Skocz do zawartości
maciek1

Promocje, okazje, wyprzedaże...

Rekomendowane odpowiedzi

Wykupiłeś wszystkie egzemplarze ? :-)

Chyba tylko 1 mieli skórkowańcy :-) bo paczam że zniknął.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w Gigancie zamówiłem parę płyt winylowych ,czas realizacji 36 godzin i jedna 3-5 dni ,

patrzę w "zamówienie" czas realizacji to 3 sierpnia .Zamówiłem pod koniec czerwca .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja w Gigancie zamówiłem parę płyt winylowych ,czas realizacji 36 godzin i jedna 3-5 dni ,

patrzę w "zamówienie" czas realizacji to 3 sierpnia .Zamówiłem pod koniec czerwca .

A w Gigancie to znam takie czasy realizacji. Na merlinie się jeszcze nie naciąłem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lepsze w Rockserwisie.

Ja czekam od kwietnia ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lepsze w Rockserwisie.

Ja czekam od kwietnia ;(

Miałem podobne przygody z nimi. Ostatecznie zamówienie nie zostało zrealizowane.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Lepsze w Rockserwisie.

Ja czekam od kwietnia ;(

Uuu rockserwis to mistrzowie, czekałem chyba rok na zamówiony Opeth "Ghost Reveries" 1 wydanie, zapomnieli chyba usunąć z katalogu, to zamówiłem i tak sobie wisiało ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na merlinie się jeszcze nie naciąłem.

ja niejednokrotnie, regularnie maja cos z czasem kilka dni, a potem okazuje, ze sie ze w ogole tego nie ma, raz zdarzylo mi sie zamowic Motorhead "Inferno", przekladali, przekladali, w koncu anulowali, a kilka godzin pozniej plyta pojawila sie znowu juz z cena o polowe wyzsza od poprzedniej i czasem oczekiwania takim samym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Miałem dokładnie to samo z "Baduizm" E. Badu. Kupiłem w promocji za 37 zł - przekładali, przekładali, a następnie anulowali. Następnego dnia płyta pojawiła się w normalnej cenie (ok. 80 zł).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No to jakoś miałem szczęście chyba kilka razy ;-) Teraz też:

Stan realizacji

Zamówienie jest przygotowywane do odbioru. Prosimy czekać na powiadomienie o możliwości odbioru w e-mailu.

Na tym etapie realizacji nie ma już możliwości dokonywania zmian w zamówieniu.

cena: 42,49 zł

zrealizowane 1

1.

Europe Live - Eric Johnson

Europe Live , Eric Johnson

Mascot / Mystic LP

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie wiem. W mediamartk w najlepsze trwa promocja za dwa winyle trzeci najtańszy za 1 gr a tu cisza w tym wątku :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak nie będzie pisał na bocznicy to nikomu nic nie grozi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja nie wiem. W mediamartk w najlepsze trwa promocja za dwa winyle trzeci najtańszy za 1 gr a tu cisza w tym wątku :-)

Faktycznie :-)

lp_header.jpg

No to jadziem tam:-))))

jedziem-tam.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W moim przypadku (wybrałem 6 płyt) jak zacząłem przeliczać ile bym zapłacił normalnie za te płyty wyszło, że oszczędność nie jest taka duża (mi wyszło około 20 zł na 3 płytach).

Biorąc pod uwagę, że z tych 6 nie dało się wybrać 3 perełek na których bardzo by mi zależało to o dziwo wyszedłem z niczym :)

Niemniej jednak udanego polowania w MM!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spore przeceny w merlinie... Np. Led Zep Coda za 49,99. Tylko do jutra do 9:00

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spore przeceny w merlinie... Np. Led Zep Coda za 49,99. Tylko do jutra do 9:00

Dzięki za cynk, kupiłem Musik Fur Zwei Kontrabasse ECMu za 26 pln :-) winyl! i kilka tych jazzowych cd japońskich za 16 pln :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Saturnie wyprzedają niektóre winyle z katalogu dawnego Prestige i Riverside. Obkupiłem się dzisiaj: Stan Getz, Cannonball Adderley, Coltrane, Horace Silver, Theleonious Monk - wszystkie z wyjątkiem Coltrane po 29,99. Iść, szukać i brać!;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W Saturnie wyprzedają niektóre winyle z katalogu dawnego Prestige i Riverside. Obkupiłem się dzisiaj: Stan Getz, Cannonball Adderley, Coltrane, Horace Silver, Theleonious Monk - wszystkie z wyjątkiem Coltrane po 29,99. Iść, szukać i brać!;)

W jakim mieście tak dobrze? Często jest tak że te ich wyprzedaże płyt są bardzo lokalne.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@thrak

W Lublinie, ale myślę że także w innych miastach też są te wyprzedaże. Pozostaje kwestia dostępności poszczególnych tytułów, bo różnie sprzedają się w różnych marketach. Na CD też jest ta ponad pięćdziesięcio procentowa obniżka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@thrak

W Lublinie, ale myślę że także w innych miastach też są te wyprzedaże. Pozostaje kwestia dostępności poszczególnych tytułów, bo różnie sprzedają się w różnych marketach. Na CD też jest ta ponad pięćdziesięcio procentowa obniżka.

Sprawdzę to w jakimś najbliższym Saturnie koło mnie chociaż w tym miechu trochę już popłynąłem na winyle ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Panowie miał ktoś doczynienia ?

Cena za nówkę sztukę powalająca ale czy jest to coś warte ?

W necie nie ma zbyt wiele informacji o tym wydawnictwie oprócz samoreklamy

wydawcy i sprzedawcy.

http://www.gigant.pl/html/index.asp?mod=prd&p=dfanmxeghcsqgicphhij&k=2&tab=

Edytowane przez tadeo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To jest prawdopodobnie materiał ten sam co na CD i DVD wydany przez Eagle Records.

Okładka podobna.

Wersja CD - może być, jest OK, winyl nie wiem.

Panowie, co taka cisza w sprawie reedycji Queen? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dzięki za info ,może się skuszę ,cena przyjazna .mam jakiegoś "de besta" tego niedocenianego

gitarzysty i niektóre numery brzmią bardzo dobrze chociaż realizator nie zawsze przykłada się do roboty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Całkiem fajna i chyba zapomniana płyta.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi