Skocz do zawartości
IGNORED

Wasze typy i antytypy na inne źródła informacji o tematyce HDTV


Gość Gość

Rekomendowane odpowiedzi

No cóż, miałem się już tutaj więcej nie wypowiadać i wrócić do korzystania z for w roli czytającego ale widzę, że muszę dodać jeszcze parę słów.

 

Po pierwsze nic nie edytowałem ani nie moderowałem w tematach na hdtvpolska i wypraszam sobie te oszczerstwa. Daję czas do poniedziałku na edycję powyższej wypowiedzi, a następnie zgłaszam sprawę do tutejszej moderacji.

 

Dobre.

 

Link do tematu w którym się wypowiedziałem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

i napisałem "Zbych__, w 17 Kwi 2015 - 14:06, powiedział:

 

Przeczytaj od 1 strony temat o Magicscreen na tym forum, a wyciągniesz odpowiednie wnioski, dlaczego tak, a nie inaczej ;)

 

Również miałem okazję zobaczyć różnicę pomiędzy helios grey adeo ( i reference grey/white) do ms future i jak na moje amatorskie oko, adeo wypada o wiele słabiej, jedyną zaletą jest chyba tylko połowę niższa cena. Tylko trochę lepiej od zwykłego szarego ekranu. Stewart firehawk g4 też poległ. Ale niech każdy decyduje swoimi oczami i portfelem. Najlepiej w swoim pomieszczeniu, gdzie będzie z projektora korzystał, a nie zaciemnionej salce na prezentacjach :)"

 

 

Następnie Pan albo ktoś z moderacji forum skasował mój post pod postem Stanisława. Po czym zacytował Pan moją treść i oskarżył mnie o prowokacje.

 

Cytuję "Jasne i żeby nam to powiedzieć to zarejestrowałeś się na forum dokładnie 10 minut po wypowiedzi @stanisława@.

 

Marna prowokacja panowie... Naprawdę żałośnie to wygląda...

 

Edytowany przez Maciej Koper, 17 kwiecień 2015 - 15:08. "

 

 

Wszystko widać czarno na białym co i jak. I proszę czytać ze zrozumieniem. Odnosiłem się do skasowania mojej wypowiedzi i oskarżenia mnie o prowokacje, a nie tego czy Pan moderuje/edytuje na Pańskim forum. Więc nie wiem o jakich oszczerstwach Pan pisze i nie wiem co Pan chce zgłaszać. Poza tym jak to Pan nie moderuje forum, jak pod imieniem i nazwiskiem ma Pan na zielono dopisek Moderator? Bądźmy poważni.

 

 

Po drugie uważałem i nadal uważam, że pod tym nickiem kryje się osoba związana z firmą magicscreen. Zbyt długo przebywam na forach by dać się nabierać na tego typu zagrania. Powiedzmy sobie wprost - jaka jest szansa na to, że forum regularnie czyta użytkownik, który ma niebywale duże doświadczenie ekranami egzotycznymi takimi jak MS czy Firehawk, a postanawia się zarejestrować dokładnie 10 minut po tym jak rozgorzała dyskusja, tylko po to by napisać, że ekran MS miażdży wszystko co na rynku.

 

A ja uważałem i nadal uważam, że testujecie golden sample wyselekcjonowane do testów przez producenta, nawet jeśli nie zdajecie sobie z tego sprawy, hehe :) Ale nie mam na to żadnych dowodów tak jak Pan na to, że mam coś wspólnego z producentem więc po co te oszczerstwa bez pokrycia? (Poza tym, że Pan Gmeru napisał, ,,w testach mamy zazwyczaj wszystko idealnie ale to nie my wybieramy modele testowe. '', a pytany jak to interpretować, nie odpowiedział:)

 

Właśnie dlatego nie udzielam się na polskich forach i preferuję zachodnie.

 

Poza tym nie wiem na jakiej podstawie wysnuwa Pan tezę o moim dużym doświadczeniu odnośnie ekranów? Owszem, mieszkając 5 lat w Anglii miałem okazję widzieć na żywo kilka liczących się na rynku ekranów do domowej projekcji z ekranami do niezaciemnionych pomieszczeń od black diamond i dnp na czele. Ale to tylko prezentacje i pokazy w zaciemnionych pomieszczeniach.

