Skocz do zawartości
IGNORED

Kabel sieciowy KILLER - Bazodrut


Pawka-T

Rekomendowane odpowiedzi

Witam się tu porobiło :) skrobnę coś od siebie , nie jestem protegowany także spokojnie nie linczować :)

, kupiłem jakiś rok temu sieciówke killer i podstawki , na początku wpiąłem sama sieciówke w piec hegel h200 Anniversary usłyszałem pozytywny wpływ ,ale nie jakoś tam bardzo miażdżący w porównaniu do furutecha nie pamiętam modelu coś chyba fp-3ts20 na porządnych wtykach chyba takich samych jak u Bazy w killer , dopiero jak zapodałem podstawki pod dac hegel hd25 to było olśnienie , zrobiło sie 3D :) wysokie dostały fajnej aksamitnej barwy dzwięk się zrobił bardziej wyrafinowany subtelny transparentny , zrobiło to na mnie duże wrażenie , po zamianie samego kabla spowrotem na furutecha juz tego nie było , nie wiem co tak naprwdę się przyczyniło bardziej do tych pozytywnych zmian czy sieciówka czy podstawki ,czy może to wszystko razem , w każdym razie wszystko to zostało ze mną do dziś i jakoś nie potrafię z tych gadżetów Bazy zrezygnować ,jak tylko wepne jakiś inny kabel wszystko znika i robi sie jakoś twardo :) zmieniam równiez podstawki bo mam france audio na 3kulkach ceramicznych i xindak vp-2 z drzewa różanego ten sam wzór co Bazy i juz nie jest to wszystko gaśnie jak światełko w tunelu , spada dynamika brak energi wysokie bledną , myślę że od tego zakupu to tak naprawdę zrozumiałem wpływ kabli i np takich ustrojstw na dzwięk systemu , szkoda tylko że to takie drogie i nie bardzo sobie można pozwolić na wszystko od Bazy :) ale myślę że naprawdę warto tego spróbować , bo tu sie nie rozmawia o że zmiany są na granicy percepcji , skok i progres jest słyszalny namacalny

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

dawały uderzające polepszenie stereofonii. A nawet zasilanie aktywnych modułow basowych w moich AA dało znaczną poprawę

stereofonii (co dziwne - nie basu).     Cuz naprawde bardzo zadko zdarza sie taka poezje czytac..............

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wojtek1234 napisał:

  Cuz naprawde bardzo zadko zdarza sie taka poezje czytac..............

Cóż naprawdę rzadko zdarza się tak pięknął ortografię czytać. 

No i zadać sobie tyle trudu, żeby wygrzebać wątek sprzed kilku lat i podsumować go w tak błyskotliwy sposób.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez vade
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby zrobić dobre kolumny trzeba mieć wiedzę ,system pomiarowy ,stolarnię -mierzyć najlepiej w komorze bezechowej-to są koszty,to samo jest z produkcją elektoniki,wzmacniaczy np.:trzeba mieć wiedzę,system pomiarowy ,wyposażony warsztat-to są koszty

co trzeba mieć,żeby robić kable:krzesło,stolik i parę ręcznych narzędzi do konfekcjonowania,no i oczywiście wiedzę?jak to sprzedać i zarobić?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i zadać sobie tyle trudu, żeby wygrzebać wątek sprzed kilku lat i podsumować go w tak błyskotliwy sposób.

vade jestes bardzo madrym i kulturalnym czlowiekiem tak masz powod do dumy.

Wplyw kabla sieciowego na dzwiek jest taki jak nasz na ruch planet.A co jesli ktos ma stara instalacje?tez nartapi poprawa?trzeba byc piznietym na glowe zeby opisywac brzmienie kabla sieciowego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vade ja w przeciwienstwie do ciebie jadam przy stole nie korycie.To forum publiczne i kazdy moze napisac to co mysli,ty jestes kolejnym przykladem kasajacej zmiji tylko po co to robisz?badz czlowiekiem madrym i tak tez sie zachowuj -nie podoba sie nie czytaj i nie komentuj .Polonista sie obudzil .........

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.06.2016 o 15:37, bazodrut_jr napisał:

Drodzy Panowie.

 

Może na początek, dla jasności – Wiesław aka Bazunia to mój ojciec. Styczność z dziedziną audio mam praktycznie od urodzenia, z punktu widzenia osoby trzeciej obserwuję postępy ojca na przestrzeni lat. Aktualnie staram się pomagać mu w budowaniu marki Bazodrut.

 

Czytając całe wątki i konkretne wypowiedzi w tematach opisujących jego produkty (lub osobę), daje się zauważyć informacyjny bałagan. Bywa też,że jest mi po prostu przykro. Dlatego w tym wpisie postaram się wyjaśnić parę spraw w swoim i jego imieniu.

 

Na początku chciałbym serdecznie podziękować wszystkim klientom Bazodruta, którzy z własnej inicjatywy lub na prośbę ojca zamieścili tutaj swoją opinię (pozytywną jak i negatywną) – licząc się z konsekwencjami. Część z tych osób do tego celu założyła nowe konta narażając się na automatyczną degradację w oczach jednostek. Poświęcili również czas aby podzielić się swoim doświadczeniem i wrażeniami ze społecznością. Jesteśmy szczególnie wdzięczni za taką postawę.

 

" (...)I specjalnie założył sobie konto na audiostereo.pl tylko po to, żeby o tym opowiedzieć. Ciekawe jaki idiota w to uwierzy. (...)"

 

Zacznę od kwestii najbardziej raniącej – armie klonów.

Myślę, że każdy zainteresowany może zwórcić się do Administracji i rozwiać swoje wątpliwości – wstarczy sprawdzić adresy IP kont postujących. Mój ojciec nigdy nie praktykował takiej formy reklamy, jaką próbuje się mu tutaj przypisać. Nie jest również żadną tajemnicą, że prosimy klientów o komentarz – co w moim odczuciu ma mało wspólnego ze "sponsorowaniem" wpisów.

 

 

(...)Przekombinowaliście z drogą reklamy poprzez ,,nachalne przypadkowe zachwalanie " a można przecież wysłać produkty do testów i ludzie sami zaczęli by zachwalać gdyby to był dobry produkt (...)

 

Z ideologią Bazodruta można zapoznać się na naszej stronie internetowej i Facebooku. Jest tam między innymi informacja o tym, że każdy produkt można wypożyczyć na niezobowiązujący do zakupu test. "Nachalne przypadkowe zachwalanie" w obliczu takiej oferty obarczone jest zbyt dużym ryzykiem marketingowego niepowodzenia. Nadinterpretacja - to chyba odpowiednie słowo.

 

 

"Kabel to żadna kosmiczna technologia bo to że wystarczy kupić dobrą miedź i zrobić dobry jakościowo kabel jest proste i takie kable jako OEM-y kupuje się ze szpuli za 5 zł za metr (...)"

 

"(...)ciezko tez nazwac kawalek druta urzadzeniem, to tylko nosnik energii i rownie dobrze mozesz sobie metalowym wieszakiem na ubrania podlaczyc wzmacniacz, jemu to wisi byleby dostal 230V na zasilanie.(...)"

 

Jesteśmy również otwarci na wszelkiego rodzaju testy na miejscu. Wystarczy zadzwonić i się zapowiedzieć. Można przyjechać ze swoimi dotychczasowymi kablami lub własnymi wyrobami – niekoniecznie wieszakami na ubrania, ale miedź za 5zł ze szpuli jak najbardziej. Nie jest moim zadaniem przekonywać tutaj nikogo o tym, że kable sieciowe "grają". Wychodzę z założenia, że każdy kto udziela się w kablarskim wątku, ma ten etap za sobą. Co więcej, z naszych doświadczeń wynika, że wpływ mają teoretycznie kompletnie nic nieznaczące niuanse, jak na przykład filcowe podkładki przyklejone do antywibracyjnych ustrojów (aby chronić stolik przed porysowaniem). Praktycznie codziennie znajdujemy "coś co psuje" i staramy się wprowadzić usprawnienie.

 

Z innego tematu: „Ja bardzo chętnie jestem gotowy postawić grubą kasę i pojechać do takiego "słyszącego kulki" na ślepy test. „

 

Zapraszamy, posłuchamy. W szczególności wszystkich kpiących sobie ze „słyszących kable”, w tym z mojego ojca. Zdaję sobie sprawę, że wygodnie jest „rozmawiać” o nieobecnym. Zapewniam jednak, że tematy ma przeczytane od deski do deski. Przyjmuje krytykę i stara się nie popełniać dawnych błędów. Proszę jedynie o zachowanie umiaru i kultury wypowiedzi w kontaktach międzyludzkich.

