Skocz do zawartości
IGNORED

PMA-700V - Jakie głośniki kupić do muzyki i do filmów?


Sebastian_54741

Rekomendowane odpowiedzi

Witam... :D

 

Potrzebuję głośniki do wzmacniacza PMA-700V. Chciałbym na nich słuchać muzyki (od metalu przez pop, elektroniczną po relaksacyjną) oraz obejrzeć film raz na jakiś czas. Czy są głośniki, które będą z tym wzmacniaczem współpracować bez zarzutu?? Na koniec dodam, że wolałbym raczej używki niż nowe - głównie z powodu budżetu...

 

Pozdrawiam... :)

 

P.S. Miałem okazję używać wzmaka z głośnikami SONY i po moich wcześniejszych doświadczeniach z głośnikami do PC była to dla mnie przepaść. Nie jestem audiofilem, jak na razie. Mój zmysł słuchu powoli zaczyna się budzić, więc nie oczekuję nie wiadomo jakich wrażeń. Spróbujcie dobrać coś dla świeżaka - żeby rozbudzić bardziej moje pączkujące zamiłowanie do dźwięku, a jednocześnie nie zruinować... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam... :D

 

Potrzebuję głośniki do wzmacniacza PMA-700V. Chciałbym na nich słuchać muzyki (od metalu przez pop, elektroniczną po relaksacyjną) oraz obejrzeć film raz na jakiś czas. Czy są głośniki, które będą z tym wzmacniaczem współpracować bez zarzutu?? Na koniec dodam, że wolałbym raczej używki niż nowe - głównie z powodu budżetu...

 

Pozdrawiam... :)

 

P.S. Miałem okazję używać wzmaka z głośnikami SONY i po moich wcześniejszych doświadczeniach z głośnikami do PC była to dla mnie przepaść. Nie jestem audiofilem, jak na razie. Mój zmysł słuchu powoli zaczyna się budzić, więc nie oczekuję nie wiadomo jakich wrażeń. Spróbujcie dobrać coś dla świeżaka - żeby rozbudzić bardziej moje pączkujące zamiłowanie do dźwięku, a jednocześnie nie zruinować... :)

 

Może podał byś budżet nikt jasowidzem nie jest.

Proponuje np: Dali104,107

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.