Skocz do zawartości
IGNORED

Daphile


Marek Lacki
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A wy z nimi rozmawiacie. Gdzie jest założyciel wątku? voodoo alert. Tylko się później nie dziwcie, że takich ludzi tu się później więcej pojawi.

Przypomnę co poniektórym że piszecie na forum AUDIOSTEREO.PL w zakładce PC AUDIO o sytemie Daphile który służy tylko do słuchania muzyki. Więc dlaczego się dziwicie że niektórzy z nas próbują z maszyn zero jedynkowych wycisnąć jak najwięcej emocji. Więc wszyscy co piszą że żadna zmiana w kompie nie ma znaczenia na muzykę są w błędzie i są ignorantami których nie interesuje jak najlepsza jakość i wierność muzyce i nie powinni się na tym forum wypowiadać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie zainstalowałem daphile na mini laptopie sony voio z urwaną matrycą i mam konwerter Jarka-c z separacją galwaniczną i wszystkimi bajerami,więc mam gdzieś jakość peceta,byle jaki moze być bo konwenter i tak go izoluje,a konwenter jest super,słucham tylko i wyłącznie na plikach bezstratnych z tidala,grają lepiej jak ripowana płyta.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słucham tylko i wyłącznie na plikach bezstratnych z tidala,grają lepiej jak ripowana płyta.

Zastanawiałeś czy aby na pewno lepiej, czy tak se palnołeś?

Co miało by tę lepszość wywołać?

Porównywałeś dokładnie te same wydania płyty?

Wyłączyłeś wyrównywanie głośności?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłączyłeś wyrównywanie głośności?

Tak aby uściślić, i może się przydać innym użytkownikom. Są różne opinie na temat ReplayGain. Ja mam wyłączone, Flac compression na 8.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są różne opinie na temat ReplayGain.

Jakie np.?

Ja mam wyłączone, Flac compression na 8.

Stopień kompresji też wg Ciebie ma znaczenie?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie np.?

Stopień kompresji też wg Ciebie ma znaczenie?

 

Każdy algorytm głośności może wprowadzić coś od siebie w postaci zniekształceń.

Ustawione mam na 8 i się nie zastanawiam, tylko słucham muzy.

Napisz jak masz ustawione może inni skorzystają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy algorytm głośności może wprowadzić coś od siebie w postaci zniekształceń.

Nie może, ale wprowadzi i chyba nikt nie ma co do tego wątpliwości.

Ustawione mam na 8 i się nie zastanawiam, tylko słucham muzy.

Nie ma to znaczenia dla jakości dźwięku, dlatego nie rozumiem po co ten parametr kompresji podałeś.

 

Pytałem na jakiej podstawie twierdzisz że pliki z Tidal brzmią lepiej od cd rip.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to mamy inwazję. Ludzie nie czytają juz nawet Wikipedii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie jestem przerażony.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co panikować.

Trzeba działać jak w przypadku każdej choroby. Zdusić w zarodku, bo jak przytrafi się epidemia to będzie pozamiatane ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytałem na jakiej podstawie twierdzisz że pliki z Tidal brzmią lepiej od cd rip.

 

Pytanie raczej nie do mnie, ja tak nie twierdzę.

Nie wszyscy mają takie obycie z pc audio, można prościej pomóc niektórym użytkownikom, zaznacz to czy tamto, spróbuj zobacz, a tu tak pytająco.

Jest nowa wersja Daphile i cieszmy się, gra super.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie raczej nie do mnie, ja tak nie twierdzę.

O k..wa.

Przepraszam pomyliłem Cię z gościem wyżej.

Nie wszyscy mają takie obycie z pc audio, można prościej pomóc niektórym użytkownikom, zaznacz to czy tamto, spróbuj zobacz, a tu tak pytająco

W daphile nic nie kombinuj, jak gra to gra najlepiej jak się da.

Jak ripujesz przy pomocy daphile nie zaznaczaj replay gain, bo to nigdy nie pomaga. O głośności masz pokrętło wzmacniacza.

Nie słuchaj tych co twierdzą inaczej bo nie wiedzą co mówią ;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Przemysław_51508
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O k..wa.

Przepraszam pomyliłem Cię z gościem wyżej.

 

W daphile nic nie kombinuj, jak gra to gra najlepiej jak się da.

Jak ripujesz przy pomocy daphile nie zaznaczaj replay gain, bo to nigdy nie pomaga. O głośności masz pokrętło wzmacniacza.

Nie słuchaj tych co twierdzą inaczej bo nie wiedzą co mówią ;)

 

Ok. Zdarza się.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównywałeś dokładnie te same wydania płyty?

"

nie wiem może mam gówniane cd-rom może to tylko autosugestia, porównywałem orginalną płytę zripowaną osobiście,Jean Michaela Jarra"ELECTRONICA" i z tdidala gra mi to jakoś bardziej przestrzennie,a z płyty tak sobie,nie wiem czemu ale wole Tidala,dlatego zaprzestałem Kupowanie i ripowanie płyt

 

Oczywiście Tidal skonfigurowany z Daphile:)

 

Ale przyznaje się,,Grzebałem w Daphile więc być może coś poprzestawiałem,ale nie dotykam bo musiał bym go od nowa instalować a nie chce mi się bo wszystko gra,

 

Do słuchania naprawdę w wysokiej jakośći mam odtwarzacz SACD yamaha-s1800 nie jest super,nie jest jakiś wyjątkowy,jest poprostu dobry,do SACD,moze być,jest lepszy od zwykłych cd

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma sensu pisać coś gra lepiej bez pewności czy na porównujemy to samo na dokladnie tym samym systemie audio. Na tidal nie ma w opisie wydania płyty dlatego do końca wiadomo z którym mamy doczynienia.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez Przemysław_51508
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyświetl postUżytkownik leon28 dnia 22.06.2016 - 11:33 napisał

no niekoniecznie. chocby z tego powodu, ze 32 bity nie obsluguje nic powyzej 4gb, wiec czy komputer mialby 8 czy 100 to dla systemu 32bit niewazne

to wiem, ale pendrive ma byc tylko do tego wiec bez zmaczenia.

chyba nie do konca sie zrozumielismy, chodzi o pamiec operacyjna i jej adresowanie, a nie 'widzenie" dyskow/pendrivow itd.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Największym sukcesem szatana jest przekonanie ludzi, że nie istnieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikifor, Twój wpis odnośnie porównania brzmienia muzyki z Tidala do samodzielnie zripowanej płyty przez Daphile - JEST NADZIEJĄ, że w tym wątku są być może osoby, które COŚ JEDNAK SŁYSZĄ. Ripowanie płyt - to nie jest bowiem łatwa sprawa, wbrew temu co piszą "głusi", czyli osoby ogarnięte manią jedynek i ZER. Zatem jak ripujesz w Daphile, to dostajesz przeciętnej jakości brzmienie. W Tidalu - może ktoś się postarał, wiedział jak się za to zabrać itp. Celowo nie wchodzę w szczegóły "jak zgrywać" - od razu pojawiłby się potok krytyki, próśb o banowanie itp. Nie twierdzę też, że w Tidalu ripują płyty. Chodzi i jednak o to, że ripowanie to nie jest łatwa sprawa. I prawdopodobnie Daphile jest do tego słabym narzędziem.

 

Nikifor: Jesteś w tym wątku jedną z niewielu osób, która w wpisie "o sobie" ma cokolwiek napisane o sprzęcie (systemie audio), na jakim grasz. Zobacz info innych, aktywnych dyskutantów. Jeden z nich zaczyna wpis o sobie "Linuksowiec ....". Co to znaczy? Jak to interpretować? To tak jakbyś na przykład mając CD firmy Linn - pisał Linn'owiec. Mając Shanlinga - Shanling'owiec. To ma być informacja poważna na takim Forum, jakim jest AudioStereo???? Źródło - to tylko jeden z elementów systemu. Zwróćmy uwagę, że nazwa tego Forum ma w sobie komponent AUDIO!!!!!!!!! Czy ktoś kto słucha na Windowsie ma wpisać Windowsowiec??????