 

Wiem, że ten wpis nie wyczerpuje tematu. Dlatego zainteresowanych zachęcam do konstruktywnej rozmowy w tym jak i innych wątkach. Bardzo chętnie odpowiem również na inne pytania w zakresie mojej wiedzy.

Nie zamierzam się wypowiadać na temat kabli, bo różnicy nie słyszę, audiofilem nie jestem i nawet różnica między wzmacniaczami jest czarną magią, ale mam pewne bardzo ważne pytanie

Dlaczego do diaska ten temat pojawił się w dziale start przeznaczonym dla początkujących? Przecież to jakiś absurd, to jest miejsce przeznaczone dla osób które nierzadko mają budżet niższy niż koszt 1m kabla bazodruta xD

Dla takich tematów jest miejsce, dział high-end, tam możesz się angażować w dyskusję z osobami które mają wiedzę i słuch żeby ocenić ten sprzęt tak, jak na to zasługuje. Wstawianie go tutaj jest niepoważne.

Co do komentarzy klonów, nie, sprawdzenie IP nie jest żadną gwarancją, bo pierwszy lepszy VPN sprawi że każdy komentarz będzie miał inny adres a moderatorzy mają lepsze zajęcia niż prowadzić dochodzenie czy przypadkiem nie pokrywają się one z którymś z miliona serwisów dostarczających tego typu usługi.

Zwracam się z prośbą do moderacji o przeniesienie wątku do innego działu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jesli doprowadzimy wode do mieszkania i caly uklad rur damy po 1 calu a w jednym miejscu damy 5 cali to ilosc przeplywajacej wody bedzie taka na ile pozwoli 1 cal.Analogicznie dziala instalacja elektryczna w domu prad bedzie taki w urzadzeniu na jaki pozwoli instalacja i bezpieczniki.Tu nawet nad przewodnik NIC nie pomoze.Po co ci kawalek grubego kabla skoro masz po drodze bezpieczniki,instalacje i gniazdko plus opor wtyczka gniazdko.Tyle w temacie poprawy dzwieku kablem sieciowym.No chyba ze ktos zamowi extra instalacje z trafa do domu kablami np fi 10mm.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, wojtek1234 napisał:

Jesli doprowadzimy wode do mieszkania i caly uklad rur damy po 1 calu a w jednym miejscu damy 5 cali to ilosc przeplywajacej wody bedzie taka na ile pozwoli 1 cal.Analogicznie dziala instalacja elektryczna w domu prad bedzie taki w urzadzeniu na jaki pozwoli instalacja i bezpieczniki.Tu nawet nad przewodnik NIC nie pomoze.Po co ci kawalek grubego kabla skoro masz po drodze bezpieczniki,instalacje i gniazdko plus opor wtyczka gniazdko.Tyle w temacie poprawy dzwieku kablem sieciowym.No chyba ze ktos zamowi extra instalacje z trafa do domu kablami np fi 10mm.

A na tym calu damy filtry, czy jakość wody się poprawi? 

 

Można dodawać takich wpisów tysiące co nie zmienia faktu że od pewnego poziomu sprzętu audio jakość kabla zasilającego i listwy potrafi znacznie i znacząco wpłynąć na poprawę brzmienia. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, muda44 napisał:

Można dodawać takich wpisów tysiące co nie zmienia faktu że od pewnego poziomu sprzętu audio jakość kabla zasilającego i listwy potrafi znacznie i znacząco wpłynąć na poprawę brzmienia. 

