Skocz do zawartości
IGNORED

Telewizory - typy i antytypy.


antymalkontent

Rekomendowane odpowiedzi

 

Mówisz o monitorze CRT 640x480 ustawionym na odświeżanie 50Hz? Tak ten to faktycznie migał co nie znaczy że inne CRT ustawione na 100Hz nawet na sporo większych rozdzielczościach dało się oglądać.

Mydło to jest właśnie jest na lcd zwłaszcza wtedy kiedy nie dostanie sygnału w natywnej rozdzielczości czyli full HD a takiej żadna TV nie nadaje.

 

Jeżeli widziałeś migoczącą plazmę to albo bardzo starej generacji albo zepsutą.

W sklepie rozpoznaje a raczej rozpoznawałem plazmy, bo plazmy już nie kupisz, po miganiu i po tym jak w jasnych scenach spada kontrast. Kiedyś kupiłem plazmę Panasonika, na szczęście w internecie, i oddałem po tygodniu używania. Niestety po 100Hz, kineskopowym Philipsie z pixel plus 2 nie mogłem migania plazmy wytrzymać. Najgorzej było po ciemku. Dla mnie to było dosyć męczące dla oczu i denerwujące bo miałem wrażenie że zamieniłem siekierkę na kijek. Do tego w dzień w pokoju z oknami na południe nie dało się oglądać. Nic nie pomagało zwiększanie kontrastu bo działał ogranicznik luminancji.Po nim długo szukałem telewizora. Spędziłem godziny na porównaniach w sklepie. Szczególnie porównanie bezpośrednie telewizor obok telewizora dało mi dużo do myślenia. Jeżeli włączysz dwa telewizory czyli plazmę i dobry LCD i ustawisz dokładnie tak samo jak plazmę czyli niski kontrast i przede wszystkim ta sama temperatura białego bo panasoniki maja wyższą temperaturę białego i ta sama jasność to okazuje się że pewne sceny lepiej odtwarza plazma a pewne LCD. W większości obraz byłby nie do odróżnienia gdyby nie to że plazma miga.

Za to wszystkie sceny z dużą ilością białego plazma zawodziła na całej linii. Robiło się po prostu totalne mydło.

Oczywiście nie piszę o wszystkich LCD. Wtedy dobry LCD ciężko było znaleźć. Teraz mocno się poprawiło.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BlueMax

(Konto usunięte)

W sklepie rozpoznaje a raczej rozpoznawałem plazmy, bo plazmy już nie kupisz, po miganiu i po tym jak w jasnych scenach spada kontrast. Kiedyś kupiłem plazmę Panasonika, na szczęście w internecie, i oddałem po tygodniu używania. Niestety po 100Hz, kineskopowym Philipsie z pixel plus 2 nie mogłem migania plazmy wytrzymać. Najgorzej było po ciemku. Dla mnie to było dosyć męczące dla oczu i denerwujące bo miałem wrażenie że zamieniłem siekierkę na kijek. Do tego w dzień w pokoju z oknami na południe nie dało się oglądać. Nic nie pomagało zwiększanie kontrastu bo działał ogranicznik luminancji.Po nim długo szukałem telewizora. Spędziłem godziny na porównaniach w sklepie. Szczególnie porównanie bezpośrednie telewizor obok telewizora dało mi dużo do myślenia. Jeżeli włączysz dwa telewizory czyli plazmę i dobry LCD i ustawisz dokładnie tak samo jak plazmę czyli niski kontrast i przede wszystkim ta sama temperatura białego bo panasoniki maja wyższą temperaturę białego i ta sama jasność to okazuje się że pewne sceny lepiej odtwarza plazma a pewne LCD. W większości obraz byłby nie do odróżnienia gdyby nie to że plazma miga.

Za to wszystkie sceny z dużą ilością białego plazma zawodziła na całej linii. Robiło się po prostu totalne mydło.

Oczywiście nie piszę o wszystkich LCD. Wtedy dobry LCD ciężko było znaleźć. Teraz mocno się poprawiło.

 

Kiedy to wszystko się działo? Jeżeli przechodziłeś wtedy z kineskopu na płaski to pewnie ok. 10 lat temu. I na tym poziomie zatrzymałeś się w swoich opiniach o plaźmie. A nawet utwierdziłeś, żeby zracjonalizować jakoś zakup LCD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mydło to jest właśnie jest na lcd zwłaszcza wtedy kiedy nie dostanie sygnału w natywnej rozdzielczości czyli full HD a takiej żadna TV nie nadaje.

 

1) Jakoś nie widzę tego mydła na przyzwoitym LCD (na EX720 nie jest gorzej przy wyświetlaniu SD niż na plazmach), choć oczywiście FullHD jest bardziej detaliczne od SD wyświetlone na takim ekranie.

