Skocz do zawartości
IGNORED

jaki głośnik przenośny polecacie?


prezzess

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Poszukuję głośnika przenośnego o niewielkich gabarytach, z kategorii średnich. Z testów najlepiej wypadają:

- Creative Soundblaster Roar

- Bose Soundlink mini

- Logitech UE Boom

 

Półka cenowa 600-900zł. Ktoś może słyszał lub posiada? Ewentualne inne propozycje. Generalnie jak najlepiej grający sprzęt o gabarytach mieszczących się w przeciętnej torbie na laptop.

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w audiostereo głośniki występują parami, dlatego ośmielam się zaproponować p.t. prezzessowi zestawSAD-25 USB DAC Audio Amplifier + np głośniczki nht super zero.

+ większa torba

+ ew. stażyst(k)a

"Stereofonia – elektroakustyczna metoda odbierania, zapisywania, transmitowania i odtwarzania dźwięku, tak aby u słuchającego wywołać wrażenie przestrzennego rozmieszczenia jego źródeł."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega teskoł chyba nie zrozumiał zagadnienia. Głośniki bezprzewodowe mają za zadanie łatwe, szybkie i bezproblemowe nagłośnienie imprezki plenerowej typu grill, ognisko itp. Tu nikt nie będzie się onanizować dźwiękiem. Stawia się pudełko, które łatwo przynieść, wyciąga telefon, łączy się z owym pudełkiem przez BT i odtwarza muzykę. Czy zaproponowany przez kolegę zestaw spełnia te kryteria?

Słyszałem kilka takich urządzeń na różnych imprezach i każde z nich spisywało się dobrze. Najlepiej wspominam Sony, nie pamiętam jaki model, kosztował ok. 9 stówek, ale pamiętam też taniego Creativa o symbolu bodajże 200 - też dał radę nagłośnić libację, eee... znaczy spotkanie towarzyskie w terenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne, że nie zrozumiałem :)

 

i, przy okazji, - jakie radio polecilibyście do kuchni a jakie pod prysznic?

do kabiny, tak do 6 stówek...

aaa i jeszcze w windach coś czasem plumka...

 

a libację w terenie najlepiej nagłośnić otwierając drzwi i bagażnik. można też użyć kabrio.

"Stereofonia – elektroakustyczna metoda odbierania, zapisywania, transmitowania i odtwarzania dźwięku, tak aby u słuchającego wywołać wrażenie przestrzennego rozmieszczenia jego źródeł."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po budowie tej Aury doskonale widać skąd bierze tyle basu :). No ale cena nieco inna. I moim zdaniem zbyt delikatna by brać w plener. Chyba nawet nie ma opcji zasilania akumulatorowego i nie zmieści się do torby po laptopie.

 

Do torby laptopowej potrzeba czegoś płaskiego i takim właśnie był ten Sony, o którym wspominałem. To było coś tego typu: http://allegro.pl/sony-srs-x5-glosnik-bezprzewodowy-sklep-sonylublin-i4982429436.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z małych słyszałem bose. Całkiem fajnie to grało.

 

https://www.bose.pl/PL/pl/home-and-personal-audio/bluetooth-ipod-speakers/bluetooth-speakers/soundlink-mini-bluetooth-speaker/

 

Te dokładnie. Warto przejść sie do jakiegos saturna czy media markt i posłuchać. Bez problemu mozna bedzie porownac to co maja w ofercie. A można znaleźć coś co zagra na prawde przyjemnie:) Tylko trzeba poszukać, bo większość to karykaturalny, przesączony plastikowym rezonansem dzwięk.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posłuchay Denon Envaya, moim zdaniem to jeden z lepszych tego typu głośników na rynku, który oferuje całkiem sympatyczne brzmienie, poza tym jest dobrze jakościowo wykonany.

Jeśli masz taką możliwość, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuch.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 1 rok później...

Witam długo przeglądałem różne oferty , przeszukałem internet i wybrałem

http://www.dilmarket.pl/pl/p/Radio-przenosne-mp3%2C-dwa-glosniki%2C-USB%2C-microSD/2009

po około pół roku użytkowania stwierdzam że był to dobry zakup . Posiada dwa głośniki nisko tonowe po 3W każdy, które nadają wydobywającej się muzyce niezwykłego brzmienia oraz mocy. Wejście USB pozwala na odtwarzanie muzyki bezpośrednio z pendrive’a, a czytnik kart pamięci pozwala na odczyt kart SD . Dodatkowo wejście Line In umożliwia podłączenie wielu urządzeń zewnętrznych posiadających wyjście na 3.5mm typu Jack. Odsłuchuj muzyki bezpośrednio z iPoda, PC, MP3, MP4 czy telefonu komórkowego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapraszamy na profil Triangle Audio Polska

www.facebook.com/TrianglePolska/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 rok później...

Ja Ci polecam głościk Ultimate Ears Wonderboom. Własnie oglądam niezłą recenzję, a w Euro RTV AGD chodzi tylko za 334zł ? https://www.euro.com.pl/glosniki-przenosne/ultimate-ears-wonderboom-pack-czarny-szary.bhtml I to jesczez za 2pach

Można łączyć te głośniki i grają oen równocześnie kierowane przy pomocy aplikacji z urządzenia z bluetooth. Dajcie znać jak się Wam podoba. A może ktoś z Was uzyłam którego z urzadzeń, głośników UE? Bo ja myslę, czy czekać na opinie czy już zamawiaćXD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja po dodsluchaniu w sklepie paru egzemplarzy wybralem sony srsxb30. W pomieszczeniu fajnie graja, a w plenerze po wlączeniu podbicia basu tez fajnie dają radę. No i wbudowane Aku przy normalnym sluchaniu trzyma pare h. Inne podobnej wielkosci Denony czy Bose graly w porównaniu tak sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ue świetne produkty, to drugi po jbl sprzedawca głośników w europie. u nas mało znany, miałem ue boom 1 , 6 lat i do dzisiaj gra , zasilanie pogorszyło sie o 20% wiec nadal 8 h ciągłego słuchania. jakość powyzej jbl.

bose również polecam. Bose Soundlink mini bardzo wytrzymały produkt, o jakości nie wspomnę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.