Skocz do zawartości
IGNORED

Telewizory - typy i antytypy.


antymalkontent

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Krzysiek odpowiadał na mój wpis i moje argumenty.

Nie było w nich ani słowa o tym, że Sony pada bo ma słabą jakość. Więc zarzucanie nam, że nasze wypowiedzi są ,, po prostu śmieszne'' jest bezpodstawne.

Wyluzuję więc chętnie, jak przestaniesz obrażać innych.

Co do Sony, to najsmutniejsze jest, że są w katastrofalnej sytuacji finansowej na własne życzenie. Dali się przegonić firmie, która jeszcze 20 lat nawet nie miała prawa stać na półce obok ich wyrobów( GoldStar-LG). Oni wtedy nie mieli ani zaplecza finansowego, ani technologii, ani marki. Nic kompletnie. I teraz są potęgą.

A Sony wtedy już potęgą było i co? I gdzie są teraz?

A tu masz informacje o sytuacji Panasa głównie w naszej części świata i głównie jeśli chodzi o TV:

http://www.hdtv.com.pl/forum/newsy/113253-wyniki-sprzeda-owe-panasonic-pierwszym-roczu-2014-r-firma-uzyska-20-sze-wyniki-ni-zak-adane.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację, moje sformułowanie było zupełnie nie adekwatne. Nie miałem zamiaru nikogo obrażać a wyszło jak wyszło.

Sam też zrozumiałem wypowiedź w innym kontekście, Przepraszam.

 

SONY zrobił najgorszy błąd kiedy stwierdził, że trinitron jest tak doskonały, że przez najbliższe 10 lat żaden LCD nie ma szans go pokonać i nie podjął się opracowania własnych paneli. Później próbował coś nadrobić OLEDami ale poniósł porażkę... Strategicznie się przejechali...

 

Wracając do Panasonica - Kraje nadbałtyckie + razem nie sprzedają w sumie razem tyle TV co same Niemcy... Nie mam dostępu do raportów GFK z Europy ale wiem jak wygląda to na rynku wschodnim. W 2014 roku rynek szacowany jest na 10,5 miliona sztuk. Procentowo na polowę września wygląda to tak jak na obrazku poniżej.

 

PS. Co by było jasne, kibicuj Japończykom i ich filozofii produkcji i jakości. Niestety koreańczycy rozpieprzyli cały rynek TV wymuszając zaniżenie jakości by w ogóle można się było utrzymać na powierzchni....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja z samsungów tylko smartfony używam bo nigdy mnie nie zawiodły.... ;) ale audio-video to już inna bajka......... I Panowie gdyby wszystko było jak kiedyś tak bardzo jakościowe ( czasy PEWEX ) to wielu z nas nie stać by było na to co stoi u nas w domach... Tylko niestety ten spadek jakości postępuje zbyt gwałtownie....

Producenci powinni znaleźć kompromis miedzy jakością a niższą ceną podyktowaną tą jakością..... Ale ich nie interesuje jakość tylko zarobek na chłamie....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Ale ich zawsze interesował tylko zarobek.

Przecież 20 lat temu były na półkach TV bardzo drogie, jak Sony i był chłam typu GoldStar.

I obie marki miały swoich klientów. Ceny mieli diametralnie różne, ale i jakość było nieporównywalna. Obecnie jakość jest taka sama a ceny w dalszym ciągu są różne. Chociaż już nie ma tak drastycznych różnic, to są w dalszym ciągu. I, moim zdaniem, to główna przyczyna kłopotów Sony.

Klienci którzy byli przekonani że płacąc więcej, otrzymują więcej, chyba dostrzegli, że to już nieprawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kupujcie tylko wysokiej jakości tv to takie beda produkowane.

 

Niestety ale Kowalski bierze lg samsung mimo ze moim zdaniem samsung produkuje jedne z najgorszych tv jesli chodzi o jakość obrazu a lg ma ogromny rozrzut jakości

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Panowie kupujcie tylko wysokiej jakości tv to takie beda produkowane

Niestety nieprawda.

Ja byłem klientem który kupował tylko sprzęt Sony i to z najwyższej półki.

Nawet jak kupowałem paluszki do pilota, to też Sony. I 4 lata temu też sobie kupiłem ich topowy TV Sony 52Z5500. I okazało się, ze niestety to bubel, który nie wytrzymał nawet gwarancji. Że to był produkt jednorazowy. Sony dało mu znaczek ecolabel, czyli gwarantowali, że przez 7 lat od zakończenia produkcji będą mieli do niego części zamienne, a do mojego po 1,5 roku od sprzedaży, do TV który miał jeszcze 3,5 roku gwarancji, już nie mieli. Następnie serwis potraktował mnie gorzej niż jak Pan Zdzichu z lutownicą zza rogu.

No i złamali w moim przypadku zapisy gwarancji. No to oczy mi się otworzyły. Teraz omijam ich szerokim łukiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2014 o 00:54, Bobcat napisał:

 

 

Nieprawda.

 

Prawda. Najwięcej odbiornikow z wadami takimi jak zle podswoetlenie problem z plynnosica itd ma lg chociaż jak na koreanczyka maja jakośc obrazu przyzwoita w przeciwieństwie do konkurenta koreańskiego

 

W dniu 5.10.2014 o 07:08, gość napisał:

 

Niestety nieprawda.

Ja byłem klientem który kupował tylko sprzęt Sony i to z najwyższej półki.

Nawet jak kupowałem paluszki do pilota, to też Sony. I 4 lata temu też sobie kupiłem ich topowy TV Sony 52Z5500. I okazało się, ze niestety to bubel, który nie wytrzymał nawet gwarancji. Że to był produkt jednorazowy. Sony dało mu znaczek ecolabel, czyli gwarantowali, że przez 7 lat od zakończenia produkcji będą mieli do niego części zamienne, a do mojego po 1,5 roku od sprzedaży, do TV który miał jeszcze 3,5 roku gwarancji, już nie mieli. Następnie serwis potraktował mnie gorzej niż jak Pan Zdzichu z lutownicą zza rogu.

No i złamali w moim przypadku zapisy gwarancji. No to oczy mi się otworzyły. Teraz omijam ich szerokim łukiem.

Tez sie nie zgodzę tym bardziej że pracuje w korporacji woec wiem jakie sa zasady ... chodzi o wyprodukowanie najtaniej gdyz klient szuka tanio dlatego taki sony coraz nizsza jakosc ma gdyz musi coraz taniej (z roku na rok) wyprosldukowac a czasami sie nie da i trzeba coraz slabsza elektronike wsadzac i takie sa efekty...

 

Czasy kiedy chodzilo o jakosc minęły ja mak sansui wzmacniacz po 30 latach gra jak nowy nic nie trzeszczy forma upadla bo produkowala dobry sprzet ale zaczela sie konkurencja na taniosc i plastikowe amplitunery wygraly

Teraz plastikowy samsung wygral i ty czy ja to za malo cbodzi o decyzje masy.

Ps nawet mercedes pozamykal swoje oddzialy i zaczal zamawiac niektore elementy tam gdzie taniej nawet my produkujemy wprawdzie tylko na licencji pewne elementy do mercedesa musi byc z roku na rok coraz taniej

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co powiecie na to ? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Teraz plastikowy samsung wygral i ty czy ja to za malo cbodzi o decyzje masy.

No to dlaczego namawiasz, żebyśmy kupowali produkty wysokiej jakości, jak teraz twierdzisz, że to nam nic nie da, a tak w ogóle to już wszystko jeden i ten sam chłam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy kupić ,dać im zarobić ,ma się zepsuć zaraz po gwarancji i masz znowu kupić... tak jest ze wszystkimi produktami... dzisiaj nowe ,znaczy w wielu przypadkach gorsze....