 

Natomiast osobiście w domu miałem okazję porównać to co wymieniłem w poście na Pańskim forum i tylko do tego się odnosiłem, pisząc, że Magicscreen okazał się lepszy. Jak widać nie byłem osamotniony w tych odczuciach. Nigdzie nie napisałem, że MS miażdży wszystko co jest na rynku. Proszę sobie nie dopowiadać.

 

Stewart'a bez problemu można zobaczyć w Uk, a nawet dostać próbki materiału do domu, natomiast o Magicscreen dowiedziałem się dopiero z tematu na Waszym forum i po relacji zdjęciowej użytkownika Yodas na poważnie się nim zainteresowałem.

 

Jeszcze jakieś wątpliwości? Aha, Pańskie forum czytałem na długo zanim się tam Pan pojawił, gwoli ścisłości.

 

Żal do kwadratu.

 

Dobrze, że jest Pan tego świadomy :)

 

Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....jeden watek a tyle problemów..... widocznie temat MS jest bardzo niewygodny... chyba były naciski od "wspieranych"..... ;)

 

...Ale od poczatku iskrzyło negatywnie miedzy M.K. i Producentam MS, a zaczęło się na Audioshow 2014.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HeHe, żebyś wiedział. Też to zauważyłem, kiedy trafiłem na temat o tym ekranie na tamtym forum. Była niezła jazda już od pierwszych postów, założyciela tematu posądzono o bycie "producentem w ukryciu" kilku innych użytkowników z małym stażem na forum również. A prawdziwy cyrk zaczął się po audioshow. Bo to Polska :)

 

Właśnie wszedłem w ten temat ale widzę, że już wszystko ładnie wysprzątane i nie ma śladu po wielu postach, w tym początkowych atakach Pana od kalibracji na założyciela tematu. HeHe. Praktyki niczym na forum sklepu pewnego handlarza z Olsztyna. Komedia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszam wszystkich czytelników do zweryfikowania obecnego stanu tematu o magicscreen z kopią z google cache która pochodzi z czasu przed "awanturą".

 

Użytkownik Zbych__1 BEZCZELNIE KŁAMIE PISZĄC ŻE COKOLWIEK ZOSTAŁO SKASOWANE ZA PLECAMI UŻYTKOWNIKÓW

 

Kopia znajduje się pod następującym adresem:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Teraz niech każdy sobie sam odpowie jakie są intencje osoby obsługującej to konto - oczernianie mojej osoby oraz portalu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jest moją intencją oczernianie kogokolwiek, tak jak zrobił to Pan w stosunku do mnie.

 

Z tego co miałem w pamięci to Pana pierwszy post na pierwszej stronie w tamtym temacie był od razu posądzeniem kogoś z userów o bycie przedstawicielem ms. , a Zaczynał się od "Witam producenta ekranu Magicscreen". Wszedłem raz jeszcze i widzę, że ten post nadal widnieje ale niżej, nie jako pierwszy. Tym się zasugerowałem i stąd moje podejrzenie o usunięcie wpisu. Być może nie zostało nic skasowane, ale reszta się zgadza co do podejścia.

 

Zresztą, z mojej strony temat jest wyczerpany, napisałem jak było i niech każdy wnioski wyciągnie sobie sam. Posądził mnie Pan o bycie kimś kim nie jestem i to mi się nie spodobało. Może trzeba było najpierw normalnie zapytać na Waszym forum, a nie posądzać o prowokacje i związki z producentem? Gdybym nie został u Was zbanowany bez powodu to bym nie musiał tutaj "wylewać żali" jak traktujecie użytkowników.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz niech każdy sobie sam odpowie jakie są intencje osoby obsługującej to konto - oczernianie mojej osoby oraz portalu.

To może Macieju porozmawiaj z drugim moderatorem, aby za Twoimi plecami nie majstrował przy wpisach i niewygodnych tematach, np.najpierw je usuwa a później przywraca, a inne niewygodne tematy szybko zamyka.... bo takie postepowanie głównie oczernia portal i pośrednio Twoja osobę.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Następnie Pan albo ktoś z moderacji forum skasował mój post pod postem Stanisława. Po czym zacytował Pan moją treść i oskarżył mnie o prowokacje.

 

Forma albo ja albo ktoś z moderacji jest już bliższa prawdy, a z racji, że nie byłem to Ja powinieneś wyedytować swojego poprzedniego posta, w którym wyraźnie napisałeś, że to ten "Pan od kalibracji", chyba, że dalej zamierzasz pisać w negatywnym wydźwięku o moich usługach (bo właśnie tak to brzmi Twój zwrot), które wykonuję na najwyższym poziomie w tym kraju i jestem z tego dumny. Wtedy jednak licz się z raportem do moderatora audiostereo w poniedziałek.

 

A ja uważałem i nadal uważam, że testujecie golden sample wyselekcjonowane do testów przez producenta, nawet jeśli nie zdajecie sobie z tego sprawy, hehe :)

 

Grunt, że ja wiem co testuję, bo zazwyczaj mam do czynienia w późniejszym czasie z kilkoma egzemplarzami takich samych TV, ale pochodzących ze sklepu i widzę, że nie odbiegają niczym od tego który otrzymaliśmy do testów, poza sprawami opisanymi w temacie:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

No cóż, miałem się już tutaj więcej nie wypowiadać i wrócić do korzystania z for w roli czytającego ale widzę, że muszę dodać jeszcze parę słów.

 

Jeszcze jakieś wątpliwości? Aha, Pańskie forum czytałem na długo zanim się tam Pan pojawił, gwoli ścisłości.

 

To musi być bardzo miłe dla firmy, że taki wieloletni czytelnik forum zarejestrował się celowo by napisać posta 10 minut po tym jak poprzednik nie mógł jasno odpowiedzieć na moją wątpliwość, a następnie zarejestrował się na drugim forum by napisać jakie to pierwsze jest niedobre, a przy okazji wrzucić 10 filmów o magiscreen w inny temat ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro mój post zniknął, a na jego miejsce od razu pojawił się Pański z zacytowaniem mnie i odpowiedzią posądzającą o prowokację, można było dojść do wniosku, że skasował go "Pan od kalibracji", którym Pan niewątpliwie jest i takie usługi reklamuje na swoim forum (nie wiem czemu nie spodobało się to określenie? nie było w nim z mojej strony nic negatywnego ani obraźliwego), a nawet jeśli to był Pan Gmeru, to nie ma to raczej większego znaczenia kto tego dokonał, liczy się fakt potraktowania mnie u Was. I w żadnym wypadku nie odnosiłem się do Pańskich usług jako kalibratora i poziomu ich wykonania, których osobiście nie doświadczyłem i mnie one nie interesują na chwilę obecną. Po raz kolejny Pan sobie dopowiada i czepia się słówek jak argumentów brakuje.

 

 

Ps. A filmów było 5, nie wiem gdzie Pan naliczył 10. Ale być może też coś nagram niebawem skoro założony został dedykowany temat i jak na razie nikt nie wyzywa nikogo od naganiaczy.

 

Ps2. Tak bardzo boli Pana temat tych zacnych ekranów czy o co tu chodzi? Niesnaski z producentem? Brak "wsparcia" o którym pisał Pan Gmeru?

 

Ps3. Ps. Nie przypominam sobie, żebym był z Panem na "Ty" ale spoko, możemy sobie mówić po imieniu.

 

Ps4. Powodzenia w raportowaniu i snuciu kolejnych teorii spiskowych :)

 

Hm... czy miłe dla firmy jest to, że klienci wypowiadają się w samych superlatywach o ich produkcie? Z pewnością każdemu by było miło :) Tym bardziej jak ma się przyjazne i pomocne podejście do potencjalnych klientów, a nie na zasadzie "kup i nie wracaj" jak często bywa w naszym kraju.

 

ps5. Dowiemy się w końcu co się stało, że temat o MS na Waszym forum "wyparował" a potem MAGICZNIE pojawił się ponownie? Jakieś chwilowe problemy na serwerach czy inne zagięcie rzeczywistości?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Fajnie się rozwija dyskusja na HDTVPolska.

Ja widzę administracja publicznie na forum wypowiedzi Yodasa nazywa ,, wypocinami''. Tam tak wolno?

Fajny jest też wpis Gmeru tyczący się doboru produktów do testów. Cytuję:

,,Tylko najpierw dystrybutor/producent musi wyrazić chęć i przyjść z taką ofertą. My mamy za dużo pracy żeby ganiać za ekranami do projektorów sami ;) Chyba, że naprawdę ktoś nas wkurzy ;) to sobie najzwyczajniej w świecie je kupimy i opiszemy.''

Jak rozumiem, to nie testerzy wybierają co będą testować, nie od nich to zależy, tylko od tego co im da do testów producent.

Oni z własnej inicjatywy mogą tylko komuś dokopać. Bardzo to obiektywne podejście do tematu.

Jak do tego dodamy wcześniejsze wpisy o firmach które wspiera to forum, to niestety nie wygląda to dobrze.

Szkoda, że w dalszym ciągu nie zanosi się na to, żebyśmy mieli forum istniejące dla forumowiczów, klientów, a nie dla wspierania producentów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Jak rozumiem, to nie testerzy wybierają co będą testować, nie od nich to zależy, tylko od tego co im da do testów producent.

 

Widocznie nie jest Ci dane zrozumieć, że utrzymanie serwera, domen, redakcji to kilka tysięcy złotych miesięcznie i prowadzenie portalu z darmowym dostępem dla wszystkich wymaga WSPARCIA ze strony producentów. Jeśli ktos decyduje się na współpracę ma ten przywilej że bierzemy jego produkty do testów priorytetowo, ale musi się też liczyć, że test może nie wyjść dobrze, bo wartością jaką wyznajemy jest obiektywność. Wszystkie próby wejścia producenta "tylnymi drzwiami" są natomiast zabronione. Podkreślam w tym miejscu - producenta, nie użytkowników. Yodasa nikt nie wypraszał z forum, ani innych dyskutantów.

 

Jeśli jest to zbyt abstrakcyjne do zrozumienia to jak Gmeru polecam iść do media marktu i spróbowac coś zacząć sprzedawać w środku bez zgody i wiedzy właściciela salonu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Ja rozumiem, że utrzymanie serwera, praca administracji itd. kosztuje.

Tylko jak dla mnie forum którego administracja otwarcie mówi, że wspiera konkretnych producentów sprzętu, kłóci się z obiektywizmem w ocenie ich produktów.

Jak to jest, że Yodas jako prywatny użtkownik ekranu firmy której nie wspieracie, jest nazywany u Was naganiaczem a jego wypowiedzi wypocinami przez administrację, a jednocześnie administracja która jawnie wspiera innych producentów sprzętu RTV na 100% obiektywnie testuje ich sprzęty?

Oczywiście jak będziemy porównywać forum do normalnego sklepu, to zasady będą zupełnie inne.

Ale też nikt salonu Media Marktu nie nazywa forum.

I mam prośbę.

Bądź uprzejmy nie zwracać się do innych z określeniami:

,, widoczne nie jest dane Ci zrozumieć''

,,jeśli to zbyta abstrakcyjne do zrozumienia''

Na tym forum imputowanie innym forumowiczom indolencji intelektualnej jest niezgodne z regulaminem. Nikt w stosunku do Twojej osoby nie stosuje takiej retoryki.

Nie bierz przykładu z Gmeru na Twoim forum. Naprawdę można rozmawiać i mieć zupełnie inny pogląd na sprawę, bez obrażania rozmówcy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mi tam. Zostawię po sobie ślad żeby nie było. Prawda jest taka, że z wami się nie wygra w takich forumowych pyskówkach. Choćby nie wiadomo co byśmy napisali to i tak będziecie mieli swoje zdanie i będziecie "po nas jechać" oraz się obrażać. Ale macie do tego oczywiście prawo do wyrażania swojej opinii jak każdy w tym kraju. A czytający osądzą. Ja napisałem wszystko co miałem do napisania w tematach odpowiednich na hdtvpolska tłumacząc wszystko. Jeżeli macie z tym problem to jak słuszenie zauważyliście: nie musicie tam być. Proste. Macie np. to miejsce :-). My nadal robimy swoją robotę najlepiej jak potrafimy i będziemy portalem najbardziej profesjonalnym w kraju i jednym z najlepszych na świecie. Taki mamy cel i ten cel będziemy skrupulatnie realizować :D Na pewno takie posty jak wasze w niczym nam nie przeszkodzą :) Pasji nie da się rozwalić :D

 

Pozdrawiam i polecam przenieść swój czas na pisanie treści pomocnych innym a nie siedzenie przed monitorem w takich tematach jak ten. Szkoda życia ;-).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gmeru pisałem treści i chyba pomocne Innym bo dostawałem wiele pytań na priva (wiesz o czym ) .... dostawałem także prośby o zdjęcia...poświęciłem swój czas , zrobiłem w miare dokładną dokumentację... ....i co?

