Skocz do zawartości
IGNORED

Audio Show 8-9.11.2014


NE5532

Rekomendowane odpowiedzi

A te nowe Logany są?

Nie wiem, czy to są te nowe, ale były prezentowane tylko z kinem domowym, chyba że coś przegapiłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-21141-0-27984400-1415525864_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz dawno mowilem ze zaden dipol w klitce nie zagra.

 

Kurde o dziwo pierwszy raz jak dla mnie grało ale słychać było e się wszystko dusi i szybko wyszedłem bo tylko 1 dzień miałem w planie.

Zszycie basu było a to już nieźle

 

Nie wiem, czy to są te nowe, ale były prezentowane tylko z kinem domowym, chyba że coś przegapiłem.

Przegapiłeś te takie popielate 'parawany" o nich pisałem wyżej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej twierdzę e to bardzo dobry system do słuchania Klasyki i trudno o lepszy.

No i właśnie w klasyce były prezentowane.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za fotki:)

<br />MBL bardzo dobry dźwięk, może nie było tej przestrzeni co w latach poprzednich w większych pomieszczeniach, niemniej bardzo zrównoważony i bezpośredni. <br />

Teraz wiadomo dlaczego nie było tej przestrzeni:) Grały 111, a nie 101, a to spora różnica.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nie wiem, czy to są te nowe, ale były prezentowane tylko z kinem domowym, chyba że coś przegapiłem.

Hahahaha jak zwykle prezentacja kolumn Logana to dno. Ja bym wieszal za taka profanacje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i właśnie w klasyce były prezentowane.

Trzeba było sobie przynieść własną płytkę w thrash metalu, miły pan te by Ci puścił :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegapiłeś te takie popielate 'parawany" o nich pisałem wyżej.

Jeżeli o te chodzi to nie przegapiłem, chciałem nawiązać kontakt z Panami na temat potencjalnego zakupu modelu wyższego nie wyszło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za fotki:)

 

Teraz wiadomo dlaczego nie było tej przestrzeni:) Grały 111, a nie 101, a to spora różnica.

 

Soyka "Hej kiedyś miała" z płyty Neopositive zagrał przestrzennie tak jak by tam był i muzyka grała szerej niż ściany (a małe pomieszczenie było) U mnie przy równoległym ustawieniu starych paczek z szeroką czołówką dźwięk kończy się na ścianach podłodze i suficie :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba było sobie przynieść własną płytkę w thrash metalu, miły pan te by Ci puścił :)

Wierzę na słowo :). Słucham spokojniejszych klimatów, więc dla mnie ok.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wierzę na słowo :). Słucham spokojniejszych klimatów, więc dla mnie ok.

A ja meczę prawie każdą muzykę tak ze nie ma litości dla zestawów :)

 

U Ciebie świnki mają więcej luzu:)))?

Na pewno wiecej niz Twoje kolumny :)

Szymon ma z wolnego wybiegu ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

<br />Na pewno wiecej niz Twoje kolumny :) <br />

U mnie na jedną 101 przypada 15m2 , a ile na 1 świnkę u Ciebie?;))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tańszych konstrukcji fajnie zagrały podłogowe Pylon Audio Pearl 25, według mnie lepiej od nowych Eposów K2. Z monitorów Guru Junior posiadający skrzynkę z rezonatorem Helmholtza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli o te chodzi to nie przegapiłem, chciałem nawiązać kontakt z Panami na temat potencjalnego zakupu modelu wyższego nie wyszło.

Panowie generalnie nie są łatwi w kontakcie :-) Audioforte W-wa

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o mnie to z sobieskiego podoblao mi sie:

Davis Acoustics, fajne podłogowki.

Accuphase

Tienner&Friendl

Radiho

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o prototypie nowej integry Abyssound? 12-15kzł z dac i phono mm/mc na pokładzie. Dawały radę takim dechom:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) daf29a2a4ed1051cm.jpg

 

A tu wzmacniacz w wersji Hi-End: d3034984a8598d49m.jpg

 

 

Mam pytanie, czy ten zestaw grał z Infinity R90 BEZ MASKOWNIC tak jak na zdjęciu?

