Skocz do zawartości
IGNORED

jaka karta muzyczna do pc podłączonego do wieży hi-fi


milanista

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Posiadam wieżę hi-fi sony mhc w-555 (na naklejce na wieży jest napis 100 W + 100 W RMS 190 W + 190 W Music Power Puissance Musicale)

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Planuję kupić wewnętrzną kartę muzyczną do komputera podłączonego to tej wieży do 250 zł - jakie karty mi polecacie , (mogą też być używane)

 

Słucham przedewszystkim metalu w bezstratnym formacie FLAC - w mp3 muzyki nie słucham

 

I druga sprawa to jakie kable nadają się do tej wieży i do kart ktore mi polecacie (teraz mam jakiś tani 2 RCA - mini jack) połączony z integrą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym polecil w takiej kolejnosci: EMU 0404 USB, Prodigy, Julia, lub jedna z ostatnich produkcji Creative (i tak bedzie lepsza niz integra).

To sa starsze karty, wiec musialbys sprawdzic jak wyglada sprawa z ich dzialaniem pod nowszymi windowsami niz XP.

 

Jak sluchasz metalu z FLACkow i draznia Cie wysokie tony w mp3, to powinienes odczuc roznice. Wysokie tony (talerze od perkusji) to najgorsza rzecz w integrach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.