Skocz do zawartości
IGNORED

WiMP HiFi - wystartował HiFi Week - darmowy dostęp do usługi streamingu FLAC/ALAC przez 30 dni. Czy warto wchodzić w streaming plików bezstratnych?


audiostereo.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Z własnych zasobów (plików/płyt) słuchamy tego na co mamy ochotę. Z serwisu słuchamy tego, co oferuje serwis. To jak z biblioteką, może być ogromna, a i tak nie będzie wszystkich pozycji i akurat pech sprawi, że będziemy chcieli przeczytać to czego nie ma na stanie. WIMP jako dodatkowe źródło muzyki, jak najbardziej (szczególnie jak chcemy poznawać nowe rzeczy). Jako podstawowe? Raczej nie, chyba, że czyjś gust pokrywa się idealnie z tym co oferuje dany serwis. Jest jeszcze jeden minus takich serwisów. Dzisiaj dany wykonawca jest w ofercie, jutro go nie ma (przyczyn może być wiele).

 

Po pierwsze, u mnie jest tak, że moja płytoteka mnie ogranicza a nie serwis. To serwis ma wszystkie moje płyty i więcej a nie odwrotnie. Po drugie, ewentualne (nieliczne) braki uzupełniasz z dysku/plików. Płyta więc nadal niepotrzebna. Po trzecie, tak, usługi streamingowe działają na zasadzie biblioteki. Tzn, że jeśli za jakiś czas interes się zwinie (dość drastyczny scenariusz ale kto tam wie), to pieniądze będą wydane a muzyki nie będziemy mieli. Mimo tego, dla mnie liczy się fakt, że mogłem korzystać z praktycznie nieograniczonych zasobów i to co "użyłem" to jest moje. Znowu więc powracamy do kwestii " słuchać dużo i rozwijać się muzycznie" czy "słuchać mniej ale mieć". Kwestia wyboru.

 

Ja stawiam na streaming plus okazjonalny zakup najlepszych, najciekawszych płyt - raczej pod postacią plików, choć nie wykluczam zakupu pojedynczych płyt.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze, u mnie jest tak, że moja płytoteka mnie ogranicza a nie serwis. To serwis ma wszystkie moje płyty i więcej a nie odwrotnie.

 

chyba, że czyjś gust pokrywa się idealnie z tym co oferuje dany serwis.

 

O tym pisałem wyżej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość JacekMadera

(Konto usunięte)

Witam!

Korzystam obecnie ze Spotify i jestem bardzo zadowolony zarówno z jakości dźwięku jak i dostępności poszczególnych płyt. Słucham głównie nowości i płyt, których nie mam (jeszcze) we FLAC czy takich, których mieć nie muszę... Z aplikacji nie korzystam codziennie... W porównaniu do plików FLAC nie ma wielkiej różnicy, a FLAC kontra CD...? W mojej konfiguracji wygrywa bezsprzecznie CD, ale to nie temat tej dyskusji...

Moje pytanie, to czy warto dopłacać 20zł miesięcznie do kompresji bezstratnej...? Dla osób, które traktują WIMP jako główne źródło muzyki to pewnie tak, ale czy dla odsłuchu takiego jak napisałem wyżej...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ładnie, ale czyżbym bez karty kredytowej nie mógł aktywować WIMP HiFi? Mam konto na PayPal-u, ale jak nie podam danych karty to dalej nie "pójdzie"? Może robię coś źle, ale jeżeli tak jest to lipa totalna. Niedługo bez karty kredytowej nie będzie można się za przeproszeniem wyszczać, mimo że kasa będzie w gotówce/na koncie/na PayPal...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość JacekMadera

(Konto usunięte)

Wszystko ładnie, ale czyżbym bez karty kredytowej nie mógł aktywować WIMP HiFi? Mam konto na PayPal-u, ale jak nie podam danych karty to dalej nie "pójdzie"? Może robię coś źle, ale jeżeli tak jest to lipa totalna. Niedługo bez karty kredytowej nie będzie można się za przeproszeniem wyszczać, mimo że kasa będzie w gotówce/na koncie/na PayPal...