Ale zdarzają się wyjątki gdzie księgowi nie maczali swoich łap i trzeba potrafić je wyłowić...

Ja mam chyba farta bo sprzęt audio wideo u mnie zasuwa już 6 rok i nic....

Co do sony to mam stary tv sony kv-32fx68k(mój syn go katuje) ma napewno ponad 10 lat i nie chce zdechnąć.a dałem za niego kiedyś razem z dedykowanym stolikiem do niego kupe kasy....

Kiedyś miałem (20 lat do tyłu) cały zestaw Technicsa klasy AA + altusy... sprzedałem to znajomemu a że mój znajomy jest stały w uczuciach to do dzisiaj to u niego gra...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda. Najwięcej odbiornikow z wadami takimi jak zle podswoetlenie problem z plynnosica itd ma lg chociaż jak na koreanczyka maja jakośc obrazu przyzwoita w przeciwieństwie do konkurenta koreańskiego

 

Clouding był problemem wszystkich krawędziowych LED LCD na samym początku. Od kilku lat problem już praktycznie nie istnieje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2014 o 09:12, gość napisał:

 

No to dlaczego namawiasz, żebyśmy kupowali produkty wysokiej jakości, jak teraz twierdzisz, że to nam nic nie da, a tak w ogóle to już wszystko jeden i ten sam chłam?

Bo to jedyne wyjście. Tylko ze masa musi przejść na wysokiej jakości produkty.

Jest jeszcze jeden problem masa i brak kasy ktory utrudnia wszystko.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2014 o 07:08, gość napisał:

Niestety nieprawda.

Ja byłem klientem który kupował tylko sprzęt Sony i to z najwyższej półki.

Nawet jak kupowałem paluszki do pilota, to też Sony. I 4 lata temu też sobie kupiłem ich topowy TV Sony 52Z5500. I okazało się, ze niestety to bubel, który nie wytrzymał nawet gwarancji. Że to był produkt jednorazowy. Sony dało mu znaczek ecolabel, czyli gwarantowali, że przez 7 lat od zakończenia produkcji będą mieli do niego części zamienne, a do mojego po 1,5 roku od sprzedaży, do TV który miał jeszcze 3,5 roku gwarancji, już nie mieli. Następnie serwis potraktował mnie gorzej niż jak Pan Zdzichu z lutownicą zza rogu.

No i złamali w moim przypadku zapisy gwarancji. No to oczy mi się otworzyły. Teraz omijam ich szerokim łukiem.

 

Tymi paluszkami sony rozbudziles moje dawne wspomnienia zwiazane z ta marka. Ja podobnie jak i Ty kupowalem ich produkty z wiara i przekonaniem o ich jakosci i niezawodnosci . Niewiem czy ktos z kolegow pamieta jeszcze czasy , gdy sony przygotowalo dla swych klientow , powiedzmy kupujacych sprzet z wyzszego pulapu cenowego " Klub VIP Sony " ktorego rowniez bylem czlonkiem . Od tej strony wygladalo to wszystko bardzo kolorowo , niestety po zapoznaniu sie jak dziala serwis sony i jak podchodza do klienta czar sony juz sie skaczyl . Ja mialem wielkie problemy z ich flagowym zestawem mini kina domowego z SACD :) ktory zakupilem do sypialni , cena tego zestawu byla okolo 3 razy drozsza od Yamahy Piano ;) , pozniej problem byl z ich wzmacniaczem juz nie flagowcem ale wcale nie tanim bo z ich seri ES , a na koniec padl TV ktory kupilem swojemu ojcu . Dzis nie posiadam juz ani jednego produktu tej firmy , choc mimo wszystko sentyment pozostal .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrozumcie prosta zasade tak to działa:

- można wyprodukować wysokiej klasy sprzet

- produkuje się sprzet taki jaki kupuje przeciętny użytkownik

 

a co robi przeciętny użytkownik:

przykladowo

sony zdecydowalo się wypuszczać wysokiej klasy TV - 55 cali cena 10000zl jakość obrazu referencyjna jak na LED trwalosc - wysoka

Samsung zdecydowal isc nowa droga - w cenie 10000 dac 85 cali masa bajerów - trwalosc przecietna - jakość obrazu przecietna

 

co robi klient - ano porownuje 2 odbiorniki i bierze Samsunga bo ma dużo funkcji ma dużo cali itd. - mimo ze sony deklasuje go pod każdym względem

 

za rok sony wypuszcza 55 cali w cenie 8000zl bo nikt nie chce kupic tak drogo (już jakość i trwalosc pogorszona trzeba gdzies zbic te 2000zl) Samsung swoja 85 wypuszcza za 8000zl tez i znow to samo...

 

i mamy rok 2014 i to co oferuje Samsung i sony to efekt tych wyborow... wiadomo jest to trochę bardziej skomplikowane więcej czynnikow więcej modeli więcej kategorii uzytkownikow ale mniej więcej takie zaleznosci wystepuja i dlatego jest jak jest

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez antymalkontent

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiedz mi dlaczego plazmy panasa ze znakomitym obrazem ( dla niektórych bo między innymi nie dla KrzysiaA ;) ) były tak tanie... Moja 65 cali kosztowała8 tysi.... mam nadzieję, że z awaryjnością bedzie tak jak z moją starą 6-letnią plazmą czyli zero problemów..

A , zapomniałem, plazmy to był towar niszowy ( mała grupa odbiorców) . Czyli lepiej wykonany ?... ;) :) a mimo to taniutki jeśli chodzi o to co oferowały..Chodzi mi o obraz a nie fajerwerki...

 

Takie tematy zawsze wywoluja wojny na slowa.

 

Ja mialem w zyciu trzy telewizory (pomijajac monitory PC z czasow szkolnych)

Pierwszy to jakis LCD LG, i na te czasy 37 cali to byl szal. Do dzis sluzy bratowi.

 

Drugi to plazma Samsunga PS-50B850. Bylem zadowolony, albo jestem, bo do dzis mam w sypialni. Bardzo dobra czern, obraz mi tez sie podoba. Ale jak to w zyciu bywa stal sie po paru latach za maly. Na wieksza plazme sie jednak nie zdecydowalem.

 

Obecnie posiadam Sony TV KD-65X9005 i chyba szybko go nie zmienie.

Zalety wg. mnie:

w 3D zakochalem sie od poczatku (chociaz nigdy mnie nie interesowalo)

czern jak w plazmie

wbudowane glosniki graja a nie pierdza i teraz nie musze wlaczac ampli zeby sobie Serie poogladac

pobor pradu plazmy o tej wielkosci pewnie bylby duzo wiekszy

 

Dla porownania moge tylko napisac, ze moi tesciowie posiadaja plazme panasonica

TX-65VT30 i pojednej sesji u mnie powiedzieli, ze ich nastepny tez bedzie od sony.

A jak bedzie z serwisem, sie zobaczy. Narazie prawie rok minal i jeszcze chodzi

Uważasz że Twój sony za taką sumkę ma obraz dwa razy lepszy (adekwatnie do ceny którą zapłaciłeś) niż moje ST60 ? .... niewątpliwie jest to dobry tv ale niestety nie za taką cenę, zapłaciłeś za "nowość" 4K.... ale oczywiście dla pewnego procenta Polaków cena nie gra roli... szkoda ze ja się do nich nie zaliczam.... ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiedz mi dlaczego plazmy panasa ze znakomitym obrazem ( dla niektórych bo między innymi nie dla KrzysiaA ;) ) były tak tanie... Moja 65 cali kosztowała8 tysi.... mam nadzieję, że z awaryjnością bedzie tak jak z moją starą 6-letnią plazmą czyli zero problemów..

A , zapomniałem, plazmy to był towar niszowy ( mała grupa odbiorców) . Czyli lepiej wykonany ?... ;) :) a mimo to taniutki jeśli chodzi o to co oferowały..Chodzi mi o obraz a nie fajerwerki...

