Skocz do zawartości
IGNORED

"Słuzby Specjalne" Patryka Vegi


il Dottore

Rekomendowane odpowiedzi

Jest faktem, że Lepper sam się nie powiesił...

 

jakieś dowody?

nie, żebym fanatycznie wierzył w jego samobója :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś dowody?

nie, żebym fanatycznie wierzył w jego samobója :)

 

Jakbym miał dowody to już bym nie żył. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Il Dottore pewnie po prostu wie ;-) i tyle ... Kennedy też sam sie postrzelił tyle ze sekcji nie napisali że mial nienaturalnie wykrecony nadgarstek bo glupio by to wygladalo ...

 

Spece od "Troi" tez pewnie mają dowody ... że było tak a nie inaczej bo zabezpieczyli onegdaj całe archiwa tego co sie sfajczyło w bibliotece aleksandryjskiej - a mowia ze xero jest od niedawna.

 

A BTW

 

- w sprawie ArtB, niekoniecznie jest tak że "spieprzyli do Izralea" ... sugeruje się przyjżeć kto i za jakim wstawiennictwem zezwolił na takie a nie inne funkcjonowanie w Izraleu pewnych panów tzn dlaczego bagsik juz wczesniej mial obywatelstwo izraela a gasiorowski pozniej tez dolaczyl do tego elitarnego grona ... dlaczego to pożniejszy bohater gen Petelicki (też samobój;-) ... w tej sprawie funkcjonował i jakie to mialo pozniej reperkusje ... co to była operacja MOST ... dlaczego wydzial karny uchylil nakaz aresztowania na gasiorowskiego ... i dlaczego bagsik dla sie aresztowac ... i jaki to mialo zwiazek z jego funkcjonowaniem w izraelu ...

 

ehhh - zreszta nieważne ...

 

Il Dottore - za dowody na nie-spamobójstwo Leppera nikt by cie nie zabił ;-) ... nawet jakbys mial ukryta kamere to kim ty jestes zeby byc wiarygodnym ;-) bez urazy oczywiscie ... zbutowali by cie w inny sposób ... przedtawiona metoda w filmie "na psychiatryka: byla znaną metodą na mordochlapów i innych którzy nie specjalnie sie podobali temu i owemu ....

 

Poza tym ... wcale nie jest powiedziane, że w samobójstwie trzeba pomagać tylko fizycznie ... kłania się choćby kazus fledmarszałka Romla za czasów (NIE)-MAIN FUHRERA... to było wspaniałe samobójstwo kontrolowane od A do Z ... od decyzji po pogrzeb ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Idiotów podobno nie ma aż tak wielu na świecie, ale ich niewątpliwym sukcesem jest, że tak się sprytnie rozstawili, że spotkasz ich na każdym kroku..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakieś dowody?

nie, żebym fanatycznie wierzył w jego samobója :)

 

Analiza toksykologiczna krwi przeprowadzona dopiero po kilku dniach

Totalnie pominiety przez prokurature watek rusztowania ktore o dziwo do jego okna siegało

Syn Leppera wydzwanial tego dnia do ojca bo ten wyraznie sie czegos bał.

Kiedy nie mogł sie dodzwonic zrobił raban to wpadli antyterorysci i go zglebowali (mniejwiecej w czasie gdy Lepper sie "wieszał").

 

Wiec troche dziwnych splotów wydarzen akurat takich ktore sugeruja ze wyraznie nie zalezalo nikomu na rzetelnym sledztwie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie filmu,jestem miłośnikiem dobrego kina sensacyjnego i to jest dobry,zwarty,wielowątkowy film sensacyjny.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

l'enfant sauvage

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten serial nie nadaje się się do oglądania.

Właśnie wyłączyłem ze względu na żenujące dialogi. Nie ma zdania bez wulgaryzmu, ale nawet nie o to chodzi.

Te dialogi są tak beznadziejnie wymyślone, że w życiu codziennym nierealne.

Ktoś, kto pisał scenariusz pewnie myślał, że to przyciągnie widzów.

Mnie raczej zniechęcił.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wyłączyłem ze względu na żenujące dialogi. Nie ma zdania bez wulgaryzmu, ale nawet nie o to chodzi.

Te dialogi są tak beznadziejnie wymyślone, że w życiu codziennym nierealne.

żebyś się nie zdziwił ;]

 

Wiec troche dziwnych splotów wydarzen akurat takich ktore sugeruja ze wyraznie nie zalezalo nikomu na rzetelnym sledztwie

warto dodać że Lepper miał plany, umówione spotkania itd. Mało tego miał powód by żyć (chory syn), a ktoś kto ma powód nie strzela samobója tak samo jak generał nie wiesza się w dresie.

 

serial coś warty ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serial coś warty ?

