Skocz do zawartości
IGNORED

Zakupy z Anglii


insaimz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

znalazłem ciekawe ceny w Anglii w sklepach.

 

Chciałem dopytać, jak robicie tam zakupy i jak wygląda sprawa wysyłek?

 

O ile ktoś ma doświadczenie w tej kwestii.

 

Jak najlepiej zrobić zapłatę, żeby nie płacić prowizji w bankach polskich i zamieniać złotówek po kiepskich kursach?

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duzo sprzetu z ebay jest w stanie uszkodzonym, pomimo tego ze sprzedawca deklaruje ze jest 100% sprawny. Tlumacza sie pozniej, ze sprzet ulegl uszkodzeniu w trakcie transportu. Napewno nie wszyscy tak robia, ale ja mialem cztery tego typu przypadki i sie zrazilem. Niby mozna odeslac i czasami zwracaja pieniadze, ale na przesylce jestesmy w plecy.

Platnosci proponuje wykonywac przez paypal.

Inna opcja to przez znajomego, ktory moze sprawdzic i ocenic sprzet, chyba najrozsadniejsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Najsensowniejszym sposobem jest wyrobienie sobie dodatkowych kart debetowych ja np mam konto w T-mobile bank posiadam konto w PLN, US i GB czyli 3 karty wszystko za Free.

 

Napiszę tak w skrócie

 

Jak masz już konta walutowe w swoim banku to zakładasz konto na walutomacie a do paypal dodajesz karty walutowe. Na walutomat spłacasz złotówki i zmieniasz na założoną walutę. Po czym wysyłasz na swoje konto walutowe, Masz je dodane do paypal czyli pojawią się w ww serwisie. Tym sposobem uciekasz przewalutowania że strony paypal. Pisałem na szybkiego i bardzo ogólnie. Tu masz poradnik

 

http://telchina.pl/paypal-platnosc-w-dolarach-bez-przewalutowania-t1165.html

 

Zawsze korzystaj z PayPal!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najsensowniejszym sposobem jest wyrobienie sobie dodatkowych kart debetowych ja np mam konto w T-mobile bank posiadam konto w PLN, US i GB czyli 3 karty wszystko za Free.

 

Napiszę tak w skrócie

 

Jak masz już konta walutowe w swoim banku to zakładasz konto na walutomacie a do paypal dodajesz karty walutowe. Na walutomat spłacasz złotówki i zmieniasz na założoną walutę. Po czym wysyłasz na swoje konto walutowe, Masz je dodane do paypal czyli pojawią się w ww serwisie. Tym sposobem uciekasz przewalutowania że strony paypal. Pisałem na szybkiego i bardzo ogólnie. Tu masz poradnik

 

http://telchina.pl/paypal-platnosc-w-dolarach-bez-przewalutowania-t1165.html

 

Zawsze korzystaj z PayPal!

 

Ty Adrian widzę grube sztosy walisz :-))))

Smuga cienia spowija..;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.