Jump to content
IGNORED

Czy warto wymienić?

zibi45

Recommended Posts

Witam. Posiadam amplituner kina dom. Pioneer VSX-S510 i nie śmiała zastanawiam się nad jego wymianą na coś mocniejszego, najlepiej w wersji slim. Wpadł mi ostatnio w oko i niestety nie w ucho, bo nie mam go gdzie posłuchać, ampli. Marantza Nr 1604. Może ktoś z użytkowników i nie tylko mógłby podpowiedzieć, czy warto w taką wymianę się pakować? Ampli służy mi do słuchania radia int., oglądania tv ( NC+ ), słuchania płyt SD no i oczywiście niekiedy BD.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Witam. Posiadam amplituner kina dom. Pioneer VSX-S510 i nie śmiała zastanawiam się nad jego wymianą na coś mocniejszego, najlepiej w wersji slim. Wpadł mi ostatnio w oko i niestety nie w ucho, bo nie mam go gdzie posłuchać, ampli. Marantza Nr 1604. Może ktoś z użytkowników i nie tylko mógłby podpowiedzieć, czy warto w taką wymianę się pakować? Ampli służy mi do słuchania radia int., oglądania tv ( NC+ ), słuchania płyt SD no i oczywiście niekiedy BD.

Czegoś tu nie rozumiem. VSX-510 ma moc na kanał 110W. To przy jednym kanale wysterowanym. Znając Pioneera przy wszystkich kanałach wysterowanych będzie to jakieś 7 x 50W. Marantz 1604 ma tyle samo. Mocniejszy?

Zajrzyj do mojego "O Mnie". Mogę Ci taką konfigurację sprzętową z pełnym przekonaniem rekomendować.

Hidden Content

• 6 months later...

Trochę odświeżę temat. Przyszedł właściwy czas na zmianę amplitunera. Po zmianach w salonie mogę teraz myśleć o ampli w normalnych rozmiarach (nie slim). Może jakieś podpowiedzi do kolumn indiana line nota 555- po 50% film i muza z nastawieniem na muze.

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.