Zmiana nie zawsze oznacza poprawę. Czasem kabel wręcz pogarsza brzmienie danego urządzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne,poprawi tyle co kadzidlo umarlakowi.Dziwie Ci sie bawisz sie elektronika,modujesz Nady a wypisujesz takie bajki.Ksiazka i lekcje elektrotechniki mowia co innego .Mnie bynajmniej  w szkole uczyli innaczej bo gdybym piznol taki tekst nauczycielowi wylecialbym za drzwi.Prosze przeanalizowac caly uklad zasilania.Instalacja,cudowny kabel ,polaczenia wewnetrzne np wzmacniacza.No chyba ze to co mowi nauka to brednie a ziemia jest trojkatna itp.Rynek audio to duza sciema madrzejszy szuka glupka-frajera ten ma drogie klocki chce lepiej no to kabel i tym sposobem jednemu konto sie powieksza a glupkowi zmniejsza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, wojtek1234 napisał:

Zapewne,poprawi tyle co kadzidlo umarlakowi.Dziwie Ci sie bawisz sie elektronika,modujesz Nady a wypisujesz takie bajki.Ksiazka i lekcje elektrotechniki mowia co innego .Mnie bynajmniej  w szkole uczyli innaczej bo gdybym piznol taki tekst nauczycielowi wylecialbym za drzwi.Prosze przeanalizowac caly uklad zasilania.Instalacja,cudowny kabel ,polaczenia wewnetrzne np wzmacniacza.No chyba ze to co mowi nauka to brednie a ziemia jest trojkatna itp.Rynek audio to duza sciema madrzejszy szuka glupka-frajera ten ma drogie klocki chce lepiej no to kabel i tym sposobem jednemu konto sie powieksza a glupkowi zmniejsza.

ZAPEWNE ... 

Tak, to jest dobre ?

Dodaj jeszcze być może itd... 

 

Widzisz, ja jestem techniczny. Mam bardzo szerokie uprawnienia elektryczne z dozorem włącznie ale zanim wypowiem się o działaniu czegokolwiek w systemie audio najpierw to wypożyczam czy kupuje, SPRAWDZAM u siebie i wtedy wyciągam wnioski. Wnioski czy słyszę zmiany, czy są one negatywne, pozytywne oraz czy dla mnie ten wpływ pozytywny jest warty wydania określonej kwoty. 

Jak widać a raczej słychać nie wszystko da się zmierzyć a zwłaszcza to co się zmierzy przełożyć na to co się słyszy. 

I tak właśnie teraz po raz kolejny czekam na przesyłkę kabla zasilającego kosztującego wyjściowo 3000zl do odtwarzacza CD który kupiłem za 4000 używany ( nowy kosztował 15000zl ) . Dla mnie warto a zmiany są dla mnie znaczne i znaczące. 

 

A w szkole to ja uczyłem panią od elektroniki ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, wojtek1234 napisał:

Zapewne,poprawi tyle co kadzidlo umarlakowi.Dziwie Ci sie bawisz sie elektronika,modujesz Nady a wypisujesz takie bajki.Ksiazka i lekcje elektrotechniki mowia co innego .Mnie bynajmniej  w szkole uczyli innaczej bo gdybym piznol taki tekst nauczycielowi wylecialbym za drzwi.Prosze przeanalizowac caly uklad zasilania.Instalacja,cudowny kabel ,polaczenia wewnetrzne np wzmacniacza.No chyba ze to co mowi nauka to brednie a ziemia jest trojkatna itp.Rynek audio to duza sciema madrzejszy szuka glupka-frajera ten ma drogie klocki chce lepiej no to kabel i tym sposobem jednemu konto sie powieksza a glupkowi zmniejsza.

inteligentny nauczyciel wdalby sie w merytoryczna dyskusje.a glupi wyrzucilby za drzwi.

ponial?

daleka droga przed toba.baaa smiem powatpiewac ze idziesz wlasciwa droga.a nawet sie cofasz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minutes ago, muda44 said:

A w szkole to ja uczyłem panią od elektroniki ?

No to te czasy chyba już poszły w niepamięć, skoro:

 

3 hours ago, muda44 said:

Można dodawać takich wpisów tysiące co nie zmienia faktu że od pewnego poziomu sprzętu audio jakość kabla zasilającego i listwy potrafi znacznie i znacząco wpłynąć na poprawę brzmienia. 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hahahaha ty nauczales?jak sam nie wiesz.Chyba zamiast do szkoly wino w parku bylo, bo z elektronika to cieniutko.Pewnie do swojego Golfa kupisz kola od Ferrari i bedziesz szybciej jechal?Poczytaj podstaw elektrotechniki a potem pomysl i napisz i koniecznie kup audifilskie bezpieczniki -poprawisz brzmienie heheheh

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, wojtek1234 napisał:

Hahahaha ty nauczales?jak sam nie wiesz.Chyba zamiast do szkoly wino w parku bylo, bo z elektronika to cieniutko.Pewnie do swojego Golfa kupisz kola od Ferrari i bedziesz szybciej jechal?Poczytaj podstaw elektrotechniki a potem pomysl i napisz i koniecznie kup audifilskie bezpieczniki -poprawisz brzmienie heheheh

Wina nie piję a praca dyplomowa to wzmacniacz który zrobiłem od podstaw ( projekt, obudowa, płytki, trafo nawijane ręcznie ). Najlepsza praca w szkole i 2 miejsce na Olimpiadzie Młodych Mistrzów Techniki. 

