Skocz do zawartości
IGNORED

kalibracja tv przez email - genijalny pomysł


janunio

Rekomendowane odpowiedzi

To znacząco obniży koszty kalibracji.

Z pewnością o koszty dojazdu.

 

Na pewnym poziomie (95%) jest to operacja wystarczająca.

 

Trwa szał na forum hdtvpolska.

To bezprzykładny atak na biznes udziałowca tamtego forum !

Jak ja to lubię ...

 

A na serio:

mamy do czynienia ze specjalizacją w zakresie OLED.

Pan Chat B, zawodowy kalibrator, specjalizuje się w ekranach OLED. NOWOŚĆ !

Na razie tylko w Kaliforni.

Kilku dupków z obrzydliwą kasą kupiło sobie oledy i trzeba im pomóc.

Post nr.: 154. W stopce linki do innych ciekawych recenzji tego zdolnego fachowca.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Via e-mail Chat B doradzi nam w Polsce.

To wielki sukces komunikacji netowej.

Takie czasy.

 

Co myślicie o kalibracji via telefon i internet ?

 

Pasjonujące cytaty z forum hdtvpolska:

"Na pewno tego tak nie zostawimy. Bo to jest już po prostu SKANDAL. Ale takie rzeczy to tylko w Polsce są możliwe. Cwaniactwo, kombinowanie, oszukiwanie, podszywanie się."

 

"Szkoda pracy innych uczciwych ludzi. " To chyba o M. Koperze.

 

"Oby mu ten sklep i forum kiedyś zdechło. "

Napisał Marcin C.

Wesołych Świąt Marcinku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

No ludzie !!!

Toż to piaskownica ...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od lata czy od lat ?

 

Czy to takie trudne zapytać via email czy i co widzi w skali szarości na 9-tym pasku po zastosowaniu wskazanych nastawów.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jakby nagrać brzmienie swojego sprzętu i na tej podstawie dostać poradę który element wymienić, albo robić odsłuchy przez telefon.

Faaaajnie - ile kosztuje aparat który będzie miał balans bieli skalibrowany do 100 K i deltaE mniejsze od 1 dla wszystkich kolorów/odcieni?

 

W mailu będą porady czym kręcić i w jakiej kolejności.....

....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Faaaajnie - ile kosztuje aparat który będzie miał balans bieli skalibrowany do 100 K i deltaE mniejsze od 1 dla wszystkich kolorów/odcieni?

Ja mam taki aparat , jest niedrogi , zamieszczam zdjęcie nim robione w :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) , są rewelacyjne , wszyscy zachwycają się nimi , w fotografice dzięki temu aparatowi i wrodzonemu talentowi dorównuję artyście Janiunio .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś to realizuje to i znajduje nieznających się na rzeczy ludzi . Do sądu raczej nikt z tym nie pójdzie , ale przestrzegać należy , jest to naszą powinnością .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zadziwiające jest czego to ludzie nie wymyślą a jeszcze bardziej zadziwiające jest to że są tacy co w to uwierzą.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na allegro kiedyś były takie małe pudełka za 5 PLN bez zewnętrznego zasilania które zamieniały bodajże sygnał cyfrowy elektryczny na optyczny , z tym że pisało iż nie zawsze gwarantują , jakoś tak . Jeszcze przesyłka była bardzo droga . Ludzie patrzyli na cenę i kupowali .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś zastanawiałem się czy nie można by użyć aparatu fotograficznego do kalibracji bieli w telewizorze. Pomysł był taki że w aparacie można balans bieli ustawić na jakiejś powierzchni manualnie. Wpadłem na pomysł że bierze się próbkę bieli z pochmurnego nieba które powinno mieć 6500K i tak ustawionym aparatem fotografuje się telewizor z wyłączonym kolorem a następnie to co się sfotografowało sprawdza się jakimś programem do obróbki zdjęć czy składowe RGB maja tą samą wartość dla różnych odcieni szarości.

Gammy tym się nie da ustawić ale barwę bieli jak najbardziej. Przynajmniej tak myślałem.

Problem tylko w tym że widmo składowych kolorów w telewizorze musi się dosyć dokładnie pokrywać z widmem składowych kolorów matrycy w aparacie. Zresztą dokładnie ten sam problem jest z kolorymetrami. Nie z każdym wyświetlaczem kolorymetr działa prawidłowo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejny walek... ale w kapitalizmie dorabiamy sie na walkach jak i na uczciwych profesjonalnych i tanich usługach połowa walki kreci polowa uczciwe uslugi oferuje a reszta jest zgarniana orzez korporacje i banksterke.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

chwilowy brak działalności w audio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest smutna ale najbardziej dorobi się ten co nie ma sumienia. Dokładnie to samo jest w polityce. Jak się chcesz dorwać do koryta to niestety po karkach wieprzów które już przy tym korycie siedzą. Innej rady nie ma bo koryto jest za bardzo oblegane. A do takiej taktyki niestety trzeba byś szują.

 

Dlatego idealiści zazwyczaj klepią biedę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Gosc

(Konto usunięte)

Zwróćcie uwagę jeszcze na jedną istotną rzecz. Jeśli ktoś się skusi i zamówi zakup takiego ,, skalibrowanego'' TV, to sprzedawca może mu bezkarnie wysłać egzemplarz w rozpakowanym pudełku. No bo go przecież kalibrował. Spokojnie może więc sprzedać sztukę poprezentacyjną, powystawową.

Co do oburzenia HDTVPolska to jest ono bezdyskusyjnie słuszne. Ale...

Ostatnio zwróciłem uwagę, że Kiki na zarzuty, że w jego testach TV są rewelacyjne a w użytkowaniu to dziadostwo odpowiedział:

,,Modele które dostajemy do testów to Goldem Sampl o ile rozumiesz te słowa.''

Gmeru z HDTV Polska na podobne oskarżenie użył sformuowania:

,,w testach mamy zazwyczaj wszystko idealnie ale to nie my wybieramy modele testowe. ''

Czyli jak to jest?

Czyli wszystkie testy można sobie wsadzić głęboko?!

Testerzy nie mogą wziąć modelu z półki i go przetestować? Takiego jak później trafia do naszych domów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale o co chodzi? Biznes jest biznes, jak się komuś nie podoba to niech nie kupuje i tyle. Dopóki nie łamią prawa to wylewanie takich żali jest jak kablowanie przedszkolance o za***anym lizaku przez starszego kolegę. Wiem że taka zagrywka jest mocno naciągana ale zgodna z prawem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Marantz SR5008 + UD5007 + Tonsil Siesta 5.0 + Taga TSW90 v3

Yamaha R-N602 + CD-S300 + Pro-Ject Debut Carbon Esprit SB DC + Pylon Pearl Monitor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwróćcie uwagę jeszcze na jedną istotną rzecz. Jeśli ktoś się skusi i zamówi zakup takiego ,, skalibrowanego'' TV, to sprzedawca może mu bezkarnie wysłać egzemplarz w rozpakowanym pudełku. No bo go przecież kalibrował. Spokojnie może więc sprzedać sztukę poprezentacyjną, powystawową.

Jest możliwość sprawdzenia w menu serwisowym ile razy był włączany i wyłączany , ile czasu pracował . Tylko nie każdy będzie to drążył .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BlueMax

(Konto usunięte)

Ale o co chodzi? Biznes jest biznes, jak się komuś nie podoba to niech nie kupuje i tyle. Dopóki nie łamią prawa to wylewanie takich żali jest jak kablowanie przedszkolance o za***anym lizaku przez starszego kolegę. Wiem że taka zagrywka jest mocno naciągana ale zgodna z prawem.

 

Biznes is biznes, jeszcze powinieneś dopisać a frajerom ch*j w dupę. Są ludzie i taborety, ty widocznie zaliczasz się do kategorii przed chwilą opisanej przez Krzyśka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he, Kiki zamknął temat uznając taką argumentację za w pełni wyczerpującą temat :

 

Pytanie:

 

''Tez zawsze sie zastanawiam jak wyglada ta kalibracja korespondencyjnie''

 

Odp:

 

''Bardzo i to bardzo dobrze wygląda , "Collider". Uwierz mi. Przecież taki samy modeł TV ma tę same ustawienia obrazu. Plazma i Tv za 20 albo 30 000 zt, to cóż innego. TV pospolity, to żadna skomplikowana kalibracja. I nie trzeba u KIKI nic kupować wystarczy być "niebieskim" ''

 

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tak czytam niektórych na tym czarnym forum to mi ich żal pseudo znawcy(ale są ludzie i taborety jak już było pisane kolega collider zapatrzony jest tylko w Pionierze) ci co przejrzeli na oczy testy i inne dyrdymały na czarnym ich tematy od razu są zamykane.Na szczęście się tam już nie udzielam bo to bez sensu pisanie prawdy a potem i tak kasowanie.To widać coś się zmieniło bo kiedyś gratis było u Kikiego tylko jak się u niego kupiło a teraz wystarczy być w "MO" tel do komendanta i kalibracja załatwiona na odległość.Niedługo wszytko można będzie załatwiać przez tel jak w star treku.Po za tym jestem ciekawy czy jak u kogoś kupi się tv on zadeklaruję kalibracje gratis to czy mamy jakąś gwarancję że on rzeczywiście ją przeprowadził czy to takie mydlenie jak przez ten tel.Moim zdaniem kalibracja powinna odbywać się przy właścicielu sprzętu wtedy mam pewność że była robiona

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem kalibracja powinna odbywać się przy właścicielu sprzętu wtedy mam pewność że była robiona

i za pomocą odpowiedniego sprzętu .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co myślicie o kalibracji via telefon i internet ?

Nie da się tego zrobić ... bo jak niby przyłoży ten cwaniak przez telefon kolorymetr do oddalonego o 1000 mil ekranu?

 

Moim zdaniem kalibracja powinna odbywać się przy właścicielu sprzętu wtedy mam pewność że była robiona

Wystarczy, że pomierzysz ekran który był kalibrowany np. kilka dni temu, by sprawdzić czy parametry są takie jak powinny po kalibracji być. ... a jak są w "kosmosie" to ewidentnie ktoś kogos zrobił w wała.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i za pomocą odpowiedniego sprzętu .

 

Święta racja bo co to taka kalibracja przez tel jak ci gada przesuń suwaczek ten,tam dodaj,tam zmniejsz mogę ją porównać z kalibracją z np.gazety Audio-Video tam też podają tabelki zdanymi najlepszych ustawień.To wprowadzę je to tv i też powiem skalibrowałem sam to samo można porównać kalibracje przez tel

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś był temat na forum Macieja (teraz nie chce mi się tego odkopywać) o dokładności kalibracji Kikiego, tj gość kupił tv do którego zamówił kalibrację spyderem no ale był z tej kalibracji bardzo niezadowolony i napisał o tym na forum Macieja, po czym Maciej stwierdził że z ciekawości na swój koszt przebada dokładność kalibracji tego tv, no i okazało się że ten telewizor po kalibracji oferował wyraźnie gorsze nastawy niż te co są zwykle fabrycznie a co dopiero po kalibracji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie da się tego zrobić ... bo jak niby przyłoży ten cwaniak przez telefon kolorymetr do oddalonego o 1000 mil ekranu?

 

Wystarczy, że pomierzysz ekran który był kalibrowany np. kilka dni temu, by sprawdzić czy parametry są takie jak powinny po kalibracji być. ... a jak są w "kosmosie" to ewidentnie ktoś kogos zrobił w wała.

 

Możliwe że współpracują oni z medium

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszce ta kalibracja ma odbywać się w pomieszczeniu gdzie jest TV , wtedy sensor zbierze to wszystko tak jak trzeba . Nie robię reklamy , ale pozwolę sobie wkleić opis usługi Macieja ( w niku Macieja jest link do tego " opisu " ) :

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

 

, albo to:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) sprzet-do-kalibracji : " klikam " zobacz czym nie powinien posługiwać się fachowiec "

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Biznes is biznes, jeszcze powinieneś dopisać a frajerom ch*j w dupę. Są ludzie i taborety, ty widocznie zaliczasz się do kategorii przed chwilą opisanej przez Krzyśka.

 

Masz rację "ch*j w dupę frajerom" jak to określiłeś. Mamy wolny rynek i każdy decyduje czy kupuje u oszusta czy w dobrym sklepie. Jak to zweryfikować kto jest kto? Od tego jest sieć i opinie. W XXI wieku, można praktycznie wyeliminować ryzyko. Ale skoro powstają takie pomysły na biznes znaczy się że frajerów jeszcze jest sporo. Ja bym to określił jeszcze dosadniej - leniuchów którym wydaje się że "korespondecyjnie" będzie taniej i prościej. Jak ktoś sie daje dymać w koniec przewodu pokarmowego to dla mnie frajer tym bardziej że to nie są kartofle za kilka zł tylko sprzęt za tysiące. Można by popatrzeć na rynek samochodowy, mało dymanych i dymających w tym biznesie jest? Jest potrzeba rynku jest usługa/towar. Jak na zachodzie, niektórzy za to na styropianie sypiali...

 

Druga sprawa to taka że mnie nie znasz więc nie przypinaj mi etykietki. Nie prowadzę biznesu, nic nie sprzedaję ani nie świadczę usług. Oszustami się brzydzę a frajerów mi żal choć nie wiem czy słusznie bo w 99% przypadków sprawdza się tu maksyma że "chytry dwa razy traci".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Marantz SR5008 + UD5007 + Tonsil Siesta 5.0 + Taga TSW90 v3

Yamaha R-N602 + CD-S300 + Pro-Ject Debut Carbon Esprit SB DC + Pylon Pearl Monitor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko zauważcie że założyciel tematu @janunio uważa że to możliwe i jak najbardziej słuszne.... napisał że w 95% wystarczające.... i nie pasuje mu że tamto forum broni interesów M.K.

I to janunia zainteresowało a nie że będą dymać ludzi kalibracją przez słuchawke.... :)

Abstrachując od zdania janunia.... to niestety nie jest mi żal dymanych....mają swój rozum i czytać umieją... równie dobrze taki dymany telefoniczną kalibracją uważa np. mnie za wydymanego, który zrobił to za większą kaske ( wg.mnie tak jak należy) i zapłacił za odwiedziny np. M.K.... tylko telefoniczny dymany nie widział jak powinien wyglądać obraz po kalibracji i myśli że ten co ma to jest efekt "doskonałej tańszej kalibracji"....raczej rozkalibracji.... ;) :)

Kiedyś był koleś który kalibrował mózgi na odległość ( przez tv).... adin...dwa...tri... :) ;) :) ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość BlueMax

(Konto usunięte)

Ja tam zawsze będę po stronie dymanych a nie dymających. Po prostu nie wolno usprawiedliwiać zwykłego oszustwa frajerstwem innych. Nie każdy musi być ekspertem i wiedzieć co i jak. Po to w kapitalizmie są regulacje prawne, żeby ograniczać takie wybryki. A po to są fora, żeby ostrzegać. To nie XIX wiek panowie ani jakaś dżungla. Tutaj macie przykład takiego wydymanego.

 

http://hdtvpolska.com/topic/32368-kalibracja-a-odtwarzacz-blu-ray/

 

Równie dobrze można napisać, że Putin dobrze robi skoro Zachód jest głupi a Ukraina słaba. Każde sk***ysyństwo można usprawiedliwić myśląc w ten sposób. Myślenie takie to jednak straszny prymitywizm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 14

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.