Jeśli udało Ci się dodać kartę do PayPal to bez problemu również system płatności WIMP powinien ją zaakceptować i nie musi być to karta kredytowa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ,

 

Podobnie jak Kolega wyżej próbowałem się zarejestrować i przed te parę dni potestować.

Niestety się nie da bez podania numeru karty.

Dziękuję ale nie skorzystam - to jakaś lipa.

Klienta ze mnie mieć nie będą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli udało Ci się dodać kartę do PayPal to bez problemu również system płatności WIMP powinien ją zaakceptować i nie musi być to karta kredytowa...

 

Chodzi o to, że właśnie nie dodawałem żadnej karty do PayPala. Za to cenię PayPal-a, że nie trzeba mieć karty, żeby dodawać środki na swoje konto. Wprawdzie to udogodnienie działa od kilku lat, ale jednak. Konieczność posiadania karty kredytowej to dla mnie swego rodzaju ubezwłasnowolnienie - dodatkowe i opłaty, i ryzyko i np. ograniczenie zdolności kredytowej w banku. Wszystko to już przerabiałem dość dla mnie boleśnie i dlatego nie mam już karty. Jeżeli WIMP tego wymaga, to trudno - nie skorzystam i "wbijam" w to...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba mieć karty kredytowej - można uruchomić sobie tzw. kartę przedpłaconą (wirtualna płatnicza jakkolwiek nazwana - bez żadnych opłat), która ma swój prawdziwy numer. Jest to sposób weryfikacji. Jeśli ktoś ma z tym kłopot, to pretensję powinien kierować raczej do swojego banku.

 

A samo płacenie w formie przelewu stałego jest po prostu przyjętym modelem biznesowym. Trudno o to się obrażać. Spotify ma tak samo. Dodatkowo wprowadziło karty podarunkowe - też rodzaj przedpłaconej usługi terminowej. W ten sposób można zagwarantować sobie możliwość słuchania (bez reklam) bez podawania numeru karty. Dużo fatygi i chyba wyjdzie drożej.

 

Ale do sedna: porwnał już ktoś jakość WIMP-a z np. Spotify? Czy wyższa jakość jest słyszalna i oczywista?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pod paypala podpiętą ZWYKŁĄ kartę, nie kredytową i działa i paypal, i płatność na rzecz WIMPa przez paypala.

 

Jak dla mnie to stwarzanie sztucznych problemów. Ale, nikt nikogo nie zmusza przecież do korzystania z takich serwisów.

 

Ale do sedna: porwnał już ktoś jakość WIMP-a z np. Spotify? Czy wyższa jakość jest słyszalna i oczywista?

 

Ja porównywałem na słuchawkach i dla mnie różnica wyraźna na rzecz WIMPa. Na systemie jeszcze nie porównywałem.

 

Znajomy (również na słuchawkach) miał podobne obserwacje.

 

Generalnie różnica polega na tym, że dźwięk na WIMP Hifi - według mnie - jest jakby czystszy, mniej zamglony, z większa rozdzielczością. Nie wiem jednak czy będzie to wyraźnie słychać na kolumnach. Na słuchawkach imo słychać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pod paypala podpiętą ZWYKŁĄ kartę, nie kredytową i działa i paypal, i płatność na rzecz WIMPa przez paypala.

 

Jak dla mnie to stwarzanie sztucznych problemów. Ale, nikt nikogo nie zmusza przecież do korzystania z takich serwisów.

 

W takim razie spróbuję podpiąć pod PayPala zwykłą kartę. Co do sztucznych problemów - skoro jeden miesiąc ma być bezpłatny, to po kiego grzyba utrudniają ten bezpłatny okres przez te problemy z kartą. Przecież jak się komuś serwis spodoba w okresie próbnym to później postara się, żeby aktywować konto mimo wszelkich niedogodności, nieprawdaż? Ktoś tu wcześniej napisał o modelu biznesowym, że tak to już jest z tymi kartami przyjęte itd. A moim zdaniem to nie jest żaden model biznesowy tylko widzimisię sprzedawcy/dostawcy, bo potencjalny klient ma problem. Więc jaki to model biznesowy? Skoro nie jestem w tym odosobniony to coś jest na rzeczy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Bluesound Powernode N330 - Elac Vela BS403 - B&W ASW610

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście w okresie próbnym mogliby sobie darować. Co do praktyki biznesowej - mnie to nie dziwi z tymi kartami, wydaje mi się, że jest to dość powszechne i jak pisał kolega, Spotify też tak działa.

 

Tak czy inaczej proponuję wypróbować i Spotify i WIMPa i zdecydować czy coś takiego w ogóle nam odpowiada.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zainstalowałem i mam pytanie:

 

1. Czy można mieć w WiMP taki widok, żeby jednocześnie były wyświetlane utwory granej płyty oraz okładki innych płyt tego wykonawcy (najlepiej też ze spisem utworów)?

 

Spotify daje wybór pomiędzy dwoma układami widoku okładek.

 

Suwak do przesuwania spisu utworów góra-dół z prawej strony jest skandalicznie mały (kreseczka).

 

2. Po czym poznać, że jakość konkretnej płyty jest hi-fi, a nie Mp3?

 

Bo chyba nie cała zawartość jest bez kompresji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pierwszego: nie wiem czy są jeszcze jakieś opcje, też dopiero poznaje serwis, ale jest tak, że jak włączysz album, to na dole jest taki szary pasek i w prawym dolnym rogu masz listę utworów, które teraz są grane. Jednocześnie możesz kliknąć na nazwisko artysty/nazwę zespołu i przeniesie Cię do listy albumów tego artysty, a jednocześnie ten szary pasek jest cały czas widoczny.

 

Co do drugiego, na szarym pasku, obok czasu trwania utworu jest napis HIFI. Jeśli jest podświetlony na biało, tzn że jest jakość bezstratna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos kart,przecież każda debetówka,choćby najzwyklejsza Visa Classic ma kod CVV,nie trzeba do płatności kartą być posiadaczem karty kredytowej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poproszę o jakiś tytuł płyty/wykonawcę (rockowej), która wyświetla się na biało (HIFI).

Jak dotąd wszystkie trafienia mam na szaro.

 

***

 

Przenoszenie między oknami jest uciążliwe. Chcę sobie poprzewijać okładki płyt i zawsze móc wrócić do ( np. góry strony) spisu utworów odtwarzanej płyty.

 

 

PS. Darmowy miesiąc działa chyba w ten sposób, że kto nie wypowie przed upłynięciem 30-go dnia, to zapłaci i za promocyjny okres. Trzeba anulować subskrypcję i uruchomić nową. W ten sposób można ocalić 40 złotych. Jeśli się mylę, to proszę przedstawiciela WiMP o sprostowanie (powinien tu zaglądać skoro wykupił wątek).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam większość trafień na biało:), ogólnie 75% zasobów jest w HiFi chyba. Ale proszę bardzo: Jack White - Lazaretto.

 

Nie zdziwiłbym się jednak gdyby HiFi Ci się nie wyświetlało, bo jak ja przed kilkoma miesiącami testowałem HiFi to mi nie wiedzieć czemu nie działało - właśnie w okresie próbnym. Dopiero jak formalnie przeszedłem na abonament HiFi i zapłaciłem, wtedy się uruchomiło. Może teraz u Ciebie będzie inaczej.

 

 

 

Przenoszenie między oknami jest uciążliwe. Chcę sobie poprzewijać okładki płyt i zawsze móc wrócić do ( np. góry strony) spisu utworów odtwarzanej płyty.

 

 

 

Na pececie dla mnie nie jest uciążliwe, przypomina mi to przeglądanie strony internetowej. Natomiast na tablecie/smartphonie pewnie wygodniejsza byłaby funkcja o której mówisz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że mam wszystko na szaro, bo nie słucham Shakiry lub innej popularnej papki.

 

Niestety, Jack White - Lazaretto też mam na szaro. Czyli w moim przypadku przynajmniej formalnie kompletna kiszka. Czy przedstawiciel WiMP-a ma coś do powiedzenia?

 

***

 

Czy ktoś z WiMP nie pomyślał, że wskazania czasu upływającego i całego utworu są wyświetlane z lekka mikroskopijną wielkością?

 

Gdyby linijka przesuwającego się czasu trwania utworu była dłuższa, to łatwiej by było utrafić w zamierzony czas, a tak, to trochę trafianie w ciemno. Szczególnie, gdy "ściska się" utwór trwający np. 20 minut.

 

***

 

Odnoszę wrażenie, że informacji (z powodu lepszej jakości) nie ma więcej w stosunku do Spotify. A samą zmianę charakteru dźwięku na lżejszy równie dobrze można osiągnąć instalując na stałe filtr.

To jeszcze nie ocena, a pierwsze wrażenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnoszę wrażenie, że informacji (z powodu lepszej jakości) nie ma więcej w stosunku do Spotify. A samą zmianę charakteru dźwięku na lżejszy równie dobrze można osiągnąć instalując na stałe filtr.

To jeszcze nie ocena, a pierwsze wrażenie.

 

Nie wiem czy o tym samym mówimy, ale znajomy porównywał wielkość plików z WIMPa i one odpowiadały wielkości typowego pliku FLAC i wazyły one więcej niż te na Spotify.

 

Tak myślałem, że z tym HiFI będzie tak samo jak ja miałem. Tyle, że ja byłem zdecydowany bo layout zdecydowanie dla mnie czytelniejszy od Spotify no i znajomy wcześniej testował jakość i mówił, że duża różnica jest na korzyść WIMPa.

 

Ale faktycznie po co robić okres próbny HIFI skoro w okresie próbnym HIFI nie działa? Powinien przedstawiciel się wypowiedzieć. Tak jak mówię, kiedy już wykupiłem abonament, HIFI działało bez problemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie Spotify do WiMP jest jak zestawienie toru lampowego z tranzystorowym.

 

Tylko który jest lepszy do podanego przez Ciebie tytułu?

 

:-)

 

Na stronie głównej jest zajawka w ramce z tytułem: "test hi-fi" (w tle obrazka kolumny B&W, feee :-)

Kliknąłem i dowiedziałem się, że moja przeglądarka nie wspiera bezstratnej jakości.

Serwis sugeruje wgranie Chrome lub Firefox.

 

Kliknąłem na Chrome. Coś się zainstalowało - mam ikonę na pulpicie.

Wybrałem ostatnią płytę (filmową) Imany. Dalej mam ją na siwo.

 

Czy ktoś wie co zrobić, żeby WiMP dostrzegł przeglądarkę Chrome?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie bym pomógł tylko nie napotkałem takich przeszkód,u mnie to załapało od pierwszego strzału.Przyznam jednak,że testowałem wimpa już jakiś czas temu,być może funkcjonalność/wymagania odnośnie wersji próbnej od tamtej pory uległy zmianie.

Faktycznie,jeśli pojawiają się różne problemy przydałby się w temacie przedstawiciel wimpa ,choć tak po prawdzie serwis odbieram jako dosyć przyjazny i intuicyjny w obsłudze...no ale może mam niezbyt wygórowane wymagania,nie wiem.

Weź też pod uwagę,że niektóre funkcje serwisu w formie testowej są ograniczone lub częściowo wyłączone-przynajmniej ja tak miałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Wczoraj postanowiłem skorzystać z promocji WIMP'a. Zarejestrowałem się, pobrałem aplikację na iOS - nie korzystałem na razie z wersji aplikacji na PC ani przez przeglądarkę. Natomiast w przypadku aplikacji na iOS po podaniu danych rejestracyjnych otrzymałem komunikat, że dziękują za skorzystanie z wersji HiFi i żeby korzystać z najlepszej jakości powinienem zmienić ustawienia aplikacji dotyczące streaming'u oraz wersji offline - co uczyniłem. Po tym zabiegu działa jak należy. Wygląda więc na to, że domyślne ustawienia tych opcji to wersja stratna. Może tak samo jest w przypadku apki na PC i przeglądarki? Proponuję sprawdzić.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie Spotify za to przerasta, a może nie tyle przerasta co przytłacza swoim układem strony i layoutem. Korzystałem zarówno z wersji w przeglądarce, z aplikacji na komputer i telefon i w wielu miejscach wydawał mi się przekombinowany, znacznie dłużej dochodziłem do tego gdzie co jest w porównaniu do Wimpa, do tego ten ciemny kolor. Co więcej, aplikacja na komputer chodziła zdecydowanie wolniej od tej z WIMPa (to chyba pokłosie tej szaty graficznej - tak, wiem mój komputer za szybki nie jest, no ale mimo wszystko...).

