Jump to content
meloman 62

Kościoły - Działalność instytucji religijnych - wątek ogólny.

Recommended Posts

Obrażasz mnie perfidnie co najmniej kilka razy w tygodniu i coś o przestrzeganiu prawa, staniu ponad nim  bredzisz????

image.png.5f3bfeba157a0e162bedb834fd6fa16d.png

Edited by Maju
  • Like 3

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

xavian
4 godziny temu, Maju napisał:

Któryś z mądrzejszych dziennikarzy zadał sobie trochę trudu i dotarł do tego że to co opisał o. Rydzyk może być prawdą, bo ten co przekazał te samochody wygrał podał nazwę takiej miejscowości gdzie ta wygrana rzeczywiście padła.

Też o tym czytałem i zamieszczałem na forum.

4 godziny temu, Bobcat napisał:

Wymyślcie jakąś nową bajeczkę

Dlaczego kiedy zamieszczałem te materiały (a robię to zawsze z linkami do nich) nie miałeś ochoty na dyskusje?

Cytat

— mówił o. Tadeusz Rydzyk. Redemptorysta zapamiętał też, że pan Stanisław wygrał w totolotka 1,35 mln zł.

Portal Onet sprawdził, czy w tamtym czasie w Sopocie zdarzyła się tak duża wygrana w totolotka. Okazało się, że tak - 16 kwietnia 2003 roku ktoś wygrał tam 1,15 mln zł, czyli niemal tyle, ile podał ojciec Tadeusz Rydzyk. Onet zaznacza też, że wysokie wygrane w totolotku zdarzają się w Sopocie niezwykle rzadko.

Nie ma więc obecnie żadnych postaw, by móc podważać podawaną przez toruńskiego redemptorystę wersję o pochodzeniu pieniędzy, z których zakupiono samochody

— zakończył swój artykuł portal Onet.

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Cytat

zakończył swój artykuł portal Onet.

Hidden Content

I wydrukować i nad łózkiem powiesić, zeby za pół roku znowu zdziwienia i oburzenia nie było.

Chyba, ze Rydzyk był w zmowie z totkiem, albo ONET-em?

O tym nie pomyślałem, macie wiec nowy "argument".

Edited by Jacchusia
  • Like 2
  • Thanks 1

Nie należy sądzić, że diabeł kusi jedynie ludzi genialnych. Gardzi zapewne głupcami, ale nie lekceważy ich pomocy. Przeciwnie, pokłada w nich wielkie nadzieje... (Charles Baudelaire)

2 godziny temu, remak123 napisał:

zalecam zwiększenie dawki jódu

Naprawdę jesteś tak małostkowy i myślisz, że to mnie w jakikolwiek sposób dotyka?

Stuknij się centralnie między oczy.

Ty bidoku nawet nie wiedziałeś, że go żresz codziennie w soli.

Edited by Jacchusia
  • Like 1

Nie należy sądzić, że diabeł kusi jedynie ludzi genialnych. Gardzi zapewne głupcami, ale nie lekceważy ich pomocy. Przeciwnie, pokłada w nich wielkie nadzieje... (Charles Baudelaire)

25 minut temu, Jacchusia napisał:

Dlaczego kiedy zamieszczałem te materiały (a robię to zawsze z linkami do nich) nie miałeś ochoty na dyskusje?

Jego dyskusja polega na wmawianiu, jak dochodzi do niego że pustosłowiem nie wygra zmienia temat i zaczyna o czymś innym.....a to ci że jesteś obrońcą zboczeńców wmówi a to ucieknie od tematu udając najmądrzejszego i udając że więcej argumentów nie podałem (patrz film z wypowiedzią o. Rydzyka)

ot:image.png.ad54568efa26ac86b5ea58d965240e4e.png

Edited by Maju
  • Like 3

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

32 minuty temu, Bobcat napisał:

Sam siebie obrażasz broniąc pedofilów.

A jak to piszesz to ci pyska, ani paluchów nie wykrzywia?

Ale to na pewno 

dym-z-usz_qqxqrhr.png

To coś a`la pukanie u dorosłych 🙂

• Haha 2

26 minut temu, Jacchusia napisał:

I wydrukować i nad łózkiem powiesić, zeby za pół roku znowu zdziwienia i oburzenia nie było.

nie uwierzy, prędzej wmówi że to wymyślili w Opus Dei.....   :))))

• Like 1
  • Haha 1

Naprawdę jesteś tak małostkowy i myślisz, że to mnie w jakikolwiek sposób dotyka?
Stuknij się centralnie między oczy.
Ty bidoku nawet nie wiedziałeś, że go żresz codziennie w soli.
O jodzie wiedziałem. O jódzie dowiedziałem się od Ciebie. Jestem onieśmielony poziomem Twojej wiedzy. Żresz to może Ty, ja jem, konsumuję bądź spożywam.

