Skocz do zawartości
IGNORED

Budowa Wszechświata


fox733

Rekomendowane odpowiedzi

p. Krzysztof Nowak (link do YT), który nie posiadając takiej wiedzy i aparatury jaką dysponują "naukowcy" (celowo w cudzysłowu), odkrył co ma wpływ na to ocieplenie, którego powodem jest postępujące obecnie przebiegunowanie.

 

czy p. Krzysztof ma chociaż jakiś interfejs?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a o jaki interfejs szanownemu Koledze chodzi ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Prędzej się podłoga w drewnianym kościele zapadnie niż cegła na głowę komukolwiek spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słyszałem, że tego odkrycia dokonał wcześniej jego szwagier.

Czyli podobnie jak z Einsteinem było.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Prędzej się podłoga w drewnianym kościele zapadnie niż cegła na głowę komukolwiek spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z tytułu wątku należy zadać Panu Premierowi. Przecież to on go budował,a co najmniej negocjował jego powstanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi, że nie od początku, tylko że już "myszką trąci" ten film z YT.

Ale jak się okazuje świat nauki nie stoi w miejscu i nawet upomina się o zdanie wszystkich wykształconych...tu ukłon w stronę naszych forumowych geniuszy...nie będę z nicka wymieniał ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Prędzej się podłoga w drewnianym kościele zapadnie niż cegła na głowę komukolwiek spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

abyś się pytał

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Prędzej się podłoga w drewnianym kościele zapadnie niż cegła na głowę komukolwiek spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że skoro jest hologramem wyświetlanym na "sferii Oorta", to nikt nie puści "pary z gęby", że tak jest.

 

 

Model hologramowy odnosi się tylko i wyłącznie do wczesnego wszechświata i tak naprawdę pozostaje jeszcze dużo pracy by udowodnić z całą pewnością, że miał on charakter dwuwymiarowy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mapy Ziemi też są przedstawiane w dwóch wymiarach, czy to znaczy że Ziemia jest płaska ?

A czy obrazy 3D w TV i kinach (użycie okularów podczas seansu) też są DLA OGLĄDAJĄCEGO dwuwymiarowe ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Prędzej się podłoga w drewnianym kościele zapadnie niż cegła na głowę komukolwiek spadnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 rok później...
W dniu 26.06.2014 o 13:12, hydrogen napisał:

 

Monika Rajska o sobie:

 

Pracuję zdobywając informacje z przestrzeni czwartej, piątej i szóstej gęstości.

Przeszłam większość ewolucji na czwartej, stad moje umiejętności i rozbudowane zmysły.

 

Od dziecka czułam więcej i widziałam więcej. Wtedy nie miałam pojęcia, co to dla mnie oznacza, jako dziecko męczyłam się i nie rozumiałam, dlaczego tylko ja to widzę i wiem. Później odkryłam, że mogę kontaktować się z innymi istotami. Zdobyłam możliwości kontaktu z obcymi cywilizacjami. Miedzy innymi, dlatego że wiele z nich przebywa i ewoluuje na 4 gęstości.

Przez lata pracy nauczyłam się rozpoznawać negatywne i pozytywne istoty. Stałam się silniejsza i ostrożniejsza.

W 2010 roku osiągnęłam formę wyzwoloną, dzięki czemu mogę dłużej i skuteczniej pracować. Więcej rozumiem i widzę.

Poszerzyłam wiedzę dotycząca systemu działania naszej galaktyki i cywilizacji w niej przebywających. Dlatego dysponuje dość konkretną wiedzą na ich temat i na temat naszej pozycji, jako cywilizacja.

 

Teraz wiem ze moje zdolności mogę wykorzystywać by pomagać innym, a przy tym samej ziemi. Wierze, że poprzez poszerzanie świadomości i pogłębianie wiedzy o samym sobie pomagamy wszystkiemu, co nas otacza. Doskonaląc siebie doskonalimy wszystko.

 

Moje umiejętności można nazwać jasnowidzeniem, rożnego rodzaju wglądami i chanelingiem. Pomagam innym zajrzeć i otworzyć oczy tam gdzie sięga ich umysł.

