Skocz do zawartości
IGNORED

STAR WARS - EPISODE VII "THE FORCE AWAKENS"


flood2

Rekomendowane odpowiedzi

Nie blysneli, ale tez nie zawiedli. Utrzymali swoj poziom. Mnie najbardziej podobaly sie walki na miecze, wreszcie to jest wymiana ciosow. :)

 

Mysle ze w "rogue squadron" zaprezentuja wiecej efektow specjalnych. Ja ciesze sie ze tu nie przegieli z nimi, jak w poprzedniej probie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie blysneli, ale tez nie zawiedli. Utrzymali swoj poziom. Mnie najbardziej podobaly sie walki na miecze, wreszcie to jest wymiana ciosow. :)

 

Walka rzeczywiście dobra, i dobrze że tylko jedna.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"... Mój pogląd na islam jest taki, że NIE jest to tak naprawdę religia. Według mnie jest to totalitarna ideologia polityczna z elementami religii..." ---- WWW.EUROISLAM.PL

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako fan wszystkich SW oglądanych setki już razy przez ostatnie kilkadziesiąt lat mogę tylko stwierdzić jedno: SW7 są genialne! To powrót w wielkim stylu. Czegoś takiego nie widziałem już ładnych sporo lat. Oby tak dalej. Teraz tylko jakoś trzeba przeczekać 1.5 roku do kolejnej części. 10/10

 

Sent from my ZX Spectrum 48k

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako fan wszystkich SW oglądanych setki już razy przez ostatnie kilkadziesiąt lat mogę tylko stwierdzić jedno: SW7 są genialne! To powrót w wielkim stylu. Czegoś takiego nie widziałem już ładnych sporo lat. Oby tak dalej. Teraz tylko jakoś trzeba przeczekać 1.5 roku do kolejnej części. 10/10

W czym tenze geniusz sie objawil wg Ciebie? Mozesz podac kilka punktow? Moze cos przeoczylem ;)

 

Jedyne co mi się w tej scenie podobało to te ogniste ślady na drzewach. Reszta tak schematyczna, że aż nudna.

Ogniste slady masz np w Ep3 w scenie walki Anakina z Kenobim. I to wiecej ;)

 

 

 

Walka rzeczywiście dobra, i dobrze że tylko jedna.

Nie umywa sie do walk z czesci 1-3, walki Luka z Vaderem tez lepsze. Widac ze GLaktyka degeneruje sie ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W czym tenze geniusz sie objawil wg Ciebie? Mozesz podac kilka punktow? Moze cos przeoczylem ;)

Może miał różowe 3D okulary, a w nich świat i film jest piękniejszy i wspanialszy ,pełen kolorytu i niesamowitości. Jedno mnie zastanawia czy ktoś z zarządu disneya bierze pod uwagę krytyczne uwagi . Sądze że mają to daleko w d.... tym bardzęj z tak niszowego forum jak nasze . Stosownym by było pisać o tym wszystkim na HDTVPolska, to toforum jest bardziej zbliżone do filmu i kina. Wesołych Swiąt dla wszystkich ,,Starwarserów".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawostka.

 

Na liscie zakupow:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie z tym świecącym mieczem tylko na 1metr, zna ktoś odpowiedź/

Bo długie świetlówki mają metr? ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"...Kto zagląda pod powierzchnię, czyni to na własną odpowiedzialność..."

Don Kichote to zły człowiek był...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem wczoraj i pierwsza mysl po senasie "Film o wlos lepszy niz ostatni Hobbit" czyli przecietnosc z malutki plusem. Dzieki Bogu rezyser nie sprobowal rozciagnac tego scenariusza na 3h + Gdyby to zrobil zaziewalbym sie na smierc. Przecietnosc wynika ze slabego scenariusza, braku zwrotow akcji, przewidywalnosci i na koniec tego odczucia "ja juz to kiedys widzialem". Plus natomiast dodalem za super oddany swiat GW i za male szczegoly jak BB8, sposob w jaki mowil pan w masce czy ksztalt jego statku, "brzeczenie" swietlistych mieczow oraz kilka smiesznych dialogow. Dodam ze nie jestem specjalnym fanem GW i podszedlem do filmu jak do kazdego innego.

