Skocz do zawartości
IGNORED

Audio Show 8-9.11.2014


NE5532

Rekomendowane odpowiedzi

Polskie fajności to wzmacniacze lampowe Toroidów na toroidalnych trafach wyjściowych w pokoju 430. Niemal naprzeciw jest Akkus z swoimi kolumnami, a trochę dalej Palton bardzo dobrze sobie poczynia i gra imo rewelacyjnie jak na warunki Sobieskiego. Zapraszam na czwarte piętro.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

www.AcousticLab.pl  Kompleksowe adaptacje akustyczne.
Projektowanie, pomiary, realizacja, doradztwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na liście wystawców z strony nie widzę Sonus Faber. Czy będzie?

Jak nie będzie to będzie niewielka strata. Niestety Sonusy ostatnio grają coraz gorzej.

 

Ja tylko mam nadzieję, że tak głośno zapowiadane Giye G1 będą miały odpowiednie warunki do grania.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega wakutoma prawdę pisze. Obecny Sonus Faber można w zasadzie skreślić z listy życzeń. Ostatnio dostałem nawet info, że to w czym zawsze byli mocni, czyli obudowy, to w wielu modelach są teraz tłuczone w Chinach, a u nich tylko oklejane i lakierowane. Firma zarządzana przez księgowych. Efekt finalny koszmarny, choć wyglądają ładnie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co tak cicho?....jeszcze się rozstawiają?

Już dawno się rozstawili, i wszyscy od 10-tej godziny słuchają K2 S9900 w Hotelu Bristol, sala Reymont, 1 piętro...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

10370812_852530701464369_1126054682934875106_n.jpg?oh=b8abb6fdef5554d896b370e6f6eaf1c9&oe=54DB941010277034_852281664822606_8536966268935582401_n.jpg?oh=a89aaebf1958c4183d698472479e6cda&oe=54E2925D

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
msg-28079-0-93816600-1532880966_thumb.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grand Utopie też już grają. W finale było tak jak przewidywałem, że nie było nich czym napędzić. Miały być topowe NAIM Staitment ale ich nie ma, chyba nie dojechały. Druga opcja to były Vitusy Masterpiece i to byłaby do nich opcja najlepsza. W Monachium 2 czy 3 lata temu grało takie zestawienie i było super. Ale czekali na te NAIMy, nie dogadywali więc opcji Vitusów. Naimy nie dojechały, na Vitusy było już za późno i zrobił się zonk!! Jakoś sobie poradzili, pewnie z pomocą Elba i grają z pre i końcówkami Soulution. Z tego co wiem od osłuchanego kolegi, który nie jest fanem Focali(woli kolumny na ceramikach) to gra to nieźle choć na Vitusach byłoby lepiej. Sam gra u siebie na Vitusie i 2 jego kumpli również. Prawda jest taka, że w takich warunkach cudów się nie uzyska.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprowadzenie wzmacniacza okazało się nie być łatwe - w ten weekend wzmacniacz będzie na wystawie w Kanadzie, skąd przyjedzie prosto do Polski.

 

A nawet okazało się niemożliwe...jak donosi sly.Przyznam,że z odrobiną ciekawości czekałem na relacje z prezentacji Statement'a.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem go w Monachium i wizualnie robi wrażenie. Ale nie słuchałem bo było tyle innych ciekawych rzeczy, że brakło czasu. Z tego co wiem od kilku kolegów to nie bardzo zgrywało się to z Utopiami, co nie znaczy, że wzmacniacz jest zły. Jedynie, że niekoniecznie do Focali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wszystkich odwiedzających AS uprzejma prośba (pewnie nie tylko moja), no offence, o odpowiednie zadbanie o aspekty higieny osobistej przed wejściem na imprezę (dla niewtajemniczonych zapodanie w użycie takich rzeczy jak: czysta woda, mydło, antyperpisrant, pasta i szczoteczką do zębów etc.). Żeby i Wam i Nam zwiedzało się przynajmniej oraz bez zbędnego "zapaszku" :). Dziękuję.

 

Naprawde jest tak zle? Chyba musialbym wyjsc:))) Zaoszczedzilem pare zet

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proszę zostawiać kurtki w szatni jest DARMOWA!!!,

 

proponuję wstawiać zdjęcia osób, od których jedzie, może się na przyszły rok umyją, ja idę w niedziele, myślę, że większa część tych smierdziuszków myje się raz w tygodniu na niedziele.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno bardzo dobre są prezentacje FM Acoustic i cały ich system gra wyśmienicie. A z małych kolumn to takie małe Boenicke, które ponoć biją na głowę wszystkie małe kolumny i monitory. Takie mam info na teraz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno bardzo dobre są prezentacje FM Acoustic i cały ich system gra wyśmienicie. A z małych kolumn to takie małe Boenicke, które ponoć biją na głowę wszystkie małe kolumny i monitory. Takie mam info na teraz.

 

pewnie to Boenicke W5 SE, ponoć niemożliwe, obudowa malutka a grają w 30m2, chyba obalono prawa fizyki!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grało W8 i grało znakomicie.Dopiero Spendory z Accuphase w Sobieskim zrobiły na mnie większe wrażenie. Powierzchnia w Tulipie gdzie grają Boenicke jest raczej bliższa 100 m2.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie są Szwajcarzy?, czytałem 2 lata temu, wywód forumowiczów z konstruktorami, ..konstruktorzy nawiedzeni, szaleńcy,...nigdy nie słuchałem i nie widziałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sly powiedz coś więcej o boenicke, ktory konkretnie model grał i z czym?

 

Mnie tam nie ma. To info od kolegi. Pewnie inni koledzy będą wiedzieć lepiej z czym to grało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boenicke grałogra z elektroniką CAD. Jest obecny twórca kolumn Pan Sven. Warto wybrać się do Tulipa i posłuchać.

 

ale jak grało? jakie wrażenia opinie? ciekawią mnie te Boenicke W5 se

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W5 nie słyszałem. W8 to niesamowita scena, rozmach, punktualny bas i duża szczegółowość bez popadania w ostrość. Niesamowicie oddana atmosfera nagrań, otoczenie muzyków, hektolitry audifilskiego powietrza. Cena tych kolumn to ok. 26 kpln. To tyle na gorąco jeszcze z pociągu :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W5 nie słyszałem. W8 to niesamowita scena, rozmach, punktualny bas i duża szczegółowość bez popadania w ostrość. Niesamowicie oddana atmosfera nagrań, otoczenie muzyków, hektolitry audifilskiego powietrza. Cena tych kolumn to ok. 26 kpln. To tyle na gorąco jeszcze z pociągu :-)

 

wielkie dzięki! czyli potwierdza się, że to niesamowita manufaktura... tylko W5 bardziej osiągalne finansowo:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tulip - Jadis dobrze jak zwykle, objawienie to Boenicke - cos niesamowitego, takie malutkie, a tyle dzwieku i przestrzeni (Nr1 wystawy na dzis)

 

Sobieski - tylko komplet Accuphase i Spendor gral OK

Naim taka fajna firma, a z roku na rok coraz gorsza prezentacja, i Dynaudio ...beznadzieja jak co roku (a sam jestem wierny tej marce od wielu, wielu lat) ...szkoda

 

ubawila mnie jedna prezentacja ... czarny stolik z ikei, bukiet bialych róż (chyba sztucznych) w wazonie... cisza!!! a ludzie stoja za kanapa i ..sie chyba modla :))))

wyrazy wspolczucia ;)

 

jutro Bristol, na pewno bedzie lepiej :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boenicke W10 z elektronika - jesli dobrze pamietam -Mcintosha wyroznialy sie juz w ubieglym roku.

Na pewno tam jutro zajrze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.