Skocz do zawartości
IGNORED

Hegel H80 + AA Phoebe III i jakie kable?


5maniek

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o pomoc jak w temacie - muzyka różna ze wskazaniem na małe składy jazzowe, wokal, klasyki trochę. Wzmacniacz kupiłem niedawno, nie mam doświadczenia, a poczytawszy natknąłem się właściwie tylko na wskazówki p. Michała - Chordy. Być może są inne przez Was wypracowane modele połączeń - zwłaszcza tańsze.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" MÓW JEŚLI MUSISZ "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

masz dobry zestaw, tak więc warto dobrać takie okablowanie, które będzie spójne z Twoimi wymaganiami, nie chodzi tu bynajmniej o wybór jakiś wyjątkowo drogich modeli.

Chord jest bezpieczny, prawidłowo zagra w taki połączeniu, dlatego też jest często polecany. Z mojej strony natomiast zwróciłbym jeszcze Twoją uwagę na świetny kabel Tellurium Q Blue Speaker. To inne brzmienie, szybsze, bardziej przezroczyste.

 

Reasumując, jeśli nie chcesz wypożyczyć i posłuchać różnych konfiguracji kabli, Chord będzie optymalnym wyjściem.

 

Zapraszam do naszego salonu na odsłuch oraz wypożyczenie kabli (można także na odległość).

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pan Michał poleca Chord Odyssey. Tellurium Q Blue są od niego szybsze i bardziej przezroczyste?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Elementarna empatia: nie mów drugiemu, że urządzenie, które ma dopiero tydzień, jest kiepskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wbrew wszelkim opiniom i znawcom, zanim Panu ręce z podstawkami opadną, wybrać się do najbliższego salonu audio, pożyczyć ze dwa komplety i samemu się przekonać jak Pan odbierze taką zmianę w systemie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Proponuję wbrew wszelkim opiniom i znawcom, zanim Panu ręce z podstawkami opadną, wybrać się do najbliższego salonu audio, pożyczyć ze dwa komplety i samemu się przekonać jak Pan odbierze taką zmianę w systemie."

też tak zrobię, ale chciałem najpierw posłuchać praktyków /a nie ideologów/ takiego zestawu, h80 zresztą od Was

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

" MÓW JEŚLI MUSISZ "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 miesiąc temu...

"Proponuję wbrew wszelkim opiniom i znawcom, zanim Panu ręce z podstawkami opadną, wybrać się do najbliższego salonu audio, pożyczyć ze dwa komplety i samemu się przekonać jak Pan odbierze taką zmianę w systemie."

też tak zrobię, ale chciałem najpierw posłuchać praktyków /a nie ideologów/ takiego zestawu, h80 zresztą od Was

Moge ci napisac jak to dziala w praktyce. Jak sie naczytasz tak beda graly.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

?👈

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki jest powód tych poszukiwań ? Czyżby od zakupu nie zostały jeszcze podłączone ?

Czekają na opinię znawców, wśród których 1/3 ( wyniki ankiety wśród forumowiczów )

zupełnie nie odróżnia jednego kabla od drugiego ?

A może ta rewelacyjna kopułka Seasa w kolumnach:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

jak to mówili - miała tak świetnie grać, a jakoś nie gra ?

Z mojej strony proponuję ( tylko gdybym miał rację, oczywiście ) przejrzeć tematy:

najlepsze kondensatory do kopułek, wzmacniacze do twardych kopułek - Paradigm i inne, pokrewne...

Jak nie mam racji - życzę satysfakcjonujących odsłuchów na do...[ wolnych - branych ] niepotrzebne skreślić ;-)

do kolumn kablach. Bo Hegel gra i jest, jak żona Cezara - poza wszelkim podejrzeniem ;-).

Pozdrawia meloman melomana. R.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ring radiator rules

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.