 

2) Po DVB-T w HD nadaje TVP1 i TVP2 ... choć nie wszystkie audycje.

 

Kiedy to wszystko się działo? Jeżeli przechodziłeś wtedy z kineskopu na płaski to pewnie ok. 10 lat temu. I na tym poziomie zatrzymałeś się w swoich opiniach o plaźmie. A nawet utwierdziłeś, żeby zracjonalizować jakoś zakup LCD.

Widziałem w tym roku jeszcze plazmy i migotały. Przygasanie na jasnych scenach też widziałem.

 

Jeżeli widziałeś migoczącą plazmę to albo bardzo starej generacji albo zepsutą.

W takim razie praktycznie wszystkie plazmy są zepsute (raz widziałem plazmę, gdzie trudno mi było dostrzec migotanie, ale w najnowszej serii Panasonica znowu było widoczne pulsowanie ... no chyba, że najnowsze Panasonic też są starą generacją)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Kyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BlueMax

(Konto usunięte)

Co do przygasania bieli kiedy wypełnia ona większość ekranu zgoda, chociaż nie jest to wina samej technologii plazmowej tylko ekologii: ekran w plaźmie mógłby nie przygasać tylko zużycie prądu i co za tym idzie zastosowany zasilacz musiałyby byc duże. Co do migotania to serio nie wiem o czym mówicie, a mam juz kolejną plazmę. Migotanie widzę tylko na CRT i starych monitorach LCD z niską częstotliwością odświeżania, poza tym na płaskim ekranie w dowolnej technologii jeszcze nie udało mi się ujrzeć migotania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LCD z niską częstotliwością odświeżania, poza tym na płaskim ekranie w dowolnej technologii jeszcze nie udało mi się ujrzeć migotania.

... znaczy się CRT ? Pytanie ... jeśli masz dostęp do takiego monitora jeszcze. Czy widzisz migotanie monitora CRT przy 75 Hz?

 

Moim zdaniem telewizory CRT 100 Hz są bardziej stabilne od w miarę aktualnych plazm. ... i monitory CRT komputerowe ustawione na 100 Hz, a może nawet i 85 Hz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Kyle
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BlueMax

(Konto usunięte)

Nie mam dostępu do monitora CRT. Pamiętam, że widziałem migotanie zarówno na telewizorach jak i monitorach komputerowych CRT, choć było to tak dawno, że nie mam pojęcia przy jakiej częstotliwości odświeżania to sie działo. Za to pamiętam, że migotanie było najlepiej widać kiedy nie patrzyło się bezpośrednio na ekran, tylko gdzieś w bok.

 

Plazma jest wolna od tego zjawiska w moich oczach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak może migać jeśli nowe plazmy Panasonica mają 3000hz (panele NeoPlasma black 3000)?

Musiałbyś poczytać jak są tworzone odcienie na PDP ... była już o tym dyskusja.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale w najnowszej serii Panasonica znowu było widoczne pulsowanie ...

 

An na jakich ustawieniach obrazu oglądałeś?

U mnie (50VT60) migotanie występuje tylko w trybie dynamicznym oraz THX Bright Room, tryb którego używam (THX) jest kompletnie pozbawiony migotania - telewizor mam już od ponad roku więc wiem co piszę. Mam bezpośrednie porównanie ze starszymi seriami Panasa i rzeczywiście w starszych seriach migotanie potrafi być zauważalne na zwykłych trybach obrazu, na scenach o duzej jasności - widac to było równiez na moim starym Panasonicu S10 (ponad 5 letni telewizor).

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miały być typy i antytypy :-P

Ja z atrakcyjnych cenowo LEDów polecam Panasonic 48AS640.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak poczytam to zobaczę migotanie? Damn, nie czytam w takim razie :P

Tego nie wiem :) Ja widzę bez czytania :] Z tymi 3000Hz to jest trochę tak jak z czasem reakcji 0,001 ms (w rzeczywistości czas gaśnięcia luminoforu to całe ms) czy ilością odcieni liczonych w tysiącach (których jest w rzeczywistości mniej niż 200)

 

An na jakich ustawieniach obrazu oglądałeś?

Nie mam pojęcia co tam w "markiecie" ustawili. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Nie mam pojęcia co tam w "markiecie" ustawili. ;)

 

No jako świadomy, wieloletni forumowicz, powinieneś wiedzieć.

To były na maxa podrasowane nastawy. Tryb sklepowy.