• Like 1

8 minut temu, remak123 napisał:

O jodzie wiedziałem.

No nie wiedziałeś, bo gdybyś wiedział to byś o jego deficycie w organizmie nie pisał.

jod, sól, jód - to nawet ortograf nie jest tylko zwykłe przejęzyczenie, a ty się tego trzymasz jak ryba haczyka.

12 minut temu, remak123 napisał:

ja jem, konsumuję bądź spożywam.

Szczerze wątpię 🙂

• Like 1

A jak to piszesz to ci pyska, ani paluchów nie wykrzywia?
Ale to na pewno 
dym-z-usz_qqxqrhr.png
To coś a`la pukanie u dorosłych

To na zdjęciu to nie jest pukanie. To przeciąg w pustych przestrzeniach Twojego pojemnika na rozum. I o deficycie u Ciebie tego właśnie rozumu pisałem.
  • Like 2
  • Confused 1

18 minut temu, Jacchusia napisał:

jest tylko zwykłe przejęzyczenie

nie tłumacz się, napiszesz prawdę i tak ci nawymyśla......wyniosłym megalomanom niczego nie wytłumaczysz.....do takich szybciej dotrze lewackie matactwo na temat Kk czy katolików (Rydzyka) niż prozaiczna prawda.

Edited by Maju
  • Like 3

- Jak nazywają się pliki na dysku twardym księdza?
- Pedofiles

• Like 1
  • Haha 4

„W co motłoch bez dowodów uwierzył, jakże byśmy to mogli dowodami obalić?”

- Friedrich Nietzsche

2 godziny temu, Maju napisał:

[...]  do takich szybciej dotrze lewackie matactwo na temat Kk czy katolików (Rydzyka) niż prozaiczna prawda.

Matactwo - np. takie ?

Cytat

Ojciec Rydzyk z zakazem wizyt w parafiach w zachodniej Kanadzie [...]

Ojciec Tadeusz Rydzyk nie będzie mógł odprawiać mszy w kilku parafiach, do których należy m.in. kanadyjska Polonia. To wynik jego antysemickich i ksenofobicznych wypowiedzi.

Arcybiskup Edmonton Richard Smith podjął decyzję, w myśl której ojciec Rydzyk będzie miał zakaz odprawiania uroczystości kościelnych w archidiecezji Edmonton i podlegających jej parafiach w zachodniej części Kanady. Dodatkowo zakaz obejmuje możliwość organizowania spotkań na terenie parafii - podaje Onet.

Wskutek tego zakazu, ojciec Rydzyk nie może odprawiać mszy łącznie w pięciu jurysdykcjach kościelnych - Diecezji Calgary, Diecezji św. Pawła, Archidiecezji Grouard-McLennan, Diecezji Mackenzie-Fort Smith i ukraińskiej katolickiej eparchii Edmonton.

Powodem wydania zakazu są nieakceptowalne przez wiele osób zachowania duchownego, między innymi w postaci braku tolerancji, powiązań politycznych i ksenofobii. Na antenie Radia Maryja kilkukrotnie wypowiadał kontrowersyjne opinie, chociażby nazywając Gretę Thunberg "dzieckiem, które ma się uczyć, a nie manipulować innymi dziećmi".

Petycja w sprawie ,,ukrócenia politycznej działalności"

Pod koniec 2019 roku papież Franciszek otrzymał petycję od Thomasa Lukaszuka, Kanadyjczyka polskiego pochodzenia. Chodziło o "ukrócenie politycznej działalności Tadeusza Rydzyka". Na ten moment podpisało się pod nią ponad 200 tys. osób.

- Zwracamy się z prośbą o ukrócenie działalności politycznej redemptorysty Tadeusza Rydzyka i przywrócenie charakteru religijnego jego radiu oraz telewizji. Tadeusz Rydzyk, zakonnik używający katolicyzmu jako narzędzia do zdobywania pieniędzy i władzy jest przykładem patologii występującej w polskim Kościele katolickim - brzmi początek petycji. [...]

źródło: 

Hidden Content

Nareszcie ktoś się dobiera do dupy papie złodziejowi 😉

• Like 5
  • Thanks 2
  • Haha 1

6 minut temu, argus napisał:

Matactwo - np. takie ?

Nareszcie ktoś się dobiera do dupy papie złodziejowi 😉

Właśnie miałem o tym napisać.

Mówiąc w skrócie i obrazowo, duży biszop w Edmonton rzekł do qrwy Rydzyka:

"Wypieprzaj, faszystowski śmierdzący szmaciarzu. Nie będziesz mi tu przyzwoitych ludzi deprawował".

......

Super.

A za kilka lat - do pierdla.

• Like 4
  • Thanks 4

Przepraszam , że przeszkadzam ...ta stronka , to fejk , czy ok ?

Hidden Content

Ktoś tu parę dni temu o tej organizacji wspominał .. Albo mi się zdawało , bo znaleźć nie mogę .

Edited by Mysza 13
  • Like 1

Jak najbardziej prawdziwe.

To jest ściągnięte z oficjalnej strony z poradami dla NGO's.

I dowodzi kolejnej, piramidalnej hipokryzji katoli i ich organizacji - bo z jednej strony zwalczają i plują na wszystkie organizacje i inicjatywy demokratyczno - liberalne, ale kasę chcieliby doić od każdego - w tym od instytucji i organizacji wspierających te liberalne i demokratyczne inicjarywy.

pzdr.

Edited by argus
  • Like 2
  • Thanks 2

Jestem wstrząśnięty , a nawet zmieszany .. Przejrzałem wątki i pytam : Gdzię są : Patrykowski , Klapa747 , A3[cośtam , coś tam ] ?? .

Czy ich klakierek wie , co się z tak zacnymi userami stało ?

Utrata jednego z Nich , to cios w poziom intelektualny Forum , ale trzech , to już masakra .

Ale , żeby trzech wybitnych userów zniknęło tak nagle , to niewytłumaczalne .. Jestem w szoku .

3 minuty temu, Mysza 13 napisał:

Edited by Mysza 13
  • Like 3
  • Confused 1

59 minut temu, Fashi napisał:

@Patrykowski

@Klapa747

@A3Dzoszu

Odbiór.

@Mysza 13 tęskni, chce dostać kolejny mentalny wp***dol... 

Hehe

Jaja sobie robisz z poważnej sprawy ?  Ludzie giną , a Ty się nabijasz ?

Wiesz , jak cierpi na tym poziom dyskusji [ o lotnictwie nie wspominając ] ..

Ale podły jesteś .

• Haha 3

Kard. Dziwisz reaguje po tekstach Onetu. Ks. Isakowicz-Zaleski publikuje dowody spotkania

Kardynał Stanisław Dziwisz zaprzecza informacjom, które opublikowaliśmy w Onecie, jakoby krakowski metropolita w 2012 r. dowiedział się o pedofilii ks. Jana Wodniaka i nic z tą wiedzą nie zrobił. We wtorek wydał oświadczenie, w którym po raz kolejny zapewnił, że spotkania sprzed ośmiu laty z ks. Isakowiczem-Zaleskim, który miał go o tym poinformować, nie pamięta. Dziś krakowski duchwowny opublikował list, który wtedy przekazał swojemu przełożonemu. Z jego treści wynika, że zaniedbania kard. Dziwisza mogą być ogromne.

Hidden Content

• Like 3
  • Thanks 2

Jestem wstrząśnięty , a nawet zmieszany .. Przejrzałem wątki i pytam : Gdzię są : Patrykowski , Klapa747 , A3[cośtam , coś tam ] ?? .
Utrata jednego z Nich , to cios w poziom intelektualny Forum , ale trzech , to już masakra .
Ale , żeby trzech wybitnych userów zniknęło tak nagle , to niewytłumaczalne .. Jestem w szoku .

On zdaje się był w 3-cy jedyny sklonowany jak owca Dolly
  • Like 1
  • Haha 3

7 minut temu, remak123 napisał:
1 godzinę temu, Mysza 13 napisał:

On zdaje się był w 3-cy jedyny sklonowany jak owca Dolly

Toś mnie teraz wcisnął w glebę .. Żartujesz ..

OK .. O nieobecnych nie będziemy plotkować .. Mam nadzieję [ jak chyba wszyscy ] , że wrócą - cali i zdrowi .

I dadzą mi ,,,mentalny wp***dol... "". - jak to ujął mój ulubieniec Fashi .

Edited by Mysza 13
  • Haha 1

Toś mnie teraz wcisnął w glebę .. Żartujesz ..
Pewności nie mam, ale bliskie z nią przekonanie
  • Like 1

2 minuty temu, remak123 napisał:

Pewności nie mam, ale bliskie z nią przekonanie

Hidden Content

Tzn pomawiasz bez dowodów. I gdzie Twoje szlachetne zasady panie kryształowy hmm?

• Like 2

山水 アルファ リファレンスオーディオアンプ 

Tzn pomawiasz bez dowodów. I gdzie Twoje szlachetne zasady panie kryształowy hmm?
Na deficyt intelektualny niektórych tu obecnych userów też nie mam dowodów, a jedynie graniczące z pewnością podejrzenia.
  • Like 1
  • Thanks 2
  • Haha 2

Przekonanie nie jest pomówieniem .. Twierdzenie [błędne] kwalifikuje się , jako pomówienie Mecenasie Fashi .

1 minutę temu, remak123 napisał:

Na deficyt intelektualny niektórych tu obecnych userów też nie mam dowodów

Ale leniuch !   Trzeba poczytać ich wpisy .. Kumam - męcząca czynność .. 

• Like 2