Skocz do zawartości
IGNORED

Wasze typy i antytypy na inne źródła informacji o tematyce HDTV


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie to powonny wyjść jakies akty prawne odnośnie korzystania z sieci np. Na otwartym forum kazdy zarejestrowany moze udzielac sie do woli jesli nie łamie regulaminu (ktory jest wspolny dla wszystkich for) powinien byc zakaz usuwania zgodnych postow jak i blokowania kont zgodnych

 

Chodzi o ograniczanie grup interesu ktore zakladaja i wykorzystuja forum jako kryptoreklame a nie zrodlo informacji. I wprowadzaja w błąd osoby. Przecież to tez działalność nielegalna bo prubujaca naklonic do kupna poprzez oszustwo. Jeszcze wiele do zrobienia jest w sieci.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem juz dłuższy czas na forum hdtv ale ostatnio napisałem parę postów dzisiaj wchodzą z ciekawości sprawdzic czy sa i rzeczywiscie cenzura niewygodne powycinala... no coz jak nieodpowiednie tv przedstawilem negatywnie (bo takie sa w rzeczywistości) to posty poznikaly.... także informacje z tamtego forum sa nierzetelne i nie mozna ich brac pod uwage podczas wyboru tv.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja siedziałem na forumHDTV 2-3 lata, pisałem sporo, starałem się pomagać ludziom w rozwiązywanium ich problemów, doradzałem także w kwestiach zakupowych, pracuje w branży 10 lat jako sprzedawca i instalator, troche wiedzy i doświadczenia mam ;) Wszystko bezinteresownie z potrzeby serca ;)

Niestety zdarzało mi się też dyskutować czy podważać głownych mędrców krypto handlarzy...

Na początek usunięto mi opcje wiadomości prywatnych, potem sprawiono że moje posty były niewidoczne, założyłem inne konto więc ostatecznie zbanowano mnie za "zdublowane konto" :D

Wiecie, rozumiecie o co tam biega doskonale...

 

Niestety wspomniane forum jest praktycznie monopolistą, bo w innych miejscach jest raczej martwo... (no chyba że to tylko moje mylne wrażenie)

 

Z racji profilu biznesowego poziom informacyjny jest mizerny bo wynika z krypto promocji konkretnych produktów które mają się tam "w tle" sprzedawać.

Większość aktywnych użytkowników dysponuje średnią wiedzą teoretyczną, ma blade pojęcie i praktyczne doświadczenie ze sprzętem więc 95% dyskusji sprowadza się do "gra dobrze, gra źle, nie zagra"

Dyskusje zamiast zbliżać do konkretnego wyboru, w rzeczywistości rozrastają się przez mnożenie różnych propozycji, wśród których laik może tylko zgłupieć i sie od decyzji oddalić...

 

Tu atmosfera wydaje się lepsza, szkoda tylko że forum nie jest podzielone bardziej rozsądnie na mniejsze kategorie, trudno znaleźć informacje na konkretny temat jak w jednym dziale jest AMPLITUNER, AWARIA PILOTA, HISTORIA OLED'A, PODŚWIETLANA ŚCIANA i TUNER SAT FTA...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Ogólnie to powonny wyjść jakies akty prawne odnośnie korzystania z sieci np. Na otwartym forum kazdy zarejestrowany moze udzielac sie do woli jesli nie łamie regulaminu (ktory jest wspolny dla wszystkich for) powinien byc zakaz usuwania zgodnych postow jak i blokowania kont zgodnych

 

Chodzi o ograniczanie grup interesu ktore zakladaja i wykorzystuja forum jako kryptoreklame a nie zrodlo informacji. I wprowadzaja w błąd osoby. Przecież to tez działalność nielegalna bo prubujaca naklonic do kupna poprzez oszustwo. Jeszcze wiele do zrobienia jest w sieci.

Tu poruszyłeś bardzo istotną kwestię. Niestety takie życzenia to obecnie tylko marzenia.

A na HDTV czarnym mamy obecnie takie kwiatki w regulaminie:

 

,,.Zablokowanie dostępu do forum (zwane banem) może mieć różny charakter, przykładowo:

 

czasowy określony - konto użytkownika zostanie zablokowane na czas określony przez moderatora w momencie zablokowania. Po upływie tego czasu konto zostanie odblokowane.

 

 

czasowy nieokreślony - konto użytkownika zostanie zablokowane na czas bliżej nikomu nieznany. :-)

 

 

permanentny - konto zostanie zablokowane na zawsze bądź usunięte z bazy forum.

 

Oraz inne formy nei wymienione

Niezależnie od czasu trwania bana, a stosownie do przewinień użytkownika i możliwości technicznych, konto może być zablokowane

Zwykłe przewinienia (o ile administracja nie zdecyduje inaczej) będą oceniane przez administratorów i moderatorów i karane czasowym lub stałym ograniczeniem dostępu do forum.

Decyzje są ostateczne i niepodważalne.

Administracja zastrzega prawo do banowania użytkowników bez podawania przyczyn.

Nie krytykuj i nie podważaj autorytetu administratorów/moderatorów w kwestiach regulaminowych. Jest to prosta droga do opuszczenia forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.09.2014 o 09:50, gość napisał:

 

Tu poruszyłeś bardzo istotną kwestię. Niestety takie życzenia to obecnie tylko marzenia.

A na HDTV czarnym mamy obecnie takie kwiatki w regulaminie:

 

,,.Zablokowanie dostępu do forum (zwane banem) może mieć różny charakter, przykładowo:

 

czasowy określony - konto użytkownika zostanie zablokowane na czas określony przez moderatora w momencie zablokowania. Po upływie tego czasu konto zostanie odblokowane.

 

 

czasowy nieokreślony - konto użytkownika zostanie zablokowane na czas bliżej nikomu nieznany. ?

 

 

permanentny - konto zostanie zablokowane na zawsze bądź usunięte z bazy forum.

 

Oraz inne formy nei wymienione

Niezależnie od czasu trwania bana, a stosownie do przewinień użytkownika i możliwości technicznych, konto może być zablokowane

Zwykłe przewinienia (o ile administracja nie zdecyduje inaczej) będą oceniane przez administratorów i moderatorów i karane czasowym lub stałym ograniczeniem dostępu do forum.

Decyzje są ostateczne i niepodważalne.

Administracja zastrzega prawo do banowania użytkowników bez podawania przyczyn.

Nie krytykuj i nie podważaj autorytetu administratorów/moderatorów w kwestiach regulaminowych. Jest to prosta droga do opuszczenia forum

 

socjalizm w sieci... rzecz niebezpieczna ale wciąż praktykowana, w wielu popularnych miejscach w Polsce.

 

To forum jest w miare ok ale HDTV rzeczywiście zajezdza socjalizmem i cenzura...

 

W dniu 21.09.2014 o 06:38, Krzaku666 napisał:

Ja siedziałem na forumHDTV 2-3 lata, pisałem sporo, starałem się pomagać ludziom w rozwiązywanium ich problemów, doradzałem także w kwestiach zakupowych, pracuje w branży 10 lat jako sprzedawca i instalator, troche wiedzy i doświadczenia mam ? Wszystko bezinteresownie z potrzeby serca ?

Niestety zdarzało mi się też dyskutować czy podważać głownych mędrców krypto handlarzy...

Na początek usunięto mi opcje wiadomości prywatnych, potem sprawiono że moje posty były niewidoczne, założyłem inne konto więc ostatecznie zbanowano mnie za "zdublowane konto" ?

Wiecie, rozumiecie o co tam biega doskonale...

 

Niestety wspomniane forum jest praktycznie monopolistą, bo w innych miejscach jest raczej martwo... (no chyba że to tylko moje mylne wrażenie)

 

Z racji profilu biznesowego poziom informacyjny jest mizerny bo wynika z krypto promocji konkretnych produktów które mają się tam "w tle" sprzedawać.

Większość aktywnych użytkowników dysponuje średnią wiedzą teoretyczną, ma blade pojęcie i praktyczne doświadczenie ze sprzętem więc 95% dyskusji sprowadza się do "gra dobrze, gra źle, nie zagra"

Dyskusje zamiast zbliżać do konkretnego wyboru, w rzeczywistości rozrastają się przez mnożenie różnych propozycji, wśród których laik może tylko zgłupieć i sie od decyzji oddalić...

 

Tu atmosfera wydaje się lepsza, szkoda tylko że forum nie jest podzielone bardziej rozsądnie na mniejsze kategorie, trudno znaleźć informacje na konkretny temat jak w jednym dziale jest AMPLITUNER, AWARIA PILOTA, HISTORIA OLED'A, PODŚWIETLANA ŚCIANA i TUNER SAT FTA...

 

sa zagraniczne fora jak i bardziej poważne nawet u nas, choćby audiostereo, elektroda, na HDTV po poziomie wypowiedzi i ich charakterze od razu odrzuca i smierdzi reklama a nie wiedza

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu jak się jeszcze tam udzielałem, to zamieściłem szczery, dość entuzjastycznie napisany test kolumn, które dostałem do domu do odsłuchania (zaskoczyły mnie na duży plus). O dziwo jakoś przetrwał choć byłem w międzyczasie pomawiany o współpracę z dystrybutorem tychże kolumn (który podobno jest na czarnej liście u nich), co było im mocno nie na rękę. Wiedziałem że ściemniają na tym forum, że wszystko jest ustawiane pod sprzedaż konkretnych marek, ale że aż do takiego stopnia, to nie sądziłem. Z audio najlepiej oczywiście JBL i Harman, niedawno kolega miał informacje z branży, że oni są największym sprzedawcą HK w kraju, także widać jaką siłę przebicia ma to forum. Szkoda że takie forum z kryptoreklamą jest największe w PL i tylu ludzi się nacina czytając niektóre żałosne wpisy "naprowadzające na mine". Pewnie tak samo jak koledzy wyżej - trochę żałuję tylu wpisów, które tam sam popełniłem i że w jakimś tam stopniu dołożyłem kamyczek do ogródka. Z drugiej strony - udało mi się wygrać u nich w konkursie jakąś starą plazmę Loewe z powidokiem i kamerkę, także parę pozytywów jest, no i jest także co powspominać ;))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

don111 - pamiętam ten test.Dzieki Tobie kupiłem te kolumny - dzięki.

Szkoda że już tam teraz ciężko jest o obiektywizm, liczy się tylko kasa.

Zamiast np. Ciebie don111 - jest teraz np. taki spamer Baltazar Gąbka - ŻAŁOSNE.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dziękuje, miło mi że ktoś skorzystał :)

Ten Baltazar to chyba jakiś przyczajony pracownik naganiacz, małpuje wpisy swojego guru, albo to jego klon :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sa zagraniczne fora jak i bardziej poważne nawet u nas, choćby audiostereo, elektroda, na HDTV po poziomie wypowiedzi i ich charakterze od razu odrzuca i smierdzi reklama a nie wiedza

 

Ja więcej piszę niż czytam ;)

Bardziej mi chodzi o miejsce gdzie można czasem o sprzęcie pogadać, komuś pomóc i doradzić ;)

Elektroda to jednak "wyższa elektronika",

Audiostereo jest jednak zbyt niszowe tematycznie żeby mogło konkurować z HDTV, w temacie najpopularniejszej elektroniki TV/HOME CINEMA jest jeden ogólny dział a tam proporcje są zupełnie odwrotne.

Pewnie taka jest idea tego miejsca i tak ma być, skoro nikt na to nie wpadł ;>

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, tam są lepiej rozplanowane działy. Tutaj są zbyt ogólne.

 

Nowy hit, zablokowali wpis "Melodika" :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na fora trafiają ludzie którzy czymś się pasjonują i lubią sobie powymieniać uwagi z innymi w temacie ale też ludzie których celem jest nakierowanie ludu na zakupy tego nie innego.