 

Uważasz że Twój sony za taką sumkę ma obraz dwa razy lepszy (adekwatnie do ceny którą zapłaciłeś) niż moje ST60 ? .... niewątpliwie jest to dobry tv ale niestety nie za taką cenę, zapłaciłeś za "nowość" 4K.... ale oczywiście dla pewnego procenta Polaków cena nie gra roli... szkoda ze ja się do nich nie zaliczam.... ;)

 

to był tylko przykład cgodzilo o pokazanie co się dzieje na rynku...

 

nic trudnego, masa potrzebuje fajerwerkow dużo tanio, no i jakos to zucycie energii przemawia do masy to jest fenomen jak mniej zużywa to mogą nawet doplacic, za jakość obrazu już niekoniecznie, dlatego zaniza się wręcz zużycie energii w TV (często daje się ustawienie np. tryb standardowy gdzie jest zaniżone zużycie specjalnie żeby zwabic kowalskiego a jak ustawisz na opcji film to wyjdzie 30% więcej)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest ,że sprzęt robiony jest tak jak widzimy.... lecz mamy też drugą stronę medalu , a mianowicie chodzi mi o odpowiednie używanie danego sprzętu... Np. elektronika nie znosi wysokich temperatur pracy , więc trzeba zadbać o odpowiednie chłodzenie takowego sprzętu... Oczywiście nie mówię tu o jakiś specjalnych wentylatorach , ale o usytuowaniu naszej elektroniki... Wiele razy widzę wzmacniacze , amplitunery, telewizory powciskane gdzieś w regały na styk lub co gorsze blisko źródeł ogrzewania...a później lament bo tv zdechł, bo w wzmacniaczu czy ampli wentylatory zasuwają pełną parą wprowadzając hałas i zakłócenia a przy tym skracając swoją żywotność.. a wystarczy zadbać o odpowiednie traktowanie i chłodzenie ( cyrkulacje powietrza )...

Oczywiście poruszam tutaj temat awaryjności, którą każdy z Nas odbiera w identyczny sposób, wpadając w kolejne koszty naprawy lub wymiany "trupa".... Temat jakości przekazywanego naszym uszom lub/i oczom materiału przez dany sprzęt to już inna sprawa i indywidualne upodobania i co najważniejsze jest to czynnik w bardzo dużej mierze zależny od zasobności naszego portfela...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Clouding był problemem wszystkich krawędziowych LED LCD na samym początku. Od kilku lat problem już praktycznie nie istnieje.

Nieprawda. Większość TV LED cały czas ma z tym problem.

Poczytaj recenzje najnowszego TV 4K od Sony, X900B. Kosztuje pewnie ponad 15tzł i , flatpanelshd pisze nawet o zmętnieniu obrazu na środku ekranu,widocznym nawet w ciągu dnia, spowodowanym nierównomiernym podświetleniem.

 

sony zdecydowalo się wypuszczać wysokiej klasy TV - 55 cali cena 10000zl jakość obrazu referencyjna jak na LED trwalosc - wysoka

Pokaż mi niby który to był taki model?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Antytypy

- zawieszające się wymagające twardego resetu z gniazka i święcące festyniarkim wynalazkiem zwanym ambilajt Philipsy , nawet modele z wyższej półki mające dobrej jakości obraz mają totalnie skopany soft

- nierówno podświetlone , nie posiadające nawet namiastki czerni telewizory LED LG oraz ich kiepskie plazmy

Samsung wbrew pozorom miał wiele bardzo udanych telewizorów LED/LCD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie taki temat jest trochę bez sensu a przynajmniej idzie w złym kierunku...

Nie powinno się porównywać całych firm a konkretne modele... Jak w motoryzacji - stawiamy 2 konkretne samochody i pokazujemy plusy czy minusy.. Albo opisujemy konkretny model i jego wady i zalety...

