zdaniem :)

 

Pozdrawiam,

 

Czyli stawiasz na przyjemność kosztem prawdy o tych instrumentach...?

 

 

 

MIałem ten zestaw z H100 i Hegel nie jest aż tak dobry...ale z Cayin A88 to już inna bajka. Te monitory grają bardzo obszernym dźwiękiem ale muszą mieć mocny piec.

 

 

 

Mega dźwięku nie będzie...przerabiałem...i zamieniłem H100 na Cayin...przy tej lampie H100 brzmi matowo, bez energii i mocy.

 

Xaviany 125 i 250 pięknie grają z Moonem 250i ze starej serii...

Słuchałem z Heglem H70...jak z za ściany...

post-60060-0-49466500-1541590116_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbym miał sam wybierać posłuchałbym A5 w zestawieniu z kilkoma wzmacniaczami. Pamiętaj jednak, że te kolumny są czułe na jakość nagrań i nadają się raczej do łagodniejszych odmian rocka lub jazzu.

 

słucham jazzu, czasem rocka typu pink floyd, breakout, queen, mam nadzieje że to nie za duże wyzwanie dla spendorów czy xavianów ? :) ze względów logistycznych (nikt na śląsku nie wystawia na aukcjach ani xavianów ani spendorów) biorę również pod uwagę a4 ( wg spendora lepsze) ale to już wydatek... więc taka duża decyzja może by być trudna do przełknięcia i musiałbym być w pełni usatysfakcjonowany :)

 

Czyli stawiasz na przyjemność kosztem prawdy o tych instrumentach...?

 

tak, dokładnie tak, chciałbym żeby brzmienie było nieco bardziej "eufemiczne", caspian przedstawia instrumenty -wydawać by się mogło - w dośc naturalny sposób czyli tak jak w rzeczywitości one grają, a ja chciałbym trochę takiego prywatnego ciepłego klimaciku żeby się zrelaksować po ciężkim dniu ;) wiem że tak się (nawet na tranzystorze) da bo mój nad 326 to był właśnie taki kierunek tylko on miał swoje wady których dla odróżnienia caspian już nie ma ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słucham jazzu, czasem rocka typu pink floyd, breakout, queen, mam nadzieje że to nie za duże wyzwanie dla spendorów czy xavianów ? :) ze względów logistycznych (nikt na śląsku nie wystawia na aukcjach ani xavianów ani spendorów) biorę również pod uwagę a4 ( wg spendora lepsze) ale to już wydatek... więc taka duża decyzja może by być trudna do przełknięcia i musiałbym być w pełni usatysfakcjonowany :)

Bedąc w Nautilusie w Krakowie w ostatnią sobotę zauważyłem , że ciągle jest dostępna para Spendorów A5. To są egzemplarze powystawowe, które czasami jeździły na prezentacje. Grały też u mnie w czasie oczekiwania na docelowe A2. Pewnie można zapytać o dobrą cenę :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Bedąc w Nautilusie w Krakowie w ostatnią sobotę zauważyłem , że ciągle jest dostępna para Spendorów A5. To są egzemplarze powystawowe, które czasami jeździły na prezentacje. Grały też u mnie w czasie oczekiwania na docelowe A2. Pewnie można zapytać o dobrą cenę :-)

 

Ooo widzisz.. będę tam więc nie omieszkam zapytać.. ;))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem posłuchałem- tak w skrócie i zupełnie subiektywnie:

-na pierwszy ogień poszedł spendor a7/a5 - tak słucham słucham i szukam wypełnienia/dociązenia i myślę że muszę sie widocznie przyzwyczaić, ładne nawet bardzo ładne wokale i niby wszystko pięknie, bardzo delikatna góra ale gdzieś jakby czegoś brakowało,może baaasu??;

-emit 20 - no i jest dociązenie i jest wypełnienie którego tak szukałem, niestety w tych kolumnach i w tym zestawieniu prawdopowodobnie górna średnica gdzieś w nich bardzo delikatnie szeleściła a przynajmniej w niektórych utworach;

-dactilus -myśle sobie na początku woooo! to jest własnie to czego szukałem jest dociązenie i jest wypełnienie jest moc, ogolnie bardzo fajnie analogowo grał...a po kilku utworach zacząłem się zastanawiać "zaraz zaraz czy on czasem nie zamula basu?"

-music hall 25.3 - całkiem całkiem... na początku dośc jasny się wydawał ale z upływem czasu dało się poczuć basik i suma sumarum całkiem nieźle wyważony i lampowo brzmiący dac, chętnie bym go przetestował w domu, zobaczymy;

-na sam koniec zostały podpięte excite 34 i tu wrażenie pozytywne były od razu, góra łagodna niesycząca bas całkiem duuuży i dośc szybki, tyle ze to dynaudio ma zalety i ma wady kto zna ten wie bez drogiego mocnego wzmaka nie ma startu, a zdrugiej strony gdzie ja puszczę taką kolubryne o pierwszej w nocy do cichego odsłuchu w bloku? zaraz sąsiadów basem obudze ;)

- wszystko to na wzmacniaczu hyrydowym lar ia200 który bronił się do samego końca, i powiem szczerze - mimo że nie miał wyraźnie zaznaczonego charakteru - to był to subiektywnie być możne najlepszy słuchany w tym dniu element toru, gdyby nie to że mam caspiana to pewnie bym się nim bardzo bardzo poważnie zainteresował;

 

wnioski są takie że na poziomie ogólnym to być może, ale jak się zagłebimy to nic bardziej konkretnego z takiego kilkugodzinnego odsłuchu w salonie nie wynika, raz że akustyka zupełnie inna niż w domu, dwa że wystarczy że jeden element toru np kabel będzie inny i już w sumie popapane...trzy że realizacje każda inna od drugiej i już po chwili robi się mały misz masz ...a cztery to żeby ocenić taki sprzęt to trzeba kilku (czasem -nastu) dni słuchania, dopiero coś więcej można powiedzieć przynajmniej ja tak mam..

 

tak więc wyszło jak wyszło, nic z tego nie wiem a najmniej niestety zapamiętałem jak grają te spendory heh

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Svawo wypozycz z Nautilusa do Twojego Caspiana Dynki Excite x18. Nic Ci nie bedzie szelescic ani pilowac japy na gornej sredni. No i dostaniesz to o czym wyzej pisales (oczekiwania).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Svawo wypozycz z Nautilusa do Twojego Caspiana Dynki Excite x18. Nic Ci nie bedzie szelescic ani pilowac japy na gornej sredni. No i dostaniesz to o czym wyzej pisales (oczekiwania).

 

Kwestia do rozpatrzenia Adam.. A czemu tak mało o tym konkretnym modelu w sieci? Orientujesz się czym się różnią w budowie i brzmieniu i ogolnie balansie tonalnym ( jaśniejsze? Ciemniejsze?)od Focus 160 czy innych dyniek? Na szybko nie wylapalem..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mialem F160, w Klubie Dynek pisza, ze ciemniejsze, ciut wolniejsze i mniej uniwersalne gdy chodzi o gatunki muzyki od X18, czyli F160 sa bardziej Dynaudiowate heh. A malo popularne bo stosunkowo nowe, no i jednak konkurencja w ich cenie bardzo silna. Juz powaznie, sprawdz je, nie ma w nich natarczywosci, i gora taka jakiej szukasz. A i Q21 jako substytut Dynek czesto poleca Burchart - y czy jak tam one sie zwa, nie znam ich ale to moze byc tez Twoje brzmienie skoro sa bardzo blisko X18 (podobno nawet fajniejsze od Dynek przy zachowaniu bardzo podobnego charakteru). Ale tu juz gadaj z Q21.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Chord/Naim/ATC

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Svawo bardzo trudno czysto teoretycznie czegoś nie sugerować i choć staram się już unikać takiej postawy, bo osobisty odsłuch najlepiej weryfikuje nasz gust to chciałem podzielić się moja opinią.

 

Mianowicie moja Julka posiada te same przetworniki co xn250, których kilka godzin również miałem okazję słuchać i czytając Twoje oczekiwania wobec górnego pasma to uważam, że xn250 po prostu nie podejdą Tobie. Zwłaszcza z caspianem, który nie ociepla i nie należy do dynamicznych mocarzy, ponieważ kopułki jaka siedzi w xn250 słucham na co dzień i blachy, dzwoneczki, trójkąciki i co tam jeszcze chcesz wcale nie są wycofane. Na pewno nie meczą, ale są wyraźnie obecne. Mógłbyś źródłem korygować i próbować je przygasić, ale obawiam się, że caspian to nie do tych kolumn.

 

@Adam38 dobrze radzi, bo słodkość na górze to Dynaudio, jednak problemem może być wydajność caspiana.

Nie sprawdzisz to się nie dowiesz. Ewentualnie dobrym tropem może jest Tannoy, bądź VA ;)

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„We read to know we are not alone.“  C.S. Lewis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mrok, wybacz za odgrzanie starego wątku... czy słuchałeś osobiście caspiana m2, z jakimi kolumnami byś go połączył i dlaczego? biorę pod uwagę np xavian xn250, spendor a5, moooże Vienny, pokój to 15m2, muzyka różnorodna ale raczej ta spokojniejsza.

 

Obecnie słucham na m2 z emit 20 i uważam wlaśnie że to całkiem dobitnie grający wzmak a chciałbym go ułagodzić nieco, dodać ciepła miękkości delikatności szczególnie w wyższych rejestrach np instrumenty dente, skrzypce, chórki, czasem wokale które obecnie bywają nieco szorstkie i dosadne... nie wykluczam że to też może być wina źródła (arcam rplay) i biorę pod uwagę np music hall 25.3, heed dactilus...

 

nie chce sobie zbytnio mieszać bo i tak wsyzstkiego nie odsłucham dlatego bardziej ograniczam niż powiekszam ilość dostępnych kombinacji .. resztę piszących również zapraszam do podzielenia się swoim zdaniem :)

 

Pozdrawiam,

 

Do Caspiana polecam ic Straight Wire Serenade - miałem Caspiana kilka lat i ten interkonekt właśnie lekko złagodził i dodał ciepła. To było perfekcyjne połączenie.

Do Leemy mi on całkowicie nie pasuje i mi zalega w szufladzie od czasu sprzedaży Caspiana (czyli już 4 lata). Jakbyś chciał, możemy się dogadać i mógłbym Ci podesłać go do posłuchania. Sam wiem ile czasu i zachodu potrzeba żeby dobrze zgrać system, dobrać kable itd. Jak coś to pisz na priv.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.