Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  39 członków

Kudos Klub
IGNORED

Kudos klub


kazan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
  • 5 miesięcy temu...

Z pewnością na Naim forum znajdziesz odpowiedz, swego czasu namiętnie czytałem i tam o Neat, Kudos sporo info jest - tj większość Brytyjczyków używa spendor, prac, net, kudos, dynaudio, epos, pmc. Sam się  interesowałem Kudos X2 jak miałem zestaw Naim XS. Wnioski teoretyczne to takie, ze Kudosy są żywe i dość jasne a Neat bardziej stonowane i ciemniejsze. No i drogie 🙂 Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie Kudos S20 grał rok z Naim Nova, faktycznie dość jasne (ale w normie) kolumny ale z Naimem bardzo fajne, świetny bas, poza tym mogą stać "przy ścianie", dziś trochę żałuję, że sprzedałem bo w tej kategorii cenowej to świetne kolumny. Poszedłem w Dynaudio S40, jest cieplej, mniej analitycznie ale też przyjemnie. Słabszą stroną Kudosa w porównaniu np do Dynaudio czy Sonus Olympica jest integracja przetworników

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...
  • 3 miesiące temu...

Witam,

Widzę że trochę tu pusto, mini wszytko zdecydowałem się napisać. Jestem umówimy na odsłuch X2 na początku przyszłego tygodnia. Dopiero zaczynam gonić swojego króliczka. Nie licząc kolumn przesłuchanych u innych u mnie były AE Aegis EVO 3 i KEF iQ7SE. Grały pod quad Vena Play II i saban a30a. Skromna lista, ale będzie na pewno tego więcej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.