Jednym i drugim czasem w zasadzie bardzo często nie po drodze.

Najwięcej wojen to jest jak na forum marki X ktoś markę X skrytykuje a pochwali Y - nawet jak to uczyni w sposób rzeczowy i obiektywny to ma przesrane.

Zostanie obskoczony przez grupę nawiedzonych obrażony, obśmiany, zamkną mu wątek upomną za błąd ortograficzny itp.

a jak ten da się wyprowadzić z równowagi i wybuchnie to go zbanują i o to chodzi co się będzie jakiś Iksiński wymądrzał.

Tak to działa niestety.

 

Niestety bo ludzie, którzy chcą się czegoś dowiedzieć wybrać coś optymalnego dla siebie często w ten sposób zostają takiej szansy poszerzenia wiedzy pozbawieni.

Najwięcej wojen to jest jak jest na rynku jakiś dobry a niedrogi sprzęt - to potrafi spowodować taki atak propagandy że szok. No cóż... chodzi o kasę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na hdtv teraz black. namiętnie "dyskutuje" z Baltazarem.

Dzisiejszy "hit"

 

black.- Super ceny ma teraz v1.

Baltazar- Poproszę o ofertę na PW.

 

Nawijanie makaronu w najlepsze.

Nowy użytkownik forum się nie połapie,a dla starego to żałosne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Bardzo ciekawą tendencję obserwuję głównie na HDTV czarnym , ale nie tylko.

Bardzo mocno obecnie lansowane są TV do niby 4K. Niby,bo nawet się okazuje, że nie wszystkie sprzedawane jako 4K są w stanie taki materiał przyjąć!

Przecież to powinno być na forach piętnowane a nie jest.

Na czarnym forum HDTV dochodzi do tego, że wypowiedzi osób które uważają i dają temu wyraz, że obecnie zakup TV 4K, gdy nie ma materiału filmowego ogólnie dostępnego w tym formacie, jest bezzasadny, są usuwane. Bez podania przyczyny, bez słowa wyjaśnienia. Wyczyszczone. Pozostają te chwalące 4K.

Link do forum gdzie też sporo się w tematyce HDTV dzieje i pisze:

http://forum.satkurier.pl/viewtopic.php?f=5&t=37176

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niezłe bzdury wypisujesz .

Teraz już się podniecasz jak szczerbaty na suchary.

Kto blokuje wpisy 4K i po co ?

 

Chyba już masz paranoję.

Ale nie martw się zgłoszę sparwę do admina , da Ci odpocząć od pisania na tym forum, skoro to tylko udręka dla Ciebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Oczywiście, możesz z synem na ten temat porozmawiać.

Piszę tylko to co faktycznie mnie na Twoim forum spotyka.

Jestem tam tylko gościem i w każdej chwili możecie mnie stamtąd wywalić. Mam tego świadomość.

Tylko mam dwa pytania. Czy w regulaminie macie punkt, że możecie karać forumowicza, za wpisy na innym forum?

Możesz nam taki punkt Waszego regulaminu zacytować?

No i skąd masz wiedzę, kogo chcesz na swoim forum zbanować za tutejsze wpisy? Tutejsza moderacja udostępniła Ci dane kto to jest HQ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ddtv polska ostatnio przegladalem.... mocny marketing samsunga. .... co niestety powoduje ze produkty tej marki sa faworyzowane no i recenzje pewnie nie do końca obiektywne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ddtv polska ostatnio przegladalem.... mocny marketing samsunga. .... co niestety powoduje ze produkty tej marki sa faworyzowane no i recenzje pewnie nie do końca obiektywne.

 

Strach normalnie w tym kraju pisać coś dobrego o sprzęcie, bo od razu jesteś posądzony o nieobiektywność. Jak dwa lata temu pisaliśmy najlepiej o telewizorach Sony, bo takie były to zarzucano nam promowanie Sony... Ciekawe co będzie za dwa lata :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)
W dniu 25.10.2014 o 20:30, Maciej Koper napisał:

Jak dwa lata temu pisaliśmy najlepiej o telewizorach Sony, bo takie były to zarzucano nam promowanie Sony...

Wiesz, że nie tylko o to chodziło.

Nie wolno było u Was niczego złego o Sony napisać. Jak u mnie Sony złamało warunki gwarancji, i o tym pisałem, to byłem ostro za to atakowany i w końcu nałożono na mnie prewencyjną cenzurę. Moje wpisy pojawiały się lub nie, na następny lub w kolejne dni, po uprzednim, łaskawym zatwierdzeniu ich przez jakiegoś moderatora.

A na to na 100% nie zezwala Wasz regulamin. No i niewiele to ma wspólnego z ,, forum''.

Zresztą do tej pory moderacja HDTV Polska nie widzi w tym nic złego, bo jak na razie nikt nie przeprosił, mnie za takie potraktowanie i nie zganił moderatora, który takie praktyki rodem z głębokiego PRL ,prowadził. Więc chyba nie było to nic Waszym zdaniem nagannego.

Kiedyś też pojawiła się informacja, że Sony, na skutek zapalania się jakichś ich modeli TV, w domach klientów, zostało zmuszone do akcji serwisowej i wymiany tych bubli.

Mnie taka wpadka kojarzyła się od razu ze starymi,prymitywnymi Rubinami, natomiast na Twoim forum, krzyczano wtedy BRAWO SONY.

Poważnie, nie żartuję. Brawo niby za to, ze wymienia buble. Ale za to, że naraża klientów na samozapłon TV ani słowa krytyki. Nie wolno.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Strach normalnie w tym kraju pisać coś dobrego o sprzęcie, bo od razu jesteś posądzony o nieobiektywność. Jak dwa lata temu pisaliśmy najlepiej o telewizorach Sony, bo takie były to zarzucano nam promowanie Sony... Ciekawe co będzie za dwa lata :)

 

Ale jaka tam jakość lcd samsunga testowałem u siebie i bylo słabo no chyba ze seria H rzeczywiście az tak duzy skok przyniosla jakości obrazu i rownomiernosci produkcji matryc

Ale marketing zauważyłem chocby artykuły o tym jak Uhd samsunga staje sie coraz mocniejsze i coraz chętniej kupowane.... i do tego ze lepiej kupic 42 cale uhd jak fhd itd przecież to nie ma sensu zresztą nawet niedopracowane to cale samsung uhd

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale taki "szeptany" marketing niewiele daje.

Buduje atmosferę na forach ale plazmom i tak nic nie pomogło.

Ani aktywnemu 3D.

Ani Telewizji Nowej Generacji.

Ani nie zaszkodziło Polsatowi.

HDTV Polska nabiera przechyla się powoli na stronę SAMSUNGa.

 

Nikt natomiast nie promuje LG.

Dziwne, bo do nich należy przyszłość (OLED WRGB)!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale taki "szeptany" marketing niewiele daje.

Buduje atmosferę na forach ale plazmom i tak nic nie pomogło.

Ani aktywnemu 3D.

Ani Telewizji Nowej Generacji.

Ani nie zaszkodziło Polsatowi.

HDTV Polska nabiera przechyla się powoli na stronę SAMSUNGa.

 

Nikt natomiast nie promuje LG.

Dziwne, bo do nich należy przyszłość (OLED WRGB)!

 

a tam nikt, Ty promujesz na audiostereo...

chociaż w sumie na forach rzeczywiście nie ma promocji LG i jeśli chodzi o koreanczykow to uważam ze powinni ten aspekt poprawić, wiele osob nie wybierze LG bo ma uraz (kiedyś to była marka slaba a teraz poszla trochę w gore) wiec warto by było jakos to promować może ktoś się zdecyduje chociaż porownac i jak się okaze lepiej od konkurencji w danej cenie to i wybierze a jak gorzej to i nie, tym bardziej warto ze u nas sa fabryki LG i korzyść podwojna szczególnie dla masy która i tak nie szuka hi-endu, jakies testy zlecac było by warto, Samsung działa w promocja najbardziej

 

Ale taki "szeptany" marketing niewiele daje.