 

Masz szansą na swoją ocenę -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stary bej

(Konto usunięte)

serial coś warty ?

Mimo rażących wulgaryzmów, zapowiada się ciekawie.

Tym bardziej ciekawie, że instytucje o których ten film, "ani be ani me" na temat wartości i zawartości merytorycznej scenariusza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Tym bardziej ciekawie, że instytucje o których ten film, "ani be ani me" na temat wartości i zawartości merytorycznej scenariusza.

Tuś się trochę zagolopował.

Sam reżyser twierdzi, że opowiedziane historie nie mają nic wspólnego z rzeczywiśtością i służby by się miały tłumaczyć?

To tak jakby rzecznik policji i służby po wejściu na ekrany filmu ,, Vinci'' , tłumaczył się czy to miało miejsce czy nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stary bej

(Konto usunięte)

Tuś się trochę zagolopował.

Sam reżyser twierdzi, że opowiedziane historie nie mają nic wspólnego z rzeczywiśtością i służby by się miały tłumaczyć?

To tak jakby rzecznik policji i służby po wejściu na ekrany filmu ,, Vinci'' , tłumaczył się czy to miało miejsce czy nie.

 

Nie sądzę, że się zagalopowałem.

Reżyser dla własnego bezpieczeństwa może stwierdzić wszystko, co mu to bezpieczeństwo zagwarantuje.

A skoro w filmie, w którym ukazywane są w sposób bardzo drastyczny sposoby działania tych służ, łącznie z przypisanymi tym działaniom "znakami firmowymi" (WSI, ABW) to nie pozostawia to cienia wątpliwości co do charakteru filmu.

Poza tym, w filmie występują postacie które jako żywo zostały przeniesione z polityki i to tej "dnia wczorajszego".

Ciekaw jestem, czy serial zostanie wyemitowany w całości, czy w którymś momencie jego emisja zostanie zaniechana(?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Ciekaw jestem, czy serial zostanie wyemitowany w całości, czy w którymś momencie jego emisja zostanie zaniechana(?).

Zapewniam Cię że w całości:-)

Chcesz się założyć?

Czego niby służby miały by się bać? Że reżyser robi serial fabularny pod publiczkę?

 

A skoro w filmie, w którym ukazywane są w sposób bardzo drastyczny sposoby działania tych służ, łącznie z przypisanymi tym działaniom "znakami firmowymi" (WSI, ABW) to nie pozostawia to cienia wątpliwości co do charakteru filmu.

A to niby coś nowego?

To w innych filmach fabularnych nie ma aktorów grających rolę funkcjonariuszy policji, ABW, BOR czy nawet WSI?

Nawet w komediach są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość stary bej

(Konto usunięte)

To co oglądamy w kinie a obecnie w tv, wydarzyło się niedawno i naprawdę w polskiej polityce.

Pomijając aspekt dowodowy, Lepper się powiesił, w filmie zostało to inaczej przedstawione, jako działanie osób trzecich.

Dlatego, albo jest to szkalowanie w/w służb, albo przedstawienie prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Dlatego, albo jest to szkalowanie w/w służb, albo przedstawienie prawdy.

Nie zgodze się. Jest i trzecia możliwość.

 

Tutaj jest to tylko wyobraźnia reżysera i scenarzysty.

Tak sami o tym mówią.

To nie jest ich misja, tylko normalna działalność zarobkowa. Weź to pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P. Vega miał do wyboru...upierać się ze przedstawia prawde i ryzykować samobójstwo a wcześniej ogromne odszkodowania albo powiedzieć ze to fikcja by trochę swój tyłek obronić mimo ze (i chyba naprawdę nikt logiczny nie ma tutaj wątpliwości) wersja z filmu w przypadku Leppera znacznie bardziej sensowna niż jego "wymeczone" samobójstwo.

W czasach komuny wielu reżyserów i artystow w ten sposób przedstawiało rzeczywistość...ale oczywiście by cenzura puscila dalej to albo zmieniali otoczenie na inne niż PL (i tak każdy wiedział o co chodzi) albo udawali ze to jest fikcja na 100%.

 

Ja naprawdę proszę tylko o chwile zadumy...GINIE WICEPREMIER...a labolatorium bada próbki krwi po 3 dniach??/?

Weź zrob kolizje po pijaku to zobaczymy czy poczekaj z analiza te 3 dni...??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Nie zgodzę się z takim tokiem myślenia. To jest bez sensu.

