Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - wątek techniczny


romekjagoda

Rekomendowane odpowiedzi

W odpowiedzi na liczne sugestie i dla uporządkowania wątku "Forum - sprawy techniczne i funkcjonalność" niniejszy wątek zostaje wydzielony jako miejsce dla zgłaszania i dyskutowania spraw stricte technicznych związanych z funkcjonowaniem forum. Zgłaszane mogą tu być problemy techniczne, sugestie poprawek, etc., które będą przekazywane Administracji forum.

 

Wątek ma być poświęcony wyłącznie technicznym aspektom, w związku z czym wszelkie posty odnośnie Moderacji i podobne będą usuwane. Miejscem do dyskutowania nietechnicznych kwestii forumowych pozostaje wątek "Forum - funkcjonowanie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co się stało z forum ? Chciałem dołączyć opinię na temat konkretnego sprzętu(dac asus) i co i nie mogę, bo najpierw musi nastąpić zgoda "admina" ?! Cenzura jakaś czy co ? Chyba czas poszukać sobie innego forum - gdzie takich problemów nie ma :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audiofilizm mnie nie interesuje, jedynie dobry sprzęt i jeszcze lepsza muzyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wybrzydzaj tylko zamieszczaj.

Napisz w jakimś wątku a asusie.

Jestem ciekaw Twojej opinii.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Zapytaj lampy. Lampa bucha to Cię wysłucha! - powiedzonko dziecięce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Co się stało z forum ? Chciałem dołączyć opinię na temat konkretnego sprzętu(dac asus) i co i nie mogę, bo najpierw musi nastąpić zgoda "admina" ?! Cenzura jakaś czy co ? Chyba czas poszukać sobie innego forum - gdzie takich problemów nie ma :(

Same opinie nie są moderowane i nigdy nie były! Moderowane jest dodawanie nowych producentów i/lub typów. Z racji tego, że było wiele duplikatów.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę napisać post lecz wyłącznie używając "więcej opcji". Poprzez samo "napisz" znajdujące się obok - nic z tego. Jest nieaktywne. Tak samo "odpowiedź" czy "cytuj selektywnie".

 

ps: działa "zgłoś" lecz nie działa edycja napisanego i wysłanego tekstu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wywołałem wilka z lasu...

Dzisiaj nie mogłem zalogować się na forum (nie wyświetlało się prawidłowo: tylko górny pasek, bez treści) pod Mozillą i Chrome. Obecnie piszę z IE ale mam problemy np. z edycją postów jako moderator bo dostaję komunikat: 'TypeError: Unable to get property 'GetText' of undefined or null reference'. Plus pod IE nie wyświetla od razu tekstu posta gdy kliknę 'Napisz' --> musze odświeżyć stronę, by było widac efekt.

 

W oprogramowaniu przez noc od wczoraj nic się nie zmieniło.

 

Nie mogę edytować swego powyższego posta. Ponadto w panelu zgłoszeń (Moderacja) nie mogę zamieszczać komentarzy/wpisów (nie zapisują się).

 

wersja IE to 11.

 

Sorry, że tak piszę bez składu, ale to ze względu na powyższy problem. Dodać wpis mogę tylko poprzez wejście w 'Więcej opcji' i wtedy 'Napisz' --> dopiero wtedy (pod IE 11) wpis jest dodawany do wątku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Powrót po dłuższej przerwie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie można zakładać nowe tematy i tak też zrobiłem jak ktoś zainteresowany to na hi fi ;) zapraszam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Audiofilizm mnie nie interesuje, jedynie dobry sprzęt i jeszcze lepsza muzyka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość stary bej

(Konto usunięte)

Przestała działać (u mnie) opcja "cytuj selektywnie" zaznaczony uprzednio tekst.

 

Wpis w "Dodaj odpowiedź" można wkleić w temat dopiero po przejściu do "więcej opcji".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę " cytować selektywnie " , dodać odpowiedź , nie wyświetlają mi się opcje : tłusta czcionka , kursywa , itp . , z góry dziękuję za usunięcie usterki .

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wczytuje mi ostatniego postu z tego tematu. Jedynie do postu z 25 lutego.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Z innymi tematami nie zauważyłem takiego problemu.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś szwankuje forum już od godziny nic nie mogę wpisać do jednego z tematów....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

nie mogę dodać posta ani zdjęcia,post przechodzi dopiero gdy kliknę więcej opcji.w tym wątku również!

Wczoraj wieczorem nasz administrator serwera naprawił usterkę. Problem powinien ustąpić. Jeśli ktoś ma jeszcze problemy proszę wyczyścić przeglądarkę - CTRL+R.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Dodać wpis mogę tylko poprzez wejście w 'Więcej opcji' i wtedy 'Napisz' --> dopiero wtedy (pod IE 11) wpis jest dodawany do wątku."

 

Próbowałem tego co radził romekjagoda, ale wyskakuje mi "połączenie zostało zresetowane". ;(

 

Tu problem jest taki sam w sytuacji gdy chcę "cytować selektywnie"....

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Mieliśmy problemy na maszynie, które zostały już naprawione. Proszę o przeczyszczenie danych przeglądarki i wszystko powinno działać poprawnie.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
<br />Coś szwankuje forum już od godziny nic nie mogę wpisać do jednego z tematów.... <br />

 

Wygląda na to że już działa poprawnie...a może tak przy okazji dowiem się dlaczego niektórym cytaty okraszają takie "kwiatki" ( <br> ) a funkcje B, I, U itd. nie działają....pytam chyba już piąty raz. ;(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głupi nie szuka prawdy ani sprawiedliwości - szuka tylko satysfakcji.....Prawda nie sprawia tyle dobrego, ile złego sprawiają jej pozory....Nic tak nie odciąga ludzi od prawdy, jak bezmyślne naśladowanie tego, co robią wszyscy....Kto nie wykrzyczy prawdy wtedy, gdy ją zna, staje się sojusznikiem kłamców i fałszerzy....Kłamią niewolnicy, wolni mówią prawdę."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

W edytorze masz takie coś jak tryb edycji (pierwszy przycisk). Spróbuj proszę to przełączyć. Wówczas zmieniasz tryb edycji z htmlki na wysywiga.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość stary bej

(Konto usunięte)

dskrzypczak napisał - "Mieliśmy problemy na maszynie, które zostały już naprawione. Proszę o przeczyszczenie danych przeglądarki i wszystko powinno działać poprawnie."

 

Mimo tych "korowodów" z czyszczeniem i przełączaniem u mnie bez zmian na lepsze.

Czyli w dalszym ciągu nie działa cytowanie wybiórcze i aby wkleić wpis trzeba korzystać z "więcej opcji".

Ktoś musiał grzebać w ustawieniach, że padło tak z dnia na dzień, a konkretnie od wczoraj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Stary bej: a uruchom proszę tryb prywatny (incognito) w przeglądarce i sprawdź wtedy i daj znać.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość stary bej

(Konto usunięte)

Incognito/anonimowo ja czytam i piszę na Forum.

Korzystam z Icewaasel 35.1.0 (Debian) i nie rozumiem dlaczego miałbym przechodzić w tryb incognito przeglądarki skoro do tej pory było wszystko ok ?

Zwłaszcza że inne strony i portale społecznościowe na których również piszę nie wykazują tych błędów.

 

Incognito/anonimowo ja czytam i piszę na Forum.

Korzystam z Icewaasel 35.1.0 (Debian) i nie rozumiem dlaczego miałbym przechodzić w tryb incognito przeglądarki skoro do tej pory było wszystko ok ?

Zwłaszcza że inne strony i portale społecznościowe na których również piszę nie wykazują tych błędów.

 

Edyt.

Przed chwilą i u mnie wszystko powróciło do normy.

 

Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Administratorzy

Chodziło mi o chwilowe sprawdzenie na trybie incognito. Ten tryb nie zapisuje żadnych ciastek, nie trzyma cache itd. więc najłatwiej nam diagnozować na nim, bez wątpliwości, ze przeglądarka coś zapamiętała. Do normalnego przeglądania oczywiście nie jest potrzebny.

 

Cieszę się, że już wszystko działa.

Sprawdź nasze recenzje sprzętu w Magazynie Audiostereo:
https://www.audiostereo.pl/magazyn/

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jednego leczy drugiego zabija...

Po tych "działaniach naprawczych" teraz ja mam te same problemy, których nie miałem gdy inni koledzy mieli...WTF?

 

Kontrole R ani żadne takie inne nie pomagają, Pzeglądarka Opera na Win7, funkcji Inprivate nie znalazłem, ale zaznaczając opcję aby przeglądarka niczego nie zapisywała w ogóle nie mogłem zalogować się na forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi nie działa na telefonie i tablecie, na kompie z Ósemką i Google Chrome, wszystko działa.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Wolność oznacza prawo do twierdzenia, że dwa i dwa to cztery."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam , czyszczenie przeglądarki na moim kompie pomogło (system Windows 7 , przeglądarka Google Chromowane) .

 

Mi nie działa na telefonie i tablecie

 

Być może jest to uzależnione od tego , że masz w telefonie/ tablecie wersję mobilną AS ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Piotr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.