Skocz do zawartości
IGNORED

POWIEDZCIE MI COŚ O UNITRA WS 442 .


SZYBA

Rekomendowane odpowiedzi

WITAM . OD 2 TYGODNI MAM WZMACNIACZ UNITRA WS 442 , TROSZKE GO MODERNIZUJE WIEM ŻE MA 35 W NA KANAŁ NIC WIECEJ . PROSZE POWIEDZCIE MI COŚ O NIM POCHWALCIE SIE SWOIMI WS 442 ALE PROSZE NIESMIEJCIE SIE BO JAK ZNAM ŻYCIE BEDZIE DUŻO DOGRYZANIA ZE STRONY KASIASTYCH LUDZI . JAK MACIE JAKIES STRONY Z TYM SPRZETEM DAJCIE COS . MAM JESZCZE TUNET DO TEGO AS 642 PRZESTROJONY . BARDZO DZIEKUJE ZA POMOC.

 

MARIUSZ BYTOM ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AHA CZYLI NIKT NIEMA WZMACNIACZA UNITRA WS 442. CZYTAŁEM INNE WYPOWIEDZI NA TEMAM TEJ UNITRY I NIC SIE NIEDOWIECDZIAŁEM . NA TEMAT RADMORA TYLE LUDZI GADA A GRA PRAWIE TAK SAMO JAK UNITRA WIEC CO LUDZIE ... .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam taki wzmacniacz i jestem z niego bardzo zadowolony. Zapłaciłem za niego 100zł i biorąc to pod uwagę uważam że sprzęt jest rewelacyjny. Nie miałem okazji porównać go z innymi wzmacniaczami ale na pewno brzmi lepiej niż większość mini i mikro wież, które zalewają półki sklepów RTV (a kosztują niekiedy 1700-1800). Zdecydowanie polecam tym którzy chcą wkroczyć w świat Hi-Fi a nie mają zbyt zasobnego portfela.

 

Nie wiem czy masz już kolumny ale jeśli nie to zdecydowanie poleca Tannoy M1. Kupiłem na Allegro za 330 zł i mówię Ci - rewelacja!

 

Do ws442 posiadam schemat w plikach .gif. Jeśli chcesz to podaj maila to Ci prześlę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NARAZIE NIE MAM KOLUMN ALE WŁAŚNIE PLANUJE COŚ Z B&W ALBO TANNOY JESZCZE ZOBACZE ILE BEDE MIAŁ W PORTFELU . SCHEMAT JUŻ MAM ALE TERAZ MAM KILKA PYTAŃ WSUMIE DWA .

 

1. CZYTAŁEM GDZIEŚ NA FORUM ŻE MOŻNA JAKOŚ PRZEROBIC TE PUKNIĘCIE (NIEMOGE ZNALEŚC TEGO WATKU) W GŁOŚNIKACH JAK SIE WŁĄCZA WZMACNIACZ I JAK SIE GO WYŁĄCZA ZASTANAWIAM SIE JAK TO PRZEROBIĆ .

 

2 . DLACZEGO TEN WZMACNIACZ SIE TAK GRZEJE .

 

NIEJESTEM ELEKTRONIKIEM BAWIE SIE TYM BO LUBIE WIEC PROSZE O POMOC BEDE BARDZO WDZIECZNY I JAK MACIE ZDIECIA WŁASNIEJ UNITRY POCHWALCIE SIE .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DO (slava3) TO JEST MÓJ EMAIL [email protected] PRZEŚLIJ MI TEN SCHEMAT I NIEWIEM CZY TY TAK MASZ ALE JA ZAOPSERWOWAŁEM ŻE LEWA STRONA RADIATORA GRZEJE MI SIE MOCNIEJ NIEWIEM DLACZEGO TAK JEST.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam taki wzmacniacz od ponad 10 lat (pod szyldem Diora) a teraz nawet dwa bo była okazja to wziąłem drugi - właśnie Unitry. Jakiś tydzień temu myślałem, że trafiła mi się pierwsza awaria ale okazało się, że to nawala mi korektor, też Diory do kompletu. Jest to więc sprzęt bezawaryjny, jeśli chodzi o Diorę, na początku użytkowania wyjąłem żarówki z panelu bo mi coś za jasno było i tak jest do dziś. W Unitrze zauważyłem, że przyciski troche słabo zaskakują ale działa. Jeśli chodzi o temperaturę, nigdy nie zwracałem na to uwagi i jak na mój gust to nie stanowi ona żadnego problemu. Muzyki słucham na 2 kompletach kolumn - Perfect 150 i Bolero 200, w takim tandemie WS 442 daje sobie doskonale rade, aczkolwiek zawsze wspomagałem się korektorem. I jak na złość siadł mi niedawno (starszy od mojego wzmacniacza). A może ktoś wie co może być przyczyną, że jeden kanał zaczyna przerywać i zniekształcać muzę. Patrzyłem czy coś się spaliło ale tego nie widać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

JEŚLI CHODZI O TWÓJ PROBLEM NIC CI NIEPOMOGE ALE TU MOŻE (11556) TYLKO ONI PISZA O RADMORach ALE TO JEST COŚ PODOBNEGO.