 

Arton,przecoez to tylko budzi usmiech politowania a slowa wiedza to juz przegiecie,kierowalbym sie raczej w strone "urojenia".

"Polacy nie gęsi..."

15 godzin temu, kazik-t napisał:

 

.

15 godzin temu, Grzegorz7 napisał:

Psychiatryk...

 

Światły Arab, Arton i ta cała Rajska (wraz z mamuśką) są w tym samym szpitalu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten gościu, doktor Polak w wywiadzie powyżej Światłego Araba zaprzecza sam sobie. Da się to stwierdzić już po 15 minutach. Niepotrzebnie traciłem czas. 

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z całym szacunkiem Panowie proszę najpierw zaznajomić się z kilkoma najnowszymi książkami z zakresu astrofizyki, a dopiero potem cokolwiek pisać, bo niektóre posty w tym wątku wołają o pomstę do nieba.

Jacy jesteśmy maluczcy świadczy świetna książka: "Nie mamy pojęcia". Gorąco polecam.

Przypominam, że już wiele, wiele lat temu fizycy po odkryciu elektronu stwierdzili, że przyszłe pokolenia ich kolegów nie będą miały co robić, bo w fizyce wszystko już odkryto. Gówno prawda...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, wojciech iwaszczukiewicz napisał:

Ale nad morzem już nie .Oczywiście na trzeźwo .

Nad morzem też jest płaska masz coś z oczami 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Meloman napisał:

Z całym szacunkiem Panowie proszę najpierw zaznajomić się z kilkoma najnowszymi książkami z zakresu astrofizyki, a dopiero potem cokolwiek pisać, bo niektóre posty w tym wątku wołają o pomstę do nieba.

Jacy jesteśmy maluczcy świadczy świetna książka: "Nie mamy pojęcia". Gorąco polecam.

Przypominam, że już wiele, wiele lat temu fizycy po odkryciu elektronu stwierdzili, że przyszłe pokolenia ich kolegów nie będą miały co robić, bo w fizyce wszystko już odkryto. Gówno prawda...

Szanowny Kolego!

To były czasy, gdy poczucie, że wszystko co można było odkryć zostało odkryte. Imperium Brytyjskie rządziło na morzach, a słońce nad nim nie zachodziło. Nie ma co mieć o to pretensji do naukowców, bo kolejne odkrycia fizyki klasycznej w tym elektromagnetyzm i równania Maxwella pozwoliły stworzyć pewien spójny system który wydawał się doskonały, skończony i zamknięty. Ale to sami naukowcy umieli przeskoczyć z fizyki klasycznej do kwantowej, nikt ich nie musiał poganiać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Jaro_747

Jestem Europejczykiem.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, caleb66 napisał:

Nad morzem też jest płaska masz coś z oczami 

Jakby było inaczej, woda wylałaby się...

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten Pan który w turbanie , który tłumaczy dlaczego ziemia sie nie kręci

hmmmm,

 

bez urazy, ale ale normalnie kojarzy mi sie to z logiką wytłumaczenia dlaczego kabel cyfrowy wpływa na dzwiek

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

” jak sobie wygracie wybory to będziecie mogli przegłosować sobie co chcecie, a teraz my mamy większość, cisza……”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, Grzegorz7 napisał:

Jakby było inaczej, woda wylałaby się...

Woda się przelewa przez krawędź świata i płynie po jego drugiej stronie . Płynie pod nami , po drugiej stronie ziemi , aż do takich wielkich dołów . No bo wiadomo , jak u nas góry to pod drugiej stronie doły . Tam w te doły wpada i przesiąka na drugą stronę - czyli wypływa po naszej stronie w postaci strumieni spływających z gór .  I czego wy q...wa nie możecie zrozumieć ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...there is no spoon...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
  • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

    Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Słuchawki

    Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

    W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

    audiostereo.pl
    audiostereo.pl
    Muzyka 13

    Marantz Cinema 30

    Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Systemy

    Indiana Line Diva 5

    Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

    Fr@ntz
    Fr@ntz
    Kolumny

    Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

    O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

    AudioNews
    AudioNews
    Newsy
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.