Skocz do zawartości
IGNORED

Wasze typy i antytypy na inne źródła informacji o tematyce HDTV


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gosc

(Konto usunięte)

jestem na etapie "załatwiania" zakazu prowadzenia forum hdtv czarnego jako kryptoreklamy wprowadzajacej użytkownika (klienta) w blad oraz jako ukrytej reklamy sklepu a nie zadnego forum dyskusyjnego zobaczymy jak się spisuje prawodawstwo w PL w sprawie walki z nieuczciwymi przedsiębiorcami.

I jak posuwa się coś w temacie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wylogowalem się i dodem do stron ignorowanych. I dałem sobie spokój stwierdziłem że nie chce mi się uzerac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ataki na administrację - spamowanie forum.

Ataki spamu na administrację forum.

 

Uwaga, ostrzegam przed spamem tchórzliwego spamera, z którym w odróżnieniu od innych spamerów nawet udało się

przeprowadzić wymianę zdań poprzez e-mail. Osoba ta przesyła nieprawdziwe informacje pod moim adresem, zaproponowałem tej osobie spotkanie w sądzie, niestety osoba ta jest tchórzem i woli kryć się w Internecie i spamować nieprawdę.

 

Przypominam, iż w przeciwieństwie do innych for internetowych nie pozwalamy na marketing szeptany i tępimy takie zachowania co wielu producentom, dystrybutorom, sklepom się nie podoba, ponieważ chcieliby z ukrycia za darmo reklamować/oczerniać produkty. Dlatego aby uświadomić odwiedzającym, iż tak jak na każdym forum są ludzie z branży sklepów/handlu/dystrybucji dajemy możliwość wykupienia profilu sklepu. Profile takie mają kolor zielony i oznaczają, iż użytkownik ten związany jest z branżą.

 

Proszę o zgłaszanie przypadków spamu poprzez przycisk "report" dostępny przy danym wpisie. Jeśli natomiast nie macie zaufania do administracji hdtv.com.pl prosimy o niekorzystanie ze strony hdtv.com.pl.

 

Jeżeli ktoś ma dużo czasu i jest zainteresowany sprawą to w niedalekiej przyszłości na forum pojawi się cała treść korespondencji.

 

Pozdrawiam,

ar2

 

Antymalkontent może jednak coś tam działa ?? :)))

 

Dobry tekst.

Rewelacyjna ściema dla jeleni, z tymi "zielonymi". Już sobie to wyobrażam, że Ar2 wpuszcza konkurencję dla taty sklepu na swoje forum :)

Czy ktoś pamięta aby kiedykolwiek był tam ktoś inny "zielony" poza ich wszystkimi pracownikami ?

Chociaż w sumie... Jak byliby cwani to czemu nie, dodatkowa kasa wpadnie im bez ryzyka, w końcu inwigilują tam wszystkich, również prywatnie. Łatwo przewidzieć że taki Q21 jakby się zarejestrował to by wielkie g... sprzedał jak i tak będą wiedzieć co i za ile proponuje :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antymalkontent , coś Ty im takiego zrobił? Żeby tak wkurzyć kogoś kto nie ma do siebie szacunku to jest wyczyn....

Chyba musieli ze dwa telewizory mniej sprzedać. Rabatu już pewnie też nie dostaniesz, będziesz musiał drożej kupić w necie:)

 

"Przypominam, iż w przeciwieństwie do innych for internetowych nie pozwalamy na marketing szeptany i tępimy takie zachowania co wielu producentom, dystrybutorom, sklepom się nie podoba"

 

:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... no I kalibracji przez email nie dostaniesz I radyjka gratis nie bedzie. Z tym fragmentem o tepieniu szeptanego marketingu w pelni sie zgadzam: najlepiej taki prosto piescia miedzy oczy I jeszcze dwa razy powtorzyc: Toshiba, PAnasonic I Philips - "bedzie pan zadowolony". ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Już pisałem tutaj o dyskusji tyczącej się topowego TV Panasa na HDTVPolska.

O różnicach pomiędzy testem na forum a opiniach użytkowników. Rzecz ma swój ciąg dalszy. Użytkownik tego AX900, zdegustowany pasami na ekranie, których zresztą nie zauważyli testerzy, napisał oficjalne pismo do Panasonic Polska.

Napisał w nim, że nie tylko on widzi tę wadę swojego TV, ale jest ten mankament szeroko komentowany na forach międzynarodowych, o tej tematyce.

W odpowiedzi przeczytał, że oczywiście żadnej wady nie ma, a fora internetowe nie stanowią źródła wiedzy.

I tu dochodzimy do najciekawszego spostrzeżenia. Ten Panas AX900 jest sprzedawany z rekomendacją pisemną forum HDTVPolska. Do TV jest dopięta ulotka o treści:

"Najlepiej zrobiony ekran na rynku.

Wszystko jest dopieszczone i dopracowane

w najdrobniejszym szczególe.

 

REFERENCJA

Naszym Zdaniem"

i adres portalu.

Czyli jak na forum i w sklepie HDTVPolska chwali wyrób Panasa to jest to najwyższa rekomendacja, ale jak ukazują się opinie krytyczne faktycznych użytkowników, to już nie jest to źródło wiedzy.

Czyli co?

Mam rozumieć, że to kolejne forum na którym liczy się tylko opinia moderatorów, administratorów a faktycznych użytkowników już nie? Ciekawe czy tą zgodę na ulotkę-reklamówkę forum HDTVPolska dostało wynagrodzenie w jakiejś formie, czy to było bezpłatne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Ale jazda.

Właśnie teraz, kiedy użytkownicy TV zarzucają moderacji HDTVPolska, że ich testy nie pokrywają się z tym co mają u siebie w domach, że nie wskazują bardzo istotnych wad chwalonych TV, moderacja zamieściła górnolotny temat zawierający zdania:

,,Ostatnie lata w szczególności 2014 rok pokazał, że z testami telewizorów weszliśmy na poziom nieosiągalny dla żadnego Portalu w kraju.''

,,możecie spodziewać się w tym roku wszystkich testów telewizorów na rynku od największych producentów. Nie oszczędzimy nikogo!''

No oby tak wreszcie było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 28.01.2015 o 21:12, gość napisał:

Ale jazda.

Właśnie teraz, kiedy użytkownicy TV zarzucają moderacji HDTVPolska, że ich testy nie pokrywają się z tym co mają u siebie w domach, że nie wskazują bardzo istotnych wad chwalonych TV, moderacja zamieściła górnolotny temat zawierający zdania:

,,Ostatnie lata w szczególności 2014 rok pokazał, że z testami telewizorów weszliśmy na poziom nieosiągalny dla żadnego Portalu w kraju.''

,,możecie spodziewać się w tym roku wszystkich testów telewizorów na rynku od największych producentów. Nie oszczędzimy nikogo!''

No oby tak wreszcie było.

 

Dbając o poziom swojego portalu chciałbym zadać Ci pytanie - gdzie dokładnie użytkownicy zarzucają naszej redakcji brak wskazywania istotnych wad TV? Pytam, bo jakoś za nic nie czuję tej atmosfery zarzucania nam nieprawdy.

Co się jedynie wydarzało, wydarza i będzie się wydarzać, to pojawianie się opinii o cechach produktu, których nie opisaliśmy ponieważ nie zostały przez nas zaobserwowane na testowym egzemplarzu. Tak jest na przykład z AX900, czyli tym do czego cały czas pijesz. Nie widzieliśmy na nim jakichkolwiek pasów, które by były nachalne. Widać natomiast było strukturę stref i zostało to przeze mnie opisane w teście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę , że test był przeprowadzony rzetelnie . A to , że nie trzyma jakości produkcyjnej po upływie miesiąca lub więcej , to chyba wina Panasonica , a nie forum Pana Macieja .

Czy redakcja HdtvPolska będzie także odpowiedzialna za wypalające się piksele w OLED-ach np w LG ?:)

 

Mylicie koledzy jakość testów z trwałością produktu .

 

Każdy ma lub miał problem z Sony , LG , HK , Onkyo itd . Trwałość dzisiejszej technologi jest bolączką naszych czasów . Trzeba wypuścić nowoś , bo konkurencja nas wyprzedzi . Takie jest strategiczne założenie GIGANTÓW .

 

Kupowanie nowości zawsze wiązało się z ryzykiem , to ,, durny obywatel '' jest testerem . Tak samo działa to w motoryzacji . Choroby wieku dziecięcego , tak się określa takie wpadki .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Maciej Koper.

Ale każdy może się sam zapoznać z wypowiedziami Waszych forumowiczów w temacie AX900, który w sklepach miał dopiętą ulotkę z Waszą rekomendacją:

"Najlepiej zrobiony ekran na rynku.

Wszystko jest dopieszczone i dopracowane

w najdrobniejszym szczególe.

 

REFERENCJA

Naszym Zdaniem"

I to też Wam wytknęli forumowicze w tej dyskusji. Jakoś nie ma w niej ani słowa o pasach na ekranie, które na zdjęciach pokazał jeden z forumowiczów. Mogę Cię zapytać, czy takiej rekomendacji udzielacie bezpłatnie, czy z nią wiązało się jakieś wynagrodzenie dla forum?

http://hdtvpolska.com/page/articles.html/_/testy/telewizory-lcd/panasonic/test-panasonic-55-65-ax900-ultra-hd-r1131?st=25#commentsStart

Następny temat, gdzie forumowicze wytknęli Wam, że Wasze testy nie pokazują wad TV, które potem oni mają w domach to ten, z Samsugiem H6400. Tam Gmeru wtedy właśnie napisał wyraźnie,

,,w testach mamy zazwyczaj wszystko idealnie ale to nie my wybieramy modele testowe. ''

 

W dniu 1.02.2015 o 06:31, max720 napisał:

Sądzę , że test był przeprowadzony rzetelnie . A to , że nie trzyma jakości produkcyjnej po upływie miesiąca lub więcej , to chyba wina Panasonica , a nie forum Pana Macieja .

 

Tak myślisz? Że TV za 20000zł, ma trwałość wystarczającą na miesiąc góra dwa pracy?

Jak forum daje pisemną rekomendcję za TV za taką kasę, to wydaje mi się, ze teraz wiedząc, że tak jak piszesz, jego trwałość jest znikoma, powinni chyba jak najprędzej zmienić treść tych ulotek reklamowych ze swoją rekomendacją. Dopisać np, że nasza opinią jest ważna tylko w pierwszym miesiącu użytkowania. Potem mogą wystąpić pasy na ekranie widoczne nawet podczas normalnego oglądania TV.

Mimo że testy na HDTVPolska są robione fachowo i przez fachowców, ja niestety mam wrażenie,że są robione niestety jednak z uwzględnieniem interesów producenta. Mnie by się marzyły takie testy i takie forum, które robi to tylko dla forumowiczów. Żeby te testy wreszcie miały za zadanie to co napisał Gmeru:

,, Nie oszczędzimy nikogo''.

Gdyby tak faktycznie było, to ten TV od tego użytkownika z pasami już by poszedł na ponowne testy na HDTVPolska i opis tego co sobą po dwóch miesiącach pracy prezentuje, byłby opisany na forum. A tego niestety nie ma. Jest cisza w temacie ze strony moderacji.

Zamiast tego mamy jednak jak do tej pory testy, które tak ubierają w słowa wnioski, że forumowicz kupuje TV za 20000zł i później się zali na forum, pokazuje zdjęcia pasów na ekranie, a TV miał być zgodnie z ulotką:

''"Najlepiej zrobiony ekran na rynku.

Wszystko jest dopieszczone i dopracowane

w najdrobniejszym szczególe.

 

REFERENCJA

Naszym Zdaniem"

Moim zdaniem, i zdaniem tego forumowicza który problem opisał i obfotografował, np. ta ulotka to była nieprawda. On nie jest dopracowany i dopieszczony w najdrobniejszym szczególe.

max720

Ty uważasz, tak jak moderacja HDTVPolska, że jest?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ile mieli ten , czy każdy inny model na teście 6, 8,12, 24 h .

Byłbyś w stanie dać sobie rękę uciąć , że po roku nic się nie stanie ?

Celem testu była jakoś obrazu , nie trwałość , bo to akurat weryfikuje czas .

Tak się jarasz jakby to był pierwszy przypadek robienia przez koncerny ludzi w CH...

 

Załóż następny wątek podobny do tego o Sony i tam może coś wskurasz .

 

Równie dobrze można obwiniać sieć sklepów RTV , że takie produkty mają w swojej ofercie .

Nawet niezawodna Toyota , co jakiś czas wzywa na obowiązkową wymianę części , bo okazuje się , że przy takim tempie składania samochodu nie dopatrzyli się wadliwej parti .

Wyluzuj , TV jest na gwarancji , jest federacja konsumentów . Można to rozwiązać na spokojnie , a nie mielić językiem i obrażać ludzi temu faktowi nie winnym .

To jest moje zdanie . Masz prawo się nie zgadzać , ale jesteśmy jak ślepe lemingi , bo uwielbiamy swoje zainteresowanie audio-video i ta pogoń za ,,szczęściem" przynosi więcej bólu i strat finansowych jak to wszysto jest warte .

Każdy sam powinien dokonać wyboru , czy kupuje , bo ma 5 gwiazdek wydane przez może i sponsorowane testy . Tak działa marketing , chyba :)

Może Ci , którzy się tym zajmują mają większe jaja , od tych , co tylko czekają na

,,Giazdozbiur" .

Wiele rzeczy nie jest w porządku na tym świecie , od ubóstwa , głód , segregacje rasowe , wyznanie itd .

Witaj w rzeczywistości .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)
W dniu 1.02.2015 o 12:08, max720 napisał:

Załóż następny wątek podobny do tego o Sony i tam może coś wskurasz .

Jak mi Sony padło po 1,5 roku i przy realizacji gwarancji Sony, w moim przypadku złamało warunki gwarancji, to o tym pisałem właśnie na HDTVPolska.

Nic nie ,, wskurałem'', bo nałożono tam na mnie prewencyjną cenzurę. Moje posty pojawiały się lub nie, po paru dniach, jak któryś z moderatorów łaskawie je dopuścił do druku.

Takie nawyki rodem z PRL-u, mi nie odpowiadały, więc zażądałem wykreślenia mnie z grona forumowiczów.

 

W dniu 1.02.2015 o 12:08, max720 napisał:

Równie dobrze można obwiniać sieć sklepów RTV , że takie produkty mają w swojej ofercie .

Sprzedawca to nie forum. Szkoda, że nie widzisz różnicy pomiędzy nimi.

Forum to my i nasze opinie.

 

W dniu 1.02.2015 o 12:08, max720 napisał:

Wyluzuj , TV jest na gwarancji ,

Powiedz to temu forumowiczowi, który zachęcony świetną recenzją z testu wydał 20000zł i ma pasy na ekranie. On też wie, ze TV jest na gwarancji. Napisał już pismo do panasonica.

Ich odpowiedź masz na forum HDTVPolska. Wyobraź sobie, że nic nie ,, wskurał''.

 

W dniu 1.02.2015 o 12:08, max720 napisał:

a nie mielić językiem i obrażać ludzi temu faktowi nie winnym

Gdzie kogoś obraziłem?

To że szczerze piszę o faktach jest mieleniem językiem i obrażaniem?

Jak rozumiem, lepiej nic nie pisać. Niech inni się nie dowiedzą?

Ja uważam inaczej. Po to jest forum takie jak to, żebyśmy pisali jak najwięcej o swoich spostrzeżeniach i uwagach. I niech każdy wyciąga z tego własne wnioski.

 

W dniu 1.02.2015 o 12:08, max720 napisał:

bo ma 5 gwiazdek wydane przez może i sponsorowane testy . Tak działa marketing , chyba ?

No więc właśnie. Jeśli testerzy napiszą, że to tylko marketing i sponsorowany test, to ja nie mam uwag.

 

W dniu 1.02.2015 o 12:08, max720 napisał:

Wiele rzeczy nie jest w porządku na tym świecie , od ubóstwa , głód , segregacje rasowe , wyznanie itd .

O czym byś chciał jeszcze wspomnieć, żeby tylko rozmyć ten temat?

Przeczytaj w skupieniu tytuł tematu i od razu będziesz wiedział, dlaczego tutaj nie dyskutujemy o tych podanych przez Ciebie problemach.

 

W dniu 1.02.2015 o 12:08, max720 napisał:

Tak się jarasz jakby to był pierwszy przypadek robienia przez koncerny ludzi w CH...

 

Uważasz, że ten test i opisywany problem, to przykład robienia przez koncern ludzi w ch...?

Odważne stwierdzenie. Ja bym się do tak dosadnego stwierdzenia nie posunął.

I max720 jak rozmawiamy, to Ty tez bądź uprzejmy odpowiadać na zadane pytania.

Jeszcze raz zapytam. Czy Ty uważasz, ze AX900 jest dopieszczony i dopracowany w najdrobniejszym szczególe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem , nie widziałem . W ogóle mnie TV nie interesują , co innego projektory :)

Czemu tak się angażujesz i podniecasz ?

Może niech temat poprowadzi pokrzywdzony ? Może jego TV nie był eksploatowany prawidłowo , jakieś ( coś) urządzenie wadliwe było podpięte i dokonało awari ?

 

Odpocznij od forum , idź na spacer i pooddychaj świeżym powietrzem .

 

Na tym zakończę mój udział w tej dyskusji .

Mam to ....

Świata i porządku na nim nie zmienię :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)
W dniu 1.02.2015 o 14:38, max720 napisał:

Może jego TV nie był eksploatowany prawidłowo , jakieś ( coś) urządzenie wadliwe było podpięte i dokonało awari ?

Może. Ale ten problem Panasa AX900 jest szeroko komentowany na forach międzynarodowych. W necie jest mnóstwo zdjęć zawiedzionych klientów, którzy kupili ten TV i mają dokładnie tą samą wadę, jak forumowicz na HDTVPolska. Myślisz, ze wszystkie te TV były tak samo źle podpięte i powstała identyczna awaria?

Chyba żartujesz.

I nie bądź chamski. Pozwól, ze swoim wolnym czasem będę dysponował jak sam uważam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Maciej Koper.

Zadałeś mi pytania to na nie odpowiedziałem.

Ja też poprosiłem Cię o odpowiedź na moje pytanie, ale niestety nie byłeś uprzejmy jej udzielić.

Szkoda, że w ten sposób chcesz prowadzić ,, rozmowę''.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 3.02.2015 o 07:25, gość napisał:

Maciej Koper.

Zadałeś mi pytania to na nie odpowiedziałem.

Ja też poprosiłem Cię o odpowiedź na moje pytanie, ale niestety nie byłeś uprzejmy jej udzielić.

Szkoda, że w ten sposób chcesz prowadzić ,, rozmowę''.

 

Jak napisał Ci już max720 - ja nie jestem osobą, która odpowiada w tym kraju za jakość wszystkich telewizorów i ma obowiązek tłumaczyć się z każdego problemu. Testujemy telewizor przez kilkanaście godzin i co widzimy opisujemy rzetelnie, co widać. Jeśli czegoś nie zauważyliśmy, bo np. wyszłoby dopiero po czasie to nie miej nam za złe, że nie opisaliśmy. Telewizorowi należał się status referencji, więc go dostał.

 

Widziałem już 4 sztuki AX900 (w tym dwie ze sklepów) i żadna z nich nie miała poziomych pasów, a nawet gdyby miała to zastanawiam się na ile przeszkadzające to jest faktycznie, a na ile jest fanaberią osoby, która wydała większą sumę na TV i zwyczajnie oczekuje ideału, który nie istnieje. Gdyby tak pooglądać dwie godziny TVN 24 na topowej plazmie Panasonic'a ZT60 to dopiero by były kłopoty z równomiernością, a mimo to status referencji dla tego modelu nikogo nigdy nie zdziwił...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HDTV oraz HDTVPolska pełnią pewną rolę marketingową ale i też informacyjną.Jeśli ktoś tam się udziela jako hobbysta,użytkownik o różnym poziomie wiedzy to bardzo dobrze zbieranie wiedzy oraz wymiana doświadczeń jest wręcz bezcenna,podnosi poziom świadomość potencjalnego użytkownika.Sprawą najzupełniej normalną że są ludzie którzy zajmują się tym zawodowo i starają się doradzić potencjalnemu klientowi i jest okay.

Zasadnicza sprawa w tym aby wpisy były rzetelne zgodne ze stanem wiedzy osób które zajmują się tym zawodowo czyli po prostu uczciwe.

A z drugiej strony nie należy od razu wierzyć we wszystko co się przeczyta na jakimkolwiek forum trzeba to poddać weryfikacji.

Osobiście głównie nie podoba mi sie układ organoleptyczny ,zakładek,przypiętych... itd ale to już mniejsza...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Maciej Koper

Dlaczego po raz któryś z kolei, nie chcesz mi odpowiedzieć na proste pytanie. Czy za ulotkę z Waszym tekstem:

,,''"Najlepiej zrobiony ekran na rynku.

Wszystko jest dopieszczone i dopracowane

w najdrobniejszym szczególe.

 

REFERENCJA

Naszym Zdaniem"

dołaczoną do sprzedawanych AX900, Wy, Wasze forum dostało wynagrodzenie w jakiejś formie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki po co to całe "kopanie sie" wiadomo nie od dzis ze wszelakie fora to miód dla sprzedawcow z branzy i dla wszystkich co chca zarobic na czym sie tylko da, wszelakie "doradzanie " to tylko normalna sciema biznesowa .....prawdziwe zwykłe portale z userami z wiedzą pragnącymi sie nią podzielic tak normalnie bezinteresownie skonczyły sie juz dawno i niestety to się nie wroci....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sharp AQUOS 80" Full LED LC-80LE645E .......Benq w1070 120" ... clone Pro-Ac d100 kino+ tannoy mercury 7.4 stereo... 4K... 4k ultrabox+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bądzmy hipokrytami nikt z nas nie pracuje za darmo.Instruktor tenisa nie napisze za darmo książki i jej nie rozda.Caritas Polska nie funkcjonuje za free tak samo jak J.Owsiak.Istotna jest rzetelnoćć wypowiedzi ludzi z branży a czy zostaniesz ich klientem to wolny wybór.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.Istotna jest rzetelnoćć wypowiedzi ludzi z branży

O czym Ty piszesz jaka rzetelnosc??? piszą i mowią to na czym maja kase i to co z półek powinno im schodzic lub to co jest "przysposorowane"....obudz się ,ja tu jestem bo to moje hobby i opinie tych "z branzy" omijam szerokim łukiem,nie ma to jak obiektywna opinia osoby postronnej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Sharp AQUOS 80" Full LED LC-80LE645E .......Benq w1070 120" ... clone Pro-Ac d100 kino+ tannoy mercury 7.4 stereo... 4K... 4k ultrabox+

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 7.02.2015 o 10:47, gość napisał:

Maciej Koper

Dlaczego po raz któryś z kolei, nie chcesz mi odpowiedzieć na proste pytanie. Czy za ulotkę z Waszym tekstem:

,,''"Najlepiej zrobiony ekran na rynku.

Wszystko jest dopieszczone i dopracowane

w najdrobniejszym szczególe.

 

REFERENCJA

Naszym Zdaniem"

dołaczoną do sprzedawanych AX900, Wy, Wasze forum dostało wynagrodzenie w jakiejś formie?

 

Nie muszę i nie zamierzam udzielać Ci odpowiedzi na to pytanie.

Możemy rozmawiać o tym co istotne, czyli o teście, ale temat ze swojej strony uważam za wyczerpany. Interesowało mnie czy faktycznie jest coś na rzeczy, bo dbam o jakość swoich testów. Utwierdziłeś mnie jednak w przekonaniu, że wszystko jest w porządku. Jeśli uważasz nadal, że powinno się odebrać najwyższe odznaczenie przez problemy kilku użytkowników to twoja sprawa. Jak napisałem wcześniej - równie dobrze można by zdegradować wszystkie plazmy do niższych klas bo kilkanaście osób raportowało straszne problemy z powidokami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)
W dniu 7.02.2015 o 16:04, Maciej Koper napisał:

Nie muszę i nie zamierzam udzielać Ci odpowiedzi na to pytanie.

Odpowiedziałeś.

To mi wystarczy.

A na przyszłość jak zamierzasz uczestniczyć w DYSKUSJI ( bo to jest forum a nie mównica do wygłaszania przemówień), to bądź łaskawy nie tylko zadawać pytania ale i na nie odpowiadać. Inaczej to nie ma sensu. I dodatkowo jest to nie w porządku w stosunku do osób które na twoje pytania odpowiadają.

Nie powinno tu być osób które wywyższają się nad innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O czym Ty piszesz jaka rzetelnosc??? piszą i mowią to na czym maja kase i to co z półek powinno im schodzic lub to co jest "przysposorowane"....obudz się ,ja tu jestem bo to moje hobby i opinie tych "z branzy" omijam szerokim łukiem,nie ma to jak obiektywna opinia osoby postronnej

Napisałem że istotna jest rzetelność ludzi zbranży (wcześniej szeroko pojęta uczciwość).Nie podjąłem się oceny(być może z powodu braku kwalifikacji doświadczenia w temacie itp) czy są rzetelni czy też nie,czytać proszę ze zrozumieniem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)
W dniu 5.12.2014 o 14:43, gość napisał:

Kolejny kwiatek z HDTV czarnego.

Zapytałem administratora o to, dlaczego nałożono na mnie ukrytą cenzurę w postaci nie ukazujących nikomu poza mną wpisów, w których nie zgadzam się z jego testami. Sam na forum prosił żeby mu na priw wysłać przykłady znikających wpisów. Jak to zrobiłem to dostałem info, że nakłada na mnie miesiąc odpoczynku. Bo nie ma wpływu na błędne działanie przeglądarki:-)

Czyli zapytani grzecznie o wskazanie ich błędów, za nic na świecie ich nie wskazujcie, bo dostaniecie po łapkach.

 

A nie , jednak moderator zmienił zdanie. Przepraszam więc za wcześniejsza dezinformację.

Chyba ar2 problem przemyślał i nie dostałem bana na miesiąc.

Dostałem na dwa:-)

Ban parę dni temu mi minął.

Dzisiaj kolega lolek126 napisał w temacie poświęconym nieprawidłowościom w funkcjonowaniu forum, to samo co ja dwa miesiące temu.

Odpisałem mu, żeby uważał, bo ja za taki wpis dostałem karę. I właśnie dostałem 10pkt. karnych za niby pisanie nieprawdy.

Wychodzi na to, że ja chyba tego bana nie miałem. Może mi się wydawało:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może się mylę , ale koleś 126 jest chyba jednym z nich :) najlepiej pier... TO forum :)

Tam jest jedna ściema , cukrownie i CH... co jeszcze .

Z całym szacunkiem dla tych , którzy chcą tam dobrze .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Po to właśnie jest ten temat, żebyśmy nasze typy na obiektywne fora internetowe, gdzie można fajnie na interesujący nas temat pogadać.

Temat już istnieje dosyć długo i jak na razie takich typów nie widzę. Oby się pojawiły, będzie jakaś alternatywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...

Magazyn tvtest z testami telewizorów będzie teraz wychodził za darmo do pobrania, wcześniej widywałem go w sklepach z czasopismami ale coś go dawno nie widziałem :

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągnąłem sobie ten numerek parę dni temu i przeczytałem kilka tekstów. Głównie interesowało mnie co napisali o Oledzie (pierwsza generacja) i Sonym HW55. I o ile test oleda jest w miarę obszerny (ale nie tak jak na portalu hdtvpolska) i poparty pomiarami, to o projektorze Sony jest znacznie mniej, wiele zagadnień pominiętych. Namiastka tego co w teście z avtest.pl, swoją drogą chyba jednym z najlepszych w sieci. Ale generalnie podoba mi się podejście do tematu AV, od początku uwzględniane są pomiary z kalibracji (przez Macieja K.) opisywane zalety i WADY danego sprzętu. To mi się podoba, a nie kolejny bełkot marketingowy i gazetka reklamowa na usługach dystrybutorów. Przynajmniej takie można odnieść wrażenie po lekturze kilku tekstów z 1 numeru. Czekam na kolejne, w końcu darmowe, to grzech nie sprawdzić :)

 

Od siebie polecam:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) projektory/item/48-projektor-sony-vpl-hw55es - życzyłbym sobie, żeby test każdego sprzętu był na tak wysokim i rzetelnym poziomie. Mistrzostwo.

 

Z ciekawości można zajrzeć na testy :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.