Skocz do zawartości
IGNORED

Wpływ kabli na brzmienie - klęska niesłyszących


dd6

Rekomendowane odpowiedzi

Kolejny raz uciekasz od odpowiedzi na proste pytanie, spróbuj :) Bardzo chętnie się dowiem jak to się dzieje, że kable grają i gdzie te zmiany zachodzą.

 

A ucz się człowieku sam. Mnie za to nie płacą. Sam sobie odpowiedz, dlaczego nie słyszysz.

 

A z wykresu naprawdę można wiele wywnioskować.

 

No to co wywnioskowałaś z tych wykresów o wpływie kabli?

Bo ja nic.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poprawnie pisze się

mnie

 

Czyżby?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

It doesn't matter what we're losing,

It only matters what we're going to find.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ucz się człowieku sam. Mnie za to nie płacą. Sam sobie odpowiedz, dlaczego nie słyszysz.

 

Kolejny unik :) Zakładam, że zjawisko przez Ciebie głoszone ma miejsce tylko w głowie. Oczywiście ja jestem daleki od tego, żeby Ci nie wierzyć, że słyszysz :) Czasem ludzie widzą i słyszą różne rzeczy np. duchy, a są nawet tacy co z nimi rozmawiają:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna zarowno mnie jak i mi.zreszta jakie to ma znaczenie wobec uzywania i tego i tego.

 

muls, masz rację, jednak bardziej poprawnie będzie zastosować "mi".

 

Tzn jakie znaczenie ma jakis abcdef.

 

 

A tak tylko dla czystości sprawy, żeby kiedyś dzieci, jeśli będą czytać ten wątek, poprawnie się nauczyły.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

It doesn't matter what we're losing,

It only matters what we're going to find.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny unik :)

To zlewka a nie unik. :)

Cóz, sa tacy, co to jak im pluja w twarz twierdzą, ze deszcz pada....

 

muls, masz rację, jednak bardziej poprawnie będzie zastosować "mi".

 

 

 

 

A tak tylko dla czystości sprawy, żeby kiedyś dzieci, jeśli będą czytać ten wątek, poprawnie się nauczyły.

" Obrażanie mi nie sprawia przyjemności, wolę normalną dyskusję, na argumenty, bez wycieczek.

 

Proszę bardzo, sobie, nie mi, wystawiają świadectwo."

 

Akurat w tym drugim zdaniu, myślę, ze lepsza jest forma mnie. Bo to było z akcentem na osobę (ciebie)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżby?

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

jest dobrze.

pokazałeś, że sprawdziłeś, i teraz wiesz :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

z niewiadomego powodu ktoś niewiadomy zbanował abece na cacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sobie, nie mnie.

Sobie, nie mi.*

 

*Niepotrzebne skreślić.

 

jar, pamiętasz o czym traktuje ten wątek? O naszej klęsce. Tylko nie wiem czy ona już była, czy może dopiero będzie, bo aż tak dokładnie tego nie śledziłem. Bo jeśli jej nie było, to jakoś słabe są te argumenty za grającymi kablami.

 

Jakoś dziwi mnie, skoro jest tyle argumentów za, ale wiesz, takich naukowych, to dlaczego producenci ich nie stosują?

Dlaczego jeszcze nie kupili jakiegoś profesora, który na wzorach pokaże ten wpływ?

Dlaczego jeszcze ma ani jeden pracy badawczej potwierdzającej ich wpływ? Dlaczego nie ma ani jednego wykresu przed i po wymianie kabla? Nawet prostego frequency response. Przecież producenci zatrudniają sztaby inżynierów, techników, ba, nawet metalurgów, co to im miedź oczyszczają do 9,9999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999999% czystości?

Dlaczego ani jeden informatyk nie potwierdził wpływu kabla usb na transferowany dźwięk?