Golfa nie miałem ale kupuje tylko nowe opony premium które nawet w klasie B potrafią wpływać na komfort i bezpieczeństwo. 

 

Bezpieczników nie próbowałem więc się nie wypowiadam. 

Kup sobie głośnik bezprzewodowy i ciesz się swoją niewiedzą nabijając z tych których stać na dobry sprzęt i kable do nich. Nie przejmuj się tym, wielu których nie stać będzie szukać teorii zamiast wziąć się do pracy, zarobić, spróbować i wtedy wymądrzać. 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muda nie do Ciebie to bylo.Ja kablarzom powiem tyle mam grube kable od betoniarki i te najlepiej w systemie sie sprawdzaja,zero spadku niesamowita scena stereo efekty slychac z daleka nawet u sasiada.No i to cieplo a z nim piekny bas i detal.Ale koniecznie w gumie plastik wnosi chaos .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje wlozyc te grube kable od betoniarki....wiesz gdzie.i podlacz do sieci.

a potem opisz nam swoje doswiadczenia.

widzisz dziecko....jedni pilnie w szkole sie uczyli.moja praca dyplomowa to oscyloskop od podstaw.....a inni pili w tym czasie wino.

i dlatego tak ciezko nam sie porozumiec.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, wojtek1234 napisał:

mam grube kable od betoniarki i te najlepiej w systemie sie sprawdzaja,zero spadku niesamowita scena stereo efekty slychac z daleka nawet u sasiada.No i to cieplo a z nim piekny bas i detal.Ale koniecznie w gumie

Pole przekroju poprzecznego w przewodniku faktycznie ma wpływ na przewodzenie sygnału.

Powołuję się na profesora Marka Leśniewicza. Opisał to w którymś rozdziale książki "Domowe systemy audio".

15 godzin temu, wojtek1234 napisał:

Po co ci kawalek grubego kabla skoro masz po drodze bezpieczniki,instalacje i gniazdko plus opor wtyczka gniazdko.Tyle w temacie poprawy dzwieku kablem sieciowym

Po to żeby mieć wpływ na uziemienie.

Przewód OW lub OPD jest całkiem w porządku, czemu go nie zastosować ?

Można, znam również takich którzy mają YDY, chociaż mało mobilny i ciężko się go układa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez xetras
poprawka

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, xetras said:

Pole przekroju poprzecznego w przewodniku faktycznie ma wpływ na przewodzenie sygnału.

Powołuję się na profesora Marka Leśniewicza. Opisał to w którymś rozdziale książki "Domowe systemy audio".

 a to znasz:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam, nie chce mi się zgłębiać pdfa  (może rano ?).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

~Way hay and up she rises early in the morning~("Morskie opowieści")

~Braterstwo narodu buduje się na kiczu~("Nieznośna lekkość bytu" Milan Kundera)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2020 o 14:13, wojtek1234 napisał:

Vade ja w przeciwienstwie do ciebie jadam przy stole nie korycie.To forum publiczne i kazdy moze napisac to co mysli,ty jestes kolejnym przykladem kasajacej zmiji tylko po co to robisz?badz czlowiekiem madrym i tak tez sie zachowuj -nie podoba sie nie czytaj i nie komentuj .Polonista sie obudzil .........

Kolego! Sam zaznaczyłeś ,że Forum jest miejscem publicznym. Park jest  również takim miejscem i w związku z tym należy sprzątać po swoim swoim psie, nie powinno się śmiecić,używać wulgaryzmów... A Ty właśnie zaśmieciłeś, zwulgaryzowałeś to miejsce swoją "polszczyzną". Niektórzy twierdzą, że co w piśmie i mowie to i w głowie...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, muda44 napisał:

Wina nie piję a praca dyplomowa to wzmacniacz który zrobiłem od podstaw ( projekt, obudowa, płytki, trafo nawijane ręcznie ). Najlepsza praca w szkole i 2 miejsce na Olimpiadzie Młodych Mistrzów Techniki. 

Golfa nie miałem ale kupuje tylko nowe opony premium które nawet w klasie B potrafią wpływać na komfort i bezpieczeństwo. 

 

Bezpieczników nie próbowałem więc się nie wypowiadam. 

Kup sobie głośnik bezprzewodowy i ciesz się swoją niewiedzą nabijając z tych których stać na dobry sprzęt i kable do nich. Nie przejmuj się tym, wielu których nie stać będzie szukać teorii zamiast wziąć się do pracy, zarobić, spróbować i wtedy wymądrzać. 

Święte słowa , kup spróbuj wnioski i wtedy dyskusja, musi być taka kolejność a nigdy prawie nigdy się tak nie zdarza wśród antykablarzy ;))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 hour ago, freju said:

Święte słowa , kup spróbuj wnioski i wtedy dyskusja, musi być taka kolejność a nigdy prawie nigdy się tak nie zdarza wśród antykablarzy ;))

Innymi słowy - wrzuć do kosza dziesięciolecia pracy inżynierów i naukowców, nie waż się korzystać z ich wniosków i rozpocznij wszystko od początku. Najlepiej od wynalezienia koła. Trochę czasu ci to zajmie, ale przecież dla dobrego dźwięku coś trzeba poświęcić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ryszard lwie serce napisał:

Innymi słowy - wrzuć do kosza dziesięciolecia pracy inżynierów i naukowców, nie waż się korzystać z ich wniosków i rozpocznij wszystko od początku. Najlepiej od wynalezienia koła. Trochę czasu ci to zajmie, ale przecież dla dobrego dźwięku coś trzeba poświęcić.

Dalej nic nie rozumiesz ? my wiemy że czasami to zaprzecza prawą fizyki ale słuch mówi co innego i w tym jest cała zabawa ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minutes ago, freju said:

Dalej nic nie rozumiesz ? my wiemy że czasami to zaprzecza prawą fizyki ale słuch mówi co innego i w tym jest cała zabawa ?

Aaaa, rozumiem, pewnie jeździsz samochodem z silnikiem zasilanym generatorem opartym na zimnej fuzji?

A to przepraszam,. nie wiedziałem z kim rozmawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli mowiac prostym jezykiem .Np 2metry Technokabla lub podobnie owiniete w kolorowa folie i takie tam -calosc grubosci reki kosztuje pare tys zlotych.Lub jeszcze prosciej ja tobie mowie to slychac wszystko slycha nawet te 50Hz w scianie .W pewnej wymianie wzilem w rozliczeniu pewne kable jakze znane i co ano tyle ze zdemontowalem wtyki bo byly solidne kable w kosz i tyle po tych mitach.A zrobilem tak bo poprostu bylo to szambo i sciema firmy nie wymienie.Powiem tyle ludzie poprostu troche rozsadku.Co gr to gra ale sieciowka na dzwiek wplywu niema i miec nie bedzie.Zrbcie prosty test z ludzmi postronnemi moze wtedy oczy sie otworza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ryszard lwie serce napisał:

Aaaa, rozumiem, pewnie jeździsz samochodem z silnikiem zasilanym generatorem opartym na zimnej fuzji?

A to przepraszam,. nie wiedziałem z kim rozmawiam.

A pewnie i jestem sczęśliwy otwieram swoją wyobraznię i lecę gdzie chcę ..." ?

A wy jacyś tacy sfrustrowani jesteście tą fizyką ? 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o nic innego jak o to ze chcesz kupuj sluchaj twoje pieniadze twoj problem.Ale nie rob z kogos idioty i nie wmawiam mu bredni ze kawalek kabla sieciowego ma wplyw na dzwiek,no chyba ze jest z drutu oporowego i powoduje spadki napiecia.Jan mozna dawac sie pompowac od tylu i to za wlasne pieniadze??? przeciez kazdy iles tam tych latek ma.Ile razy czytam te brednie smieje sie,ja znam sprzet od srodka i takich kitow poprostu nie lykam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.