 

Ja rzeczywiście też miałem problem by zaskoczyło mi HIFI na WIMPie w okresie próbnym. Ale WIMP na tyle bardziej mi się podobał pod różnymi względami, że kupiłem abonament. Wiele się nie ryzykuje, bo po miesiącu można zrobić downgrade - nie kupujemy abonamentu na 15 lat przecież.

 

Natomiast myślę, że WIMP powinien wyjaśnić sprawę jakości HIFI w okresie próbnym, bo wydaje mi się, że takie problemy nie pojawiają się pierwszy raz. Ewentualnie można napisać do nich maila.

 

Wygląda więc na to, że domyślne ustawienia tych opcji to wersja stratna. Może tak samo jest w przypadku apki na PC i przeglądarki? Proponuję sprawdzić.

 

Pozdrawiam

 

Tak właśnie jest, domyślnie nie mamy ustawionego HiFi. Aczkolwiek nie pamiętam czy jak ja miałem okres próbny to zmieniałem to czy nie. Trzeba rzeczywiście sprawdzić, może w tym problem tkwi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję próbną WIMPA i Hi-Fi działa bez problemu. Trzeba tylko ją włączyć w opcjach.

Z anulowaniem subskrypcji nie ma żadnego problemu. Można to zrobić od razu po zalogowaniu. Okres próbny pozostaje.

Zaletą WIMPA jest prostota - nic nie ustawiamy (tylko jakość Hi-Fi) i gra. Pewnie kiedyś wprowadzą funkcje a'la JRiver ... tysiąc możliwych ustawień, w których można się pogubić ... a najlepiej żeby do JRiver dodali obsługę Wimpa ... i możliwość dodawania płyt do biblioteki ... wtedy byłaby to namiastka własnych zbiorów ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIMP Hi-Fi to jakość CD czyli innymi słowy FLAC.

Różnic pomiędzy WIMP a CD nie uświadczyłem.

 

To chyba jakieś niezrozumienie zagadnienia. Kompresja Flac nie znaczy, że plik finalny ma jakość CD czyli 16/44. We FLAC-u może być różna jakość pliku, zarówno super jakości 24/192 jak i znacznie gorszy od 16/44 zrobiony z mp3.

 

Poza tym myśle, że te serwisy streamingowe to fajna rzecz żeby poznać nowości, posłuchać coś z ciekawości ale po to żeby fajne, wartościowe tematy kupić na CD czy na pliku hires.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem przekonany, że w ślepym odsłuchu nie odróżniłbyś pliku bezstratnego z WIMPa (dobrej jakości) i z płyty. Serwisy streamingowe, jeśli będą się rozwijały i jeśli będą poszerzały ofertę zepchną w najbliższej przyszłości płytę CD do niszy jaką dziś okupuje winyl.

 

Na dzień dzisiejszy WIMP jest dla mnie głównym źródłem muzyki, a nie tylko drogą do posłuchania kilku nowości i kupna CD. I myślę, że ten trend będzie się umacniał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wersję próbną WIMPA i Hi-Fi działa bez problemu. Trzeba tylko ją włączyć w opcjach.

 

Jeśli można, to poproszę o ścieżkę dostępu do tych ustawień na laptopa. Nie widzę takich.

 

***

 

Zaintrygowały mnie słowa sly30, bo być może tłumaczą moje spostrzeżenia odnośnie jakości, o których najpewniej napiszę wieczorem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.