Skocz do zawartości
IGNORED

Wasze typy i antytypy na inne źródła informacji o tematyce HDTV


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Ostatnio co prawda pod innym tytułem, ale rozinęła się tutaj dyskusja o innych forach o tematyce HDTV.

Moderacja wywaliła ją na bocznicę. W sumie mieli rację, bo w tytule była skierowana na atak na jednego z forumowiczów.

Ale myslę, że takie kompendium wiedzy i naszych doświadczeń w dziale kino domowe, się przyda.

A, że nie ma tu już nic niezgodnego z regulaminem, to będzie źródłem wiedzy gdzie szukać a jakich miejsc omijać i dlaczego.

Zapraszam do zamieszczania Waszych uwag i doświadczeń, gdzie i czego warto szukać w tematyce HDTV.

 

Na poczatek powtórzę mój wpis z bocznicowego już tematu, bo rozpocząłem rozmowę z moderatorem tego forum i jej nie dokończyliśmy, a na to liczę.

Poprzednio napisałem:

Byłem na forum HDTV Polska i poprosiłem o wykreślenie mnie z tego grona. To nibyforum stosuje np. cenzurę prewencyjną. Jak napiszesz post to ukaże on się lub nie, dopiero po zatwierdzeniu przez moderatora po dniu, dwóch. Chyba mają kogoś na stanie z PRL-u, bo praktyki dokładnie takie same. Dodatkowo jak napiszesz coś źle o Sony np. to zamkną Twój temat, albo wyląduje w koszu.

Nie zgodziłem się na tego rodzaju traktowanie i zażądałem wykreślenia. Niestety, mogłem sobie stukać do nich o to nadaremnie. Bez skutku. Dopiero jak zaczepiłem publicznie, na audiostereo ich moderatorów, bo też są tutaj obecni, to po paru monitach łaskawie mnie wykreślili. Ale też nie do końca, bo od tego czasu widnieję na HDTV Polska jako zbanowany. Więc nawet w tej sytuacji nie potrafią zachować się fair.

MaciejKoper

odpowiedział mi, że tego rodzaju praktyki podobno już tam nie mają miejsca.

Zadałem więc pytania:

Kto i dlaczego dopuścił się w moim przypadku takich zagrywek niezgodnych z regulaminem?

( zamykanie tematów które w niczym nie naruszały regulaminu, przenoszenie ich do kosza, wreszcie nałożenie prewencyjnej cenzury).

 

Dlaczego do tej pory administracja nie podjęła żadnych działań piętnujących takiego ,, moderatora-cenzora''?

Dlaczego pod moim nickiem na Twoim forum widnieje niezgodny z prawdą napis ,, zbanowany''?

Dobrze byłoby jakbyśmy to wyjaśnili, bo na tym forum faktycznie można dużo fachowych opinii spotkać. Nie ma co prawda tak dużo forumowiczów jak na HDTV.com.pl, ale jest sporo wiedzy. Tylko za moich czasów moderacja niestety nie dopuszczała do głosu opinii sprzecznych z ich linią. Pamiętam kiedyś jak podałem info, ze Sony zostało zmuszone do akcji serwisowej bo niektóre modele ich TV się zapalały w domach klientów, to na tym forum pojawiły się wpisy: ,,Brawo Sony. '' To nie jset żart, tak było. Nowoczesne TV były narażone na samozapłon jak kiedyś Rubiny a tam Brawo Sony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie za upierdliwosc miales gorzej. Zamiast zająć sie czymś kreatywnym to szukasz potwierdzenia swoich dziwnych teorii. Nigdy czegoś takiego nie doswiadczylem na hdtvpolska.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

A też tam jesteś jednopostowcem jak tutaj?

Jeśli tak, to trochę tam musisz jednak zaistnieć, żeby Cię moderacja potraktowała tak jak mnie.

No i żebyś mógł coś sensownego o nich napisać.

U mnie po pierwszym poście też było O.K.

Zarejestrowałeś się tutaj ponad trzy miesiące temu, a teraz wyskakujesz ze swoim pierwszym postem i to jeszcze w takim tonie? Boisz się pod swoim prawdziwym nickiem wyrazić swoją opinię?

Po to jest ten temat, żeby każdy mógł się wypowiedzieć, gdzie jego zdaniem, znajdziemy dobre i te gorsze źródło wiedzy w temacie kina domowego. I najlepiej pisać o własnych doświadczeniach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam jestem pod nickiem makakam więc nie, nie boje się. Widzę ze ten temat Cie boli bo w wielu wątkach starasz się go przemycic. A jak na dwóch forach Cie przystopowali to cos w tym musi być.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

No to proszę o konkrety na jakich forach mnie przystopowali?

Czekam.

Bo na HDTV.polska nikt mnie nie przystopował, tylko sam opuściłem to forum, i po moich wielokrotnych żądaniach wreszcie administracja to była łaskawa potwierdzić i mnie wykreślili.

Na HDTV.com.pl jestem cały czas.

Owszem tam często sa zamykane niewygodne tematy, pod osłoną nocy znikają tematy bez śladu i to forum pełne jest kryptoreklamy, ale cenzury w formie jaką zastosowało względem mnie HDTVpolska, nigdy nie doświadczyłem.

I jestem ciągle użytkownikiem tego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu hdtvpolska.com napiszę tak:

 

poskarż się do prokuratury, ABW, agenta Tomka albo do Premiera Tuska.

 

:)

 

Nikt tam po Tobie nie płacze, udzielaj się tu.

 

Powodzenia.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Założyłeś być może ciekawy temat, ale nie widzę byś go pociągnął. Liczyłem, że napiszesz swoje opinie o informacjach, które są zamieszczane na różnych portalach (o tematyce HDTV) przez osoby prowadzące, być może odniesiesz się nawet do konkretnych wypowiedzi jak użytkownik, którego temat zamknięto. Zamiast tego widzę tylko rozwinięcie wątku Twojego bana na HDTVPolska. Myślę, że takie pytanie nie potrzebuje wątku na forum, wystarczyłaby wiadomość PM.

 

W dniu 8.08.2014 o 09:33, Gosc napisał:

MaciejKoper

odpowiedział mi, że tego rodzaju praktyki podobno już tam nie mają miejsca.

Zadałem więc pytania:

Kto i dlaczego dopuścił się w moim przypadku takich zagrywek niezgodnych z regulaminem?

( zamykanie tematów które w niczym nie naruszały regulaminu, przenoszenie ich do kosza, wreszcie nałożenie prewencyjnej cenzury).

 

Nie wiem od kogo dostałeś bana i jako moderator nawet nie widzę opcji by to sprawdzić. Kilka miesięcy temu, tuż po naszym spotkaniu, wspomniałem głównemu administratorowi (Gmeru) o Twojej osobie i odpowiedział: "no nie pamiętam dokładnie, chyba dostał cenzurę za zaśmiecanie wątków, ale jak chce to przekaż mu, że usuniemy to". Także admin nawet nie pamiętał, że zbanował Twoje konto permanentnie.

Jeśli chciałbyś wrócić na forum to myślę, że nie będzie z tym problemu, a gwarantuję też swoją osobą, że ani bana ani cenzury nie dostaniesz za wyrażanie swojego zdania, nawet jeśli będzie sprzeczne z naszym, bo tak działa forum HDTVPolska.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Na pewno tak nie działało.

Napiszę po raz kolejny, ja nie dostałem bana na Waszym forum, tylko zażądałem usunięcia spośród uczestników. A że to forum w dalszym ciągu podaje nieprawdziwą informacje, to inna sprawa. Ja o powrocie nie powiedziałem ani słowa, ani na forum, ani Tobie.

Jeśli faktycznie wykazujecie taką inicjatywę, to czemu nie. Tylko najpierw proszę na Waszym forum publicznie napisać, że użyliście względem mnie niedopuszczalnej, niczym nie zasłużonej cenzury, na czym ona polegała i że dodatkowo, podajecie nieprawdziwą informację, że niby zostałem zbanowany.

Co do informacji o innych forach, to temat istnieje i spokojnie inne zapisy się pojawią. Nie chciałem żeby to był tylko monolog z mojej strony. Liczyłem na wypowiedzi innych.

.

 

W imieniu hdtvpolska.com napiszę tak:

 

poskarż się do prokuratury, ABW, agenta Tomka albo do Premiera Tuska.

 

:)

 

Nikt tam po Tobie nie płacze, udzielaj się tu.

 

Powodzenia.

 

Pozdro

MaciejKoper

Czy coś więcej trzeba napisać o postawie nibyforum HDTVpolska?

Jak widzisz Twoje dobre chęci do dialogu i wyjaśnieniu sprawy, a także do dobrego reprezentowania tego forum,to chyba jednak nie jest głos większości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 11.08.2014 o 07:31, Gosc napisał:

Tylko najpierw proszę na Waszym forum publicznie napisać, że użyliście względem mnie niedopuszczalnej, niczym nie zasłużonej cenzury, na czym ona polegała i że dodatkowo, podajecie nieprawdziwą informację, że niby zostałem zbanowany.

 

Proponuję ogłoszenie na 1-ej stronie Gazety.

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BlueMax

(Konto usunięte)

Nigdy nie miałem tego typu problemów na HDTV Polska a forum to jest kopalnią wiedzy na tematy związane z video. Także jest to mój zdecydowany typ na źródło informacji o tej tematyce. Ale ten wątek chyba od początku nie miał na celu odpowiedzi na zadane pytanie tylko indywidualne żale, które powinny być załatwiane na PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Gosc

(Konto usunięte)

No to teraz parę słów o forum HDTV czarnym.

To forum o największej chyba liczbie aktywnych forumowiczów. To duży plus. Można zasięgnąć opinii o sprzęcie od codziennych jego użytkowników.

Pod tym względem to kopalnia wiedzy.

Niestety prowadzony sklep przez właścicieli tego forum, wpływa na jego kształt.

Wszędzie mamy reklamy sprzętu, bardzo często w formie kryptoreklamy. To strasznie denerwujące.

Do tego administracja-moderacja robi co chce. Regulamin ich chyba nie dotyczy.

Każda nasza wypowiedź, jeśli będzie się tyczyła sklepu Blackninja, i nie będzie to pean pochwalny, może bez żadnego wytłumaczenia zostać skasowana bez powiadomienia, temat zamknięty itd.

Nie mamy na to żadnego wpływu i nie uzyskamy żadnego wytłumaczenia.

Niedawno napisałem w temacie o tym sklepie, że pytając o ceny przed zakupem sprzętu, uzyskałem propozycje sporo droższe od innych w necie.

Od razu taka wypowiedź została wymazana, bez słówka uzasadnienia.

Reasumując. To fajne forum jeśli będziemy dyskutowali z innymi forumowiczami, nie zwracając uwagi na wypowiedzi moderacji, administracji i na sposób prowadzenia tego forum. Jeśli jednak zadamy jakieś pytanie z wątpliwościami i uwagami na temat nieładnych praktyk tam panujących, od razu zostaniemy spacyfikowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Dzisiaj na HDTV czarnym miałem jeszcze lepszą przygodę.

To do działu humor by się nadawało.

W jednym temacie Kiki wycinał moje posty bo podobno autor tematu sobie ich nie życzył.

Kiki napisał mi, że jak chcę to mogę sobie założyć swój temat. No to tak zrobiłem i wyjaśniłem dlaczego zakładam taki sam, na wyraźne polecenie moderacji.

Odezwał się w nim autor pierwszego tematu i poprosił Kikiego o komentarz, zdziwiony był, bo oczywiście nigdzie nigdy nie prosił o wycinanie moich wpisów.

W reakcji na to, Kiki wyciął z tych tematów bez słowa wyjaśnienia nasze wpisy obrazujące jego manipulację, tematy zamknął. I jeszcze na stronie głównej pojawiło naraz kilkanaście nowych użytkowników z wpisem np. ,, siemanko'', żeby niewygodne tematy zepchnąć jak najniżej. Kabaret.

Tak pracuje moderacja tamtego forum złapana na kłamstwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie podniecaj się.

Autor Cię wyraźnie nie zrozumiał - dostałem od niego maila.

Napisz do niego może coś zrozumiesz.

 

Takich głupot jak Twoje wpisy jeszcze nie widziałem.Jak można oczerniać kogoś za coś czego się nie zrobiło.

Opluwasz człowieka który Ci nic nie zrobił.

Nie sprzedał Ci sprzętu,

Nie doradził źle

Nie oszukał Cię

Nie dał Ci najmniejszego powodu żebyś go obsmarowywał i co czerpiesz z tego radość - to czerp...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Bo na Twoim forum, nie można nawet zgodnie z prawdą napisać, że otrzymało się w Waszym sklepie, ceny wyższe od konkurencji.

To nazywasz opluwaniem człowieka, obsmarowywaniem go?

Takie wpis musi być każdorazowo usuwany, tematy zamykane itd?

To daje obraz poziomu dopuszczalnej dyskusji na Twoim forum.

Ja też dostałem maila od tego autora tematu.Nie powtórzę jakich epitetów użył w stosunku do Twojej osoby, bo to już podpada pod paragraf.

Zresztą pewnie czytałeś, bo na Waszym forum, zgodnie z regulaminem,nie istnieje tajemnica prywatnej korespondencji pomiędzy forumowiczami.

To zresztą też uważam za kuriozum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety dość często ceny są wyższe niż gdzie indziej. Nie ma takiej firmy na świecie nawet jednej która by miała wszystko najtaniej.

Więc na ten temat możesz pisać poematy i nie usłyszysz złego słowa.

 

Ale smarowanie człowieka który nic złego nie zawinił wobec Ciebie, nawet go nie znasz i czerpanie z tego radości to brak słów...

ok. może napisz co złego Ci zrobił?

Jak Cię obraził ?

 

 

Nie czytam korespondencji , nie ma na to ani czasu ,ani ochoty.

Nie mam takiego charakteru ale myślę szczerze że Ty też nie...

 

pozdrawiam

Krzysztof

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)
W dniu 2.09.2014 o 10:49, locoloco napisał:

Niestety dość często ceny są wyższe niż gdzie indziej. Nie ma takiej firmy na świecie nawet jednej która by miała wszystko najtaniej.

Więc na ten temat możesz pisać poematy i nie usłyszysz złego słowa.

Nieprawda.

Tylko to napisałem i moje posty zniknęły KILKUKROTNIE, bez słowa wyjaśnienia.

Nie było w nich nic, poza informacją, że Wasz sklep w moim przypadku nie dał mi najniższych cen.

A napisałem to tylko dlatego, że w postach innych forumowiczów było info, że nawet w necie ceny spadły z powodu Waszych konkurencyjnych cen:-)

W dniu 2.09.2014 o 10:49, locoloco napisał:

Ale smarowanie człowieka który nic złego nie zawinił wobec Ciebie, nawet go nie znasz i czerpanie z tego radości to brak słów...

ok. może napisz co złego Ci zrobił?

Jak Cię obraził ?

 

Co to za bzdury piszesz?

Gdzie niby kogoś obsmarowałem, obraziłem?

Spróbuj znaleźć taki post i mi go na Waszym forum wytknij.

Tylko uważaj, bo jak go nie znajdziesz to Cię poprosze o kolejne przeprosiny za pisanie nieprawdy.

Wczoraj już mnie przepraszałeś, więc lepiej jeszcze raz przeczytaj moje posty, żebyś potem nie pisał, że znowu czegoś nie doczytałeś, nie zauważyłeś itd.

 

W dniu 2.09.2014 o 10:49, locoloco napisał:

Nie czytam korespondencji , nie ma na to ani czasu ,ani ochoty.

No właśnie bardzo mnie zastanawia, po co w takim razie macie w regulaminie ten punkt?

Wracając do tytułu tematu, czy znacie jakieś inne fora o interesujacej nas tematyce gdzie w regulaminie jest zapis, że prywatna korespondencja nie jest prywatna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze potrafię przeprosić jak się pomylę ale nikogo nie obwiniam za to że nie kupiłem, bo taki wątek założyłeś.

No proszę Cię - tytuł " Nieudane zakupy ...."

 

Nieudane zakupy w MM ...

Nie kupiłem bo mieli drożej niż w Neo i co...

 

I litania nawiedzonych .... wow ja też , ja też.....

Rozumiem że kupiłeś , źle Cię obsłużyli , zły towar, niegrzeczni...itd.

 

Każdy taki wątek nie kupiłem ale będę dokopywał na tym forum nie ma miejsca bytu.

 

Regulamin jest regulamin.

Jest tak na wielu forach - nie chcesz nie korzystasz , nie ma przymusu.

Ale co - Ciebie - rajcuje czytanie czyjejś korespondencji .... ?

Tak ?

 

pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Jeszcze jedna ciekawa informacja o HDTV czarnym.

Wczoraj ukazały się wpisy osób, którym blokuje się dostęp do treści forum z powodu stosowania AdBlocka.

Bardzo mnie to zaskoczyło. Czy to jest częsta praktyka na innych forach?

Czy powoli zostajemy zmuszani do łykania reklam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HDTV to tylko sprytnie prowadzony sklep pod przykrywką, adminem jest syn Pana wyżej który pilnuje interesu a pracownicy wtapiają się w tłum niby szczerze doradzających użytkowników. Tutaj kolega już pisał nt temat.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Co do samego forum i zawartości - to podobno największe forum w Polsce ale ilość nie idzie zdecydowanie w jakość i wiedzę. Tacy wartościowi użytkownicy już dawno wykruszyli się z tego forum bo albo byli przez to niewygodni albo sami zobaczyli o co tam chodzi. W tv z jakością forum - jeszcze jak Cię mogę. Same testy niestety bardziej na zasadzie prezentacji funkcji, bez konkretów (celowo ?) w postaci kilku pomiarów rzeczywistych wartości np kontrastu czy fabrycznych ustawień kolorów, a to chyba ważniejsze. Pisałem nt temat jednak bez żadnego efektu i odzewu. Do dziś to wygląda tak samo. Działu audio nawet nie będę komentował. Ostatnio tak zajrzałem, co tam słychać i co na topie, padłem ze śmiechu, niezła komedia. Wróciła ze zdwojoną siłą dawna moda na JBL + HK, no tak, jakieś nowe modele wyszły to póki nikt ich nie poznał bliżej, to trzeba nawciskać ile się da :) Rzut oka na inne działy - jakiś "ekspert" Baltazar spamuje i małpuje BN w każdym temacie, teraz już do wszystkiego JBL najlepsze :) Ja się śmieje z tego bo już znam to forum od lat i wiem o co chodzi, ale ktoś kto szuka porady, jemu tak naprawdę nie powinno być do śmiechu. Z drugiej strony panuje tam miła, piknikowa atmosfera, ludzie są nabijani w butelkę z uśmiechem na ustach i jeszcze dziękują za porady, no i jak tu nie lubić tego forum :))

 

 

HDTV Polska (czytałem tylko wpisy na forum o tv) - sprawia z kolei bardzo duże wrażenie jakby miało interes w promowaniu Sony (nie sugeruję że tak jest). W testach zawsze jest obecna ta marka w dużych ilościach i zawsze chwalona. W sumie nic złego jeśli mimo tego ich testy są rzetelne i bez ściemniania (i na takie właśnie wyglądają). Zawsze dużo pomiarów po kalibracji i informacji nt kluczowych aspektów obrazu, a to więcej znaczy niż 3x tyle czytania na konkurencyjnym HDTV.

 

 

A czy ktoś jeszcze pamięta dawne forum IDG ? :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)
W dniu 10.09.2014 o 08:04, Gosc napisał:

Jeszcze jedna ciekawa informacja o HDTV czarnym.

Wczoraj ukazały się wpisy osób, którym blokuje się dostęp do treści forum z powodu stosowania AdBlocka.

Bardzo mnie to zaskoczyło. Czy to jest częsta praktyka na innych forach?

Tematy o AdBlocku, które pojawiły się na forum HDTV czarnym, po dwóch dniach bez słowa wyjaśnienia, znikneły bez śladu. Już posprzątane, problemu nie ma:-)

Każdy temat który krytykuje działanie tego forum, znika bez śladu, bez słowa wyjaśnienia.

W dniu 13.09.2014 o 03:57, don111 napisał:

HDTV Polska (czytałem tylko wpisy na forum o tv) - sprawia z kolei bardzo duże wrażenie jakby miało interes w promowaniu Sony (nie sugeruję że tak jest).

Na własnej skórze odczułem to samo. Na mnie za pisanie o łamaniu gwarancji przez Sony została tam nałożona cenzura prewencyjna. Nim coś co napisałem, ukazało się na forum, to moje posty wisiały do zatwierdzenia przez moderatorów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie (Kiki LocoLoco) jak mogli byście wyłączyć już ten stary nowy profil Baltazar Gąbka zniknie trochę spamu

Jest na waszym forum kilku ciekawych ludzi i sporo przydatnych informacji ale po co robić taki śmietnik z tą całą grupą HK które jest zawsze naj naj w każdej możliwej konfiguracji

Jak ktoś do was trafi niezbyt zorientowany to naprawdę pomyśli że świat wydał tylko JBL i HK i długo długo nic

Pozdrawiam powodzenia życzę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.