Przecież te kolumny (podobnie jak R80) są strojone z maskownicami i tylko tak się je prawidłowo odsłuchuje :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeżeli coś jest głupie ale działa, to nie jest głupie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako ciekawostka w Sobieskim w pomieszczeniu gdzie prezentowali wzmacniacze lampowe toroidowe nie mogli ich wygrzać bo napięcie w sieci wynosiło 170V !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisano wczoraj, 13:26

Dzis nie bylo tak zle zwlaszcza z rana :) z Polski byla Unitra dla mnie grala prze MOC, rewelacja zwlaszcza w tej cenie...

Pani blondyneczka była bardzo ale to bardzo przyjemna :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propos JM Labów - czy komuś to w ogóle zagrało?

Może trafiłem w zły moment, ale nic się muzycznie nie działo

Dla mnie jeden z najlepszych dzwiekow wystawy, wlasnie

A/ Grande Utopia z Soulution

B/ JBL K2 z Mark Levinson.

Pisze to ja ,zwolennik lamp:).

Dobre byly jeszcze Zingali ze serwera Aria z jakims wloskim wzmakiem i kablami Entreqa w GFmod , Sonus Faber Olimpica z plikami z Pro jecta -tani system moim zdaniem lepszy niz Franco Serblin z Jadis i gramiakiem. Dobry byl zestaw Lampizatora z tubami oraz komplet MBL w Audiosystemie.

Rockporty w tym roku na tle konkurencji duzo slabiej moim zdaniem z powodu grania z winyla.

Moje ulubione Avantgardy tylko pliki hires zagraly wciagajaco, gramiak i zwykle pliki bez rewelacji.

Ogolnie winyl w tym roku nigdzie mnie nie zauroczyl i wiekszosz prezentacji miala przewalony bas.

Rozczarowanie: zestaw Audio Vivid z Trinity i Cary Audio w Audio systemie oraz rozpoczecie prezentacji Audio Tekne i FM Acoustic dopiero o godz 12.00. No i niestety Pan Jaromir Waszczyszyn calkiem sie pogubil.

Zrezygnowalem z czekania w Bristolu i pojechalem do Tulipa, gdzie najblizej przyzwoitego dzwieku bylo w soundclub: Tenor Audio z Martenami, jednak bez rewelacji jak za te kase.

Boenicke Audio w tym roku kartykaturalny dzwiek imo.

Serwer Amare musica pieknie sie prezentowal, jest jednak u Marcina ciagly problem z kolumnami.

Na stoisku audiostereo bardzo przyzwoity dzwiek jak na DIY.

Jeden kolegow pisal o Unitrze- niestety bas wyganial z pokoju, jak w wielu miejsacch.

Kawero Chiara, moje ulubione z eletronika Aurlalica chyba mniej wciagajaco, niz w ubieglym roku.

Sonus Faber Amati z Primare - zaciekawil mnie ten dzwiek, choc jak puscili stare winyle, czar prysl.

Acha, jeszcze przyzwoicie : Spendory z Lebenem i Accu.

Ogolnie ,wielka ilosc zwiedzajacych, duzo halasu, malo muzyki.

 

Jednak dla Grande Utopii i JBL warto bylo przyjechac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zwrócił uwagę na prezentację kolumn MOREL Octave Signature - koncepcja monitora postawionego na subwooferze?

 

Przypomina to pomysł z monitorami Bravo! uzupełniającymi elektronikę Reimyo. Nie wiem, czy czasami Wilson Audio także nie ma izolowanego/odczepianego górnego modułu (przy okazji: WA dzięki zejściu i rozmachowi nie dał żadnej szansy systemom w Golden Tulipie).

 

Morel grał bardzo dobrze - o ten model (zdjęcie poglądowe z sieci) mi chodzi...

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moje wrażenia takie : konserwa jestem to i starocie lubię ale najlepiej w/g mnie wypadł audio punkt - co prawda nie zagrały żadne rls -y ani nic co mogło by przeczyć prawom fizyki natomiast naim supernait coraz bardziej mnie kusi w zestawieniu ze strumieniowcem - bajka - monitory LS - kapitalne - druga salka to TAGA tak ! ale nie kolumny były tam gwiazdą lecz xindak MT- 3RC - niestety grał w niedzielę rano i to krótko - kolumny błyszczały - gdy wróciłem do sali po czasie zmieniono wzmacniacz na jakiś tranzystor (chyba ) tak czy siak był to strzał w kolano dla kolumn - poległy - no i na koniec deser PMC twenty 26 - linia transmisyjna - głęboko a szybko - mierzę bardziej w kierunku 22 ale były tylko 21 i tu już tak spektakularnie nie było - tak czy siak piękny wygląd i piękne brzmienie - ze staroci to roksan caspian już tak nie urzekł jak kilka lat wstecz a nowy kandy inne brzmienie ale też nie powalił - może wygląd bardziej cywilizowany - często można było spotkać firmę atoll w różnych konfiguracjach ale dla mnie atoll to nudziarz - technics i tonsil to powracający weterani ale powroty są trudne

post-46655-0-30087600-1415544766_thumb.jpgpost-46655-0-47885200-1415544974_thumb.jpg

 

post-46655-0-17925300-1415545062_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Tulipie Jadis+ SF, w Bristolu Mak, Ayon z tubami. Akcja z procesorem - jakis żart. W Sobieskim Accuphase + Spendor.

 

co do procesora i jego konstruktora to zastanawiam się na czym jechał bo odjazd był totalny

jadis tak, w makach cos bylo dziwnego z góra, accuphase ze spendorem zdecydowanie tak

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morel grał bardzo dobrze - o ten model (zdjęcie poglądowe z sieci) mi chodzi...

 

Tak to wyglądało wczoraj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś zwrócił uwagę na prezentację kolumn MOREL Octave Signature - koncepcja monitora postawionego na subwooferze?

 

Przypomina to pomysł z monitorami Bravo! uzupełniającymi elektronikę Reimyo. Nie wiem, czy czasami Wilson Audio także nie ma izolowanego/odczepianego górnego modułu (przy okazji: WA dzięki zejściu i rozmachowi nie dał żadnej szansy systemom w Golden Tulipie).

 

Morel grał bardzo dobrze - o ten model (zdjęcie poglądowe z sieci) mi chodzi...

 

 

 

Te morel to zagrał! Dynamiką rozwalał.

MBLe w sobieskim oprócz ogólnie poprawności nie czarowały NICZYM tak jak kiedyś. M.Logany w kinie załamka znając co te kolumny potrafią. Pare lat wstecz 5 elektrostatów tryskało przestrzenią i wciskało szczegóły z siłą burzy piaskowej, dosłownie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

ciągłe zmiany ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, to faktycznie ten system.

 

A tak w ogóle, to chyba mieliśmy na tym AS nieprawdopodobnego gościa - jeśli dobrze rozpoznałem Srajana Ebaena. Aż przykro było patrzeć, gdy stał na korytarzu czekając na dopchanie się do pokoju. Nie jeden raz. Widać nie wszyscy są opatrzeni z naczelnym 6moons. Można mieć nadzieję, że będzie relacja, bo pstrykał sobie foty. Szkoda, że wystawcy nie ułatwiają pracy takim ludziom (pozbawiają się darmowej reklamy), bo tylko w niektórych przypadkach były przygotowane tabliczki z symbolami modeli pokazywanych urządzeń. A o informacji o cenie, to już w ogóle można zapomnieć. Wystawcy chyba liczą, że ludzie będą się przyglądać malutkim literkom i cyferkom na obudowach oraz każdorazowo pytać o cenę. Niby targi, a prawie nikomu nie chce się opisać sprzedawanego towaru. Ciekawe zatem jak z zadaniem poradzi sobie Srajan Ebaen - kogo wymieni a kogo ominie w swojej relacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 13

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.