Skocz do zawartości
IGNORED

DSD DA-niska cena/wysoka jakość.XLR-y preferowane.Znak czasów.


triode
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość

(Konto usunięte)

Dwa dni grania na transportach mx 1 . Jak na moje ucho nie ma różnicy w graniu. Na razie nie mam daca z aes ebu więc nie wiem jak gra po tym złączu, ale pewnie z ciekawości zakupię daca j.fenga do kompletu. Jak ktoś chętny na wersję pierwszą - niech pisze:).Kolor czarny

 

Fajne urządzono...

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mx1 pro to sam transport jak mniemam.

Jak najlepiej puścić sygnał do daca. USB czy jak?

Inna sprawa jak to się ma vs Malina + Izolator + Recloker. + Liniówka oczywiście

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, sam transport.

Ale jest trochę droższa wersja z DAC - mx pro 1a

Malinę rozważałem , nie wiem, które rozwiązanie lepsze.

Co do połączenia to poeksperymentuję jak dostarczą klocki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Tak, sam transport.

Ale jest trochę droższa wersja z DAC - mx pro 1a

Malinę rozważałem , nie wiem, które rozwiązanie lepsze.

Co do połączenia to poeksperymentuję jak dostarczą klocki.

Ale ja mam DACa wybitnego i to nie tylko w swojej cenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja mam DACa wybitnego i to nie tylko w swojej cenie.

 

Ok, to za bardzo nie pomogę.

Przydałby się ktoś, kto ma tego mx-a i wypasioną malinę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten mx1 pro to sam transport jak mniemam.

Jak najlepiej puścić sygnał do daca. USB czy jak?

Inna sprawa jak to się ma vs Malina + Izolator + Recloker. + Liniówka oczywiście

.jeżeli patrzeć na parametry,priorytetowe jest:usb audio,kolejne to i2s po hdmi.

natomiast wersja:pro ma aes/ebu-z doświadczenia wiem,że wszystkie urządzenia JFeng dobrze grają na tym przyłączu.

Przypominam,że MX-1 jest na Androidzie 7.1..oznacza to sporą swobodę w personalizacji i co na pewno wpływa na dźwięk.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw Fenga zostawiłem podpięty USB Supra . Jest lepiej niż przez coax. AES /EBU testowałem ale na zwykłym analogowym XLR i dopóki nię będę miał cyfrowego XLR to trudno określić czy to faktycznie najlepsze połączenie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zestaw Fenga zostawiłem podpięty USB Supra . Jest lepiej niż przez coax. AES /EBU testowałem ale na zwykłym analogowym XLR i dopóki nię będę miał cyfrowego XLR to trudno określić czy to faktycznie najlepsze połączenie.

Zgadza się bo niejaki p.Jack z Shenzhen Jing Feng Digital Technology Co., Ltd. odpisał mi m.in."It is highly recommended to using the USB interface."

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli konstruktor/producent sam tak twierdzi to też nie widzę powodu kombinowania ...zostawiam USB i jest naprawdę dobrze .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Luk77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakiego posiadasz DAC'a?

Tak Denafrips Pontus

 

Nie uśmiecha mi się wydawać ponad 2 k na testy urządzenia. Jest ktoś z Torunia może ktoś posiada J fenga.

Mogę w zamian pożyczyć moja malinkę

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Denafrips Pontus

 

Nie uśmiecha mi się wydawać ponad 2 k na testy urządzenia. Jest ktoś z Torunia może ktoś posiada J fenga.

Mogę w zamian pożyczyć moja malinkę

 

Jest taki ktoś, tylko nie wiem czy mogę podać namiary. Ma jedynkę i dwójkę JFenga.

Porównanie z maliną byłoby ciekawe - sam się zastanawiałem nad jednym bądź drugim

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli konstruktor/producent sam tak twierdzi to też nie widzę powodu kombinowania ...zostawiam USB i jest naprawdę dobrze .

