Skocz do zawartości
IGNORED

STAR WARS - EPISODE VII "THE FORCE AWAKENS"


flood2

Rekomendowane odpowiedzi

Ot i zagadka rozwiązana, dlaczego ten film jest taki a nie inny - scenarzysta tegoż dzieła rzecze:

 

...Cały film jest serią przedstawienia kolejnych bohaterów. Chcieliśmy, by każde przedstawienie było najlepsze. Chcieliśmy, aby każda postać miała swoją chwilę. Nawet Sokół Millennium....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nakręcą kolejną część to przez połowę filmu gołe baby będą biegać, a jedną z głównych ról zagra Adam Sandler.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Stereo: Sony E9000ES + N9000ES; Sony MXD-D3; Technics SL-1200 mk2; kolumny: Usher CP-730 Kino: Yamaha rx-v767 + Usher CP730 + Focal.JMlab (cent, rear, sub)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napiszę też co nieco bo kilka godzin temu wróciłem z kina. Mam prawie takie same odczucia jak kolega Yodzisław. Jako fan Gwiezdnych Wojen od dzieciństwa, niestety ta część to porażka :( Początek zapowiadał się fajnie, ale później mamy bezwstydne zrzynanie ze środkowych (chronologicznie pierwszych) części sagi. To na co czekałem najbardziej, walki na miecze świetlne, tyle co kot napłakał. Tak samo jak bitwy kosmiczne. Sokół jest ok, były X-Wingi, ale gdzie reszta ? Gdzie myśliwce typu Y-wing, A-wing, B-wing, Krążowniki Kalamariańskie, Gwiezdne Niszczyciele ? Nie licząc tych rdzewiejących na pustyni. Ten cały porządek niczego nie nauczył się po porażce Imperium ? Wiecie że ja już chyba wolę poprzednie czyli trzy pierwsze (chronologicznie środkowe) części, przynajmniej pokazywały coś nowego. A skoro już decydowali się kopiować najstarsze części Lukasa to chociaż mogli pojechać po całości :/

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I love the sound of crashing guitars

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest że film mimo swojej miernoty i braku pomysłu na scenariusz ,powielenia poprzednich odcinków, w sobotę już zarobił 4,5 mld$, o czy to świadczy ? Że dzisiejszy widz idzie za reklamą a nie za treścią ,z drugiej strony kto może wiedzieć co jest w filmie nie obejżawszy go. Początek może być obiecujący , co dalej ,zobaczymy, czy będzie święcił takie triumfy jak zapowiadali, a zwłaszcza finansowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo wszyscy kwiczą że jest super

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

tylko to forum jak zwykle pesymistyczne, trzeb się kierować konkurencją "nie podobała Ci się VII cześć to nie jesteś fanem!" :P Pamiętam jak po premierze (chyba 3 części) władcy pierścieni pewien zagorzały fan w TV powiedział że jest zachwycony, film w 100% odzwierciedla książką...

 

a tak na poważnie to nie ma się czym przejmować, nie przypominam sobie by w ostaniach latach powstał film którego nie skopali.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że star treki wyszły abramsowi, a star warsy to jakaś marketingowa popelina.

 

Dlatego, że użytkowniki tego forum, znają się na wszystkim a ich gust jest wysublimowany jak podniebienia francuskich piesków.

 

Tu też mają wysublimowany:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ide jutro, wersja 3D, oczywiscie tylko i wylacznie wersja anglojezyczna (innej nie mam do wyboru, ew. opcja z napisami..). Mial byc Imax, ale nie ma miejsc. Wiec wybralem mniejsze kino, taniej i miejsca wybrane optymalnie. :)

 

PS. Po tym trailerze co widzialem - Star trek to jakis zart..skonczyl sie dawno temu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ja ide jutro, wersja 3D, oczywiscie tylko i wylacznie wersja anglojezyczna (innej nie mam do wyboru, ew. opcja z napisami..). Mial byc Imax, ale nie ma miejsc. Wiec wybralem mniejsze kino, taniej i miejsca wybrane optymalnie. :)

 

PS. Po tym trailerze co widzialem - Star trek to jakis zart..skonczyl sie dawno temu.

Ja tam czekam na miejsca w IMAX 3D...szkoda oczu na inne kino....skoro treść i pomysł to nic ciekawego to niech mnie urzeknie wielkość ekranu i efekty.... ;))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W 2d kolory i obraz b.dobre.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapewne tak, mimo iz mam 3D w TV to jednak warto to zobaczyc na ogromnym ekranie. Wersje 2D czy 3D bede miec na BD, wiec jak bede chcial to bede katowac do oporu. Zas 3D na duzym ekranie juz nie powtorze. Stad ten wybor. ;)

 

Nie nastawiam sie specjalnie, mimo iz trailer nakrecil troche "hype". Jak bedzie na miare Interstellar czy Gravity to bedzie ok, mimo iz to inny gatunek kina. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe, że star treki wyszły abramsowi, a star warsy to jakaś marketingowa popelina.

 

 

 

Tu też mają wysublimowany:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Warto przytoczyć ten wpis dość rzeczowy:Re: Star Wars VII: Przebudzenie Mocy (temat "recenzencki")2015-12-22 02:27:53 xmen2

Czytając wcześniejsze komentarze dochodzę do wniosku , że chyba byłem na innych Gwiezdnych Wojnach niż większość tu komentujących . Film od samego początku jest koszmarnie niestrawny postacie nudne ,aż do granic niemożliwych . W filmie jest pełno przeskoków pomiędzy różnymi wątkami , które nigdzie w universum Star Wars nie zostały opisane , nowe postacie zostały wyjęte z kapelusza jak np. dwie przyuważone "szturmowczynie" ( jakaś nowa poprawność polityczna ?) , dialogi płytkie , częstokroć nie na miejscu . Ray wygląda jak gwiazdka Disneya wyciągnięta z któregoś z głupawych programów TV , a zacny szturmowiec Finn przypomina znanego czarnoskórego kucharza z Pearl Harbour . Han Solo i Leia - wyglądają jak żywcem wyjęci z wieczorka geriatrycznego - zero polotu , dialogi dno - jedynie nadrabia Chewbacca swoim gniewem , rykiem i żalem po utracie towarzysza życia ( co zresztą bardzo szybko ucięto i już za chwilę wszyscy bohaterowie są zadowoleni ) . Po tym filmie widać jak Disney nabił wszystkich w butelkę - nie dość ,że trole internetowe robią dla niego czarną robotę nakręcając chwalebnymi komentarzami widownię w kinach to do tego doszła jeszcze kwestia zniszczenia przez Disneya całego universum Star Wars - tym jednym kiczowatym filmem zniszczono setki książek i komiksów wydanych przez te wszystkie lata pod szyldem Lucasarts - bo jak wiadomo wszystkim osobom będącym w temacie Star Wars - po rozpadzie imperium na jego ruinach za zgodą wszystkich pozostałych moffów rozpoczął rządy wielki admirał Thrawn , a Han i Leia mieli 3 dzieci Anakina , Jacena i Jainę , Luke zarwał Marę Jade ( rękę imperatora ) i mieli syna Bena , a z pary Solo , Chewbacca - to Chewbacca zginął na planecie Sernpidal po tym , gdy Yammosk ściągnął księżyc na jego powierzchnię . A teraz proszę Myszka Miki wszystko wrzucila do klopa i mówi ,że teraz ona stworzy nowe universum . Ale by stworzyć nowe universum potrzeba oparcia w bardzo dobrym filmie , którego Disney nie nakręcił , nie nakręci , a ludzie , którzy znają świat Star Wars od A do Z nie dadzą na forach promować nowego kanonu . Wystarczyło dopasować się w lukę czasową w oficjalnym kanonie i zrobić porządny film a`la Imperium Kontratakuje ,a nie produkt przy którym filmy jak Skyline i AvP wyglądają jak arcydzieła .Niech Moc będzie z wami - nie dajcie się zwieść jej ciemnej stronie spod znaku Disneya - idźcie obejrzyjcie ten film by mieć pojęcie co zrobiono światu Star Wars tym "produktem" .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto przytoczyć ten wpis dość rzeczowy:Re: Star Wars VII: Przebudzenie Mocy (temat "recenzencki")2015-12-22 02:27:53 xmen2

