Jump to content
IGNORED

Jamo Classic 8 czy Jamo S606

Elzbieta i

Recommended Posts

Witam,Chciałbym zasięgnąć porady znawców tematu, czy znajdzie się ktoś kto słuchał kolumn jamo classic 8 i jamo s606 ? jestem na etapie niedużego wydatku na sprzęt Hi-fi/systemu 5,1 lub coś w tym guście , służyły by głównie do odsłuchu stereo muzyki pop rock jak i czasem jazzu i klasycznej, pytanie o te dwa dwa modele ponieważ do classic 8 mam spory sentyment i są w granicach moich możliwości czyli około 800zł +/- , s606 są ładne ale nie mam pojęcia jak brzmią,proszę o pomoc osób które miały styczność z oba modelami, do tego będzie jakaś elektronika typu sony es i w odpowiednim czasie okablowanie, więc kolumny koniecznie Jamo,wzmacniacz sony klasy es nie wiem jeszcze jaki model wpadnie w ręce,będę szukał ofert, szukam dosyć głębokiego basu i czystej góry,nie wiem co mógłbym dodać,proszę o pomoc.

Pozdrawiam

Daniel

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Witam jak już z kolumny, które wymieniłeś to satrsze classic 8 bo nowsze ladniejsze nie znaczy lepsze i w tym przypadku tak jest sa po prostu chinskie i do d.... oprucz wygladu nie reprezentuja nic. Az dziw ze to cos kosztuje blisko 1500 zl ! I osobicie nie kupowal bym "cos" sony tylko "cos innego" i jak mowisz ze mialo by to sluzyc do kina to masz rozne mozliwosci typu ampli. yamaha harmany czy inne w budrzetowce. denona odradzam bo slaby i malo rozwiazan w tej cenie . I nie koniecznie kolumny jamo jak to napisales. No chyba ze koniecznie chcesz miec z nazwy jamo bo sa o wiele lepsze podlogowki od tych jamo. A zbudowac system w tej kat. cenowej, ktory ma dobrze grac w jazz`ie i klasyce i do tego kino jest naprawde ciezkim wyzwaniem .Bardzo dobre kolumny do jazzu i klasyki to sonus faber :D ale ceny zaczynaja sie od 10.000 :D za podlogowki.

Hidden Content

• 4 weeks later...

Dziękuję bardzo za pomoc, plany co do wzmacniacza się zmieniły, jest Marantz SR 7200 i na razie taki zostanie, jakie fronty do stereo? mogą być na początek jamo classic 8 czy jest coś z używanych w granicach 1000 zł i jest podobne wyglądem do classic 8, 3 drożne,

wiem że do tysiąca nie kupię hi-endowych kolumn ale proszę o radę,musi coś stać niedaleko wzmacniacza, niski bas mile widziany,

Pozdrawiam

Hidden Content

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

• No registered users viewing this page.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.

wykrzyknik.png

AdBlock blocking software detected!

Our website lives up to the displayed advertisements.
The ads are thematically related to the site and are not bothersome.

Please disable the AdBlock extension or blocking software while using the site.

Registered users can disable this message.