Skocz do zawartości
maciek1

Promocje, okazje, wyprzedaże...

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Staś_44798 napisał:

Dokładnie...jak za cały zestaw to za darmo... :-) 

Qrde...kto wykupił cały nakład? :-(((

Nie zdążyłem zrealizować zamówienia...

Pewnie jakiś "Janusz biznesu". Za chwile pewnie na serwisie aukcyjnym będą po 200...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 27.12.2018 o 22:25, bronx99 napisał:

dzięki, zamówiłem sobie wczoraj

w sumie to pewnie będzie grało podobnie jak z tajdala...

ale jak ktoś wyżej wspomniał - w takiej cenie żal nie wziąć, upakowałem do tego Fismolla, na którego nigdy jakos nie było okazji, choć cena juz tak pyszna nie była ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, julius-6 napisał:

dzięki, zamówiłem sobie wczoraj

w sumie to pewnie będzie grało podobnie jak z tajdala...

ale jak ktoś wyżej wspomniał - w takiej cenie żal nie wziąć, upakowałem do tego Fismolla, na którego nigdy jakos nie było okazji, choć cena juz tak pyszna nie była ;) 

No w tej cenie to była okazja. Ja w sumie Coldplay nie słucham... ale może zacznę ;)

Do tego ładnie wydane więc na półce będzie ładnie wyglądać :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, bronx99 napisał:

No w tej cenie to była okazja. Ja w sumie Coldplay nie słucham... ale może zacznę ;)

Do tego ładnie wydane więc na półce będzie ładnie wyglądać :P

Też wielkim fanem nie jestem, ale kilka kawałków z radio lubie.
Poza tym nie jestem wielkim fanem nowych wydan tego typu.

Ale w takiej cenie to można sobie rozpakowac, obejrzeć, posłuchać i w razie czego odsprzedać bez straty, albo zamienić się na coś ciekawszego :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu ‎29‎.‎12‎.‎2018 o 13:22, julius-6 napisał:

Też wielkim fanem nie jestem, ale kilka kawałków z radio lubie.
Poza tym nie jestem wielkim fanem nowych wydan tego typu.

Ale w takiej cenie to można sobie rozpakowac, obejrzeć, posłuchać i w razie czego odsprzedać bez straty, albo zamienić się na coś ciekawszego :)

Właśnie odebrałem, nie ma żadnej ściemy, przyszła po 4 dniach, odebrałem w kiosku Ruch. 

Gra fantastycznie, przynajmniej wg. tego co się spodziewaliście, jak też względem innych płyt. Taka nową muzę, szczególnie na zywo świetnie się porównuje do wersji koncertowej na BluRay. Słuchałem przed momentem Deep Purple Fireball i tu różnica jest taka, jak lak dzielące te płyty lata. Ale i Purple graja świetnie jak się cofnąć wspomnieniami, jak i Coldplay super jak na obecne czasy. Pełna dynamika, świetny bas, równowaga tonalna, niezła przestrzeń.

Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Audroc napisał:

Właśnie odebrałem, nie ma żadnej ściemy, przyszła po 4 dniach, odebrałem w kiosku Ruch. 

Gra fantastycznie, przynajmniej wg. tego co się spodziewaliście, jak też względem innych płyt. Taka nową muzę, szczególnie na zywo świetnie się porównuje do wersji koncertowej na BluRay. Słuchałem przed momentem Deep Purple Fireball i tu różnica jest taka, jak lak dzielące te płyty lata. Ale i Purple graja świetnie jak się cofnąć wspomnieniami, jak i Coldplay super jak na obecne czasy. Pełna dynamika, świetny bas, równowaga tonalna, niezła przestrzeń.

Polecam

A do mnie dzownili wczoraj i mówili że nie ma i juz drugi raz proponowali anulowanie zamówienia. Nie wiem, czy trochę nie przesadzili z tą promo (albo czy to nie był jakiś błąd). Powiedziałem, że nie ma problemu - poczekam.... a dzisiaj juz dostałem info, że będzie realizacja :)

No chyba, że chodziło o Box of Feathers Fismolla, ale jakos watpie :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 9.01.2019 o 20:37, Audroc napisał:

Polecam

Dotarło, słuchałam - rzeczywiście nie ma lipy, choć Coldplay znam głównie z Tidala i radia... więc taki sobie punkt odniesienia.

Niemniej, mateirał fajny, lubię takie live. 

Dzieki za info o promce - w życiu bym nie kupił tego za 260zł , a mieć fajnie :) 
Szkoda tylko ze ni cholery nei da sie wcisnąć kopert antystatykow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To ja dziękuję wszystkim i odwzajemniam się moim najpiękniejszym boxem jeszcze dostępnym, choć pewnie wszyscy znacie i macie:

https://www.dodax.pl/pl-pl/muzyka-cd-dvd-winyle/klasyczny-rock/rush-the-studio-albums-1989-2007-dpDRN8J0Q5E8T/

No może jednym z najlepszych bo mam tego sporo.

https://www.dodax.pl/pl-pl/muzyka-cd-dvd-winyle/pop/leonard-cohen-complete-studio-albums-collection-dpRT31P0QJD1I/

Ja szukam czegoś takiego Thin Lizzy i Rainbow.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A najśmieszniejsze jest to, że ja jeszcze walcze z nimi bo mi anulowali zamówienie :P

• Zmieszany 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 godzin temu, Audroc napisał:

To ja dziękuję wszystkim i odwzajemniam się moim najpiękniejszym boxem jeszcze dostępnym, choć pewnie wszyscy znacie i macie:

https://www.dodax.pl/pl-pl/muzyka-cd-dvd-winyle/klasyczny-rock/rush-the-studio-albums-1989-2007-dpDRN8J0Q5E8T/

O!

Chętny, za taka cenę, to bym był na Rush - ale tak od "2112" do "moving pictures"

Edytowane przez iro III

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, iro III napisał:

O!

Chętny, za taka cenę, to bym był na Rush - ale tak od "2112" do "moving pictures"

Mam oczywiście wszystko Rush, te z boxu również zdublowane i do tego na winylach bo to RUSH i tyle, jednak ten box broni się sam, polecam.

https://www.dodax.pl/pl-pl/muzyka-cd-dvd-winyle/klasyczny-rock/yes-original-album-series-dpS7VSSBON41M/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, Audroc napisał:

Tak, ten się broni, fajne ostatnie z fajnych płyt...tylko jedna na śmietnik - BIG (Shit) generatorrrrrrr

Edytowane przez iro III

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A po jakiej stronie mocy gra ta wkładka? i czy do Sony PS 2410 I pasuje?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
12 godzin temu, ziko369 napisał:

Ta wkładka za sztywna wg mnie do tego ramienia choć przy tej cenie ... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
14 godzin temu, ziko369 napisał:

Oj tego Ci nie powiem bo jej nie słyszałem. Ja gram na blue

Edytowane przez bronx99

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja kupiłem z tego sklepu Quintet ale brąz, też miałem dylemat czy nie za sztywna ale za ta cenę to pal licho. Gra świetnie ale moje 15 gramowe ramię dociażyłem jeszcze 3 gramami i jest super. Jeśli ktoś chcę spróbować przygody z MC to taniej nie będzie.

• Lubię to 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi