Skocz do zawartości
IGNORED

Wasze typy i antytypy na inne źródła informacji o tematyce HDTV


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość vasa

(Konto usunięte)
W dniu 26.10.2014 o 06:52, gość napisał:

nikt nie przeprosił, mnie za takie potraktowanie i nie zganił moderatora,

Jakby oceniać Ciebie po wpisach na tym forum to masz strasznie ciężkie życie.

Najpierw latami ciągniesz jedną operę mydlaną a teraz widzę że zaczynasz kolejną.

Nie mogę sobie wyobrazić jak to jest być tak poniewieranym przez wszystkich wokół. Przecież to trauma z której można się już nie podnieść.

 

Chociaż z drugiej strony jest na tym świecie masa złych ludzi (w tym również ja) którym takie publiczne żale działają na nerwy.

 

A może byś zamknął ten watek?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Dosc mocna reklama samsunga na hdtv centrum.

Ogólnie w Polsce mocno samsung sie promuje. A nie chce zapeszac ale obecnie staneli na va lcd. Mimo ze ladne te recenzje to ke zgadzają sie z moimi doświadczeniami w ktlrych jest jakość do d...

I do tego trzeba liczyć ze będzie mocno promowany uhd lcd. Czyli jakość wciaz ta sama. I znow to samo. E woelu kowalskich sie pewnie nabierze na uhd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dosc mocna reklama samsunga na hdtv centrum.

Ogólnie w Polsce mocno samsung sie promuje. A nie chce zapeszac ale obecnie staneli na va lcd. Mimo ze ladne te recenzje to ke zgadzają sie z moimi doświadczeniami w ktlrych jest jakość do d...

I do tego trzeba liczyć ze będzie mocno promowany uhd lcd. Czyli jakość wciaz ta sama. I znow to samo. E woelu kowalskich sie pewnie nabierze na uhd.

Dlaczego zaraz nabierze? Ja bym chciał 4K choćby tylko po to aby sobie robić pokaz slajdów zdjęć w 8MP a nie w 2 MP.

Nawet nowe aparat zarówno Samsunga jak i Sony czy Panasonica filmują w 4K nawet kompaktowe modele jak np LX100.

Nabrali się Ci co kupili Full HD 3D a na codzień oglądają kanały SD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

No Twoja wypowiedź jest całkowicie nielogiczna.

Jeśli zakup TV UHD motywujesz możliwością przeglądania zdjęć, to dlaczego niby Ci co kupili FullHD się nacięli?

Nie mogą sobie też zdjęć pooglądać?

Dodatkowo weź pod uwagę, że rozmawiamy tutaj w dziale i kontekście kina domowego.

Czyli ,, naturalnym środowisku'' miłośników obcowania z filmem w swoich domach.

To nie forum miłośników fotografii. Owszem można też, ale priorytetem jednak jest film, koncert.

Fotografia to sprawa marginalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym momencie zdjęcia to chyba jedyny materiał na jakim można TV UHD realnie wykorzystać, więc to jedyny logiczny argument ;>

Reszta kupuje żeby było, i ma satysfakcje z posiadania. Wcześniej miał być "3D", jeszcze wcześniej "Ledowski"

Świadomy klient wybierał Plazme a miłośnik kina projektor ;>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Następny przykład zwykłej nieuczciwości forum HDTV czarnego. Wczoraj napisałem parę wpisów w odpowiedzi na recenzję odkurzacza na tym forum, którą zamieścił administrator. Tak, odkurzacza. Zamieściłem tam krytyczne uwagi tyczące się tego sprzętu i opinii jakie zamieścił administrator. Jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłem, że po zalogowaniu się, moje wypowiedzi i ta dyskusja jest widoczna, natomiast jak się wyloguję, to jest widoczna tylko jego, chwaląca ten sprzęt recenzja. Wszelka krytyka znika. Pewnie dla innych zalogowanych forumowiczów też jest niewidoczna.

Dodam tylko dla jasności obrazu sytuacji, że chodzi o sprzęt, którego wielki baner reklamowy wisi prawie w nagłówku forum od razu po włączeniu strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 26.11.2014 o 07:18, gość napisał:

Jakie było moje zdziwienie jak zobaczyłem, że po zalogowaniu się, moje wypowiedzi i ta dyskusja jest widoczna, natomiast jak się wyloguję, to jest widoczna tylko jego, chwaląca ten sprzęt recenzja. Wszelka krytyka znika. Pewnie dla innych zalogowanych forumowiczów też jest niewidoczna.

Twoje posty (te wybrane albo i wszystkie ?) są widoczne tylko i wyłącznie dla Ciebie gdy się zalogujesz, tak żebyś myślał że wszystko jest OK :)

A oni cichaczem robią cię w wuja. W sumie nie tylko Ciebie, to chyba największe forum o tematyce AV w Polsce, które zawiera ukryte lokowanie produktów. Teraz chyba wiadomo dlaczego w tych wszystkich "testach" przez lata, mimo uwag nt temat, nie ujrzałeś żadnych pomiarów, łatwiej wypromować badziew o (z recenzji) "świetnej" czy "niezłej" czerni, niż odstraszać realnymi parametrami :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość BlueMax

(Konto usunięte)

Hdtv czarne to zwykła przybudówka do sklepu w Olsztynie i tak to należy traktować. Wiarygodność tego czegoś jest zerowa. Nie rozumiem popularności tego forum skoro konkurencyjne forum o tej samej tematyce czyli HDTV Polska jest zdecydowanie bardziej poważne i profesjonalne. Tak naprawdę to nie ma w ogóle co porównywać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na tym czarnym dziwna polityka panuję znam to z własnej autopsji wielebny kiki i ministrant bn we wszystkim proponują tylko HK i JBL bo to według nich jest najlepsze a jak coś się napiszę na te produkty od razu ban.Sam dostałem odpoczynek na 7 dni ale już tam nie wróciłem na czarnym forum obłuda i zakłamanie jest.Jak ktoś piszę prawde na dany produkt albo go krytykuję posty są zawsze usuwane było tak w przypadkach tv philips i serwisu gdzie kikiemu wypominano od razu kosz i i jego słowa- temat uważam za wyczerpany !Nastepna sprawa każe się płacić że by mieć przywileje nawet w cenach (tzw.niebiescy mają lepiej) w konkursach dziwnym trafem główne nagrody też wygrywają niebiescy odkąd pamiętam i nasuwa się pytanie gdzie ta równość widać że nie wszyscy użytkownicy mają równe prawa i na równi są traktowani kpina i żenada poza tym forum działa odkąd pamiętam tragicznie non stop przekierowania biorą pieniądze a z silnikiem nie mogą sobie poradzić zawsze coś wymyślają każą po 10 przeglądarek używać.Jednym słowem forum komunistyczne na daną marke nic nie można pisać bo od razu ban i dziwne tłumaczenie za co.też uważam że forum to przygrywka jego sklepu a proponowanie sprzętu jednej marki daję do myślenia że ma z tego niezłą prowizję.Też są userzy jak pamiętam Baltazar i inni co też tylko to proponują jestem ciekaw czy nie którzy nie mają po zakładanych fikcyjnych podwójnych kont bo to też jest podejrzane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Nie rozumiem popularności tego forum skoro konkurencyjne forum o tej samej tematyce czyli HDTV Polska jest zdecydowanie bardziej poważne i profesjonalne.

Pełna zgoda. Zwłaszcza jak się czyta profesjonalne testy Maćka.

Natomiast sposób moderacji, w moim przypadku, był równie skandaliczny jak na HDTV czarnym. Na HDTVPolska nałożono na mnie prewencyjną cenzurę. Moje posty ukazywały się lub nie, po dniu, dwóch, jak łaskawie moderacja je przeczytała i ,, dopuściła do druku''. A pisałem tylko prawdę o łamaniu warunków gwarancji przez Sony. I to się bardzo nie podobało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość BlueMax

(Konto usunięte)

Już pisałeś o tym kilkakrotnie i chyba sprawa została wyjaśniona? Inna sprawa, że to chyba był odosobniony przypadek bo nikt inny oprócz Ciebie o takich przypadkach nie pisał, natomiast wypowiedzi bardzo wielu użytkowników, rownież w tym wątku, wskazują że na Hdtv czarnym banowanie za napisanie paru słów prawdy to smutna norma. Nawet tutaj na forum w którymś wątku Kiki czyli locoloco straszył kogoś banem za posty pisane tutaj, nawet nie wiedząc jakiego ten użytkownik ma nicka na jego forum. Taka sytuacja chyba nie wymaga komentarza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Mnie straszył i upomniany, bo przeciez nie mają czegoś takiego w regulaminie, po raz kolejny mnie przepraszał:-)

Owszem pisałem już nie raz o cenzurze na HDTV Polska. Ale to Ty teraz piszesz, że nie ma nawet co tych for porównywać. No to po raz kolejny Ci zwracam uwagę, że podobieństwa niestety są. A szkoda.

Piszesz, że mój przypadek to był jednarazowy wyczyn jakiegoś moderatora?

Nie sądzę. Obecni tutaj w dyskusji moderatorzy tamtego forum temat znają i jak do tej pory nikt z nich nie wyjaśniał tego co mnie tam spotkało. Nie usłyszałem, że któryś z moderatorów dopuścił się w moim przypadku nadużycia i że to już się nie powtórzy. Zapewniam Cię, ze nikt z moderacji, administracji HDTV Polska jak do tej pory nie miał ochoty sprawy ze mną wyjaśnić. Więc chyba nie jest to w ich opinii jakiś karygodny incydent.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam bać się otwierać lodówkę. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem na etapie "załatwiania" zakazu prowadzenia forum hdtv czarnego jako kryptoreklamy wprowadzajacej użytkownika (klienta) w blad oraz jako ukrytej reklamy sklepu a nie zadnego forum dyskusyjnego zobaczymy jak się spisuje prawodawstwo w PL w sprawie walki z nieuczciwymi przedsiębiorcami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Brawo. Walcz o prawa klienta.

Koniecznie daj znać jak idzie ta batalia. Możemy w czymś pomóc?

Niejednokrotnie na czarnym HDTV zwracałem uwagę na posty zamieszcane przez moderację, administrację w dziale np. nowinki, które były tylko i wyłącznie materiałami reklamowymi przeklejonymi z prasowych reklamówek.

Nawet pytałem, czy każdy może sobie takie ,, nowinki'' wstawiać na forum, ale oczywiście moje posty były wycinane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że forum jest przykrywką do prowadzenia sklepu to nawet ułomny by się kapnął bo jak można proponować i wciskać sprzęt z własnego sklepu i dla niektórych nawet ze specjalną ceną inaczej nie da się tego nazwać tylko kryptoreklamą i promocją własnego sklepu takie metody powinny być tępione i zabronione no ale polska to dziki kraj.Co do niusów to nawet niektóre nie udolnie były przetłumaczone przez google a potem wklejane.Też jestem za zakazem żeby walczyć i zakazywać stosowanie takich praktyk.Widać że sklep nie udolnie jest prowadzony albo słabo schodzi sprzęt że właściciel posuwa się do takich metod.Zresztą tamto czarne forum tak samo nie udolnie działa i działało już od kilku lat a administracja nie ma pojęcia o prowadzeniu i pali głupa że coś tam jest robione tylko efektów nie ma

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />jestem na etapie "załatwiania" zakazu prowadzenia forum hdtv czarnego jako kryptoreklamy wprowadzajacej użytkownika (klienta) w blad oraz jako ukrytej reklamy sklepu <br />

REWELACYJNE posunięcie.

Gratuluję.

 

Tylko, że komuna się dawno temu skończyła i każdy może robić co chce.

A internet (nie wiem czy masz ?) jeszcze nie podlega państwowym urzędom.

 

Spróbuj załatwić sprawę przez Putina.

Jest skuteczny.

 

No to napiszcie wprost:

Które forum mam czytać, bo się już pogubiłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Kolejny kwiatek z HDTV czarnego.

Zapytałem administratora o to, dlaczego nałożono na mnie ukrytą cenzurę w postaci nie ukazujących nikomu poza mną wpisów, w których nie zgadzam się z jego testami. Sam na forum prosił żeby mu na priw wysłać przykłady znikających wpisów. Jak to zrobiłem to dostałem info, że nakłada na mnie miesiąc odpoczynku. Bo nie ma wpływu na błędne działanie przeglądarki:-)

Czyli zapytani grzecznie o wskazanie ich błędów, za nic na świecie ich nie wskazujcie, bo dostaniecie po łapkach.

 

A nie , jednak moderator zmienił zdanie. Przepraszam więc za wcześniejsza dezinformację.

Chyba ar2 problem przemyślał i nie dostałem bana na miesiąc.

Dostałem na dwa:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Abstrahując od ogólnej oceny "czarnego" forum, mam do niego sentyment z powodu całkiem pokaźnego działu "Projektory". Nie wiem jak jest teraz (rzadko zaglądam), ale kiedyś udzielała się tam kupa ludzi z praktycznym doświadczeniem w eksploatacji niejednego egzemplarza i modelu. Akurat nieczęsto na tym forum bywałem w miejscach nasilenia "działań marketingowych", więc dopiero po czasie dostrzegłem obraz forum będącego tylko (?) przystawką do sklepu. Co jak dla mnie samo w sobie nie jest wcale takie złe (wolnoć Tomku w swoim domku!), jeśli w ślad za tym szła by jasna deklaracja na stronie głównej.

Znak zapytania powyżej wynika z faktu, że forum współtworzą także forumowicze, nawet w mało sprzyjających warunkach.

 

No i nieśmiertelna fraza: "pisz do steeze na priw" - zawsze wywoływała uśmiech. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Mam ciekawe pytanie.

Na czarnym forum HDTV od paru dni wrze. Paru forumowiczów, czuje się wpuszczonych w maliny przez Kikiego i jego świetne opinie o TV Philipsa.

Aż dziwne, że jeszcze temat nie został wyczyszczony. Kiki broni się pisząc:

,,Modele które dostajemy do testów to Goldem Sampl o ile rozumiesz te słowa.''

I tu nasuwa się istotne pytanie. Czy naprawdę firmy robią jakieś specjalne egzemplarze kierowane do testerów?!

Czy to co kupujemy w sklepach ma się nijak do testowanych egzemplarzy?

Czy taka praktyka istnieje tylko na czarnym HDTV czy na innych forach również?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tymi philipsami to jak pamiętam nie pierwszy raz chodziło kiedyś był wytykany serwis i też nierzetelność kikiego co do danych modeli jak dobrze pamiętam Lolek wtedy pisał też jak serwis philipsa traktuję klienta a wielebny kiki kasował posty i jego boże słowa temat uważam za wyczerpany.A o kasowaniu to szkoda gadać bo to nagminne jest i było potwierdza to wielu użytkowników.Poza tym testy kikiego uważam za mało wiarygodne kiedyś przeczytałem jeden i odczułem że pisany jest po łepkach i dla tego na testach z czarnego hdtv nie ma co się opierać tam wszytko wychodzi super jakość a jak ktoś kupi to wychodzą jaja

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przejrzałem wreszcie na oczy. Dotychczas nie potrafiłem zrozumieć tego, że czarne to chyba jedyne na świecie forum z którym od zawsze nie było możliwości normalnego przeglądania. Wiecznie jest skopane, wiecznie wywala do innych wątków i nikt z tym od lat nie potrafi sobie poradzić.

No ale jak kasują wpisy ludziom albo robią cyrki jak opisane kilka postów wcześniej z widocznymi wpisami tylko dla piszącego to się nie dziwię, że forum się im wiecznie wykrzacza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)
W dniu 8.12.2014 o 19:43, gość napisał:

Aż dziwne, że jeszcze temat nie został wyczyszczony.

No już jest porządek. Najmniejszego śladu po tym temacie na HDTV czarnym już nie ma.

Wyczyszczone, posprzątane, nie ma niewygodnych pytań o rzetelność ich testów, i uwag niezadowolonych z zakupu użytkowników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)
W dniu 8.12.2014 o 19:43, gość napisał:

Mam ciekawe pytanie.

Na czarnym forum HDTV od paru dni wrze. Paru forumowiczów, czuje się wpuszczonych w maliny przez Kikiego i jego świetne opinie o TV Philipsa.

Aż dziwne, że jeszcze temat nie został wyczyszczony. Kiki broni się pisząc:

,,Modele które dostajemy do testów to Goldem Sampl o ile rozumiesz te słowa.''

I tu nasuwa się istotne pytanie. Czy naprawdę firmy robią jakieś specjalne egzemplarze kierowane do testerów?!

Czy to co kupujemy w sklepach ma się nijak do testowanych egzemplarzy?

Czy taka praktyka istnieje tylko na czarnym HDTV czy na innych forach również?

Ponawiam te pytania.

Dzisiaj na forum HDTVPolska dla odmiany Gmeru, też pisze coś takiego:

,,w testach mamy zazwyczaj wszystko idealnie ale to nie my wybieramy modele testowe. ''

Czyli to jest pewna informacja, że do wszystkich testów które czytamy trafiają jakieś wyselekcjonowane egzemplarze? Czyli wszystkie testy można sobie wsadzić głęboko?!

Testerzy nie mogą wziąć modelu z półki i go przetestować? Takiego jak później trafia do naszych domów.

Może Maciej Koper się wypowie, bo on ma tutaj największą wiedzę w tym temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.