Przecież Vega wyraźnie insynuuje kogo ma na myśli. Gdyby obawiał się, że popełnią mu samobójstwo, nigdy by się do czegoś takiego nie posunął. On robi wyraźnie coś innego. Imputuje innym teorie spiskowe, ale od razu sam mówi, że to nie ma związku z rzeczywistością. Nie po to, żeby nie ściągnąć na siebie gniewu służb, tylko po to, żeby się nie narazić na odpowiedzialność karną. Naprawdę służby nie muszą nikomu, niczego udowadniać przed sądem. Nie ich się Vega boi. Boi się swoich, nieudokumentowanych, nie popartych żadnymi dowodami teorii.

Co do samobójstwa Leppera i insynuacji, że ktoś mu je popełnił, moim zdaniem to kompletna bzdura.

Każdy śledczy, każdy detektyw na samym początku szkolenia dowiaduje się, ze w każdym śledztwie najważniejszy jest motyw. To słowo klucz do rozwiązania zagadki, zbrodni.

Jaki byłby sens mordowania politycznego, społecznego, finansowego trupa? Przecież Lepper był na samym dnie. Bez grosza, z ogromnymi długami, bez jakiegokolwiek zaplecza politycznego, ze współpracownikami w więzieniu. Sam Lepper przecież w momencie śmierci miał nieprawomocny wyrok dwóch lat i trzech miesięcy bezwzględnego więzienia. Po raz kolejny jego proces został skierowany do rozpatrzenia przed sądem okręgowym. W tej samej sprawie, na tej samej drodze prawnej Łyżwiński dostał wyrok też bezwzględnego więzienia.Sam Lepper wiedział, ze dosłownie tygodnie dzielą go od pójścia do paki.Do tego na światło dzienne wychodziły kompromitujące wiadomości ich prymitywnych, prostackich działań.

Pokaż mi więc motyw, dlaczego ktoś miałby chcieć za wszelką cenę pozbyć się Leppera.

Moje pisanie o jego długach, to udokumentowane doniesienia. To są fakty.

Tak samo jak wyrok bezwzględnego więzienia, na odbycie którego już powinien pakować szczoteczkę do zębów.

No i przemiana z wicepremiera na kryminalistę, siedzącego ze zwykłymi pospolitymi więżniami, też nie jest bez znaczenia.

Przecież niedawno jeszcze w TV chwalił się na antenie, że on nosi tanie trzewiki za 1200 zł:-)

To może inaczej.

Czy znasz jakąkolwiek dziedzinę z życia Leppera, w której w ostatnich tygodniach swojego życia, odnosił sukcesy?

Bo z tego co ja czytam, to w każdej był przegrany z kretesem, ale może nie wiem wszystkiego i Ty mi coś podpowiesz.

Szukając wątpliwości co do tego samobójstwa, jeśli ono Twoim zdaniem miało za mało motywów, które mogły popchnąć do tak drastycznego czyny, jego ,, bohatera'', to 99% samobójstw na świecie trzeba by zakwalifikować jako morderstwa, bo na pewno nie są tak umotywowane.

Co punktu 6-tego, to piszesz niestety nieprawdę. Pokaż mi wypowiedź Leppera w której by mówił o tajnych więzieniach w Kiejkutach. Nigdy nic takiego nie twierdził!

Mówił o jakichś interesach które niby Talibowie robili w Klewkach i coś o wągliku. Jego zdaniem to Talibowie tam latali i przywozili też heroinę pod postacią kamieni szlachetnych. Mało tego mówił o tym rok przed udokumentowanym pierwszym lądowaniem CIA w Kiejkutach.Czyli kompletne bzdury. A Ty to powtarzasz. Zgroza. No i co one mają wspólnego z jego samobójstwem kilkanaście lat później?

Już pisałem wcześniej, więc wystarczy, że zacytuję moje wcześniejsze wypowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwnie ten serial się ogląda,straszliwie "łopatologiczny".

Non stop jakieś paski i objaśnienia,cóż reżyser uznał,że ludziska mało pojętne,więc i co chwila wytłumaczyć trza co na wątrobie leży.

Ale teoretycznie przyjmując,że film oglądać będzie szeroka rzesza miłośników skrajnej prawicy,to zabieg ten jest ze wszech miar słuszny.

Aż dziw,że Pawlikowski w Idzie /oczywiście na naszym rynku/ na ten pomysł nie wpadł,a przydałoby się niewątpliwie!

:-)))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przypadkowo obejrzałem odcinek tego serialu. Totalny gniot. Scenariusz napisany chyba w ten sposób, że wzięto doniesienia medialne o wydarzeniach w kraju i dopisano do nich kiepski scenariusz. Nic więcej. Pozory prawdy, pozory kina.

 

Ostatnio widziałem dobre filmy traktujące o służbach i polityce: "Tajna placówka" (brytyjskie służby działające w IRA pod dyktando polityczno-biznesowej mafii), "Kryptonim: Shadow Dancer" ( znowu o działalności brytyjskich służb przeciwko IRA) czy "Decydujący głos" (o pojedynku jaki stoczyły sztaby wyborcze G. W. Busha i A. Gora na Florydzie). Polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przypadkowo obejrzałem odcinek tego serialu. Totalny gniot.

 

Zgadzam się. Nie tylko idiotyczne dialogi, podkraszone niezbyt wyszukanymi wylgaryzmami, ale sama akcja słaba.

No sorry, ale jak słyszę z ust Olgi Bolądź rzucanie ch*jami, albo tekst cytuję: " koty to ch*je, właśnie mi sp***dolił przez balkon"

to ja wysiadam. W Psach Pasikowskiego to było do zniesienia, ale mam wrażenie, że twórcy filmu Służby Specjalne chcieli przyciągnąć widzów nie tyle dobrym filmem, co właśnie rynsztokowymi dialogami, czyli trafić do odpowiedniej publiczności.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frank, Włodzimierz i sound - Przyjacielu!

Poważnieście mnie odstraszyli od tego czegoś:-)

 

Dziękuję.

Choć - film bez wulgaryzmów jest nieszczery...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P. Vega miał do wyboru...upierać się ze przedstawia prawde i ryzykować samobójstwo a wcześniej ogromne odszkodowania albo powiedzieć ze to fikcja

 

Tak samo zrobił Witold Gadowski ze swoją "Wieżą Komunistów".

Jako dziennikarz by z sądu nie wyszedł, a tak, to mówi: "Zwariowałem! Ja, dziennikarz napisałem powieść! To fikcja! Podobieństwo wszelkich osób i faktów do osób i faktów rzeczywistych jest przypadkowe i niezamierzone!"

W tym roku wychodzi kontynuacja "WIeży Komunistów", nazywać się będzie "Szlag trafił". Tym razem o gościu który przeżył zamach w Smoleńsku, oczywiście też 100% fikcja. :)

 

A co do serialu to jestem w szoku że TV tzw. "publiczna" to puszcza... już 3 odcinki poleciały.

Jak to w polskich filmach - znowu dźwięk do d*** i połowy dialogów nie kumam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę przyznać uczciwie że serial jest dużo lepszy, niż film kinowy.

Naprawdę - bardzo fajnie się ogląda z Seansika.

Kto nie widział, to serdecznie polecam, kinówka jest denna przy serialu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to w polskich filmach - znowu dźwięk do d*** i połowy dialogów nie kumam.

 

To prawda, ale o dziwo wszystkie wulgaryzmy są bardzo dobrze słyszalne i zrozumiałe. ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To prawda, ale o dziwo wszystkie wulgaryzmy są bardzo dobrze słyszalne i zrozumiałe. ;-)

 

Faktycznie! :)

Ale serial naprawdę bardzo dobrzy - dużo lepiej mi się ogląda niż wersję kinową. No i sporo ciekawostek - nie miałem pojęcia, że kasa szła tak: Mossad>>>ArtB>>>spółki podległe>>>Telegraf>>>PiS.

Autorzy filmu stąd wywodzą nienawiść Macierewicza do WSI. Jest to rzekoma zemsta za utrącenie finansowania PiS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Jeśli DAC - to NOS-DAC z buforem lampowym, jeśli wzmacniacz - to Pure Class A.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

No i sporo ciekawostek - nie miałem pojęcia, że kasa szła tak: Mossad>>>ArtB>>>spółki podległe>>>Telegraf>>>PiS.

Rewelacja.

To mi mocno wyjaśniło Twój światopogląd.

Jeśli takie są jego podstawy, to wszystko jasne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i sporo ciekawostek - nie miałem pojęcia, że kasa szła tak: Mossad>>>ArtB>>>spółki podległe>>>Telegraf>>>PiS.

 

jednak ... zupełnie inaczej to szło, i w ogóle pomyliłeś dużo rzeczy - PiS, Telegraf, Art-B, mossad, Most, FOZ .... nawet historycznie to nie ta kolejnosc i nie te wydarzenia ... ;-)

 

trochę to takie rozumowanie urposzczone jak drut - i za bardzo na zasadzie: "hipoteza czyli pomysł do sprawdzenia" - jak mawiają ulubione dinozaury mojej córki ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Idiotów podobno nie ma aż tak wielu na świecie, ale ich niewątpliwym sukcesem jest, że tak się sprytnie rozstawili, że spotkasz ich na każdym kroku..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

jednak ... zupełnie inaczej to szło, i w ogóle pomyliłeś dużo rzeczy - PiS, Telegraf, Art-B, mossad, Most, FOZ .... nawet historycznie to nie ta kolejnosc i nie te wydarzenia ... ;-)

No ale przecież w serialu tak było, więc nie ma dyskusji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 25

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.