Skocz do zawartości
IGNORED

Pioneer N-50(A) -nowy multiformatowy odtwarzacz z wyświetlaczem graficznym wysokiej rozdziel. Czyli w co się tu gra?


mirrus
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

...no chodziło głównie o funkcjonalność

 

jadę teraz na tym DMR - bubbleUPnP Tidal - aleto nie jest tak funkcjonalne i wygodne

 

zastrzeżenia mam co do obsługi Tidala (znaleźć tutaj coś lub playlisty tematyczne to dramat w porównaniu do Spotify) jakość jest za to zdecydowanie lepsza ale czasami chodzi o wygodę i fajność

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

Ogólnie przychylam się do wpisu rafal735r , albo chromecast lub jak w moim przypadku Mi Box 3 i śmiga bez problemu tylko nie wyświetla na ekranie Pioneera informacji , co dla mnie nie robi jakiegokolwiek problemu tak czy inaczej Spotify jest sterowany z telefonu.

Jeżeli używacie Tidala to również można korzystać poprzez aplikację BubbleUPnP. Także jest jakieś tam wyjście co nie zmienia faktu ,że smród pozostał jeżeli chodzi o Pioneera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 9 miesięcy temu...

ha ha ha - tym razem nie wieże póki nie dotknę

 

odpaliłem i doopa spotify nie widzi N-50A

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez niebond
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może sprostuje-Działa u mnie:) dzisiaj zauważyłem i nie wiem na jak długo

Ogólnie traktuję to jako "ciekawostkę"bcf40396deebe015ec95bfa698ef9e8b.jpg

Wysłane z mojego Redmi Note 5 przy użyciu Tapatalka

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Potwierdzam, u mnie tez działa Spotify

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@niebond A nie chciał byś się pobawić mini PC np Beelink BT3 po hdmi do tv i usb audio do Pioneera. Na mini tidal, foobar, i biblioteka udostępniana po sieci do n50. Wszystko upchniete w szafce bo to bodajże 10na12na3cm ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez dedal75

Pomoc dla Alana 1%KRS 0000037904(32459 MAŁECKI ALAN)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 7 miesięcy temu...

Witam. 

 

Czy ktoś, mógłby mi poradzić, jak skonfigurować dedykowany adapter  AS-WL-300  do Pioneera n50a? 

 

Dzięki

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 4 tygodnie później...
W dniu 15.05.2018 o 17:02, rafal735r napisał:

Dokupcie chromecasta audio, podłączcie po optyku do N50A, N70A i będziecie mieli więcej niż Spotify.

To jest naprawdę bardzo dobry sposób który stosuję nie tylko w przypadku Pioneera N50A. Chromocast sprawdza się doskonale /przez optyk /podłączony do Pioneera N50A jak i do zwykłego wzmacniacza podłączonego przez przewód mini jack- RCA.  Co do Spotify,: dziwne !! u mnie w N50A działa bez problemu. Oczywiscie Spotify Premium płatne. Próbowałem darmowe, 3 - miesięczne Premium.  To rzeczywiście nie działa. To darmowe Premium wyświetla ciemną ikonkę N50 ale nie da się tego uaktywnić. Dla niezorientowanych : Nalezy ściągnąć app Spotify na smartfon. Kupić /najtaniej jak sie da...za 4,90pln/ konto z loginem i hasłem. Włączyć Spotify w N50A i w smartfonie. Dokonać ustawień w wyświetlonym Spotify na smartfonie.Najwazniejsze aby odhaczyć widoczną na Spotofy w smartfonie ikonkę z nazwą N50A. I TYLE.. i wyświetla się wszystko na wyświetlaczu smartfona i Odtwarzacza Pioneer N50A. Dżwiek usłyszymy nie w smartfonie lecz przez N 50A Mozna wyłączyć teraz smartfon całkowicie i sterować manualnie z płyty czołowej N50A. Podobnie jest z Tidalem ,Deezerem i innymi. Tutaj potrzebna jest appka na smartfon Bubble  UPnP i postepowanie analogiczne. Ja mam podłączone przez Chromocasta przez optyk  do N50A. Jedyna wada takiego podłączenia to brak info na wyświetlaczu odtwarzanej treści w N50A. Zaleta zaś to ta, że nie muszę mieć włączonego smartfona.

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...
W dniu 25.12.2019 o 17:57, budzilla8181 napisał:

Witam. 

 

Czy ktoś, mógłby mi poradzić, jak skonfigurować dedykowany adapter  AS-WL-300  do Pioneera n50a? 

 

Dzięki

1.Moduł WiFi np.WL 300 podłączyc do komputera w miejsce gdzie podłączamy domowy ruter.                                                     

2. otwieramy przegladarkę np. Firefoxa, wpisujemy tam IP. taki jaki widnieje na etykiecie naszego modułu.  http://192.168.1.249   To jest IP modułu Pioneer WL 300. Powinien wyświetlic się pasek do którego nalezy wpisac Login i hasło / admin, password /zgodnie z tym co widnieje na etykiecie modułu WL 300. Oczywiście potwierdzamy , czyli dajemy OK.

3. Wyświetli się nastepne duże okno z 4 sekcjami  Status/Network/Wirless/Administration . Wybieramy bodajże jeśli mnie pamięć nie myli sekcję Wirles  i tam powinna sie wyświetlić nasza sieć z której korzystamy / dostawca internetu/ Zaznaczamy tą sieć , ukaże się okienko z żądaniem hasła. Wpisujemy je i klikamy u dołu "conect" i to wszystko. Hasło znajduje się na umowie którą zawarliśmyz dostawcą internetu.

4. Nasz komputer powinien połączyc się z internetem. Jezeli tak jest to nasz moduł Wi-Fi jest poprawnie skonfigurowany

5.Podłączamy teraz ten moduł do odtwarzacza N50A ściagamy na tablet lub smartfon z androidem appkę , Pioneer control app uruchamiamy ją i to dosłownie wszystko. Wszystko samo się skonfiguruje. 

Jeszcze dla potomnych !!!! miałem taką przygodę z konfiguracją Pioneera N50A że w żaden sposób nie dało sie załączyc appki. Dopiero po skonfigurowaniu powtórnym modułu WiFi i odinstalowaniu appki i ponownym jej zainstalowaniu wszystko działa bez zarzutu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Czy ktoś jeszcze tutaj zagląda? Pytam, ponieważ potrzebuję pomocy ! Wymieniłem tablet / poprzedni uszkodzony/ na którym miałem zainstalowaną appkę do sterowania N50A. Chciałem zainstalować ją  na nowy tablet lub smartfon i ku zaskoczeniu nie znalazłem jej w sklepie Play. Czy to oznacza że firma Pioneer wypięła się i w tym zakresie na uzytkownika?  Może jest obecnie jakaś inna apka do sterowania Pioneera N-50A. Czy ktoś coś wie na ten temat?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety

przejrzałem teraz sklep i faktycznie nie można jej już wyszukać ( apka ControlApp )

u mnie działa cały czas na smartfonie

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Laberon napisał:

Czy ktoś jeszcze tutaj zagląda? Pytam, ponieważ potrzebuję pomocy ! Wymieniłem tablet / poprzedni uszkodzony/ na którym miałem zainstalowaną appkę do sterowania N50A. Chciałem zainstalować ją  na nowy tablet lub smartfon i ku zaskoczeniu nie znalazłem jej w sklepie Play. Czy to oznacza że firma Pioneer wypięła się i w tym zakresie na uzytkownika?  Może jest obecnie jakaś inna apka do sterowania Pioneera N-50A. Czy ktoś coś wie na ten temat?

Jeśli tablet uruchomiłeś na tym samym koncie googla to w google play jest historia wszystkich aplikacji jakie były.

moje gry i aplikacji->biblioteka

Jak tam znajdziesz to może uda się zainstalować

 

Jak patrzę, możesz wejść do Google Play przez Chrome na tym samym koncie co telefon/smartfon. Tam w aplikacje i nawet ja mam podział na wszystkie urządzanie jakie miałem podpięte do mojego konta. To samo, może uda się przenieść.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez maciek36
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, niebond napisał:

no niestety

przejrzałem teraz sklep i faktycznie nie można jej już wyszukać ( apka ControlApp )

u mnie działa cały czas na smartfonie

Faktycznie nie ma w sklepie.

Nie wiem, czy nie mam gdzieś na kompie ściągniętej awaryjnie. Jak chcesz, odezwij się, może uda się pomóc i wyślę mailem ? 

 

Aktualizacja. Mam! Jak chcesz, podeślij maila na priv...apka ma 4 mb.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez SynSama

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

My tu gadu-gadu a pewnie szykuje się następna generacja N-50.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

I jest jeszcze jeden argument za kupowaniem audio-systemów: w przypadku ewentualnego rozwodu rzadko się go traci na rzecz partnera: jacht przepadnie, dom przepadnie, dzieło sztuki przepadnie, prawa rodzicielskie przepadną - ale sprzęt na pewno będzie ci towarzyszył na nowej drodze życia. Nawet lichwiarz powinien to docenić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo od kolegów jak wspinali albo tu: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
5 godzin temu, costa brava napisał:

a co nie dziala Pioneer Remote App, mam ją na N-50AE ?

Dziwne !  Ten  N50AE to prawie od strony elektronicznej to samo/ poza innym dacem i drobiazgami /, ale ta appka  jednak nie działa. Chyba ze cos robię nie tak, poniewaz poprzednią appkę instalowałem bardzo dawno i już zapomniałem jak to się robiło .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
56 minut temu, mcemsi napisał:

Albo od kolegów jak wspinali albo tu: 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

To chyba będzie to...!! Tylko nie kumam jak zainstalowac  tą appke z zewnątrz na tablet?  Może ktoś posłuży radą ? Przyda się również dla potomnych, którzy utracą smartfon z appką.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pobierz ją na tym tablecie

1 hour ago, Laberon said:

N50AE to prawie

No niestety to "prawie" czyni tu niestety zasadniczą różnicę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Laberon napisał:

Dziwne !  Ten  N50AE to prawie od strony elektronicznej to samo/ poza innym dacem i drobiazgami /, ale ta appka  jednak nie działa. Chyba ze cos robię nie tak, poniewaz poprzednią appkę instalowałem bardzo dawno i już zapomniałem jak to się robiło .

Dokładnie, bo to zupełnie inna aplikacja, szkoda tylko, że nie działa wstecz....to spory błąd Pioneera.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Politykę robi się za pomocą pieniędzy, a pieniądze za pomocą polityki. Ot, taki przypadek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy bardzo Wam dziękuję za pomoc. Appka sciągnięta i zainstalowana na wszystko co miałem / smartfony ,tablety/ Działa tak jak poprzednio. N50A znowu hula tak jak powinien.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 miesiące temu...

Dobry Wieczór ekspertom Pioneera ?  

Mam parę pytań w kwestii funkcjonalności apki Remote App Pioneer na iOS używanej do N-50 AE.

Po pierwsze okno "search" niczego nie wyszykuje (ani wykonawcy, ani tytułu płyty, ani nazwy utworu).

Po drugie przy wyszukaniu przez np. gatunki (genres) na ekranie tabletu, czy telefonu wyświetla jedynie listę tytułów płyt bez nazwy wykonawcy i okładki płyty.

Poza tym apka jest makabrycznie wolna.

Czy też tak macie ? Testowo zrobiłem te same ćwiczenia z telefonem z Androidem i tu wszystko było OK, poza prędkością.

Pytanie w imieniu teścia, który uparł się na Pioneera, ale od paru godzin żałuje ?  Ja też, bo różne metody podłączenia i testy zajęły mi ze 3 godziny, a efekt mizerny ? 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam Pioneer Remote App w telefonie z Androidem, i Pionka N-50AE, ogólnie chwalę ten streamer,  i wszystko mniej więcej ok łącznie z prędkością działania , z tym ze ja wolę obsługę z panelu i pilota

Tidal wiadomo jak sie obsluguje, co do radia to zainstaluj sobie apke TuneIn Radio na telefonie, załóż konto wyszukaj stacje i pododawaj ulubione, potem zaloguj sie do tego konta z poziomu streamera i będziesz miał swoje ulubione...bo samo szukanie stacji z poziomu streamera to jakas porażka,  nawet nie mozna nazwy wpisać tylko po krajach, gatunkach itp 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.