Jump to content
meloman 62

Kościoły - Działalność instytucji religijnych - wątek ogólny.

Recommended Posts

Czy nie dopadła Cię tzw. maska DPRS? Czy jest zielona? Lubisz Jima Carreya?

a nawet pracuje w mojej firmie kilku takich ale kompletnie nie wiem którzy to chociaz codziennie sie z nimi witam. moje zdanie na temat sekt(kk też uwazam za sektę) jest jakie jest ale do tego nie przykładam zbytniej wagi. ze swoimi wspolpracownikami mam raczej dobre relacje. po prostu sa to ludzie wierzący ale nie wojujacy tak jak ty. czasem oni mnie sugeruja że powinienem iść do kosciola a czasem ja im cos powiem co myślę na temat wiecznego dziewictwa maryi ale nikt nikomu z tego powodu krzywdy nie robi. całe szczęście ze Polacy ideologie traktuja niezbyt serio i mało kto traktuje powaznie ekstremistycznych oszołomów w stylu ojca dyrektora albo jerzego urbana to jakos sie jeszcze w tym kraju da wytrzymać. choć coraz większa władza KK budzi niepokój

Guest

Widzisz misiu, problem leży w tobie... i ojcu dyrektorze, obaj jesteście zasranymi ekstremistami, jeden ciągnie w jedną, a ty w drugą stronę.

mimik, 19 Kwi 2009, 21:36

>a nawet pracuje w mojej firmie kilku takich ale kompletnie nie wiem którzy to chociaz codziennie

>sie z nimi witam. moje zdanie na temat sekt(kk też uwazam za sektę) jest jakie jest ale do tego nie

>przykładam zbytniej wagi. ze swoimi wspolpracownikami mam raczej dobre relacje. po prostu sa to

>ludzie wierzący ale nie wojujacy tak jak ty. czasem oni mnie sugeruja że powinienem iść do kosciola

>a czasem ja im cos powiem co myślę na temat wiecznego dziewictwa maryi ale nikt nikomu z tego powodu

>krzywdy nie robi. całe szczęście ze Polacy ideologie traktuja niezbyt serio i mało kto traktuje

>powaznie ekstremistycznych oszołomów w stylu ojca dyrektora albo jerzego urbana to jakos sie jeszcze

>w tym kraju da wytrzymać. choć coraz większa władza KK budzi niepokój

to Jurek Urban jest wierzacy?

mimik, 19 Kwi 2009, 20:22

>KK to sekta wyznawców dzieworodnego bożka którego przynajmniej raz na tydzień symbolicznie ubijaja,

>ćwiartują i pożerają.....i coś takiego ustanawia "uniwersalne" standardy etyczne...

Vlad/atopos, przestań truć!

troche mi przycukrowaleś tym porownaniem do atoposa bo to inteligentny facet i też troche mi przyganiłes bo on emocjonalnie zaburzony cięzko. ale pudło. nie jestem atoposem.

co do urbana to przecież on głeboko wierzacy...w partie komunistyczną. obiekt wiary nie jest tu istotny tylko oszołomienie ideologią. ten przykład podałem nie bez powodu. jesli ktos krytykuje ekstremizm prawicowy to "wierni" oskarżaja delikwenta o ekstremizm lewicowy i na odwrót. chcialem tego uniknąć bo nie jestem zadnym ekstremistą.

widać, że rezerwy proste zostały wyczerpane.

no, no tak długie uśpienie w wykonaniu rzeczonego nie wchodzi w rachubę, więc chyba nick odkupiony ;)

lub x. Kruszyna pojawił się na horyzoncie

nie wiem Paszeko czy przypominasz sobie to wstrząsające wyznanie o skrzypieniu w uszach?

Religie wprowadzaja wiecej podziałow niz miłosci miedzy ludzmi,ludzie oczy sobie wydrapuja w imie Chrystusa,Allacha,itd.Religianci to wykorzystuja siejac ciemnote jak za czasow starozytnego Egiptu.Dobrze rzadzic ludzmi w imie Boze a z serca jad sie wylewa.kazdy uwaza ze jego religia wazniejsza olac to.

jacchujku!

jaki ty jesteś wulgarny.....>nasrać do głowy, zasrany ekstremista

Guest

...imie Boze a z serca jad sie wylewa.kazdy uwaza ze jego religia wazniejsza olac to...

Wskaż ! JEDEN ! wątek załozony przez tzw, katola w którym są napiętnowani/ne religie! A nam "poświeconych"....phhhh choćby jak ten znajdziesz bez liku.

jakcik z uwagi na to ze bardzo lubie wykazywac twoja ignorancje, a ze mam kontakt z swiadkami jehowy ktorzy w porownaniu do ciebie, nie maja cienia nienawisci do wyznan innych i sekt, moge poprosic takiego jednego i On w zalozonym watku...podyskutuje z toba o twojej ...tzw...wierze.tzw bo bez zobowiazan i osobistych...wyrzeczeń.No bo nie traktujemy przeciaz powaznie...postu.

lunaticos

Religie wprowadzaja wiecej podziałow niz miłosci miedzy ludzmi

Poprzestawiało ci się.

Nie religie wprowadzaja lecz ludzie, którym sie tylko wydaje, że takowe wyznają.

Znane są tysiące sposobów zabijania czasu, ale nikt nie wie, jak go wskrzesić.

Guest

Nie możliwe mule, ze masz znajomych.

A co on potrafi? Zębami kapsle z butelek zdejmować?;p

tak tak....to było x lat temu. jednak postęp medycyny i psychologi nie poszedł na marne. kosztowało to sporo wysiłku, bólu i ....no niestety pieniędzy również ale stanałem na własnych nogach i na tanie chwyty z miłosierdziem jezusa chrystusa i jego wiecznie cnotliwej mamusi nabrac się już nie daję.

jakcik potrafi ci ucho odgryzsc a potem jaja jak sie nie spiszesz.jakcik z przyjemnoscia ...popatrze.mysle ze jeszce masz ...jaja.

Guest

...nabrac się już nie daję...

No i Alleluja, tylk odlaczego przy okazji twojego wywolenia z kajdan musisz opluwac uczucia innych?

Guest

Wiesz muls, jesteś lepszy od jakiegokolwiek odwyku...patrze co wyprawiasz i wstret taki do gorzały czuję, ze nawet jak odrobine w syropie jest to wole kaszlec niż ryzykować zidiocenie takie jakie u ciebie spowodowała.

Guest

>mimik

...nabrac się już nie daję...

No i Alleluja, tylk odlaczego przy okazji twojego wywolenia z kajdan musisz opluwac uczucia innych?

Nowy2, 19 Kwi 2009, 21:59

>nie wiem Paszeko czy przypominasz sobie to wstrząsające wyznanie o skrzypieniu w uszach?

Nie. :D

Widocznie to było nie za mojej kadencji.

Komu szkrzypiało i co?

...wy katolicy tak barzo jestescie zatraceni w tych swoich wierzeniach ze opluwacie wszyskich dokoła nawet tego nie zauważając...

powinienem spytać wcześniej . comialeś na mysli? uczucia czy uczucia religijne? bo to chyba nie to samo