Dlaczego nie używa się specjalnych kabli sata do zwykłych danych? Czyżby ostrości obrazu nie potrafiły poprawić, a jedynie dźwięk?

Dlaczego nikt nie wpadł jeszcze na stosowanie specjalnych kabli zasilających komputery? Czyżby na dużo bardziej skomplikowane dane to nie działało? A może impulsówki komputerowe są dużo lepiej skonstruowane niż zasilacze hi-end?

 

Więcej pytań niż odpowiedzi. Ale wiem, Ty uczysz za pieniądze. Za taką kasę jaką chcą Słyszący to ja skończę Elektroakustykę na PW i sam się tego dowiem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

It doesn't matter what we're losing,

It only matters what we're going to find.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więcej pytań niż odpowiedzi.

 

że się wtrącę, głupi zadaje więcej pytań, niż wysłuchuje odpowiedzi.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

z niewiadomego powodu ktoś niewiadomy zbanował abece na cacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że się wtrącę, głupi zadaje więcej pytań, niż wysłuchuje odpowiedzi.

 

A dałeś choć jedną odpowiedź? Tylko taką z sensem w temacie wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

It doesn't matter what we're losing,

It only matters what we're going to find.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Poczytałem i znalazłem "Ja słyszę" Nic nowego...

 

więc czego nowego się spodziewałeś

:):)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

z niewiadomego powodu ktoś niewiadomy zbanował abece na cacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

że się wtrącę, głupi zadaje więcej pytań, niż wysłuchuje odpowiedzi.

 

Prawdziwy intelekt nie karmi się odpowiedziami , lecz pytaniami .

 

P.S .

 

 

" Lepiej nic nie mówić i wydawać się głupim, niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości."

 

Mark Twain

 

mozna zarowno mnie jak i mi.zreszta jakie to ma znaczenie wobec uzywania i tego i tego.Tzn jakie znaczenie ma jakis abcdef.

 

 

Oszczywiście !

 

 

6900141.3.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jar, pamiętasz o czym traktuje ten wątek? O naszej klęsce. Tylko nie wiem czy ona już była, czy może dopiero będzie

 

Klęska niesłyszących polega na tym, że w każdym tego typu wątku o kablach nie potrafią pogodzić się z faktem słyszenia różnic między kablami, których to różnic sami nie są w stanie usłyszeć.

To bardzo bolesna porażka dla niesłyszących, jak sądzę, albowiem nie potrafią przejść nad tym faktem do porządku dziennego,

tylko ciągną niekończącą się krucjatę przeciwko słyszącym wymyślając szereg powodów, aby zaprzeczyć niewygodnej dla nich rzeczywistości. Żądanie dowodów, uporczywe nakłanianie do gównianych testów niczego nie zmienią, bo nadal będą słyszalne różnice między kablami. A nieustanne nabijanie się ze słyszących i negatywną aktywność w tego typu wątkach odbierać należy jako bezsilność, kompleks niższości i traumę z powodu gorszego słuchu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Diagnoza prosta, żeby nie powiedzieć prostacka. Osoby słyszące mogą w prosty sposób przerwać ten chocholi taniec pokazując w kilku próbach, że bez pudła rozpoznają kable wyłącznie na słuch. Jeśli tego zrobić nie chcą i wymyślają coraz bardziej pokrętne preteksty aby uzasadnić swą odmowę - stanowi to dowód, że sami g..no słyszą i tylko uprawiają polemikę dla polemiki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem chodzi o to, że to niesłyszący - jeśli chcą wyjść z twarzą - muszą dowieść, że wszystkie kable dają jednakowe brzmienie, gdyż to oni negują fakt wpływu kabli na dźwięk. Jedyne, co powtarzają z uporem maniaka, to: "ja nie jestem w stanie usłyszeć, więc nikt nie jest w stanie". Stan faktyczny jest jednak taki, że wszyscy, poza niesłyszącymi, słyszą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stan faktyczny jest jednak taki, że wszyscy, poza niesłyszącymi, słyszą.