A JESZCZE COŚ DO TWOICH KOLUMN Perfect 150 i Bolero 200 TROCHE ZAMOCNE JAK NA 35 W NA KANAŁ . JA PLANUJE JAKIEŚ TANNOY ALBO B&W , ALE 8 OHM BO SIĘ DOWIEDZIAŁEM ŻE JAK PODEPNE MNIEJ NIŻ 8 OHM WZMACNIACZ SIĘ BEDZIE GRZAŁ .

ŻARÓWKI SOBIE DAJ NOWE PRAWDOPODOBNIE SIE WYPALAJĄ I TAK MOCNO ŚWIECĄ I NIE TE CO MAJĄ MOC 12/15 W TYKO TE 30 W (TE MOCNIEJSZE) .

JA SWOJA UNITRE Z WYGLADU PRZEROBIŁEM CAŁĄ A W ŚRODKU TROCHE POPRAWEK I OCZYWISCIE JEST WYCZYSZCZONA .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz zdjęcie to daj na forum, ciekaw jestem, jak Ci udało się zmienić wygląd.

Jeśli chodzi o moc, to muszę uważać żeby gwizdków nie przepalić więc tej mocy nie jest tak mało.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MOC UNITRY TO 35 W NA KANAŁ 8 OHM . GWIZDKI , NORMALNA RZECZ JAK PODKRĘCISZ NA MAKSA SOPRANY MOŻESZ SIĘ SPODZIEWAĆ SPALENIA JAKIEGOŚ . UNITRA JAK I RADMOR MAJĄ DUŻO SOPRANÓW A O BASACH JUŻ NIEMÓWIE TO SPRZETY WARTE PARE TYSIĘCY NIEMAJĄ TYLE BASU . ZDIĘCIE BĘDZIE .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WYŁĄCZ CAPSLOCKA! :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Xavian XN 250 EVO | Sony TA-N7 | Chord Mojo | Luxman T-03L | AQ Midnight 2 | Sun Audio Reference | Tomanek TAP8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłacz Caps locka:-)

 

Wzmak Ws442 jest dobrym wzmakiem i wdziecznym polem do upgreadu zacznij od wymiany mostka prostowniczego na lepszy przynajmiej 10 Amperowy....to naprawde poczujesz te 35W na kanał..dalej miedzy trafolek sieciowy a płytke z potencjometrem głosnosci te co zasila preampa włoz blache stalowa gruba na 1mm dzwiek stanie sie duzo czystszy znikna przydzwieki..to na dzis tyle dalszy wykład jak zrobisz te dwie rzeczy:):)

 

Było sciernisko bedzie san francisco..jest ws442 bedzie krell

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze fotka

[obrazekLUKASZ-184929_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

> SZYBA

 

Układu miękiegio startu - bo tak się nazywa to coś odpowiedzialne za to, by nie pykało - nie ma w wielu o wiele, wiele droższych wzmacniaczach i Ty też możesz sobie odpuścić. Nie pyka to nie żyje ;-)

 

I WYŁĄCZ TEGO CAPSLOCKA :-/

 

> Yupi...

 

Wytłumacz mi Ty po kiego używasz czterech kolumn? Bo jakoś nie mogę wykapować ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro ktoś wymyślił wzmacniacz na 4 głośniki to czemu nie skorzystać? A tak poważniej, przez wiele lat miałem tylko Perfekty 150 i byłem z nich zadowolony w jakiś 80%. Bas miały zbyt twardy, a jak chciałem przyczadować to się gubiły w nadmiarze mocy. Bolero 200 już dawno mi wpadły w oko, a chciałem mieć komfort/wrażenie większej przestrzenności dźwięku. Jeszcze przez wiele lat nie mam zamiaru sobie fundować "kina domowego" a te 4 kolumny dają mi w miarę przyzwoity efekt. Poza tym Perfekty miały nadwyżkę średnich tonów, czego brakuje Bolero - teraz to się ładnie kompensuje i byczo jest.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro dam opis .

[obrazekLUKASZ-185052_1.jpg] [obrazekLUKASZ-185052_2.jpg] [obrazekLUKASZ-185052_3.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-2961-100002852 1170259813_thumb.jpg

post-2961-100002853 1170259811_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył tunera ...

[obrazekLUKASZ-185059_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak jest w WS-442. WS-432, który posiadałem (wiele lat temu) miał na płycie miejsce na przekaźnik i układ opóźnionego załączania kolumn. Można by w to miejsce wstawić jakiś podpatrzony w innym wzmaku układ.

Co to tunningu, to na dzieńdobry zasilanie (elektrolity i mostek). Można wymienić trafo na mocniejsze (toroid). Najlepiej wywalić przedwzmacniacz z regulacją barwy (ewentualnie zostawić bufor wejściowy), a jeśli nie potrafisz się bez tego obejść, to koniecznie powymieniać wszystkie elektrolity (chyba 2,2uF), które są w szeregu z sygnałem na nowe, albo jeszcze lepiej na MKT 4,7uF/50V.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, jak jest w WS-442. WS-432, który posiadałem (wiele lat temu) miał na płycie miejsce na przekaźnik i układ opóźnionego załączania kolumn. Można by w to miejsce wstawić jakiś podpatrzony w innym wzmaku układ.

Co to tunningu, to na dzieńdobry zasilanie (elektrolity i mostek). Można wymienić trafo na mocniejsze (toroid). Najlepiej wywalić przedwzmacniacz z regulacją barwy (ewentualnie zostawić bufor wejściowy), a jeśli nie potrafisz się bez tego obejść, to koniecznie powymieniać wszystkie elektrolity (chyba 2,2uF), które są w szeregu z sygnałem na nowe, albo jeszcze lepiej na MKT 4,7uF/50V.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(Piotrek608) Gdybym wiedział co to jest (wymiana mostka prostowniczego na lepszy przynajmiej 10 Amperowy...), ja to wymienie mam cierpliwość do elektroniki i jak wiem co trzeba zrobic ja zrobie ale ale niemiałem przyjemności uczyć sie w tej dziedzinie bawie sie tym bo lubie . Poprostu nieznam podstaw elektroniki . Blacha stalowa gruba na 1mm jest .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwórz wzmak i zrob mu fotke w srodku to ja ja postaram sie moze obrobic i Ci strzałką narysuje co i jak wymienic..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Unitra WS 442

[obrazekLUKASZ-185529_1.jpg] [obrazekLUKASZ-185529_2.jpg] [obrazekLUKASZ-185529_3.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

post-2961-100002822 1170259851_thumb.jpg

post-2961-100002823 1170259850_thumb.jpg

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tą płytke blaszaną dam wiem gdzie ma być zrobie tak że bedzie miedzy zasilaczem i nad potencjometrem a nawet pod płytką gdzie są przylutowane kabelki od potencjometra .

[obrazekLUKASZ-185539_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra gosciu..tu gdzie masz zielona kreske to wstawisz blache nie nad potencjometrem tylko z tam gdzie krech stal 1mm wymiar 6cmX10cm około.

Tam gdzie jest cyfra 1 jest polski wynalazek kondensator do zasilania symetrycznego musisz go wumienic na dwa normalne kondensatory 6800 do 10000uF/40 do 63V poniewaz miaj troche inny rozstaw to musisz pierw podwiercic odpowiednio druk wiertłem Fi2 Pamietaj o biegunowosci plus minus masa plus minus....

Taqm gdzie trzeba wymienic moestek to coi to napisałem sa tam albo cztery diody 1n5404 albo polski cieniarski mostek płaski czarny..w jego miejsce musisz wstawic podobny mostek ale na 10 amperów to akurat nie jest zbyt trudne sie domyslisz.

[obrazekLUKASZ-185761_1.jpg]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam ten upgread duuzo da dzwiek dostanie juz lepszego kopa i wzmak lepiej napedzi kolumny..jak to zrobisz to zrobimy dalszy upgread napisze ci co i jak poki co zaopatrz sie w 10 sztuk kondensatorków 10uF/50V TANTALOWYCH (są dość drogie), odsysacz, cynę , kalafonie i dobra lutownicę:)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piotrek608 Wysłałem Ci obrazek nie jest to coś pięknego ale może coś się da z tego rozczytać .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko jest zrozumiałem poprawiłem odesłałem teraz musisz dac rade..wierze w Ciebie..wal na giełde po kondziołki..samsung, samhwa albo inne o parametrach jw kondzioły nie sa tanie..A i mostek 10A płaski 200-800V.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 24

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.