 

Ale to daje do myślenia na temat podejścia części z Forumowiczów w tym wątku do poruszanych kwestii. Jest to fiksacja na oprogramowaniu, impregnacja na doświadczenia innych, niedopuszczanie krytyki oraz "per noga"/nonszlanckie traktowanie interlokutorów, którzy nawet w 1% nie zgadzają się z linuksową, daphilową wykładnią.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ripowanie płyt - to nie jest bowiem łatwa sprawa, wbrew temu co piszą "głusi", czyli osoby ogarnięte manią jedynek i ZER

Dowiedziałeś się jakiego algorytmu używa twój program do ripowania przy resamplingu?

Jeśli nie to może się dowiedz zamiast bredzić że ripowanie to trudna sprawa.

Zatem jak ripujesz w Daphile, to dostajesz przeciętnej jakości brzmienie.

Jaki wzorca używasz by stwierdzić że ripowanie w daphile daje przeciętne brzmienie?

Wiesz co to ripowanie płyty cd?

Zobacz info innych, aktywnych dyskutantów. Jeden z nich zaczyna wpis o sobie "Linuksowiec ....". Co to znaczy? Jak to interpretować? To tak jakbyś na przykład mając CD firmy Linn - pisał Linn'owiec. Mając Shanlinga - Shanling'owiec. To ma być informacja poważna na takim Forum, jakim jest AudioStereo????

Informacja o użytkowniku a raczej o tym co posiada ma uwiarygodnić wiedzę dyskutanta. Nie rozśmieszaj.

Jesteś doskonałym przykładem tego że tak nie jest przynajmniej jeśli chodzi o pc audio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy PCAudio? Czy to w ogóle jest AUDIO jeszcze? Wiedza dyskutanta o jedynkach i ZERACH - to nie jest całość wiedzy i doświadczenia w audio oraz "osłuchania".

 

Co do mojej wiedzy o PCAudio - absolutna zgoda z Tobą. Nie mam wiedzy dużej - mam małą. W porównaniu z Twoją wiedzą - to na pewno moja wiedza - to przepaść niewiedzy. W tym Wątku jestem po to, aby się czegoś nauczyć. A nie czytać od Ciebie komentarza, że uprawiam "brednie".

 

Jak na razie - to słabo to idzie. Konfrontacja opowieści cyfrowych z empirią - daje mieszane odczucia co do tego co ludzie tu wypisują i jak zajadle krytykują empiryczne obserwacje innych osób.

 

A teraz - już bez polemiki. Przemysławie - powiedz mi gdzie mam sprawdzić jakiego używam algorytmu!!!

Napisz mi to proszę jak dla komputerowego ignoranta. Tak abym zrozumiał gdzie tego szukać - i to sprawdził. Jestem otwarty na wszelką krytykę i wskazówki.

 

Zgrywam poprzez DBPoweramp pod Windows Server 2012 R2 (bądź R2 - jakoś tak).

W kwestii ripowania płyt i wzorca. Pisałem już o tym - jedyny sens miałoby bezpośrednie porównanie w jednym systemie brzmienia plików zgranych np. przez Daphile oraz przez np. DBPoweramp. Inaczej - szkoda czasu na teoretyczne dyskusje. Za dużo się nasłuchałem teoretycznych wywodów w tej kwestii i za dużo porównywałem od kolegów z Trójmiasta brzmienia ripowanych płyt czy muzyki ściąganej z maści wszelakiej internetowych miejsc w "bezstratnych" formatach czy też w wave'ach.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisałem już o tym - jedyny sens miałoby bezpośrednie porównanie w jednym systemie brzmienia plików zgranych np. przez Daphile oraz przez np. DBPoweramp.