Buduje atmosferę na forach ale plazmom i tak nic nie pomogło.

Ani aktywnemu 3D.

Ani Telewizji Nowej Generacji.

Ani nie zaszkodziło Polsatowi.

HDTV Polska nabiera przechyla się powoli na stronę SAMSUNGa.

 

Nikt natomiast nie promuje LG.

Dziwne, bo do nich należy przyszłość (OLED WRGB)!

 

daje rozmawiałem ze znajomym ostatnio i kupil Samsunga (serie F) i pytam dlaczego bo ma aktywne 3d a jest lepsze dobry smart dobra matryca z dobra czernia - to przecież ten marketing samsungowski spowodowal wybor, i pelno takich jest,

a pytanie jak z obrazem: no poprzedni LCD miał lepszy obraz ale teraz coraz więcej funkcji i coraz tansze wiec i coraz gorsze musial bym kupic droższy,

a ja mu mowie porównasz u mnie zobaczysz ze wcale nie trzeba dużo tylko trzeba wybrać w porównaniach nie kierując się marketingiem,

przyszedł zobaczyl u mnie i stwierdził ze lepiej się oglada na pasywnym 3d i lepiej na moim a wcale jakiegoś super nie mam TV, tylko ze zrobiłem szybkie porównanie przed zakupem Samsung philips panasonic sony LG i wybrałem LG, chociaż panasonic był najlepszy obrazowo (cena-jakość) a sony za drogi ale LG dzialal z kodekami youtube siecia multimediami 3d lepiej wiec wybrałem, no i niestety ale Samsung był najsłabszy dlatego mam uraz po porównaniach ale porowmywalem tez rozne modele Samsunga u znajomych rodziny było jeszcze gorzej a nawet tragicznie od tego co ja porownywalem (chociaż ja około 4000-4500 chciałem dac wiadomo przeciętni kupuja za około 2000-2500 teraz)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung taki słaby a na zagranicznych portalach ma zdecydowanie lepsze oceny niż LG. Ja mam starego Samsunga C650 i ma zdecydowanie lepszy obraz np nowe LG. La691 mojego kumpla.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale marketing zauważyłem chocby artykuły o tym jak Uhd samsunga staje sie coraz mocniejsze i coraz chętniej kupowane.... i do tego ze lepiej kupic 42 cale uhd jak fhd itd przecież to nie ma sensu zresztą nawet niedopracowane to cale samsung uhd

 

Zanim się zacznie ganić jakiś portal to może najpierw warto by zacząć odróżniać artykuły od informacji prasowych..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samsung taki słaby a na zagranicznych portalach ma zdecydowanie lepsze oceny niż LG. Ja mam starego Samsunga C650 i ma zdecydowanie lepszy obraz np nowe LG. La691 mojego kumpla.

 

Wszystko zależy od modeli pewnie ja moze trafiłem na te słabe.

Dzisiaj bylem na pogadaniu u kumpla i okazalo sie ze on kupil samsunga 55 seria H6400 i obraz byl calkiem niezly czern lepsza jak na ips (bez wygaszania strefowego) nie mam czasu dzisiaj na opis wiec innym razem skończę.

 

Kończę. Tryb film.

Na najnowszych xmenach bylo dobrze.

Ale byly tez mankamenty zmienny kontrast w zależności od nagrania np Outlander 720p przy ciemnych scenach bylo za ciemno a np the horseman mial rozjasniony obraz zdarzalo sie ze sceny roznily sie kontrastem

To jest glkwny problem tego tv reszta była jak na LCD ok.

No sd slabo ale 55 cali lcd to normalne. No i na sd zdsrzalo sie ze byly jasne piksele ja ciemnych scenach nie wiem czy skalowanie robilo takie bledy i wypelnialo czesc jasnymi pikselami przy ciemnych scenach czy co....

 

Wszystkie ulepszacze na off oczywiście.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 29

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.