Nikt na nich nie ogląda w warunkach domowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BlueMax

(Konto usunięte)

Ciekawe, że właściciele plazm, którzy mają z nimi do czynienia na codzień przez lata nie widzą żadnego migotania, a widzą je ci, którzy widzieli plazmę w markecie przez 5 minut na nieznanych ustawieniach albo 10 lat temu. Czy jest tu na sali właściciel plazmy, który może potwierdzić, że widzi u siebie migotanie?? U mnie obraz jest absolutnie stabilny, wykluczam jakiekolwiek migotanie i tyle mam do powiedzenia w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie byli tu na sali tacy właściciele (chwilowi) plazm... z akcentem na " byli ".... Niestety już nie są bo widzieli to nieszczęsne miganie.... Nie wiem czy ono istnieje bo nadal mam plazmę (już i dopiero drugą ). Wiele razy o tym pisałem ..czasami pewna ślepota jest pozytywna.... natomiast lcd niestety nie mogę wybaczyć pewnych "wad" które akurat ja widzę a właściciele takowych lcd tych wad nie dostrzegają i dlatego pewnie dalej mają swoje lcd tak jak ja swoją ,dla mnie nie migającą, plazmę... :) ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie obraz jest absolutnie stabilny, wykluczam jakiekolwiek migotanie i tyle mam do powiedzenia w temacie.

 

Podpisuję się pod tym oburącz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie się już nudzi.... ciągle to miganie...i pompowanie bieli. ...i kosmiczne zużycie prądu. ...i bzyczenie......i wypalanie stałych elementów. ...i....i....i ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sklepie rozpoznaje a raczej rozpoznawałem plazmy, bo plazmy już nie kupisz, po miganiu i po tym jak w jasnych scenach spada kontrast. Kiedyś kupiłem plazmę Panasonika, na szczęście w internecie, i oddałem po tygodniu używania. Niestety po 100Hz, kineskopowym Philipsie z pixel plus 2 nie mogłem migania plazmy wytrzymać

 

Na podstawie jednego modelu być może wadliwego tworzysz osąd?

A Pixel Plusa mam do dziś jeżeli Pixel plus włączysz to częstotliwość spada ze 100 na 75 Hz - i jeżeli przy 75Hz nie widziałeś migotania to tym bardziej na plaźmie nie powinieneś go widzieć.

Nie wiem jak tam Panasonic ja mam tylko Samsunga, oglądam późną nocą migotania nie stwierdzam natomiast kiedy są NADAWANE sceny "migotające" to owszem plazma potrafi zaserwować piękny spektakl rozbłysków do których żaden lcd nie jest zdolny.

 

Wystarczy przepuścić zdjęcia z cyfrówki i widać gdzie jest naturalnie.

 

1) Jakoś nie widzę tego mydła na przyzwoitym LCD (na EX720 nie jest gorzej przy wyświetlaniu SD niż na plazmach),

 

Może na przyzwoitym nie widzisz - ja dużo podróżuję i w każdym hotelu jest lcd - każdy program poniżej HD wygląda fatalnie.

Różnica jest więc ta, że lcd musi być przyzwoity a plazma może być nawet "paściarska" - takie pierwsze lepsze 50 cali poniżej 2 tys. PLN a dziś blisko 1 tys PLN spoko da radę.

Nie widzę wiec sensu w dopłacaniu do przyzwoitego lcd...bo nawet mniej prądu nie żre jak pisałem - ciemny lud każdą bujdę kupi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybacz ale po porażce z Panasoniciem szukałem telewizora dwa miesiące. Naoglądałem się przy tym bardo dużo telewizorów szczególnie duża uwagę zwróciłem na plazmy bo koniecznie chciałem mieć plazmę. Było to jakieś pięć lat temu. Robiłem dużo porównań w sklepie na własnym materiale Video.

Panowie jeżeli nie przeszkadza wam Judder to o czym my tu w ogóle dyskutujemy. Miganie plazmy jest o wiele mniej dokuczliwe niż judder.

Wytłumaczenie mam tylko jedno. Jesteście ślepi jak krety skoro tego nie widzicie.

Nie wiem co za Pixel Plusa miałeś ja miałem Pixel Plus2 ale to niemożliwe bo obraz nadawany jest w 50i i telewizor musi mieć krotność tej częstotliwości czyli 100 Hz. Nie chcesz mi chyba powiedzieć że upłynniacz porzuca co drugą klatkę klatkę żeby wytworzyć dwie nowe. Nie wiem kto ci naopowiadał o 75Hz ale są to kompletne bzdury. Najprościej jest wytworzyć klatkę pośrednią.

Długo używałem monitora CRT do mojego komputera i rozpoznawałem 85Hz od 100Hz przy czym 85 Hz było w zasadzie wystarczające.

 

 

Może na przyzwoitym nie widzisz - ja dużo podróżuję i w każdym hotelu jest lcd - każdy program poniżej HD wygląda fatalnie.

No bo do hotelu to pewnie topowe telewizory kupują:-) Mi się raczej zdaje że jak mają do hotelu kupić 50 telewizorów to kupują najtańsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy oczy ok, tzn.mieścimy się w średniej...to Ty KrzysiuA jesteś sokole oko..;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Yodas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz jest takie przysłowie: "Każda potwora znajdzie swojego amatora".

Nie chcę tutaj dyskutować która technologia jest tu potworą żeby nikogo nie obrażać ale te przysłowie mówi o jednym a mianowicie że każdy ma swoje własne priorytety w różnych wyborach. Owszem plazma ma swoje zalety w stosunku do LCD ale ma również swoje wady. Ważne jest teraz jakie kto ma priorytety. Nie prowadziłby tej całej dyskusji gdyby nie to stwierdzenie:

<br />Nawet najsłabsza plazma jaką widziałem LG obrazowo rozkłada wszystkie LCD jak ktoś tego nie widzi winien udać się do okulisty.<br />

No to jeżeli zaczynamy dyskusję w tym stylu to niestety muszę się zniżyć do tego poziomu i stwierdzić. Jeżeli nie widzicie Juddera w 24p i tego że plazma miga to musicie byś ślepi jak krety.

Dlatego nie miej pretensji do mnie. To nie ja zacząłem dyskusję w tym stylu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez KrzysiekA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BlueMax

(Konto usunięte)

Ale kwestia juddera nie ma nic wspólnego ze sporem na linii plazma / LCD. Judder przeszkadza mi tylko czasem, na niektórych scenach. Zwykle ma to miejsce kilka razy na film ale sa i filmy gdzie w ogóle juddera nie widzę bo nie ma takich scen, np. w oglądanym wczoraj Batman Begins. Natomiast teatr widać cały czas i niezmiernie on przeszkadza doprowadzając całą moja rodzinę, nie tylko mnie, do szewskiej pasji. Jak tylko przełączę upłynniacz na jakakolwiek inna pozycje poza OFF lub MIN to natychmiast odzywają sie głosy protestu wszystkich domowników. Wszyscy sa ślepi? A moze to ty Krzysiu jesteś ślepy i masz obsesje?

 

Co do migotania to nie mam nic do powiedzenia w temacie bo co można napisać o czymś czego nie ma? Zapraszam do mnie celem weryfikacji.

Edytowane przez BlueMax
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kwestia juddera nie ma nic wspólnego ze sporem na linii plazma / LCD.

Ale dużo mówi na temat jakości wzroku patrzącego.

 

<br />Natomiast teatr widać cały czas i niezmiernie on przeszkadza doprowadzając całą moja rodzinę, nie tylko mnie, do szewskiej pasji. Jak tylko przełączę upłynniacz na jakakolwiek inna pozycje poza OFF lub MIN to natychmiast odzywają sie głosy protestu wszystkich domowników. <br />

No cóż jak widać ślepota jest dziedziczna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BlueMax

(Konto usunięte)

Tak, zwłaszcza żona odziedziczyła ją po mnie lub na odwrót. Ehh Krzysiu, ślepy jesteś jak kret i w dodatku masz takie obsesje, że wątpię, żebyś miał jakąkolwiek przyjemność z oglądania czegokolwiek na czymkolwiek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że to wam się naprawdę nie znudzi. Nie rozumiem co żeście się tak uczepili. Jak jesteście szczęśliwi ze swoimi plazmami to co wam tak przeszkadza krytyka.

Ja plazmy nie kupię bo mi się nie podoba. To czy komuś podoba się plazma czy LCD to kwestia gustu.

Już bardziej poprawnym politycznie być nie można. Niczego innego ode mnie nie usłyszysz a jak będziesz próbował udowadniać wyższość świąt bożego narodzenia nad Wielkanocą t.z. wyższość plazmy nad LCD to ja będę robił coś odwrotnego. Doprowadzi to jedynie do twojej irytacji a to dlatego że ty wyznajesz plazmową religię. Mi osobiście wisi zdanie innych. To ja oglądam i mi musi się obraz z mojego telewizora podobać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BlueMax

(Konto usunięte)

Do kina już nie chodzisz, czas zrobić następny krok: zaprzestać oglądania w domu :)

 

Że to wam się naprawdę nie znudzi. Nie rozumiem co żeście się tak uczepili. Jak jesteście szczęśliwi ze swoimi plazmami to co wam tak przeszkadza krytyka.

 

Krytyka nie przeszkadza, natomiast przeszkadza wypisywanie głupot i tzw. argumentów z d... i o to głównie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do kina już nie chodzisz, czas zrobić następny krok: zaprzestać oglądania w domu :)

 

 

 

Krytyka nie przeszkadza, natomiast przeszkadza wypisywanie głupot i tzw. argumentów z d... i o to głównie chodzi.

O widzę że już jesteś poirytowany. I poco komu ta cała dyskusja? Wierz mi mnie nie tak łatwo zdenerwować wiec sobie te wycieczki personalne daruj.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 20

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.