Takie porównania robi się przy pomocy odpowiednich komparatorów (np. EAC ma taki, foobar ma jeszcze lepszy) oraz porównując np. z bazą AccurateRip albo CueTools.

 

Nikifor: Jesteś w tym wątku jedną z niewielu osób, która w wpisie "o sobie" ma cokolwiek napisane o sprzęcie (systemie audio), na jakim grasz. Zobacz info innych, aktywnych dyskutantów.

To zobacz u mnie. :) Dopóki miałem tylko pierwszą część wpisu to nikt nie brał na poważnie moich postów. ;) :) Teraz może się to zmieni bo dopisałem małe co nieco. :)

 

Ripowanie płyt - to nie jest bowiem łatwa sprawa, wbrew temu co piszą "głusi", czyli osoby ogarnięte manią jedynek i ZER.

Ja nie mam żadnych problemów. ;) :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„... nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zobacz u mnie. :) Dopóki miałem tylko pierwszą część wpisu to nikt nie brał na poważnie moich postów. ;) :) Teraz może się to zmieni bo dopisałem małe co nieco. :)

:) :) :)

Tylko po tym wpisie było więcej chętnych żeby zobaczyć cóż to tam może być napisane, niż przez cały poprzedni czas od mojej rejestracji.

:) :) :)

 

Przepraszam za OT, już nie będę :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez neofozzie

„... nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikifor, Twój wpis odnośnie porównania brzmienia muzyki z Tidala do samodzielnie zripowanej płyty przez Daphile - JEST NADZIEJĄ, że w tym wątku są być może osoby, które COŚ JEDNAK SŁYSZĄ. Ripowanie płyt - to nie jest bowiem łatwa sprawa, wbrew temu co piszą "głusi", czyli osoby ogarnięte manią jedynek i ZER. Zatem jak ripujesz w Daphile, to dostajesz przeciętnej jakości brzmienie. W Tidalu - może ktoś się postarał, wiedział jak się za to zabrać itp. Celowo nie wchodzę w szczegóły "jak zgrywać" - od razu pojawiłby się potok krytyki, próśb o banowanie itp. Nie twierdzę też, że w Tidalu ripują płyty. Chodzi i jednak o to, że ripowanie to nie jest łatwa sprawa. I prawdopodobnie Daphile jest do tego słabym narzędziem.

 

 

Oczywiście że ripowanie płyt zależy od wielu czynników,

 

1 świetnej jakośći cd-rom

2.odpowiedni program,skonfigurowany odpowiednio aby jak najdokładniej zgać płytę

 

 

bawiąc się jakieś 8lat temu zaczynając przygodę z wysoką jakośćią dzwięk ripowałem sobie muzykę do słynnego odtwarzacza Rio Karma,był to wtedy audiofilski odtwarzacz mp3 z dyskiem potrafiący odczytywać pliki FLAC,zgrywałem mu płyty w różnych programach z różną korekcją błędów,znaczaco słyszałem różnicę pomiędzy programem Dbpoweramp a bardzo dobrym programem EAC,, jakość dzwięku była podobna ale EAC miał znacząco więcej detali i przestrzeni w dzwięku,odsłuch prowadziłem na bardzo dobrych słuchawkach z rodziny sannhaiser,Rio karma był jednym z nielicznych odtwarzaczy mających zniesione ograniczenie wzmocnienia,ok 55mw na kanał a dla porównania odtwarzacze sony miały tylko po 5mw na kanał.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale oczywiście porównanie sum kontrolnym accuraterip dla obu zrzutów to już była co najmniej habilitacja z informatyki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Czy jeśli pusta ściana promuje ateizm (stanowisko Włoch w sprawie dot. krzyża w szkole) to rozwiązaniem jest tapeta w krzyże?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

Oczywiście że ripowanie płyt zależy od wielu czynników,

 

Rio karma był jednym z nielicznych odtwarzaczy mających zniesione ograniczenie wzmocnienia,ok 55mw na kanał a dla porównania odtwarzacze sony miały tylko po 5mw na kanał.

Co jedno z drugim ma wspólnego???

Wytłumaczysz zależność miedzy wzmocnieniem na wyjsciu analogowym a jakością ripa?

 

 

Koledzy reagujcie na bełkot bo zaczyna się sciemniac;)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że ripowanie płyt zależy od wielu czynników,

 

1 świetnej jakośći cd-rom

Jak jest uszkodzony, zużyty czy kiepskiej jakości napęd CD-ROM to np. EAC od razu pokaże komunikaty o błędach odczytu. To oznacza, że albo płyta, albo napęd jest popsuty, uszkodzony. Jak są błędy odczytu nie ma możliwości, żeby otrzymać kopię bitperfect.

 

2.odpowiedni program,skonfigurowany odpowiednio aby jak najdokładniej zgać płytę

Programy konfiguruje się tak, żeby otrzymać kopię bitperfect. Jeżeli dwa różne programy są skonfigurowane tak, żeby otrzymać kopię bitperfect to nie ma prawa być żadnej różnicy między skopiowanymi plikami.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Edytowane przez neofozzie

„... nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neofozzie, nie ma sensu! Nie idź ta drogą! Nie pisz że słyszysz różnice! Nie pisz, że jak zgrywasz na przykład na różnych zgrywarkach - to dźwięk może się odrobinę różnić pod względem jakości! Nie pisz nic - co nie będzie zgodne z paradygmatem jedynek i ZER, jaki w tym wątku obowiązuje. Strażnicy zero-jedynkowej myśli Cię od razu skwitują, że bełkot, że się "ściemnia". Głosy uczestników tego wątku są absolutnie przewidywalne. Jest to impregnacja na empiryczne kwestie! To co tutaj uprawiają to nie jest dyskusja o audio! Tu jest o PCAudio! Ciekawe czy fiksaci od jedynek i ZER słuchają muzyki na komputerowych głośniczkach na przykład marki Logitech? Wysoce prawdopodobne. Nie słychać wówczas bowiem NIC.

Absolutnie szkoda czasu na dyskusję.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Neofozzie, nie ma sensu! Nie idź ta drogą! Nie pisz że słyszysz różnice! Nie pisz, że jak zgrywasz na przykład na różnych zgrywarkach - to dźwięk może się odrobinę różnić pod względem jakości! Nie pisz nic - co nie będzie zgodne z paradygmatem jedynek i ZER, jaki w tym wątku obowiązuje. Strażnicy zero-jedynkowej myśli Cię od razu skwitują, że bełkot, że się "ściemnia". Głosy uczestników tego wątku są absolutnie przewidywalne. Jest to impregnacja na empiryczne kwestie! To co tutaj uprawiają to nie jest dyskusja o audio! Tu jest o PCAudio! Ciekawe czy fiksaci od jedynek i ZER słuchają muzyki na komputerowych głośniczkach na przykład marki Logitech? Wysoce prawdopodobne. Nie słychać wówczas bowiem NIC.

Absolutnie szkoda czasu na dyskusję.

Chyba kompletnie nie zrozumiałeś tego, o czym piszę, bo piszę właśnie, że przy prawidłowej konfiguracji nie ma prawa być różnic między zgranymi plikami. Jeżeli są, to można to bardzo łatwo sprawdzić przy pomocy odpowiednich programów a nie na słuch.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

„... nie wiem, nie znam się, nie orientuję się, zarobiony jestem!”

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Dołącz do dyskusji

    Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
    Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

    Gość
    Dodaj odpowiedź do tematu...

    ×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

      Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

    ×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

    ×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

    ×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

     Udostępnij



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.