Czyli - nie polecam modelu @@@###!!! firmy XYZ bo....

 

"NIe kupujcie Mercedesa bo nie przechodzi testu łosia"... OK, nie przechodzi (sprawa sprzed kilku lat) ale tylko A-Klasse - i ta opinia nie ma nic wspólnego z E-Klasse czy Sprinterami :)

 

Nie powinno się generalizować wystawiając czy negatywne czy pozytywne opinie.. I dotyczy to nie tylko sprzętu ale również ludzi (każdy Polak to złodziej???) :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet najsłabsza plazma jaką widziałem LG obrazowo rozkłada wszystkie LCD jak ktoś tego nie widzi winien udać się do okulisty.

Między plazmami jako takim są subtelne różnice nawet wśrod modeli tej samej firmy.

 

Argumentem za lcd w każdym sklepie jest "mało prądu zużywa" kurna śmieszy mnie to bo moje kino domowe więcej prądu zje niż ta plazma 51" (Szajsung).

To jest taka filozofia na zasadzie kupię sobie Polo a nie Passata bo mniej spala a to wcale nie jest takie pewne a inne walory użytkowe są bez porównania.

 

Przez takie pranie mózgu będziemy teraz Polo jeździć bo Passata zaprzestano produkować - nikt nie będzie tanio produkował czegoś czego masy nie kupują.

 

LCD tak jako monitor do komputera ale nie jako ekran do filmów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale nie trawię plazmowego mydła które do tego jeszcze niemiłosierni miga. Ale rozumiem że jak komuś n.p. nie przeszkadza skakanie napisów lub brak płynności w 24p to nie będzie też przeszkadzało miganie plazmy. Ta technologia zdechła nie bez powodu. Gdyby była lepsza to by ludzie kupowali plazmy. Zauważ że telewizory plazmowe były zdecydowanie tańsze niż najlepsze LCD i mimo to nikt nie chciał tego kupować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno coś sprzedać jak wciska się kit nie z tej ziemi , że plazma zrzera masę prądu !

Wszyscy są tacy ECO , a leją wodę gdzie się da i ile się da , segregują odpady i nie wydzielają dwutlenku :)

Wszystkich miłośników LCD serdecznie pozdrawiam :)

Ale technologia plazmowy i tak jest górą , tak jak CRT .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KrzysiekA jak ty możesz się na jakikolwiek temat wypowiadać jeśli nawet zrezygnowałeś z chodzenia do kina bo obraz ci szarpie. ;-) Pierwszy raz o czymś takim słyszę ;-P Polecam wyzytę u okulisty ;-)

Ja na żadnej dobrej klasy plazmie nie widziałem mydła. Ale ja mam dobry wzrok. ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez noquarter
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KrzysiekA jak ty możesz się na jakikolwiek temat wypowiadać jeśli nawet zrezygnowałeś z chodzenia do kina bo obraz ci szarpie. ;-) Pierwszy raz o czymś takim słyszę ;-P

Ja na żadnej dobrej klasy plazmie nie widziałem mydła.

To najwyraźniej niewiele słyszałeś bo o Judder'ze w 24p każdy wie. No chyba że nie ma zielonego pojęcia o technice telewizyjnej.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy wie, ale nie każdemu dokucza.

 

Stąd jedni widzą miganie plazm, a inni nie.

 

Stąd ułamek populacji widuje tęczę z DLP, a większość nie.

 

Czy to, że większość nie widuje "tęczy" oznacza iż zjawisko nie istnieje? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BlueMax

(Konto usunięte)

To najwyraźniej niewiele słyszałeś bo o Judder'ze w 24p każdy wie. No chyba że nie ma zielonego pojęcia o technice telewizyjnej.

 

Masz po prostu obsesje, które przeszkadzają a może i uniemożliwiają ci normalne oglądanie filmów i cieszenie się dobrym obrazem. Nie ty jeden tutaj. Należy oglądać całość, a nie obsesyjnie skupiać się na szczegółach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 33

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.