I kilku forumowiczów (zawsze się znajdzie dwóch czy trzech) nazwało mnie tak jak nazwało....po mnie to spłynęło bo nie reaguje emocjonalnie na pyskówki zza klawiatury.... i pragnę Ci zaznaczyć że nie wylewałem żadnych żali tylko podawałem suche fakty.... ...cieszy mnie to ,że wiele osób naprawdę zainteresowanych później dziękowało mi za udzielone informacje i za pomoc w dokonaniu wyboru....(jak się później okazywało słusznego bo szczene zbierali z podłogi).... ponieważ informacji od użytkowników w tym "ostrym" temacie" było i jest jak na lekarstwo.... oczywiście były wyjątki, którym to nie pasowało.... i nie myślę tu o Tobie..... Ty tylko dałeś ciała dwa razy i dobrze wiesz kiedy ;) :)......

 

I cieszę się że skończyliście prześwietlać hw55 bo mam nadzieje że trafnie zainwestowałem ciężko oszczędzone pln-y..... ;) :) ...ale o tym dowiem się po lekturze waszego testu......

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafnie - wyszedł baaardzo dobrze. Jedyne co to pewnie JVC miałby trochę lepszy kontrast. Ale tylko trochę. Mam nadzieję, że w końcu go zdobędziemy bo jak się okazuje nie jest to takie oczywiste. Ale Soniacz ma i tak mega dobrą czerń jak na projektor. Więc możesz spać spokojnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.04.2015 o 09:44, gość napisał:

Ja rozumiem, że utrzymanie serwera, praca administracji itd. kosztuje.

Tylko jak dla mnie forum którego administracja otwarcie mówi, że wspiera konkretnych producentów sprzętu, kłóci się z obiektywizmem w ocenie ich produktów.

 

Oczywiście jak będziemy porównywać forum do normalnego sklepu, to zasady będą zupełnie inne.

Ale też nikt salonu Media Marktu nie nazywa forum.

 

Nie administracja wspiera producentów, tylko producenci wspierają forum.

W zamian za to mają testy do których dotarcie jest duże, bo nasz portal jest popularny. Jest to uczciwe podejście, a testy pozostają obiektywne, choć też wolałbym być milionerem i robić sobie testy dla zabawy, może wtedy by Wam nic nie przeszkadzało :)

Jeśli nie pasuje Ci porównanie do sklepu to może zamiast porównania wyobraź sobie co by było gdyby każdy producent chciał sobie pisać co mu się podoba na portalu - w przeciągu tygodnia zrobił by się taki chaos, że nie dałoby odróżnić się informacji od marketingowych bzdur i oczywiście nikt by nie wspierał portalu bo każdy mógłby sobie pisać co mu się podoba bezkarnie, a serwer sam by się nie utrzymał.

Dlatego informacje na portalu mogą być pisane jedynie przez użytkowników lub przez administrację po wnikliwych testach, dzięki temu utrzymujemy wysoki poziom i mamy co jeść.

Mam nadzieję, że teraz rozumiesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Trafnie - wyszedł baaardzo dobrze. Jedyne co to pewnie JVC miałby trochę lepszy kontrast. Ale tylko trochę. Mam nadzieję, że w końcu go zdobędziemy bo jak się okazuje nie jest to takie oczywiste. Ale Soniacz ma i tak mega dobrą czerń jak na projektor. Więc możesz spać spokojnie.

A nie Możecie go pożyczyć od Forumowicza i np.w rewanżu skalibrować go w warunkach pracy u tegoż właśnie uczynnego Forumowicza.... ? Bo z tego co czytam i widziałem to JVC potrzebuje (bardziej niż hw55 ) dotknięcia Dobrego Kalibratora.... jak większość projektorów...... :) ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)
W dniu 20.04.2015 o 17:21, Maciej Koper napisał:

Nie administracja wspiera producentów, tylko producenci wspierają forum.

