Skocz do zawartości
IGNORED

WiMP HiFi - wystartował HiFi Week - darmowy dostęp do usługi streamingu FLAC/ALAC przez 30 dni. Czy warto wchodzić w streaming plików bezstratnych?


audiostereo.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak 105, ale 103 nie ma WIMPA, ma Pandorę, niedostępną u nas. Myślę, że ze 105 będzie podobna historia, ale niech ktoś to potwierdzi.

 

To jest chyba jedna z nielicznych słabych stron Oppo: serwisy ma pod USA, nie pod nasz kraj (Pandora, Netflix etc.)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak,zostawmy.

Nb obslugi,nie ma wbudowanego monitora 21',a wimpa obslugiwac mozna chyba takze smartphonem.jesli czyta bubusia,prosze o potwierdzenie

 

wystarczyłby 6 - 8 cali do ręki...

a smartphona nie potrzebuję do niczego innego - więc do tak bzdurnych zadań jak sterowanie czymkolwiek - nie zamierzam go kupować

niech dodają do nich i-cośtam albo to czym można po prostu sterować

bez tego ta zabawka ilekolwiek by nie kosztowała i co potrafiła - jest niepełnowartościowa...

 

nie widzę żadnego powodu kupowania drogiego w sumie urządzenia, które (j/w)

i jeszcze do tego drogiego urządzenia sterującego które jest po prostu tylko pilotem...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

producent zaklada,ze kupujacy ma juz smartfona:-)

 

są więc na najlepszej drodze do opanowania rynku :) podobnie jak ci od oppo i paru innych wynalazców :)

 

przydałoby się, żeby coś przeżyło już ponadtrzydziestoletnie życie CD - a będzie drugie tyle :)

 

ale niech nie zapominają, że minidisk też miał być rewolucją :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skad ten sarkazm? Od roku nie moge postawic kropki nad 'i' i kupic smartfona-teraz potrzebny mi bedzie do biznesu,a i przyda sie,jesli kupie M50 i potem zainstaluje wimpa.najpierw bedzie spelnial funkcje typowego napedu cd

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ nie ma żadnego sarkazmu - jest tylko czysty utylitaryzm

 

niedługo pewnie zaczną sprzedawać telewizory bez pilota - bo przecież każdy ma smartfon i może sobie kupić aplikację i sterować.

 

absurd do potęgi!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

audiograde,

Po prostu niektórzy wychodzą z założenia, że dużo szybciej wpiszesz i wyszukasz swoją muzykę korzystając z wygodnego ekranu dotykowego urządzenia przenośnego. niż próbując wpisać to samo za pomocą średnio wygodnego pilota. Na dodatek wyświetlacz zawsze będzie bardziej czytelny, bo mamy go przed nosem, a nie 2.5 metra dalej od kanapy, gdzie małe literki zaczynają się rozmazywać, a okładka ma wymiary znaczka pocztowego. Sukces iPada i innych urządzeń tego typu nie wziął się znikąd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ależ nie ma żadnego sarkazmu - jest tylko czysty utylitaryzm

 

niedługo pewnie zaczną sprzedawać telewizory bez pilota - bo przecież każdy ma smartfon i może sobie kupić aplikację i sterować.

 

absurd do potęgi!

 

Absurd bo?

 

Właśnie przesiadłem się na smarfona, co do którego wcześniej tez byłem nastawiony sceptycznie i system sterowania dotykowego daje sporo frajdy i jest niezwykle intuicyjny. Nie dziwi mnie więc sukces smartfonów i tabletów. Mi się po prostu je przyjemniej obsługuje niż tradycyjny komputer (to samo tyczy się tradycyjnych pilotów).

 

A propos smartfonów i wimpa: korzystając z aplikacji mobilnej wimpa na smartfonie zauważyłem, że przy niektórych płytach (Howard Shore - Hobbit np) jest opcja "zobacz książeczkę płyty" - można obejrzeć całą książeczkę, która towarzyszy płycie CD. Odpowiedź ewidentnie na potrzeby tych, którym brakuje szaty graficznej na wimpie. Co ciekawe, na aplikacji na pc tego nie widzę, co potwierdza tylko, iż sterowanie mobilne jest przyszłością. Niestety, na razie zauważyłem to tylko na trzech płytach. Jak rozumiem sprawa dopiero raczkuje.