 

niekoniecznie, są też i tacy, którzy nie mają kabli, a przez to nie mają wokół natrętów w postaci głuchych pieńków.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

z niewiadomego powodu ktoś niewiadomy zbanował abece na cacy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem chodzi o to, że to niesłyszący - jeśli chcą wyjść z twarzą - muszą dowieść, że wszystkie kable dają jednakowe brzmienie, gdyż to oni negują fakt wpływu kabli na dźwięk. Jedyne, co powtarzają z uporem maniaka, to: "ja nie jestem w stanie usłyszeć, więc nikt nie jest w stanie". Stan faktyczny jest jednak taki, że wszyscy, poza niesłyszącymi, słyszą.

 

Czyżbyś był zbyt ograniczony aby zrozumieć że nie można przeprowadzić dowodu nieistnienia? "Dowieść że wszystkie mają jednakowe brzmienie" = dowieść nieistnienia różnic. Ciągle się bawisz w takie inne nazwy aby tylko nie przyznać się że nie masz nic do powiedzenia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osoby słyszące mogą w prosty sposób przerwać ten chocholi taniec pokazując w kilku próbach, że bez pudła rozpoznają kable wyłącznie na słuch

 

Problem w tym, że nikomu ze słyszących na tym nie zależy.

Natomiast niesłyszącym zależy baaardzo.

Propozycja test taka: jeśli ktoś chciałby zobaczyć jak odróżniam przez siebie wybrane kable, na moim sprzęcie w ślepym teście,

to oczekuję najpierw odpowiedniego honorarium. Może być ono przekazane mi w formie gotówki przed testem.

Jeśli nie zdam egzaminu - kasa do zwrotu. W przeciwnym wypadku zostaje u mnie. Kwotę uzgodnimy, ale od razu uprzedzam,

że do tanich nie należę.

Uprzedzając ewentualne odpowiedzi niesłyszących oznajmiam, że nie zamierzam dokładać ani złotówki do puli.

To nie jest gra w pokera, tylko moja dobra wola udowodnienia niedowiarkom tego, na czym tak bardzo im zależy za odpowiednią opłatą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś był zbyt ograniczony aby zrozumieć że nie można przeprowadzić dowodu nieistnienia? "Dowieść że wszystkie mają jednakowe brzmienie" = dowieść nieistnienia różnic. Ciągle się bawisz w takie inne nazwy aby tylko nie przyznać się że nie masz nic do powiedzenia.

Twoja ekwilibrystyka nie przesłoni faktu, że nie radzisz sobie z logiką zupełnie. Na jakiej podstawie sugerujesz, że dowiedzenie, że wszystkie kable brzmią jednakowo (skoro jest to teza niesłyszących), jest równe dowiedzenia, że różnice nie istnieją? Czyżby istniały?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że nikomu ze słyszących na tym nie zależy.

 

Czym dowodzą, że nie mają nic do powiedzenia. Może poza przyznaniem się, że do tej pory konfabulowali. Ale na taki krok nie pozwala im osobliwie pojmowana ambicja.

 

oznajmiam, że nie zamierzam dokładać ani złotówki do puli.

 

Oto kolejny dowód, że g..no słyszycie. A przy okazji robicie z siebie pajaców.

 

Twoja ekwilibrystyka nie przesłoni faktu, że nie radzisz sobie z logiką zupełnie. Na jakiej podstawie sugerujesz, że dowiedzenie, że wszystkie kable brzmią jednakowo (skoro jest to teza niesłyszących), jest równe dowiedzenia, że różnice nie istnieją? Czyżby istniały?

 

Prosta amatorska analiza zachowania i sposobu argumentowania Entuzjastów w wykonaniu każdego, kto liznął odrobinę psychologii dowodzi, że wyłożyliście się na łopatki i wyłącznie konfabulujecie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.