To jest Twoje zdanie. Nawet jakby tak było, to producenci nie będą wspierali forum bezinteresownie.

Gmeru pisze całkiem coś odwrotnego:

 

 

,,Wspieramy m.in takie firmy jak Samsung, LG, Panasonic, Philips, Sony, Toshiba''

 

 

Musicie mieć z sobą lepszy kontakt i ustalać linię obrony, bo inaczej wychodzą absurdy.

W dniu 20.04.2015 o 17:21, Maciej Koper napisał:

Jeśli nie pasuje Ci porównanie do sklepu to może zamiast porównania wyobraź sobie co by było gdyby każdy producent chciał sobie pisać co mu się podoba na portalu

Tematu o ekranach nie założył jego producent, tylko forumowicze. I to oni głównie się w tym temacie wypowiadają.

Producent również jest tam obecny ale nie robi ze swojej obecności żadnej tajemnicy. Podpisuje się jako sprzedawca tego ekranu, więc zarzut, że nie można odróżnić informacji od marketingowych bzdur jest całkowicie nieuzasadniony w tym przypadku. Dodatkowo jakoś nie jedziesz po niby ,, forumowiczach'' którzy ewidentnie są klakierami firm które wspieracie. W przypadku natomiast ekranów M.S. nie macie oporów, żeby administrator nazywał prywatnego forumowicza naganiaczem a jego wypowiedzi wypocinami.

Nie przekonasz mnie.

Jak forum jest utrzymywane przez producentów sprzętu, który testujecie, to zawsze 100% bezstronność tych testów jest pod dużym znakiem zapytania.

Konflikt interesów.

Ja bym chciał żeby pojawiło się forum niezależne. Nie bojące się pisać otwarcie o wszystkich nieuczciwych praktykach producentów. O bublach jakie wypuszczają. Forum istniejące tylko dla klienta i liczące się tylko z jego interesem.

U Was tego nie widzę.

Dzięki temu forum miałoby ogromną poczytalność i dzięki temu żyło by z reklam np.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości spytam - cz y istnieje jakikolwiek krytyczny test urządzenia dostarczonego do testów przez "wspierającego" producenta/dystrybutora? Czy wszystkie urządzenia są bardzo dobre / znakomite?

 

Druga sprawa - dlaczego w testach pomijane są bardzo istotne z punktu użytkowania TV informacje, np. jak w przypadku TV Sony - że nie da się ich oglądać w trybach "wyraźny", "wyraźny plus" i "impuls" gdyż są zwyczajnie za ciemne niezależnie od ustawień.

Informacja, że ostrość w ruchu jest wtedy idealna, bez dodania, że nie da się tego oglądać (może jakieś pomiary jasności świecenia w tych trybach?) wygląda na świadome pomijanie tego niewygodnego faktu.

 

Osobiście jako użytkownik Sony 805B (dodam, że zadowolony) nigdy nie przekazałbym kumplowi informacji, że ruch w trybie wyraźny plus jest idealny, tylko że te tryby to taka ciekawostka bez praktycznego zastosowania - czyli są do dupy.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak z ciekawości spytam - cz y istnieje jakikolwiek krytyczny test urządzenia dostarczonego do testów przez "wspierającego" producenta/dystrybutora? Czy wszystkie urządzenia są bardzo dobre / znakomite?

Jak zapewne zauważyłeś, zacytowano tu "pierwszego" forum dla którego suma korzyści i strat bilansuje się przy oglądaniu zakrzywionego ekranu z boku.

Więc jak widać nawet z największej bzdury można zrobić wypadkową ok. Polecam pooglądać w domu z tydzień taki ekran z boku, zapewne taki gniot nie zostałby napisany.

Ja mam taki pomysł na recenzję , może mnie zatrudnią.

A więc mój TV z przodu świeci genialnie, bije w tym zakresie konkurencję, z tyłu niestety wcale , tak więc siedząc z boku ten TV musi dać co najmniej średniej jakości obraz.

Może być?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy tutaj chyba są dorośli i nie ma co tutaj opowiadać bajek o rzetelności przy "wsparciu" ze strony dystrybutora.

Dystrybutor będzie wspierał tak długo, jak długo recenzje będą entuzjastyczne, a testowane sprzęty schodziły w zaprzyjaźnionych z forum sklepach.