 

Na minus aplikacji mobilnej wimpa jest to, że nie ma (albo ja nie widzę) albumów, które zapisałem jako ulubione w aplikacji na PC - muszę więc wprowadzać od nowa. Ale jakoś przeżyję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisałem wyraźnie (i nie mam nic przeciwko smartfonom) - jestem tylko przeciwny wykorzystywaniu pralki do zamrażania i kazaniu sobie za to płacić.

 

żeby była jasność: jeśli coś kosztuje x to ma w tym być cena dotykowego pilota z ekranem.

jeśli ktoś ma smart czy i-fona i nie potrzebuje pilota - cena powinna być: x minus coś tam (pomiędzy 1500 a 3000 - bo tyle kosztują na rynku gadżety i-cośtam)

 

co w tym jest niezrozumiałego? to oczywistość

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W cenie masz aplikacje na smarfona, której przygotowanie też pewnie kosztuje. Choć co do postulatu by załączali dotykowy pilot lub nie - za mniejszą cenę - jestem za. Pytanie czy jest sens - sonos coś takiego dołącza zdaje się i z tego co słyszałem i tak większość ludzi korzysta z tabletów/smartfonów.

 

Porównanie pralki i zamrażania raczej nietrafione. Po prostu smarfon/tablet stał się teraz centrum multimedialnym, które jak najbardziej może służyć do sterowania różnymi urządzeniami zwłaszcza audio/video.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie pralki i zamrażania raczej nietrafione. Po prostu smarfon/tablet stał się teraz centrum multimedialnym, które jak najbardziej może służyć do sterowania różnymi urządzeniami zwłaszcza audio/video.

 

to niech go dodają w pakiecie - nie widzę problemu...

 

zreszta o czym my piszemy - jak zamawiasz sobie instalację tv kablowej czy internetu - też płacisz abonament miesięczny a podstawowy sprzęt dostajesz za darmo. Tu jest analogiczna sytuacja :) - jakoś nikt wynikających z tego paralel nie dostrzega.

 

Czy ja się domagam darmowego sprzętu? nie, a aplikacje na smartfona mogą sobie sami .....przechowywać.. jak jest 3 użytkowników tego radia w domu - to każdy musi mieć smartfona i martwić się o one aplikacje? toż to absurd... zacznijcie myśleć plis....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem jaki ja widzę, to, że to co dana firma dołączy do zestawu jako sterowanie, czyli dajmy na to dotykowy pilot pewnie nijak się będzie miało do zaawansowanych smartfonów specjalistycznych firm dostępnych na rynku. I ludzie i tak wybiorą smartfona. Dodanie przez firmę produkującą sprzęt audio video smartfona dobrej jakości to koszt już znaczny i chyba jednak absurdalny.

 

Ale zgadzam się, że jakiś pilot powinien być, choćby jako sterowanie awaryjne, koszt takiego ( z reguły) plastikowego badziewia nie jest pewnie duży więc mogą dodać - na razie przynajmniej. Za parę lat piloty będą zbędne i bezużyteczne. Szkoda będzie na ich produkcje marnować czasu, pieniędzy i materiału gdyż znacząca większość ludzi do tego czasu będzie miała telefony z obsługą sterowania urządzeniami hifi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś też twierdzono że upadnie całkowicie rynek wypasionych cyfrówek, bo super zdjęcia można też robić tabletem czy innym gadżetem.

wyszło jak wyszło.... czyli jak zawsze

 

i-czymś można robić wiele rzeczy - dopóki nie wypadnie i mu się szybka nie zbije :)

taka to uniwersalna rzecz.... :)

gadżet za ciężkie pieniądze na ogół - jest wówczas kompletnie bez wartości :)

 

ale ludzie są bogate :) - kupią sobie nową zabawkę...

 

albo już nie - jeśli ta szybka pęknie w związku z wypadkiem samochodowym na pustkowiu

wówczas stara nokia okazałaby się bezcenna, ratując życie....

 

powodzenia życzę :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Nie myśl. Jeśli już pomyślałeś, to nie mów. Jeśli już powiedziałeś, to nie pisz. Jeśli już napisałeś, to nie podpisuj. Jeśli podpisałeś, to się nie dziw!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt kolegę przecież nie zmusza ;) Ja swoje lata na karku mam, kiedyś nie dopuszczałem myśli o strumieniowaniu (tylko płyta), podejrzliwie patrzyłem na smartfony (duże to jakieś, przerost formy nad treścią).

