Skocz do zawartości

Klub otwarty  ·  188 członków

Leben Klub
IGNORED

Gdzie jest Klub Lebena?


SzuB
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość SlawekR

(Konto usunięte)

Faktycznie wygląda na to, że rzeczony wątek ma wiele wspólnego z klubem Lebena. Ale jako, że nie miałem z tym nic wspólnego i nie znam zaszłości historycznych tego wątku, prosiłbym o potwierdzenie Jego autora (a widzę że się loguje na bieżąco), że to faktycznie Jego klub jakimś dziwnym cudem tak przemigrował.

 

I czy ewentualnie komuś coś wiadomo, dlaczego taka dziwna rzecz się podziała? I bardzo proszę bez złośliwości. Naprawdę chodzi o przywrócenie stanu realnego, skoro już podnieśliście tę kwestię. A pytam bezpośrednio zainteresowanych, jako najbardziej zorientowanych w temacie, żeby jeszcze dalej i głębiej czegoś nie namieszać, skoro jak widać coś zostało już zamącone.

 

Jeśli nie będzie protestów i taka jest Wasza wola, to oczywiście nie ma przeciwwskazań aby wątek znalazł się w klubach i z odpowiednim tytułem, tylko proszę o potwierdzenie, tego faktu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek, po co tyle pisać??? Sprawa jest prosta: był Klub Lebena, nie ma Klubu Lebena, a wpisy wylądowały w wątku wskazanym wyżej. jamówię prosił, żeby dokleić do Klubu jego dyskusję o lampach w Lebenie 300F, a nie odwrotnie - cały Klub przenieść do jego dyskusji. Po co piszesz bezosobowo, że wątek "dziwnym cudem" wyemigrował, skoro wiadomo, że jakiś amator-moderator sobie nie poradził technicznie. Zamiast tropić trolli, weźcie kilka lekcji moderatorki, bo miernie to wygląda, serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

Sławomir z czym Ty masz problem to doprawdy trudno pojąć.Macie narzędzia do scalania wątków?tak? to ich użyj. Nie doszukuj się czarów bo wszystko zostało napisane-taka moja rada jadąc Starym. Dodajcie poprzedni topic,przenieście do Klubów i pozamiatane,nie trać chłopie energi na pierdoły tylko pomóż fanom marki:))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sławek, po co tyle pisać??? Sprawa jest prosta: był Klub Lebena, nie ma Klubu Lebena, a wpisy wylądowały w wątku wskazanym wyżej. jamówię prosił, żeby dokleić do Klubu jego dyskusję o lampach w Lebenie 300F, a nie odwrotnie - cały Klub przenieść do jego dyskusji. Po co piszesz bezosobowo, że wątek "dziwnym cudem" wyemigrował, skoro wiadomo, że jakiś amator-moderator sobie nie poradził technicznie. Zamiast tropić trolli, weźcie kilka lekcji moderatorki, bo miernie to wygląda, serio.

problem jest zgłoszony od tygodnia do Admin1

narzedzie do łączenia watków żle działa stąd zwłoka , nikt nie chce watku jeszcze bardziej "uszkodzić "

watki byly częsciowo łaczone na zgloszenie konkretnego usera czyli do watku Lebena doklejono fragment watku lampowego

narzedzie zrobiło co zrobiło czyli to co chciało

 

SzuB juz wiesz wszystko ?

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość SlawekR

(Konto usunięte)

Sławek, po co tyle pisać??? Sprawa jest prosta: był Klub Lebena, nie ma Klubu Lebena, a wpisy wylądowały w wątku wskazanym wyżej. jamówię prosił, żeby dokleić do Klubu jego dyskusję o lampach w Lebenie 300F, a nie odwrotnie - cały Klub przenieść do jego dyskusji. Po co piszesz bezosobowo, że wątek "dziwnym cudem" wyemigrował, skoro wiadomo, że jakiś amator-moderator sobie nie poradził technicznie. Zamiast tropić trolli, weźcie kilka lekcji moderatorki, bo miernie to wygląda, serio.

 

Sławomir z czym Ty masz problem to doprawdy trudno pojąć.Macie narzędzia do scalania wątków?tak? to ich użyj. Nie doszukuj się czarów bo wszystko zostało napisane-taka moja rada jadąc Starym. Dodajcie poprzedni topic,przenieście do Klubów i pozamiatane,nie trać chłopie energi na pierdoły tylko pomóż fanom marki:))

 

Bosz, naprawdę nie możecie choć raz wyzbyć się tego sarkastycznego tonu, tylko w normalny sposób odpowiedzieć na pytanie. Tylko zaraz, że "piszę bezosobowo" "mam problem".

 

Z niczym nie mam problemu. Stało się to podczas mojej nieobecności i chciałem się dowiedzieć jaki mechanizm namieszał, albo kto namieszał jakimś mechanizmem. Aby nie stało się to samo w przyszłości, przy okazji kolejnych jakichś działań na postach, jeśli ktoś je podejmie, czy też nawet sam je podejmę, nieświadomy możliwych "chochlików" w mechanizmach łączenia postów. To jest właśnie taka "lekcja moderatorki", o której pisze Szub. A odpowiedź naprawdę nie wymagała aby "warczeć" na siebie wzajemnie, ech :(.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jamówię

(Konto usunięte)

Nikt nie warczy, po zauważeniu problemu sprawę zgłosiłem na Bocznicy,temat natychmiast podjął cir i jak w większości problemów ja zawsze na pomoc cira mogę liczyć. Piszę to po to aby nikt nie miał pomysłu wszystkich modów wkładać do jednego wora. Jestem w stałej korespondencji z cirem i czekam aż nieudolna Administracja się obudzi.Panowie do dzieła!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
 Udostępnij



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.