Jump to content
Guest aqs

Nasze aukcje na allegro olx

Recommended Posts

Do sprzedania projektor Full HD Panasonic PT-AT5000E.

Dynamiczna przysłona, pamięć soczewski, Procesor Reality Creation.

Cena 1999 zł

https://allegro.pl/oferta/projektor-panasonic-pt-at5000e-3d-tylko-340h-7977630540

Nie będzie to na razie typowa oferta sprzedaży tylko nazwijmy to propozycje sprzedaży.  Nie ma mnie w domu w PL na tą chwilę więc chętnych do ewentualnego zakupu pb 4000 i pb 13 ultra zapraszam do kontaktu na pw. Obydwa suby są w idealnym stanie . Mają niecały rok a od kwietnia są nie używane.  Ceny wywoławcze to :

- pb 4000 - 8300 zł 

-pb 13 ultra 7300zl 

negocjacja oczywiście możliwa ale w granicach zdrowego rozsądku.  Zapraszam do kontaktu na pw.

Powód ewentualnej sprzedaży? Pb16 ultra ( oczywiście dual)

Edited by subfan

23 godziny temu, subfan napisał:

Nie będzie to na razie typowa oferta sprzedaży tylko nazwijmy to propozycje sprzedaży.  Nie ma mnie w domu w PL na tą chwilę więc chętnych do ewentualnego zakupu pb 4000 i pb 13 ultra zapraszam do kontaktu na pw. Obydwa suby są w idealnym stanie . Mają niecały rok a od kwietnia są nie używane.  Ceny wywoławcze to :

- pb 4000 - 8300 zł 

-pb 13 ultra 7300zl 

negocjacja oczywiście możliwa ale w granicach zdrowego rozsądku.  Zapraszam do kontaktu na pw.

Powód ewentualnej sprzedaży? Pb16 ultra ( oczywiście dual)

Skad ty masz takie ceny? 

Juz lepiej kupic ze sklepu z gwarancja. ::

https://sklep.soundclub.pl/pl/menu/outlet/subwoofery-380.html

• Haha 1

Kupować ex demo?
Wolałbym używany z pewnego źródła.

• Thanks 1

Video;TV LG79",Epson eh-tw7300, adeo130" Audio;CD, BD, AVR, PM, MM; Marantz.

Kolumny; Wharfedale Diamond 10.

Godzinę temu, RAF77 napisał:

Kupować ex demo?

Zwykle demo stoi i się kurzy a na dodatek sprzedawane jest jako nowe z pełną gwarancją. Nie wiem w czym problem.

• Like 1

2 godziny temu, daniel-de napisał:

Zwykle demo stoi i się kurzy a na dodatek sprzedawane jest jako nowe z pełną gwarancją. Nie wiem w czym problem.

Dokładnie.

12 godzin temu, RAF77 napisał:

Kupować ex demo?

Gdzie jest to pewne zrodlo?

kolega Subfan 

Kino: TV Sony, BR Panasonic, Ampli Yamaha, kolumny Definitive Technology, sub Velodyne, projektor Epson

Stereo: gramofon Technics, CD i wmacniacz Marantz, głośniki Roth, wzmacniacz słuchawkowy Vincent,  słuchawki Sennheiser

Yamaha Rx-a 3010 posiadam ja od nowosci...

pelen komplet,  plus orginalny karton.

Cena 2000zl  ( przy odbiorze osobistym mozliwosc lekkiej negocjacji ) 

Ten post wyraza moja opinie w dniu dzisiejszym i nie moze on sluzyc przeciwko mnie w dniu jutrzejszym, ani kazdym innym nastepujacym po tym terminie.

Ponadto zastrzegam sobie prawo zmiany pogladow bez podania przyczyny.

Sprzedam minidsp 2x4. Kupiłem kiedyś do kina domowego, sprawdziłem czy działa i od tego czasu leży i się kurzy. 

Idealny sprzęt by np. zgrać z sobą kilka subwooferów. 

IMG_20190915_171324-1190x1587.jpg

Edited by pacman

Poszukuje/Kupię kolumny firmy Monitor Audio seria RX 1/Center/RX-FX tylko kolor chery(wiśnia) lub GS 10/Center/GS-FX kolor tak jak w przypadku serii RX... tylko poważne oferty i nie uszkodzone!!! Najlepiej od pierwszego właściciela i z kartonem 

W dniu 23.08.2019 o 09:42, daniel-de napisał:

Dopiero mam możliwość odpowiedzi na wpisy tych którzy to piszą na zasadzie " nie znam się,  nie wiem ale coś napiszę bo subfana nie lubię ". 

@RAF77 ma rację pisząc że woli używany sub aniżeli model demo. Nie one nie stoją i się nie kurzą panie @daniel-de bo są wysyłane od jednego klienta do drugiego bez przerwy i nie grzeją miejsca w sklepie włączone raz na tydzień tylko dają z siebie wszystko i znoszą nie raz katowanie gości którzy właśnie po to je wypożyczyli,  żeby zobaczyć co tak naprawdę potrafią. Taka jest polityka firmy Soundclub która to z jednej strony jest najlepsza z jaką się spotkałem na rynku audio bo wypożycza modele demo do testowania bez obciążania kosztami ale z drugiej strony właśnie ww demo wersje to nie takie demo jak wydaje się wszystkim , zakurzone i ledwo dotarte. Wiem to bo nie raz testowałem suba z soundclubu i czekałem w kolejce aż wróci od innego klienta żeby mógł być wysłany do mnie. Tak wyglądają realia i zbadajcie sobie jeszcze raz pytanie demo czy używka od kogoś kto je ledwo używał i nie kupował po to żeby katować jak wersje demo . 

Pamiętacie film z YT o przesterowanych pb16 ? Założę się o wszystko że tak wygląda testowanie subów w stanach przez jakiegoś rednecka a nie użytkowanie własnych drogich subów.