 

Teraz, po zapoznaniu się z technologią, powiem tak: są wynalazki zbędne, są i przydatne. Smartfon zaliczam do tych drugich - pod pewnymi względami. Pewnych rzeczy oczywiście nie zastąpi: dobrego aparatu czy też dobrego strumieniowca/odtwarzacza cd (choć dla mniej wymagających może być jakimś rozwiązaniem a branża fotograficzna wbrew temu co kolega pisze jednak odczuła popularność smarfonów - przypuszczam, że zwłaszcza rynek budżetowych aparatów - kiedyś czytałem jakiś artykuł na ten temat). Ale pod kilkoma względami jest przydatny: właśnie jako źródło internetu w podroży/dostęp do różnych aplikacji online i jako pilot właśnie - uniwersalne sterowanie różnymi urządzeniami. I nie widzę sensu na siłę negowania tych dobrych aspektów smarfona. Nikt przecież nie każe robić zdjęć smarfonem ani grać na nim muzyki. Mówimy tylko (czy też aż) o zastąpieniu archaicznego pilota smarfonem.

 

Tak na marginesie, szybka w starej Nokii też może pęknąć, a smartfona można włożyć w grube etui ;)

 

Ale, chyba odbiegamy zdecydowanie od tematu tego wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że sterowanie sprzętem za pomocą smartfona jest genialne. Przynajmniej jest jeden pilot do wszystkiego ;-)

Możemy sobie kupić podstawowy smartfon za 300 zł jak i full wypas za 3000 zł. Kogo na co stać. Wolę mieć wybór niż jeden badźiewny pilot dedykowany.

Powolutku wszyscy przesiadają się na smartfony. Albo mają tablety.

Cała ta dyskusja przypomina mi to czasy jak dyskutowano nad wprowadzeniem aktywacji gier przez internet ;-) Co to było za oburzenie ... i co ? I każdy teraz ma internet ;-) Problem nie istnieje ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Buchardt A500 + ARCAM CDS50

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osobiście też uważam że traktowanie sterowania urzadzeniem jako domyślna apka na smarta to przesada bez klasycznego pilota, osobiście nie mam smarta bo mam zwykly telefon klasyczna nokia upada mi często nie mam stresu nosze w kieszeni z kluczami i rozmawiam do tego ma sluzyc, mam ipada wiekszy ekran jakas apke do sterowania strumieniowka i dziala ok ale mam tez zwyklego pilota, jezeli producent robi cos pod klientow ktorzy maja lub powinni miec smarta zeby sterowac urzadzeniem to jest to troszke wykorzystywanie pewnego zabiegu, o mam smarta przeciez moge sterowac czyms znowu do czegos sie przyda :) tak to widze, pytanie jak zgubi zniszczy rozladuje czy zostawi smarta w pacy w kiblu u cioci zosi etc jak bedzie sterowal swoim wymarzonym audio?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam nie mam smartfona i od 4ch lat uzywam E52,na ktorej wlasnie to pisze.ale zaczyna przeszkadzac mi jej maly ekran.juz prawie kupowalem szajsunga,potem nokie lumia,az w koncu nic nie kupilem.ekranik jednak czasem mnie w wqrwia w E52,a cenie sobie mobilnosc.

Nad moglby zrobic jeszcze lepszy numer i jak Densen za odpowiedniego pilota wolac kilka stow.co wy na to?

 

poza tym,chyba niektorzy koledzy wyzej nie wiedza do czego ma sluzyc smart lub tablet w przypadku Nada M50.otoz chodzi o pokazywanie ekranu Wimpa tj okladki,podobne plyty itp. Do obslugi napedu cd jest przeznaczony dolaczony zwykly pilot

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Była burza a potem nie było internetu przez 2 godziny ,prąd jest ,chcę słuchać muzy, jak mam sterować sprzętem

za pomocą smartfona ? Hipotetycznie :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobiłem bo mam HD podpięty do M-Neta i odpaliłem "ręcznie" .