Czytając wcześniejsze komentarze dochodzę do wniosku , że chyba byłem na innych Gwiezdnych Wojnach niż większość tu komentujących . Film od samego początku jest koszmarnie niestrawny postacie nudne ,aż do granic niemożliwych . W filmie jest pełno przeskoków pomiędzy różnymi wątkami , które nigdzie w universum Star Wars nie zostały opisane , nowe postacie zostały wyjęte z kapelusza jak np. dwie przyuważone "szturmowczynie" ( jakaś nowa poprawność polityczna ?) , dialogi płytkie , częstokroć nie na miejscu . Ray wygląda jak gwiazdka Disneya wyciągnięta z któregoś z głupawych programów TV , a zacny szturmowiec Finn przypomina znanego czarnoskórego kucharza z Pearl Harbour . Han Solo i Leia - wyglądają jak żywcem wyjęci z wieczorka geriatrycznego - zero polotu , dialogi dno - jedynie nadrabia Chewbacca swoim gniewem , rykiem i żalem po utracie towarzysza życia ( co zresztą bardzo szybko ucięto i już za chwilę wszyscy bohaterowie są zadowoleni ) . Po tym filmie widać jak Disney nabił wszystkich w butelkę - nie dość ,że trole internetowe robią dla niego czarną robotę nakręcając chwalebnymi komentarzami widownię w kinach to do tego doszła jeszcze kwestia zniszczenia przez Disneya całego universum Star Wars - tym jednym kiczowatym filmem zniszczono setki książek i komiksów wydanych przez te wszystkie lata pod szyldem Lucasarts - bo jak wiadomo wszystkim osobom będącym w temacie Star Wars - po rozpadzie imperium na jego ruinach za zgodą wszystkich pozostałych moffów rozpoczął rządy wielki admirał Thrawn , a Han i Leia mieli 3 dzieci Anakina , Jacena i Jainę , Luke zarwał Marę Jade ( rękę imperatora ) i mieli syna Bena , a z pary Solo , Chewbacca - to Chewbacca zginął na planecie Sernpidal po tym , gdy Yammosk ściągnął księżyc na jego powierzchnię . A teraz proszę Myszka Miki wszystko wrzucila do klopa i mówi ,że teraz ona stworzy nowe universum . Ale by stworzyć nowe universum potrzeba oparcia w bardzo dobrym filmie , którego Disney nie nakręcił , nie nakręci , a ludzie , którzy znają świat Star Wars od A do Z nie dadzą na forach promować nowego kanonu . Wystarczyło dopasować się w lukę czasową w oficjalnym kanonie i zrobić porządny film a`la Imperium Kontratakuje ,a nie produkt przy którym filmy jak Skyline i AvP wyglądają jak arcydzieła .Niech Moc będzie z wami - nie dajcie się zwieść jej ciemnej stronie spod znaku Disneya - idźcie obejrzyjcie ten film by mieć pojęcie co zrobiono światu Star Wars tym "produktem" .

 

 

SPOILERY!!!!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yodzisław, nie bardzo łapię o co chodzi.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego, że użytkowniki tego forum, znają się na wszystkim a ich gust jest wysublimowany jak podniebienia francuskich piesków.

Akurat źle trafiłeś, jestem mało "wybrzydzającym " kinomanem ale ten film jest zwyczajnie bardzo słaby. Ale żeby było na temat podaj może z czym się nie zgadzasz, co jest dobrze zrobione w tym fimie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może dlatego że wszystko jest nabite, sztucznie napompowane. Ocena 8.1 to rewelacja nie film, ten z tego co czytam zasługuje może na 6,5 czyli zwykły standard, który każdy obejrzy i nic więcej.

 

Po za tym uważam że tytuł do czegoś zobowiązuje

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie minely 4 dni od obejrzenia i wciaz niesmak. Ten film to jednak slabizna. Sprawny warsztatowo merytoryczny gniot ;) ... Wiem ze wielu z Was nie lubi czesci 1-3, ale mysle ze w Ataku Klonow czy szczegolnie Zemscie Sithow to bym znalazl wiecej emocji i scen do ktorych warto wracac niz w tym Epizodzie 7. Grzebie w glowie i w sumie nie wiem czy chcialbym raz jeszcze ogladac. Az wstyd zonie w domu bedzie pokazac te rozreklamowane StaWarsy ;)))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bardzo przesadzacie z narzekaniem. Oglądnijcie jeszcze raz Nową Nadzieję - tam też jest się do czego przyczepić pod względem reżyserii czy treści, ale pomimo tego, przymrużając oko, wciąż się go dobrze ogląda. Myślę, że w tym przypadku będzie podobnie. Dla mnie jedynie Imperium Kontratakuje to film idealny pod każdym względem. Atak Klonów (podobnie jak Indiana Jones 4) jest dla mnie najgorszą częścią zwłaszcza przez zbytną ingerencję komputerów przy efektach specjalnych, natomiast Przebudzenie Mocy = Zemsta Sithów (czyli co najmniej dobrze). Podstawową trylogię zostawiam w spokoju.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym ,że większość z Nas ( b.negatywnie podchodzących do nowych sag) pamięta premierę filmów (IV-VI) i wtedy powodowało to kompletny opad szczeny pod każdym względem ( tym bardziej pod względem efektów w tamtych latach, to była przepaść w porównaniu do innych produkcji)... i dzisiaj patrzymy na nowe odcinki przez pryzmat tamtejszych odczuć... a jak wiadomo wtedy byliśmy mniej zmanierowani i mniej oczekujący od produkcji filmowych z powodu naszego marnego "doświadczenia filmowego"... dzisiaj jest trudno nas zaskoczyć i spowodować całościowy opad szczeny z powodu setek produkcji które widzieliśmy....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bardzo przesadzacie z narzekaniem. Oglądnijcie jeszcze raz Nową Nadzieję - tam też jest się do czego przyczepić pod względem reżyserii czy treści...

 

Nowa Nadzieja ma m.in. genialny ale prosty scenariusz, coś czego nie ma w tym filmie. Obejrzałem ostatnio wszystkie epizody i np E-I też ma genialny scenariusz (irytuje tylko kilka elementów - Anakin za młody, infantylne roboty bojowe...)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie bardzo przesadzacie z narzekaniem. Oglądnijcie jeszcze raz Nową Nadzieję - tam też jest się do czego przyczepić pod względem reżyserii czy treści, ale pomimo tego, przymrużając oko, wciąż się go dobrze ogląda. Myślę, że w tym przypadku będzie podobnie. Dla mnie jedynie Imperium Kontratakuje to film idealny pod każdym względem. Atak Klonów (podobnie jak Indiana Jones 4) jest dla mnie najgorszą częścią zwłaszcza przez zbytną ingerencję komputerów przy efektach specjalnych, natomiast Przebudzenie Mocy = Zemsta Sithów (czyli co najmniej dobrze). Podstawową trylogię zostawiam w spokoju.

Niewaptliwie Nowa Nadzieja to nie jest szczyt filmowego arcydziela - ale czy jest to kopiuj/wklej jakiegos innego filmu? Ja nie narzekam na rezyserie bo film zrobiony jest dobrze - to scenariusz jest slaby i wtórny i oczywisty jak 2x2... Co ńie zmienia faktu ze cale te historyjki w Star Wars to po prostu space opera, basn w kosmosie, poziom 12latka ;)

 

Problem polega na tym ,że większość z Nas ( b.negatywnie podchodzących do nowych sag) pamięta premierę filmów (IV-VI) i wtedy powodowało to kompletny opad szczeny pod każdym względem ( tym bardziej pod względem efektów w tamtych latach, to była przepaść w porównaniu do innych produkcji)... i dzisiaj patrzymy na nowe odcinki przez pryzmat tamtejszych odczuć... a jak wiadomo wtedy byliśmy mniej zmanierowani i mniej oczekujący od produkcji filmowych z powodu naszego marnego "doświadczenia filmowego"... dzisiaj jest trudno nas zaskoczyć i spowodować całościowy opad szczeny z powodu setek produkcji które widzieliśmy....

Nie zgodze sie chyba z Toba. To chyba nie rzecz w szoku (albo braku szoku) tym co na ekranie w sensie efektow - ale to ze tamte czesci po prostu wciagają - choc na pewno element sentymentalnej podrozy do dziecinstwa ma tu wiele na rzeczy, sam na napisach poczatkowych Ep7 przypomnialem sobie jak New Hope ogladalem w wieku bodajze 7-8 lat w kinie wojskowym w Gdyni :) lezka w oku ;) zreszta zadnego kina w ktorym ogladalem czesci 4-6 juz nie ma na mapie ;(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wtedy byliśmy młodsi -nie czepialiśmy się szczegółów, wiele rzeczy nie rozumieliśmy, nawet nie było jeszcze odtwarzaczy video , w telewizji były 2 czarno-białe programy a ciekawsze filmy tylko w soboty. Popatrzcie na ten film oczami młodości a polubicie ten film, pomimo kilku minusów. Ja, na przykład, lubię BB 8 pomimo żem stary koń. Soundtrack też mi się podoba pomimo tego, że po wyjściu z kina kręciłem nosem. Muzyka, choć w filmie brzmi świetnie, w domu wymaga kilkukrotnego przesłuchania aby ją w pełni docenić.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tym filmem jest jak z ostatnią "trylogią" Hobbita, podobne wady, wiek odbiorcy nie ma tu wiele do gadania. Jak pisałem wcześniej, dla miłośników współczesnych blockbusterów - dzień niepodległości, 2012 itp.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz po. Wersja 3D. Efekty w porzadku. Za to jakosc filmu gorsza niz to co ogladalem w trailerach na swoim TV. Jak dorwe BD 3D to porownam z tym co widzialem w kinie. Moze to tylko wina tej kopii.

 

Swietne SW. Powrot do korzeni, z tym ze z wieksza moca. Walki na miecze swietlne wreszcie maja moc, czuc sile uderzen. To juz nie sa walki na patyki. ;) Mile akcenty nawiazania do poprzednich czesci, jest i humor najlepszych SW - obecny. Rozliczenie z aktorami zaskakuje na plus. Nie chce spoilerowac.

 

Sama historia jest zmyslnie przedstawiona i juz nie moge doczekac sie kolejnej czesci. To beda dlugie 2 lata. Ode mnie leci mocne 8 na 10. Maksimum nie moge dac gdyz fabula nie jest wybitna. W swojej kategorii SW wraca na swoje tory. Z tego nalezy sie cieszyc.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.