Jedna, dwie krytyczne recenzje i dystrybutor się obrazi i zaraz nie będzie co testować. Znajdzie sobie inną grupę wsparcia, tak jak to było z EIC. Uniezależnili od siebie całkowicie pisemko HiFi Choice, czyniąc z niego prywatną "gazetkę" z laurkami dla całego swojego asortymentu.

 

Czytanie tego czegoś sprawia fizyczną przykrość i przyprawia o mdłości. No ale skoro dali się zapędzić do narożnika to co mają teraz zrobić? EIC przytrzyma płatność za fakturę i pismo leży.

 

Tak więc można sobie darować z jednej strony te opowieści o rzetelnych testach, a z drugiej nie ma co też atakować portalu, który z czegoś musi się utrzymywać, skądś brać sprzęt do testów itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.04.2015 o 18:57, gość napisał:

Gmeru pisze całkiem coś odwrotnego:

 

,,Wspieramy m.in takie firmy jak Samsung, LG, Panasonic, Philips, Sony, Toshiba''

 

Musicie mieć z sobą lepszy kontakt i ustalać linię obrony, bo inaczej wychodzą absurdy.

 

Posłuchaj, to nie jest sąd żebyśmy musieli ustalać jakieś linie obrony. Gmeru wypowiada się luźno i często napisze coś na opak co potem wałkujesz przez rok, a wystarczy napisać na portalu czy aby się nie pomylił. Ten człowiek nie ma chęci i czasu żeby wyjaśniać każdą rzecz której się uczepiłeś. Celowo napisałem Ci jak jest a Ty dalej męczysz o przekręcone zdanie - mam tu na myśli głównie to o "golden samplach"

 

W dniu 20.04.2015 o 18:57, gość napisał:

Nie przekonasz mnie.

 

Nawet nie zamierzam próbować. To jest mój ostatni post w tym temacie, chyba, że coś mnie rozzłości tu jeszcze.

Generalnie to musisz być strasznym masochistą, że wchodzisz na forum, którego tak nienawidzisz, a widzę, że śledzisz je z dokładnością sherlocka holmesa. Wystarczy, że wejdę na audiostereo i już wiem co się dzieje na moim macierzystym portalu bo HQ zdaje relacje na żywo np. że administrator nazwał kogoś naganiaczem!

To wydaje mi się dziwne lub nawet obsesyjne, że portal na którego masz focha i żądasz przeprosin czytasz od deski do deski codziennie. Rozumiem, że tylko po to by nam dokopać jak znajdziesz jakiś kwiatek czy na opak ułożone zdanie.

 

W dniu 20.04.2015 o 18:57, gość napisał:

Ja bym chciał żeby pojawiło się forum niezależne. Nie bojące się pisać otwarcie o wszystkich nieuczciwych praktykach producentów. O bublach jakie wypuszczają. Forum istniejące tylko dla klienta i liczące się tylko z jego interesem.

U Was tego nie widzę.

Dzięki temu forum miałoby ogromną poczytalność i dzięki temu żyło by z reklam np.

 

Brzmi jak plan. Daj znać jak już założysz.

 

W dniu 20.04.2015 o 20:38, mczaj napisał:

Druga sprawa - dlaczego w testach pomijane są bardzo istotne z punktu użytkowania TV informacje, np. jak w przypadku TV Sony - że nie da się ich oglądać w trybach "wyraźny", "wyraźny plus" i "impuls" gdyż są zwyczajnie za ciemne niezależnie od ustawień.

Informacja, że ostrość w ruchu jest wtedy idealna, bez dodania, że nie da się tego oglądać (może jakieś pomiary jasności świecenia w tych trybach?) wygląda na świadome pomijanie tego niewygodnego faktu.

 

Jeśli chcesz podyskutować o takich rzeczach to zapraszam na portal. Chętnie Ci odpiszę, ale na pewno nie tutaj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Tym się różnimy, że mnie interesuje, kim Ty jesteś i co Ci się wydaje i jakie masz plany.

Wolę rozmawiać merytorycznie na argumenty, zamiast czynić Ci przytyki personalne.

Ty chyba z powodu braku jakiejkolwiek możliwości obrony swojego stanowiska, niestety po raz kolejny próbujesz prowadzić rozmowę w mało przyjemny sposób.

Beze mnie. Jak chcesz porozmawiać, to odpowiadaj na zadane przez rozmówców pytania.

 

W dniu 20.04.2015 o 22:15, mczaj napisał:

Tak więc można sobie darować z jednej strony te opowieści o rzetelnych testach, a z drugiej nie ma co też atakować portalu, który z czegoś musi się utrzymywać, skądś brać sprzęt do testów itd.

O.K. pod warunkiem, ze ten portal będzie o tym otwarcie pisał.

Jak na razie moderator pisze, że to firmy ich wspierają a nie odwrotnie, a administrator pisze że to jednak forum wspiera konkretne firmy.

Kiedy indziej administrator pisze, że w testach:,, Nie oszczędzimy nikogo''.

Ja tylko zwracam uwagę na fakt, że moim zdaniem nie da się wspierać jakiejś firmy i w testach ich sprzętu nie zostawiać na nich suchej nitki.

 

W dniu 21.04.2015 o 00:06, Maciej Koper napisał:

Celowo napisałem Ci jak jest a Ty dalej męczysz o przekręcone zdanie - mam tu na myśli głównie to o "golden samplach"

 

Tu piszesz nieprawdę.

Zacytuj mi proszę moją wypowiedź, w której napisałem coś o wypowiedzi Gmeru z golden samplami?

 

W dniu 21.04.2015 o 00:06, Maciej Koper napisał:

To wydaje mi się dziwne lub nawet obsesyjne, że portal na którego masz focha i żądasz przeprosin czytasz od deski do deski codziennie

Nie schlebiaj aż tak bardzo swojemu portalowi.

Nie czytam go od deski do deski. zaglądam tylko do tematów które mnie interesują. I czasami znajduję tam takie kwiatki, jak te zacytowane.

Do mnie masz pretensje że one tam są? Lepiej porozmawiaj z osobą która je pisze, a nie miej pretensje do osoby która je zauważa.

 

W dniu 21.04.2015 o 00:06, Maciej Koper napisał:

Wystarczy, że wejdę na audiostereo i już wiem co się dzieje na moim macierzystym portalu bo HQ zdaje relacje na żywo np. że administrator nazwał kogoś naganiaczem!

A tak wolno?

Czy już publicznie przeprosił za to forumowicza za to i za nazywanie jego wypowiedzi wypocinami?

Czy też nie poczuwa się do winy, tak samo jak nałożeniu na mnie cenzury prewencyjnej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz podyskutować o takich rzeczach to zapraszam na portal. Chętnie Ci odpiszę, ale na pewno nie tutaj.

 

NIe rozumiemu - to w sumie po co się tu udzielasz, skoro na zadawane pytania zamierzasz odpisywać na innym forum? Co jest nie tak w moim pytaniu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie dlaczego plynnie usera Zbych_ zastapil user Zbych_1 jakies niedopatrzenie w kontach ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

jgx

Poprosiłem Cię ostatnio, żebyś zacytował moje i Yodasa wypowiedzi, które podobno zawierały nieprawdę.

Do tej pory tego nie zrobiłeś.

Niestety nie będę tutaj tolerował bezpodstawnego oczerniania innych.

Proszę o to po raz ostatni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Oczywiście @jgx ma prawo nie wierzyć mnie i HQ tylko dać wiarę słowom @Gmera( chociaż nie ma żadnego dowodu ze wprowadziliśmy kogoś w błąd) polegając na Swoim "nosie"...to jest osobisty wybór komu bardziej ufamy.... Tylko ja wiem , co wiem .... A @Gmeru tej "pikantnej" sprawie ukręcił głowę gdy zadałem pytanie....: "ZNIKŁ?" ? ?

Ja uważam temat za zakończony bo moglibyśmy się tak licytować w nieskończoność.... Pozdro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosc

(Konto usunięte)

Mogę liczyć na to, że moderacja wytłumaczy na jakiej podstawie przeniosła ten temat na bocznice?

Co w nim było niezgodnego z tematyką HDTV?

Czy naprawdę nie możemy się publicznie informować o naszych spostrzeżeniach na temat różnóch źródeł informacji poświęconych tematyce kina domowego?

Czy któryś z moderatorów będzie miał odwagę wytłumaczyć się z podjętych kroków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.