Na dodatek powiem, że moja korespondencja do p.Jack'a dotyczyła m.in. wykorzystania złącza I2S :-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest taki ktoś, tylko nie wiem czy mogę podać namiary. Ma jedynkę i dwójkę JFenga.

Porównanie z maliną byłoby ciekawe - sam się zastanawiałem nad jednym bądź drugim

 

O różnych rzeczach i userach możesz pisać na forum. Tylko czasem nie wspominaj, że chodzi o Kalimana.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co mam myslec. Do Torunia nie mam daleko. Tylko czasowo sie cięzko pewnie zgrać. Maliny nie probowałem. Sledzę wątek w innym klubie. I z tą maliną pytań i odpowiedzi masa

Trzeba wgrywać coś wpisywać. Ja leniwy włączam klikam i gra. Mam jeszcze SM 6 i ten feng z soekrisem według mnie przyjemniejsze granie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Triode,

Czy możesz zaproponować jakąś dobrą sieciówkę do Uds3? Będę wdzięczny:)

..trudne pytanie..na początek dobrze filtrowane gniazdko w listwie...bezpiecznik Aucharm.2A

 

wiele zależy od systemu:czy chcesz wyciągnąć detale czy dodać masy?

grasz przez xlr czy po rca?

ja mam listwę Bada i kabel Synergistic Research t-2se..to dość stare rzeczy.

dobrze jest na Yarbo z metra...z tanich.

 

aktualnie mam w domu kable od Ziggiego z W-wy.:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

na foto porównanie ze ``sznurówką`` MPS-a..kabel z nieregularną geometrią bardzo dobrze pasuje do UDS-a.

Jeżeli więcej detali to Copper Colour Berylium(na foto).

post-20288-0-28186400-1542999179_thumb.jpg

post-20288-0-65098400-1542999328_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za futerko panterka? Szykuje się jakaś impreza z panienkami? :) Akcesoria też już są odpowiednie, tak wiec może być grubo :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za futerko panterka? Szykuje się jakaś impreza z panienkami? :) Akcesoria też już są odpowiednie, tak wiec może być grubo :)

To raczej wygłuszenie chyba :)

ps; panowie już pomijam to że dalej sie motam z tymi bubble itp ,, :) dostałem teraz info na mx-1 o nowej aktualizacji i jest pełno krzaczków chinskich po naszemu jest tylko sacd" napisane :) widać zarys tylko na dole wyświetlacza z opcjami do kliknięcia sa trzy tabelki która klikać ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy z prawej :)

Idzie coś , juz coś wiemy co zostało zmienione dołożone ,maży mi sie język polski w tych bubble i usb playerach , ps; tak bym był zapomniał wielkie dzięki usherowi Triode i Roxy za wsparcie i cierpliwość :)))

 

Triode akurat tak się zdarzyło że mam kilka tych bezpieczników Aucharm 1A dzisiaj dotarły i zapodałem 1 do mojego hegla hd25 teraz gra z mini pc nie z lapka i jest duzo lepiej to jedno a sam bezpiecznik trudno powiedzieć czy coś wnosi napewno nie przeszkadza ,choc mam wrażenie że jest ciut lepiej w detalach .

 

A jescze pytanko co jest wsadzone w mx-1 i czy moge sie dostać do bezpieki bez rozbiórek bo to gniazdo z tyłu hmm no nie widze tam raczej opcji wymiany czy sie myle ? , jeśli tak to co tam trzeba podważyć i jak ? :))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzie coś , juz coś wiemy co zostało zmienione dołożone ,maży mi sie język polski w tych bubble i usb playerach , ps; tak bym był zapomniał wielkie dzięki usherowi Triode i Roxy za wsparcie i cierpliwość

 

A jak tam gra u Ciebie teraz, zadowolony jesteś ?

W grudniu ma być JRiver na Antka, to miałbyś wszystko po polsku. Przynajmniej poczujesz się jak światowiec, a nie jak wschodnio europejski postkomunista :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie jestem bardzo zadowolony z dżwięku i na odtwarzaczu systemowym gra mi to naprawdę dobrze , problem pojawia sie kiedy stremuje z tableta ,czasami ustawie i gra czasami gra mi tylko na tablecie ,miele w tych ustawieniach ustawiam bubble mx-1 openhome na tabie na mx1 local renderer czy lgv490 bo takiego mam taba i bywa róznie hee ,czasami nie wiem czy stremuje mi muze z tableta przez wifi czy tylko steruje mx , nie wiem na telefon ktos sie podejmie ze mna to spróbowac ustawić ? gram teraz głównie z dysku bo tidal tez raz gra raz nie , w ogóle coś mam namieszane bo w róznych ustawieniach w sensie łaczeń miedzy tabem a mx mam różne strony muzyczne po otwierane na tidal i jedna gra druga np gra na tabie kociół taki że się poddaje czasami i rzucam tym :) wchodze na mini pc i tutaj luzik jak z wiezy wszystko lata pilotem od hegla sobie przerzucam kawałki kontroluje volumen no jest wygodniej :(

 

To nie jest tak że całkowicie nie kumam anglika tylko w ustawieniach tam tych głebszych jest juz dużo info no nie takiej nazwijmy to technicznej ,jest duzo pytań i wiele mozliwości i pewnie wystarczy że raz tylko w jednym babola zrobie i dupa ,tak jak np teraz z auatamtu mi sie włącza usb palyer i wymusza używanie go :) no i wiadomo jest jescze pare pewnie ważnych ustawień .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwarte systemy niestety maja równie wiele wad i zalet. Z jednej strony możesz tak zainstalować dowolny soft jako player, różnie skonfigurować sieć i sterować różnymi aplikacjami na różnych systemach operacyjnych itd. Ja gram osobiści głównie z USB playera którym steruje ... dotykowo. Jak szykuje się dłuższy odsłuch, to odpalam nas i startuje Apka z Lumina lub Linna. Triode z tego, co wiem, używa innej konfiguracji. Faktycznie można czasem się nieźle wku.... na te połączenia sieciowe. W każdym razie, mam wykupione dwie licencje na bubble i na player i na telefon, ale wcale ich nie używam :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi tez o to np że mam chłopaka który zna angielski i tez nie umiał mi tego do końca ustawić ,owszem z dysku na apce usb player latam ,tak się zastanawiam czy jest sens walki np o te tidale i spotify na andku bo wydaje mi się że na andku nie mozna ustawić najwyzszej jakości streamingu np hifi czy masters w tidal ,a z mini pc mam nawet czasami 96Khz , w mx jest wysoka jakość tylko z twardego bywało 32/192 bo mam kilka albumów w tej jakości ,pozostaje pytanie po co ten streamer skoro ogranicza go system , mówię tutaj tylko np tidal sptify

 

Otwarte systemy niestety maja równie wiele wad i zalet. Z jednej strony możesz tak zainstalować dowolny soft jako player, różnie skonfigurować sieć i sterować różnymi aplikacjami na różnych systemach operacyjnych itd. Ja gram osobiści głównie z USB playera którym steruje ... dotykowo. Jak szykuje się dłuższy odsłuch, to odpalam nas i startuje Apka z Lumina lub Linna. Triode z tego, co wiem, używa innej konfiguracji. Faktycznie można czasem się nieźle wku.... na te połączenia sieciowe. W każdym razie, mam wykupione dwie licencje na bubble i na player i na telefon, ale wcale ich nie używam :)

Właśnie cza to raz ustawić mieć kilka opcji i juz nic nie zmieniać w tych ustawieniach dogłębnych ,nas nie mam ale myśle już o tym bo to wygoda .

 

No i co tam sie zmieniło w nowym sofcie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.