Skocz do zawartości
IGNORED

Monitory do 1000pln muzyka elektroniczna


binfin

Rekomendowane odpowiedzi

To jest aktualna oferta sklepu i ją przeglądałem a chodziło mi o archiwalną ofertę

OK, a ile lat temu to było?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wszyscy macie racje , jak szukałem dla siebie jakiś czas temu kolumn podstawowych odsłuchalem w salonie małe kolumienki B&W z jakimś tam wzmacniaczem i grało to tak że bas był niesamowity jak na takie głośniczki grało to cudnie . Zawołałem sprzedawce żeby wyłączył suba albo pogrzebał w ustawieniach wzmacniacza, a Pan do mnie czy ja tu widzę jakiegoś suba , a wzmak nie miał żadnych regulacji , wtedy nie interesowało mnie co to był za wzmacniacz ale po przyjeżdzie do domu Syn sprawdził na stronie sklepu , cena to ok. 20k. ale nie pamięta już jakiej był firmy ale miał specyficzny wygląd i był z wyświetlaczem . Po miesiącu znowu odsłuchałem te same głośniki już na innym wzmacniaczu to był ROTEL12 , i już dżwięk był nie do zniesienia, sam pisk i zero basu. Tak że wzmacniacz bardzo dużo zmienia w graniu.

 

Oj tam, wydawało Ci się. ;) Przeca wielu twierdzi że wszystkie wzmacniacze grają tak samo. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież od wielu lat w tej sieci sprzedają się te same modele.

Przecież mógł to być jakiś starszy model który wyszedł już z obiegu-produkcji,skoro wtedy go widziałem w ofercie sklepu a teraz go nie ma .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@keray nie to że bym się czepiał, ale w Top HiFi nie sprzedaje się modeli które nie są w obiegu. Zainteresowała mnie Twoja opinia co do tego Rotela i dźwięku n/n wzmacniacza jaki wówczas usłyszałeś. Mnie się wydaje że wina stoi raczej po stronie tych budżetowych kolumn b&W, a nie wzmaka Rotela, dlatego jestem taki dociekliwy a wręcz namolny :-)

 

Bo żeby te nowe Rotele, które właśnie mają ściętą górę, tak ostrzyły, to mi się w głowie nie mieści.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Rotel A14, RCD-971 & Dynaudio Focus 140.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sittek ja cię doskonale rozumie , Ja też nie należe do jakiś gawędziarzy, jak nie zobaczę lub nie usłyszę to nie uwierzę ,Załóżmy dam ci przykład, np.jakieś 5 lub 10 lat temu słuchałeś starego NADa 320 ( bo wiem że takie były) w danej sieci sklepów, a Ja się z Tobą spieram że żaden sklep w Polsce dzisiaj nie ma go na stronie w ofercie sprzedaży , i jak mi to udowodnisz że go słuchałeś w danym miejscu. To tak jak pisałem wcześniej,słuchałem, w domu chłopak też mi się pytał co to był za wzmak ,mówię nie wiem,ale pamiętam jak wyglądał, Syn się pyta który sklep,zaczynamy przeglądać stronę sklepu i się na niego natkneliśmy , uśmiał się że szukam głośników do 3k na wzmaku za 20k.Szkoda że nie odezwał się żaden sprzedawca z jakiegoś TOPHIFI a najlepiej z ŁODZI, może by pamiętał, albo znalazł w jakimś starszym katalogu co to był za wzmak.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.