Jump to content
IGNORED

DSD DA-niska cena/wysoka jakość.XLR-y preferowane.Znak czasów.

Recommended Posts

Godzinę temu, ciszyn11 napisał:

Myślałem, żeby sprawdzić jakiś kondycjoner.

Na brumienie raczej kondycjoner. Szukaj używanych w akceptowalnej cenie. I to raczej tych uznanych marek. Cień nadziei daje ta listwa

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

Co prawda z opisu wynika, że jest niedostępna ale może uda się coś wyrwać od dystrybutora.

PS-Audio miało coś się nazywało Hum buzz

Tu do poczytania o samym zjawisku

Hidden Content

U mnie jest to brzęczenie z cewek w przekaźniku w samym wzmacniaczu (nie z głośników). Sprawdzałem też czy trafa nie brumią, ale są cichutkie. W sumie to nie jest jakieś uciążliwe-trzeba się wsłuchać przy cichszych momentach. Sprawdzałem tzw metodą "na łyżkę drewnianą"

xavian
1 godzinę temu, triode napisał:

W ubiegłym roku widziałem na niemieckiej stronie-590euro.

to chyba najbliżej.

Możesz dać linka? Może być na pw

Edited by daru0105

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

W dniu 3.02.2020 o 21:22, triode napisał:

Hidden Content

i jeszcze w kilku miejscach...

W dniu 3.02.2020 o 22:25, freju napisał:

Hidden Content

Panowie. Bardziej jako transport, czy dac też w miarę daje radę. Sprawdzaliście jak to chodzi? Lepszy dac jak w auralicu mini?

Ty -- wódkę za wódką w bufecie...

Oczami po sali drewnianej -- i serce ci wali (Czy pamiętasz?)

W dniu 3.02.2020 o 18:34, triode napisał:

W ubiegłym roku widziałem na niemieckiej stronie-590euro.

to chyba najbliżej.

600 euro za malinę v.2 w ładnej obudowie.. Bez przesady.. 

Hidden Content

600 euro za malinę v.2 w ładnej obudowie.. Bez przesady.. 

Hidden Content

Przepraszam za bezpośrednie porównanie... Wiele kobiet zrobi Ci dobrze w taki sam sposób, ale jesteś w stanie zapłacić za obudowę bardzo dużo (nie tylko finansowo), więc o czym tu mowa?
  • Like 1
Godzinę temu, hoobi napisał:

Przepraszam za bezpośrednie porównanie... Wiele kobiet zrobi Ci dobrze w taki sam sposób, ale jesteś w stanie zapłacić za obudowę bardzo dużo (nie tylko finansowo), więc o czym tu mowa?

Czy Ty przypadkiem nie pracujesz jako analityk dla rządu Morawieckiego i Kaczyńskiego? To by wiele wyjaśniło.........

2 godziny temu, piorasz napisał:

A więcej?

no działa 🙂

nie chciało mi się rozkręcać.obudowa jest ładna.

Panowie.

W tym wątku nie namawiam nikogo do zakupów-prezentuję własne.

I bardzo proszę bez głupawki ...jest mnóstwo wątków które możecie zaśmiecać.!

6 minut temu, piotrek7 napisał:

Czy Ty przypadkiem nie pracujesz jako analityk dla rządu Morawieckiego i Kaczyńskiego? To by wiele wyjaśniło.........

czasem to warto pomyśleć-

13 minut temu, piotrek7 napisał:

Akurat nie, ale co to ma to tematu? (polityka, osobny watek).

Mamy wiele zmyslow, dlaczego potrawe odbierasz smakiem, sluchem, wzrokiem, a przy muzyce, chcesz uzyc tylko jednego zmyslu? To dziwne jest.

55 minut temu, hoobi napisał:

Akurat nie, ale co to ma to tematu? (polityka, osobny watek).

Mamy wiele zmyslow, dlaczego potrawe odbierasz smakiem, sluchem, wzrokiem, a przy muzyce, chcesz uzyc tylko jednego zmyslu? To dziwne jest.

Po prostu zajeb....eś takiego suchara, że nawet Karol Strasburger mógłby zacząć mówić Ci - "Mistrzu". Ale faktycznie, uszanujmy wolę gospodarza tego tematu i nie rozwijajmy tej dyskusji. Natomiast co do maliny. Jest ona popularną bazą dla wielu transportów. Wykorzystują ją bardzo uznani producenci. Z Brystonem na czele. Także Pro-Ject sięgnął po to rozwiązanie. Dlaczego? Bo jest bardzo dobre i doskonale sprawdza się w swojej roli. I dopiero gdy przejdzie tuning w rękach takich specjalistów jak wymienieni i w połączeniu z ich oprogramowaniem (to też kosztuje i to niemało), malina pokazuje swój potencjał. I cenę

KONIEC

Natomiast co do maliny. Jest ona popularną bazą dla wielu transportów. Wykorzystują ją bardzo uznani producenci. Z Brystonem na czele. Także Pro-Ject sięgnął po to rozwiązanie. Dlaczego? Bo jest bardzo dobre i doskonale sprawdza się w swojej roli. I dopiero gdy przejdzie tuning w rękach takich specjalistów jak wymienieni i w połączeniu z ich oprogramowaniem (to też kosztuje i to niemało), malina pokazuje swój potencjał. I cenę
KONIEC

Czyli jednak te 600 euro to nie jest przesada.... Fajnie, kiedy dyskusja z poszanowaniem innych, prowadzi do wspólnych wniosków.
  • 3 weeks later...
  • 7 months later...
  • 4 weeks later...

Może komuś się przyda, ale odpowiedzialności nie biorę. Trochę z ciekawości ( a co tam) zrobiłem reset fenga mx-1- wszystko przeszło bez problemu- jest nowy soft , nowy player - wszystko chodzi idealnie. Jak się ogarnę to wrzucę zdjęcia. Dzięki Venom za natchnienie:). 

Stało się coś złego z jfeng Mx 1. Dzisiaj rano działał idealnie ale teraz nie chce ruszyć. W środku świeci się czerwona dioda i słychać pracę transformatora. Po włączeniu i podpięciu dysku twardego przez około 8sekund się kręci i wyłącza. Ekran w ogóle nie startuje 😞

Miał ktoś podobny problem albo jest w stanie poratować w tej sytuacji.  Dodam tylko, że bezpieczniki sprawdzałem i są całe. 

Tak wygląda, jest z tyłu jeden guzik i jak go przytrzymam przez 5 sekund to gaśnie czerwona dioda na płytce ale nic się nie dzieje. Zostawiłem na noc włączonego żeby sprawdzić czy obudowa będzie choć trochę ciepła, niestety nie była, nawet w okolicy trafa. Testowałem mnóstwo transportów i pod względem brzmienia, barwy ten chińczyk był nie do przebicia. Pewnie jak nic się nie uda zrobić to będę ściągał kolejną sztukę  ale jestem jeszcze dobrej myśli. 

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.