Skocz do zawartości
IGNORED

47 Laboratory - ktokolwiek widział słyszał...


slaaawek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość passer

(Konto usunięte)

@Stefek

 

"To chyba normalne."

 

Z twojego wcześniejszego wpisu wynikało trochę inaczej. Wszyscy współczuli "człowiekowi z ulicy", że dystrybutor nie chce wysłać mu sprzętu do posłuhania za kiladziesiąt kzł za darmo.

 

Nikt nie brał pod uwagę moich wpisów.

 

Dlatego pozwoliłem sobie na sprawdzenie.

 

I faktycznie jest normalnie.

 

 

Dziwne oczekiwania i później skargi na forum.

Mam nadzieję, że nie jest to forumowa normalność.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do CCD. Zadzwoniłem dzisiaj.

słaaawek nie przyjął oferty wypożyczenia sprzętu za kaucję. Chciał sobie posłuchać za friko.

 

Wobec b. negatywnych doświadczeń i poniesionych strat (uszkodzone głośniki i wzmacniacze do wglądu) CCD aktualnie nie wypożycza sprzętu, jednocześnie zaprasza do Szczecina, termin dla osób spoza Szczecina do uzgodnienia.

Przypuszczam, że "szczególne przypadki" w CCD są również możliwe. :)

 

no nie! co za jaja????

jak nie przyjąłem oferty za kaucją skoro nie było żadnej oferty?????

kolego passer, proszę o info na priv, nie będziemy robic tu zadymy...albo publicznie napisz prawdę jak było jeśli dzwoniłeś to skąd to kłamstwo??? o co tu chodzi do cholery?

 

Wyjaśnię jeszcze raz, czekałem grzecznie aż Sprzedawca zaproponuje jakies rozwiązanie, złoży ofertę próbnego odsłuchu w konkretnym terminie ale się NIEDOCZEKAŁEM... czy to jest zrozumiałe???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z twojego wcześniejszego wpisu wynikało trochę inaczej

 

Widzę,że dalej się nie rozumiemy.

 

"Człowiek z ulicy",przypadek pierwszy:

Telefon do dystrybutora z prośbą o przysłanie danego urządzenia na odsłuchy,proszę bardzo kaucja i nie ma problemu.

 

"Człowiek z ulicy",przypadek drugi

Telefon do dystrybutora z prośbą o możliwość odsłuchania danego urządzenia,dystrybutor oferuje,że dowiezie na miejsce we własnym zakresie.

Przybywa,instaluje,rozmawia z klientem,po zapoznaniu się z człowiekiem,widzi,że ma do czynienia z normalnym,poważnym facetem,

ocenia,że nie ma potrzeby "kaucjowaniu" sprzętu.Dziękuję i koniec.

 

To jest normalne i znam dziesiątki takich przypadków,także moich.

 

Dla mnie EOT.

 

czy to jest zrozumiałe???

 

Oczywiście :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

P.S.

 

Nie kupuje się,żadnego sprzętu,kabli,podstawek,czy cholera wie jeszcze czego,

bez możliwości odsłuchu we własnym systemie,bez względu na cenę.

 

W życiu bym nie kupił CDeka,wzmaka,DACa,kolumn,

jeśli miałbym możliwość odsłuchu tylko u dystrybutora.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość cybant

(Konto usunięte)

P.S.

 

Nie kupuje się,żadnego sprzętu,kabli,podstawek,czy cholera wie jeszcze czego,

bez możliwości odsłuchu we własnym systemie,bez względu na cenę.

 

W życiu bym nie kupił CDeka,wzmaka,DACa,kolumn,

jeśli miałbym możliwość odsłuchu tylko u dystrybutora.

Dziewidztwo....ja pier......jak można tak napisać...:( masakra...

 

Najłatwiej jednak ze źródłem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cybant

 

Widocznie straciłeś je tak dawno,że zapomniałeś :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli komus uda się odsłuchać cokolwiek z oferty 47 Lab uprzejmie prosze o podzielenie sie wrażeniami

z góry wielkie dzięki!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągałem Shigaraki USB DAC (

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ) od dealera z Serbii jakieś pół roku temu. Gładki i zwiewny dźwięk, ale lekko szarawy. Rozdzielczość i dynamika dość ograniczona. Nie porwał mnie. Odesłałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ściągałem Shigaraki USB DAC (

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) ) od dealera z Serbii jakieś pół roku temu. Gładki i zwiewny dźwięk, ale lekko szarawy. Rozdzielczość i dynamika dość ograniczona. Nie porwał mnie. Odesłałem.

 

ooo i to jest już jakas informacja, dzięki Marcin

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 3 tygodnie później...

... no cóż, zakończyła się moja przygoda z 47 Laboratory :(

szkoda, bo liczyłem, że to cos wyjątkowego - a tak?

 

Moja cierpliwość się skończyła niestety. Przykro mi to pisac ale Przedstawiciel handlowy 47Lab na Polskę nie odezwał sie do tej pory, nie wyznaczył terminu odsłuchu, zero informacji... nie rozumiem podejścia.

Potencjalny klient na kwotę około 30kzł za zestaw omawianej manufaktury a tu brak komunikacji, informacji...po prostu odebrałem to milczenie jako brak zainteresowania prezentacją ze strony Sprzedawcy...może teraz takie czasy że to klient ma wchodzić w d....?? ale to nie w moim stylu, dzwoniłem, pisałem maile z prośbą o uzgodnienie warunków sprawdzenia zestawu (cd, wzmak, kolumny) i do dnia dzisiejszego bez odzewu.

Ja już dłużej cierpliuwości miec nie będę i może to genialna marka ale ja już rezygnuję i nie mam ochoty...

 

sorry za wylanie żalu, ale byłem Wam winien wrażeń z odsłuchu, niestety już nie będzie.

 

dzien dobry

 

Poniżej korespondencja z autorem powyższego wpisu.

Pełna.

Rozmowy telefoniczne nie wybiegały poza standard - a więc: dostępność, rabat, narzekanie, że nie zgadzam się na wysłanie zestawu do odsłuchu bez żadnych zabezpieczeń.

 

Rzucająca się w oczy swego rodzaju nadpobudliwość (częstotliwość telefonów) i w efekcie gwałtowana zmiana zainteresowania zestawem na rzecz innego kompletu - nie jest chyba niczym nadzwyczajnym. Rozumiem również, że Zainteresowany nie musi akceptować naszych zwyczajów polegających na umawianiu terminów spotkań, prowadzeniu kalendarza odsłuchów. Mogę także z pokorą przyjąć naganną opinię w kwestii braku mojego entuzjazmu w przygotowaniu tzw. prezentacji multimedialnej zestawu (sic!) choć probowałem dopytać Zainteresowanego - jak to sobie wyobraża, jak ma ten film wyglądać. Czy film ma być zrealizowany telefonem czy innymi środkami? Jak zapisać dźwięk płynący z kolumn Lenco (także mikrofonem telefonu?).

Zastanawia jedynie dwoistość osobowośćiowa Autora, wyrażana z jednej strony w mailach do naszej firmy i - drugie oblicze - prezentowane w niniejszym miejscu. Pełna stereofonia. Z tym zastrzeżeniem, że tu rzeczywiście, merytorycznie, lewy kanał nie ma żadnego związku z kanałem prawym. Powiem więcej - oba pracują w przeciwfazie.

Mistyfikację daje się utrzymać, nawet z niezłym efektem, choćby tu, w gronie ziomskich forumowiczów ale po co? Takie audiofilskie: genderowanie? Niby w spodaniach, ale trochę też w spódniczce?

 

W mailu z dnia 30 stycznia 2015 Autor - w odpowiedzi na moją prośbę, by pod swoimi wnioskami opublikowanymi w audiostereo opublikował korespondencję wysyłaną do naszej firmy - odpisał:

jeśli Pan chce przytoczę całą naszą korespondencję - nie mamy chyba nic do ukrycia, tylko czy to ma sens?

 

I nie opublikował.

Więc czynię to poniżej:

 

From: marzenia4 Gazeta.pl [mailto:[email protected]]

Sent: Saturday, January 17, 2015 4:18 PM

To: Club CD

Subject: Re: 47 Laboratory

Witam

Chyba, że wybiera się Pan gdzieś w okolice centralnej Polski to z wielką przyjemnościa zapraszam i wtedy mogłbym ewentualnie odłuchac tego zestawu. nie ma to jak sprawdzić w swoich warunkach. No ale to już Pan niech zdecyduje...

pozdrawiam

Sławek Błaszczyk

 

W dniu 17 stycznia 2015 14:00 użytkownik Club CD <[email protected]> napisał:

Dzien dobry

Jeszcze raz odczytałem Pana list.

Zastanowię się nad tym filmem.

 

Pozdrowienia

M.Koszur

 

From: marzenia4 Gazeta.pl [mailto:[email protected]]

Sent: Saturday, January 3, 2015 11:02 AM

To: Club CD

Subject: 47 Laboratory

Witam serdecznie

Ostatnio kilka razy prowadziłem z Panem dyskusję na temat produktów tej firmy. Przepraszam za pytania i wątpliwości ale myślę, że Pan zrozumie... Szukam produktu oryginalnego przedstawiającego brzmienie w sposób nietuzinkowy, analogowy...Czytałem sporo w sieci, i rozmowa z Panem powoli przekonuje mnie do ewentualnej inwestycji w 47 Lab Pana Kimury...

Najgorsze jest to, że w celu odsłuchu musze zorganizować urlop i podróż 400km, a Pan ma czas przeznaczony we wtorek i czwartek. Szanuję to i rozumiem.

Pytanie moje jest takie, czy wchodzi możliwość sobota?

A może krótki film z odsłuchu u Pana w połączeniu z zestawem, którym jestem zainteresowany:

1. Monitory 4737 (magnes Alnico)

2. wzmacniacz zintegrowany seria Midnight blue

3. odtwarzacz CD Midnight blue

Jest to możliwe w ogóle?

 

z góry wielkie dzięki

 

Pozdrawiam

Sławek Błaszczyk

 

i ja także

M.Koszur

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wniosek z tego: ....i dlaczego Pan o niczym nie zdecydował ???

 

p.s.

dobrze, że Pan pokazał całą korespondencję dla jasności sprawy tylko jest Pan mało precyzjny ponieważ nie było żadnych rozmów na temat szczegółów prezentacji multimedialnej, o moim jakoby narzekaniu na wysłanie towaru bez żadnych zabezpieczeń, to jest nieładnie w ten sposób pisać Szanowny Panie, przecież wie Pan, że niczego takiego nie miało miejsca... dlaczego Pan to napisał? nie rozumiem tego....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. no cóż, zakończyła się moja przygoda z 47 Laboratory :(

szkoda, bo liczyłem, że to cos wyjątkowego - a tak?

 

Moja cierpliwość się skończyła niestety. Przykro mi to pisac ale Przedstawiciel handlowy 47Lab na Polskę nie odezwał sie do tej pory, nie wyznaczył terminu odsłuchu, zero informacji... nie rozumiem podejścia.

Potencjalny klient na kwotę około 30kzł za zestaw omawianej manufaktury a tu brak komunikacji, informacji...po prostu odebrałem to milczenie jako brak zainteresowania prezentacją ze strony Sprzedawcy...może teraz takie czasy że to klient ma wchodzić w d....?? ale to nie w moim stylu, dzwoniłem, pisałem maile z prośbą o uzgodnienie warunków sprawdzenia zestawu (cd, wzmak, kolumny) i do dnia dzisiejszego bez odzewu.

Ja już dłużej cierpliuwości miec nie będę i może to genialna marka ale ja już rezygnuję i nie mam ochoty...

 

sorry za wylanie żalu, ale byłem Wam winien wrażeń z odsłuchu, niestety już nie będzie.

 

no i wyszło jaki slaaavek jest niezłym krętaczem ,mędzi na forum ,pyta kombinuje i pomawia ludzi,patrząc na jego wypowiedzi tu i tam to pewnie tylko czyta fora i na tym się opiera a i tak nigdy nic nie kupi... skacze od marki do marki dzwoni ,pyta ,a czytając jego dylematy w wielu klubach sam nie wie co chce -pewnie i tak zostanie na etapie mini wieży ,o taki taki malkontent.

 

Fajnie że Pan Marek Koszur się tu pojawił ,bo interesy z nim to sama przyjemność .Od kilku lat kupuje u niego co nieco i nigdy nie narzekałem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast dlaczego są problemy z 47 laboratory tego nie wiem.

Od wielu lat kupuję płyty u p.Koszura,i złego słowa nie dam powiedzieć :)

Znam p.Koszura osobiście i jest to bardzo porządny człowiek,jednak na odsłuchy sprzętu nie daje.Jego powiedzenie to:Trzeba tylko kliknąć i już jest kupione.Nie rozumiem tego stanowiska ale skoro tak robi jego sprawa.Miałem zakupić Mangery a kupiłem Focale z tego powodu....właśnie.Ja jestem zadowolony a on nie sprzedał.

 

.Od kilku lat kupuje u niego co nieco i nigdy nie narzekałem.

To żaden dowód a prawda jest taka,że nie wypożycza do odsłuchu i tyle.Wystarczy wejść na strone Mangera i poczytać o polityce firmy,gdzie sprzedaż ma się opierać na odsłuchach.Ba,można bespośrednio u nich zamówić kolumny do odsłuchu.Jednak odległości itd.powinny powodować pośrednictwo dystrybutora a tak niestety nie jest.Na kliknięcie to można nabyć ....grzebień.Nie sprzęt wysokiej jakości,który wymaga dopasowania.A gdzie rzetelność sprzedawcy?Tak by chciał każdy,siedząc w domu-sprzedawać.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam p.Koszura osobiście

 

Ja tylko telefonicznie :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co z tego wynika?

 

To co pisałem wcześniej,przeczytałeś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ty przeczytałeś co ja napisałem?

 

Zacytowałeś trzy najmniej ważne słowa w tym co napisałem,jakbyś szukał zaczepki lub chciał powiedzieć,że to nie prawda.A to niestety jest prawda.

 

nie zgadzam się na wysłanie zestawu do odsłuchu bez żadnych zabezpieczeń.

Panie Marku,przecież nie wypożycza Pan do odsłuchu i to są fakty.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na marginesie przy Pana nicku powinien być napis Branża(na niebiesko),to tylko gwoli dokładności.

 

Do mnie to napisałeś?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Herbie Hancock:"Czasami nie wiem,co mam grać - wyznałem."

Miles Davis: "To nic nie graj"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do mnie to napisałeś?

Nie zdążyłem,do Koszura oczywiście.Jakbyś nie wiedział.

 

W większości przypadków nie była nawet potrzebna kaucja.

 

HiFi Club , RCM , Moje Audio , Nautilus , Audio System , Szemis , Audiofast .

 

No to tutaj pełna zgoda.Nigdy nie miałem z powyższymi dystrybutorami problemów z odsłuchem.Nie znam tylko RCM-u.

Z Grobelem również bez problemowo dostawałem do odsłuchu.Dlatego nie rozumiem takiego stanowiska.

 

Dystrybutorów,którzy do odsłuchu nie dają.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reasumując całą moją historię z 47 Laboratory pragnę tylko napisać iż:

- mimo całych moich wysiłków, o których pisałem, które Pan M. Koszur przedstawił w niepełnej jednak korespondencji ze mną nie doczekałem się ustalenia warunków odsłuchu...

- nie rozumiem polityki Sprzedawcy, po prostu nie spotkałem się ze zwlekaniem podjęcia decyzji w tak "ważnej finansowo" i logistycznie sprawie,

- przepraszam każdego, kogo dotknęło moje szczere wyłożenie i opisanie problemu,

- nie pozwolę na obrażanie mojej osoby i kłamstwa, które są wciskane "przy okazji".

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

w końcu kompletny system:)             Geodezja - Geologia - Górnictwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzien dobry

 

Skoro zabrał Pan głos i pojawiły się różne głosy to czy może Pan napisać, czy wypożycza Pan sprzęt dystrybuowanych marek do odsłuchu za kaucją czy nie...

 

To ważna deklaracja dla DYSTRYBUTORA sprzętu klasy Hi-End.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie odniosę się do postów kolegów bo to są ich doświadczenia ale napiszę o swoich. Pan Koszur uważa, że sprzedaje wyjątkowe produkty np. gramofon za 40 T PLN + ramię za chyba 15 T PLN + preamp za kolejne 40 T PLN i których słuchać nie trzeba tylko trzeba kupować bo przecież wszyscy wiedzą jaki to doskonały sprzęt. A jeśli nie wierzę to jestem nieokrzesany i się zwyczajnie nie znam. Pomijam fakt, że tych klamotów nie ma na stanie więc posłuchać u niego również się nie da.

 

Grunt to zaufanie do sprzedawcy. Polecam - zadzwonić. I sprawdzić. Ja już sprawdziłem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh. Działa tu między innymi tzw. reguła niedostępności. Im bardziej coś jest niedostępne tym bardziej tego pożądamy. A prawda jest taka iż Pan Koszur pozjadał większość rozumów jak nie wszystkie. Druga sprawa to taka iż urządzenia w dystrybucji owego Pana są co najwyżej przeciętne a już na pewno egzotyczne co może w przyszłości stwarzać pewnego rodzaju problemy. Proponuję zwyczajnie zignorować żeby nie powiedzieć olać system i swoje ciężko zarobione pieniążki wydawać gdzie indziej.

Pozdrawiam towarzystwo! ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,jest to moj pierwszy wpis ,choc czytam Was codziennie,sprawa sie tyczy Pana Koszura.

Niegdys zona kupila na allegro dla mnie na gwiazdke 2 plyty Patricji Barber na zlocie ,kosz rzedu 300zl za 2 plyty.

zrobila od razu przelew ,czekamy na przeszylke,nie nadchodzi,zona dzwoni do P.Koszura o co chodzi,a pan na to,ze trzeba doplacic 2zl do kosztow wysylki,bo inaczej nie wysle i zrugal zone ,ze jest za sprytna i chciala 2plyty w kosztach jednej wysylki.Powtarzam 2 zl....temu panu juz podziekowalem za wspolprace...to tyle dziekuje za uwage.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość rochu

(Konto usunięte)

A ja myślę, że Pan Koszur wyczuł cwaniaka, co chciał sobie tylko posłuchać sprzętu w domu.

I to beż żadnych dalszych konsekwencji w postaci np. rozważenia decyzji o zakupie w/w sprzętu.

I uważam, że postąpił słusznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rochu tobie to żonka pisała,czy tak sam na to wpadłeś?

 

A ja myślę, że Pan Koszur wyczuł cwaniaka,

 

W takiej sprawie nie chodzi o to,co ty myślisz a co ty wiesz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.