Czy Operator wie jakiej słucham muzy i czy może zdalnie włączać mi to co On chce ? Hipotetycznie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w naszym pięknym kraju też to już działa ? :-)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WIMP - pierwsze uwagi w trakcie okresu próbnego:

 

plusy:

 

1. JAKOŚĆ DŻWIĘKU!!!

2. łatwość obsługi;

3. OGROMNY WYBÓR DOBREJ MUZYKI (przynajmniej ja nie narzekam i mam tylko nadzieję, że ECM-u oraz jazzu i klasyki z małych wytwórni będzie więcej);

4. dobra redakcja portalu, np. ciekawe playlisty;

5. szybko reagująca pomoc techniczna;

6. możliwość instalacji na kilku urządzeniach;

 

minusy:

 

1. BRAK ODTWARZANIA GAPLESS!!!

2. tryb offline tylko na telefonach i tabletach, w każdym razie na stacjonarnym Macu mi nie działa;

3. bałagan w opisie płyt, zwłaszcza z muzyką klasyczną, bezużyteczne nawet wyszukiwanie wg. wykonawcy, bo solista to jeden wykonawca a ten sam solista plus orkiestra to inny!

w opisach płyt z muzyką „poważną” brak danych o kompozytorach!!! Ale w sumie nie mam większego porządku na swoim dysku z plikami, więc przyganiał kocioł garnkowi ;-)

4. niewiele albumów ma udostępnione broszury!

5. funkcja wyszukiwania użyteczna tylko częściowo. Przykład: podczas przeglądu zawartości hasła "Sviatoslav Richter" w zakładce INNE ALBUMY pokazują się ciekawe playlisty z zestawionymi różnymi wykonaniami tego samego utworu, wszystkie mają wspólną „okładkę” i tytuł „COMPARE”. Jednak wpisanie „compare” w wyszukiwarce zwraca jakieś zupełnie inne pozycje.

 

drobiazgi:

 

- brak przycisku BACK podczas przeszukiwania na urządzeniach moblinych. Klikamy np. GATUNKI -> KLASYKA -> [nowe albumy - pokaż wiecej] idziemy na koniec listy i wybieramy album i nie ma już powrotu do listy! Trzeba wrócić GATUNKI -> KLASYKA -> itd.

- brak obsługi Wimp przez Squeezebox zaliczam mimo wszystko do drobiazgów, bo użytkowników nie tak wielu, a urządzenia wycofane z rynku, poza tym może kiedyś będzie?

 

Reasumując: jeżeli mamy łatwo dostępny, ogromy zbiór dobrej muzyki w jakości CD za niecałe 40 zł / miesiąc to trudno nie uznać tego za dobrą nowinę dla melomanów. Dla mnie: SUPER!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

“That which can be asserted without evidence can be dismissed without evidence.” (Christopher Hitchens).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zamierzam kupić Onkyo t-4070 i strumieniować Wimp z ipada do Onkyo przez Airplay. Rozumiem, że Ipad (Wimp) wyśle do Onkyo pliki w formacie apple lossless czyli rozszerzenie .m4a Wg specyfikacji Onkyo obsługuje:

 

"AAC

(.aac/.m4a/.mp4/.3gp/.3g2/.AAC/.M4A/.MP4/ .3GP or.3G2) AAC stands forMPEG-2/MPEG-4 Audio.• Sampling rates of 8kHz, 11.025kHz,12kHz,16kHz, 22.05kHz, 24kHz, 32kHz, 44.1kHz,48kHz, 64kHz, 88.2kHz, 96kHz and bitrates of between 8kbps and 320

kbps are supported"

 

Czy wg tej specyfikacji ograniczeniem nie będzie "bitrates of between 8kbps and 320"? Chciałbym korzystać z Wimp Hi-fi, ale nie wiem czy Onkyo będzie w stanie odtworzyć taką jakość.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

testowałem z ipada wimp hifi na xbmc i działa po airplay, pytanie moje jest nastepujace

czy ALAC który jest formatem bezstratnym na iOS jest przy tym samym 16bit i 44kHz próbkowaniu lepszy gorszy od FLAC?

bo FLAC jest na pozostałe urządzenia a ALAC na aplowskie, ma ktoś porównanie?

 

oraz czy bezpieczniej pod wględem jakośći przesyłać strumienie wimp hifi na apple tv czy xbmc może coś limitować?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słabo się na tym znam, ale chyba Apple tv resampluje wszystko do 48Khz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

“That which can be asserted without evidence can be dismissed without evidence.” (Christopher Hitchens).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziś porównywałem na zajomego dzielonym systemie naimowskim bezpośrednio tych samych płyt z jego nasa w wav i wimp hifi flac, i ciężko tak do końca powiedzieć że tak samo to gra, naszym zdaniem jego wavy jednak minimalnie lepiej prezentowały górę pasma była czytelniejsza wyraźniejsza ciut lepiej zdefiniowana, ale to porównywaliśmy tylko na 2 płytach , przed nami kolejne testy,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Focal + Naim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 21

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.