 

Powtorze jescze za kims ze wazny jest tu kontekst. Kiedys GW byly klasa sama w sobie i nie bylo filmow na ich miare. Natomiast teraz konkurencji jest w brod. Filmy wyladowane efektami specjalnymi oraz bardzo szybka akcja sa dzis standardem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra.... ja w Sylwestra uderzam do IMAX-a na 3D z moim jedenastoletnim Synkiem.... niestety ze względu na powyższe katowany będę dubbingiem.... ....i zobaczę w końcu te najnowsze świetlówki.... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja biore sie za remastery czesci 4-6 w HD ale z roku 2011. ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... to będą następne????????? strach się bać!

fakt :)

 

.i zobaczę w końcu te najnowsze świetlówki.... :)

to ledy chyba jakieś bo rtęciówki przecie zabronione w USRA szczególnie....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Ja biore sie za remastery czesci 4-6 w HD ale z roku 2011. ;)

Ja właśnie "przelatuje" całą kolekcje SW na blu-ray....

P.S. .....to ktoś jeszcze ogląda filmy w jakości DVD...? ;))))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo osob sciaga filmy, a wiekszosc z nich jest na poziomie 2GB za calosc. Wiec poza rozdzielczoscia, ich jakosc jest gorsza niz orginalna plyta DVD. ;))

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo osob sciaga filmy, a wiekszosc z nich jest na poziomie 2GB za calosc. Wiec poza rozdzielczoscia, ich jakosc jest gorsza niz orginalna plyta DVD. ;))

Nie rozumiem takiego podejścia.... aby tylko obejrzeć, nawet w najgorszej jakości... w takim wypadku nawet spektakularne efekty wyglądają marnie i do tego jeszcze marny dźwięk dołączyć i mamy przepis na negatywną opinie o danym tytule...

Ja podchodzę zupełnie inaczej.... albo oglądam oryginalny blu-ray albo wcale....nie chce sobie psuć zabawy oglądaniem i słuchaniem marnej jakości...czekam cierpliwie na wydania na BD...oczywiście czasami oglądam coś zassanego z neta ale są to pozycje, które dużo więcej ważą niż wspomniane 2GB... podyktowane jest to między innymi tym, że duży calarz nie wybacza marnej rozdzielczości.....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ktoś ogląda na tablecie / laptopie to 2gb mu w 100% starcza. Fajnie się potem z takimi o filmie dyktuje.. zwłaszcza jak oglądają z napisami bo lektor ma kiepski dźwięk ^^

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Moderatorzy

Ponawiam pytanie z tym świecącym mieczem tylko na 1metr, zna ktoś odpowiedź/

głupie pytanie,

miecz świeci na 1 m bo to miecz świetlny i tyle, jakby to był świetlny Victorinox to by świecił na 10 cm

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" Mądry głupiemu ustępuje więc głupota triumfuje"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem na 3D i ta kopia mnie nie zachwycila pod wzgledem jakosci obrazu. Moze to tylko wina tej kopii. Nie wiem. Zas same efekty 3D, fajne. Jesli masz gdzies IMAX kolo siebie, wybierz IMAX, jesli cena jest zblizona.

 

Co do filmow, tak wolny wybor. Jesli ktos daje porzadny obraz plyty i masz odpowiednie lacze to czemu nie, ja tak mam pare filmow sciagnietych w tym wszystkie epizody Top Gear. ;)

 

Choc wersje 3D filmow kolekcjonuje na BD, tak samo jak niektore najlepsze moim zdaniem filmy w 2D.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

'Muzyka używana jest do kształtowania ludzkiego umysłu; może być mocna jak narkotyk, lecz o wiele niebezpieczniejsza, gdyż nikt nie traktuje poważnie manipulowania poprzez muzykę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość

(Konto usunięte)

Ja bylem na 3D i ta kopia mnie nie zachwycila pod wzgledem jakosci obrazu. Moze to tylko wina tej kopii. Nie wiem. Zas same efekty 3D, fajne. Jesli masz gdzies IMAX kolo siebie, wybierz IMAX, jesli cena jest zblizona.

 

Nie mam niestety w pobliżu IMAX'a tylko multikino to chyba wybiorę 2D, dzięki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ostatnio jak byłem w multi to zamiast czarnego (tzn szarego) miałem niebieski ekran, film skakał a dźwięk był na poziomie plastikowego kina LG. Potem się dziwią że ludzie do kin nie chodzą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.