Skocz do zawartości
Gość aqs

Nasze aukcje na allegro olx

Rekomendowane odpowiedzi

Do sprzedania będę miał końcówkę mocy Emotiva XPA-3 gen 1. Jest to końcówka trzy kanałowa, kupiona od pierwszego właściciela (kupiona nowa w USA). Ja jestem drugim właścicielem. Cena 3000zł. Kontakt: deimos77@go2.pl

Sprzedaję tylko dlatego, ponieważ kupuję 7-mio kanałową drugiej generacji.

Edytowane przez THX Ultra 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kolego @qot - iPhone 4S piszesz, że działa na iOS 10? Ciekawe, bo iOS 10 nie wspiera tego modelu...

Nie wiem czy tu można dyskutować o cenie, ale wspomnę tylko, że za 350zł sprzedałem niedawno 5c w ładnym stanie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem czy tu można dyskutować o cenie, ale wspomnę tylko, że za 350zł sprzedałem niedawno 5c w ładnym stanie :)

Hym... własnie się zastanawiałem czy 4s w marcu nie miał iOS10? - Ponieważ nie ja byłem użytkownikiem telefonu - teraz głowy sobie nie dam uciąć... wydawało mi się że "łykał" wszystkie aktualizacje bez problemu... no ale OK - iOS9.

Cena już spadła - ale w/g mnie (i nie tylko) 4s jest zdecydowanie lepszym modelem od plastikowej 5c... chyba pod każdym względem :)

Ale, nie zaśmiecajmy wątku - jak coś, ktoś to na priva...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

no ale OK - iOS9.

No raczej... A co "łykał" to jest do sprawdzenia na supporcie Apple. iOSa 10 na pewno nie :)

ale w/g mnie (i nie tylko) 4s jest zdecydowanie lepszym modelem od plastikowej 5c... chyba pod każdym względem :)

Hehe dobry żart. Takie zdanie mogą mieć tylko ci, co tego plastikowego 5c nie używali. 5-tkę już wszyscy sobie chwalą, a to jest niemal to samo co 5c, z tym że 5c to lepsze wydanie 5-tki.

OK, koniec zaśmiecania. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sprzedaję całe kino domowe !

ROTEL RMB 1066 końcówka mocy 6 kanałów BDB stan

http://allegro.pl/rotel-rmb-1066-koncowka-mocy-6-kanalow-bdb-stan-i7101455870.html

JAMO THX ONE kino domowe Hi-End kolumny 5.2 THX

http://allegro.pl/jamo-thx-one-kino-domowe-hi-end-kolumny-5-2-thx-i7100737868.html

NHT Controler procesor kino domowe Hi-End 3xHDMI

http://allegro.pl/nht-controler-procesor-kino-domowe-hi-end-3xhdmi-i7103358142.html

SAMSUNG PS50C8000 flagowa plazma PO KALIBRACJI

http://allegro.pl/samsung-ps50c8000-flagowa-plazma-po-kalibracji-i7100737418.html

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Oppo 105 ( bez darbee) cena 3250 info priv.

Edytowane przez hifibloke

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Stivi89

Dynaudio DM 3/7 na sprzedaż 11.11.2017 kupione w Niemczech cena atrakcyjna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Witam, mam ogromną prośbe czy ktoś posiada na sprzedaż przełacznik miedzy wzmacniaczem a amplitunerem gdyz posiadam jeden zestaw głośników i mam problem. Pozdraiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi