Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - wątek techniczny


romekjagoda

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku dni probuje wkleic zdjecie jako zalacznik (nie link do zdjecia, ktory dziala) ale nie moge.

 

W jaki sposob moge dodawac zalaczniki (zdjecia) ... pewnie zapomnialem o jakiejs opcji lub trzeba miec jakies inne uprawnienia?

Widok nie mobilny:

Klikasz "pełny edytor", "przeglądaj", zaznaczasz wybrany obrazek, "dodaj" i gotowe.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jello - mogło umknąć, prosze napisac na [email protected]

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Recenzje płyt, konkursy, wejściówki, wydarzenia, newsy:
Magazyn Kulturalny Audiostereo zaprasza!

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czemu założony wczoraj wątek: " HI-END na Audiostereo umiera? " Został zablokowany/zamknięty ? Z tego co przeczytałem znajdujące się w nim wypowiedzi, to żadna z nich nie narusza regulaminu Audiostereo ! Pytam o to bo nie chciałbym sam sobie odpowiadać na to pytanie, i doszukiwać się co u niektórych pewnych mało zrozumiałych zachowań.

 

Link do wątku, każdy może ocenić sam:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Czemu założony wczoraj wątek: " HI-END na Audiostereo umiera? " Został zablokowany/zamknięty ?

 

Ponieważ na pytanie będące tytułem wątku odpowiedzi padły na samym początku dyskusji.

Poza tym moderacja uznała, że wątek ów jest jak zwykle działaniem grupy userów mających za zadanie hejtowanie forum AS wpisami o rzekomym jego upadku i zamieraniu, a TO WIERUTNE KŁAMSTWO.

HiEnd na AS nie umiera. HiEnd to jedynie nisza w szeroko pojętej dziedzinie audio. U nas ma właśnie taką pozycję jaką ma w rzeczywistości, a to że pewnej grupie userów związanych z branżą audio taka rzeczywista pozycja HiEnd ogranicza zarobkowanie, to już nie jest winą ani Forum, ani userów w naszym Forum uczestniczących. Jednak to równiez nie jest problemem dla tych którzy o swoją branżę i interesy, korzystają z doskonałego narzędzia na naszym forum jakim jest zakładka KLUBY.

Również wątki sponsorowane powinny być przy obrotach, sądząc po cenach jednostkowych gadżetów HiEnd jakie są na forum proponowane przez HiEndowców, bardziej przez nich wykorzystane.

 

Czy pan życzy sobie konsultowanie następnych posunięć moderacyjnych zanim je poczynimy?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy pan życzy sobie konsultowanie następnych posunięć moderacyjnych zanim je poczynimy?

 

Nie wiem po co to zdanie, wstawiasz. Jest bardzo nieuprzejme względem mnie.

 

A gdzieś napisałem że ty widzisz? I jakie znaczenie dla moderacji ma twoje widzenie działań prowadzonych na naszym forum, od chwili podjęcia decyzji przez założycieli spamforum o zniszczeniu AS?

 

Czemu w taki nieuprzejmy sposób zwracasz się do userów? Kolega zapewne, tak jak i ja chciał się dowiedzieć jakie, prawdziwe motywy kryją się za natychmiastowym zamknięciem omawianego wątku.

Widzisz, ja bardzo chętnie zapytałbym tam piszących jakie mają odczucia co do różnych spraw związanych z zakładką Hi-End.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może jeszcze jasniej sie wyrażę.

Drodzy zamartwiający się kondycją naszego Forum i jak widać obecnie, szczególnie wydumanymi problemami zakładki HiEnd.

Bardzo jesteśmy wdzięczni za troskę, która jednak wyrażana przez ludzi czyniących wszystko aby temu forum szkodzić, co wyraźnie przebija w intencji tego zamkniętego przez moderację wątku, brzmi bardzo fałszywie.

Już pisaliśmy to jasno ale jak widać macie nadzieję, że z czasem nasze warunki ulegną zapomnieniu? :-)

Powtórzę.

Wszyscy koledzy którzy szkodzili temu forum spamowaniem i destrukcja wątków powrócili tutaj pod innymi nickami i często w obfitości swych klonów, jak to mają w zwyczaju. Uganiać się za nimi nie będziemy i dopóki piszą w sposób nieszkodzący temu Forum, mogą to swobodnie czynić.

Jednak NIGDY żaden ze spamforumowych szkodników nie będzie miał żadnego mandatu do wypowiadania się i wpływania na sposób prowadzenia tego forum przez moderację.

 

Czy teraz kolega zrozumiał?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno się zgodzić z twoją powyższą tezą z uwagi, iż nacechowana jest znaczną agresją i nieuprzejmością do każdej osoby, która ma inny pogląd na życie niż Ty.

Wiele osób na Naszym Audio jest bardzo sympatycznymi osobami, które nie mają nic wspólnego z wszelkiego rodzaju podziałami w światku audio. Nie wiem czemu osoby te nazywasz spamforumowymi szkodnikami, skoro są to osoby z kulturą oraz wyważone w swoich wypowiedziach.

Dziwne się czyta woje wypowiedzi, widzę, że każde zapytanie traktujesz jak atak na siebie lub na forum, a tak wcale nie jest. Zrozum, że są ludzie, którzy chcą pisać w zakładce Hi-End. Bez względu czy to obszar niszowy czy nie. /

Nawet ja chciałem rozkręcić Hi-End na Audiostereo i dodam, że byłem otwarty na propozycje, pomoc itp. ze strony Moderacji. Ale Twój kolega Cir skutecznie mi to obrzydził przez niespodziewane i bezpodstawne ataki na moją osobę.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trudno się zgodzić z twoją powyższą tezą z uwagi, iż nacechowana jest znaczną agresją i nieuprzejmością do każdej osoby, która ma inny pogląd na życie niż Ty.

Wiele osób na Naszym Audio jest bardzo sympatycznymi osobami, które nie mają nic wspólnego z wszelkiego rodzaju podziałami w światku audio. Nie wiem czemu osoby te nazywasz spamforumowymi szkodnikami, skoro są to osoby z kulturą oraz wyważone w swoich wypowiedziach.

 

Sugerujesz że ja własnie do tych wartościowych użytkowników kierowałem swą wypowiedź???

Ja odpowiadam konkretnie TOBIE!

Nie zauważyłeś tego? A Ty występujesz w tej dyskusji jako @Darth Vader, czy jako przedstawiciel jakiejś grupy od której otrzymałeś mandat do reprezentowania wspólnego poglądu??? Pisząc o swojej niezależności od światku audio, masz nas moderatorów AS za idiotów, czy liczysz że czytający nimi są?

Doskonale wiemy że chciałes "rozkręcić" zakładkę HiEnd. Każdy mający korzyści z branży audio, chce tę zakładkę "rozkręcić" dla siebie! Spamforum ci nie wystarczy? Przeciez to doskonale rozwijające się elitarne forum HiEnd???

Mój kolega Cir zareagował na Twoje klony i perfidię dokładnie tak jak było trzeba.

To jak w końcu?

Chciałeś porozmawiać w tematyce HiEnd, czy o upadłości zakładki HiEnd na forum AS?

Boże jacy wy jesteście szablonowi w swych automarketingowych działaniach :-(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wypowiedz i kolejna agresja. Zero poszanowania dla rozmówcy.

Zastanawiam się czy w domu, do rodziny wypowiadasz się dokładnie w taki sam, opryskliwy sposób - pozostawmy to pytanie bez odpowiedzi.

Miłego dnia Voldemordzie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolejna wypowiedz i kolejna agresja. Zero poszanowania dla rozmówcy.

Zastanawiam się czy w domu, do rodziny wypowiadasz się dokładnie w taki sam, opryskliwy sposób - pozostawmy to pytanie bez odpowiedzi.

Miłego dnia Voldemordzie.

 

Nie jest sprawą ani forum audio, ani Twoją, dochodzenie jak wypowiadam się w domu! Wpierw sam wykaz takt i kulturę, zanim zaczniesz ich brak zarzucać tym których sprowokowałeś.

Tutaj wypowiadam się tak, aby dyskutujący dokładnie rozumiał co mu przekazuje a nie lawirował, stroił się w pawie piórka i przedstawiał prowadzących forum jako niesprawnych umysłowo dewiantów.

Nie mam żadnego obowiązku tłumaczyć przed Tobą działań moderacyjnych na Forum.

Uczyniłem to jedynie w efekcie prowokującej formy Twojego pierwszego zapytania, używając formy odpowiedzi jaka sam u mnie sprowokowałeś.

I to już wszystko w naszej rozmowie.

Miłego weekendu życzę, bowiem osobiście niczego przeciw Tobie nie mam.

W tej rozmowie pełniłem powierzone mi obowiązki moderatora AS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

........................................................

Nawet ja chciałem rozkręcić Hi-End na Audiostereo i dodam, że byłem otwarty na propozycje, pomoc itp. ze strony Moderacji. Ale Twój kolega Cir skutecznie mi to obrzydził przez niespodziewane i bezpodstawne ataki na moją osobę.

tak ponieważ nie bedzie sytuacji na audiostereo ze masz dwa konta- branzowe i prywatne

problem dwóch kont dla jednego usera branzowe/prywatne jest zakończony definitywnie

bezpodstawnosc tkzw ataków jest wyłącznie twoją oceną

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
bezpodstawnosc tkzw ataków jest wyłącznie twoją oceną

 

I znów jakieś wynurzenia spłodziłeś człowieku. Jak zawsze w nieodpowiednim miejscu i czasie.

Gdybyś miał w sobie odrobinę kultury i poszanowania dla userów tego forum to pewne tematy załatwiałbyś na priw. Ale, nie, lepiej wyskoczyć jak Filip z konopi i obryzgać kogoś swoimi fekaliami. - Wypraszam sobie powyższe pod moim adresem. O zgodę na posiadanie dwóch kont wystąpiłem oficjalnie do Administracji. Po ich przyzwoleniu dopiero założyłem drugie konto. Zatem proszę nie oddżywaj się w tym temacie jak nie jesteś doinformowany.

A konto (to drugie), usunąłem własnie przez Ciebie, przez twoje bezpodstawne ataki i robienie smrodu wokół mojej osoby - przez Ciebie czułem się jak złodziej, tak jakbym kogoś oszukał. A prawda jest taka, że to Ty bezpodstawnie poruszałeś na forum temat, który przy odrobinie Twojej chcicę można było załatwić na priw. Ale nie musiałeś zabłysnąć przed innymi, pokazać jaki to z Ciebie kozak, że niby odkryłeś, że mam dwa konta, tylko zapomniałeś przy tym odkrywaniu, ze zgodę dostałem od Twojego szefa.

Nie mniej jednak, konta nie ma i nie ma tematu. Możesz dalej, bawić się w detektywa ale już przy innych sprawach.

żegnam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co ma byc załatwiane na priv ? przeciez wczesniej miałes jeszcze ze dwa konta równiez usuniete zapomniałeś zapewne

to tez zapewne załatwiłes z adminem :)

nie interesuje mnie jakiekolwiek rozmowy na priv dlaczego ? to widac powyzej :) EOT

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale co ma byc załatwiane na priv ? przeciez wczesniej miałes jeszcze ze dwa konta równiez usuniete zapomniałeś zapewne

to tez zapewne załatwiłes z adminem :)

nie interesuje mnie jakiekolwiek rozmowy na priv dlaczego ? to widac powyzej :) EOT

 

Napisałem, żegnam = nie chcę z Tobą człowieku rozmawiać. Uszanuj to !

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wylałes wiadro pomyj wiec mam prawo odpowiedziec w temacie o "niesłusznym traktowaniu i przesladowaniu"

zakoncz sam tą żenującą wymiane zdań

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu nie otrzymuję powiadomień jak ktoś "cytuje, odpowiada, cytuje selektywnie", mój post.(Powiadomienia tutaj na forum).

Może w końcu mi to naprawicie.Usterka trwa już długo. Pozdrawiam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

...And Justice For All . Pozdrawiam .  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy AudioForever będzie trolował tutaj forever? :) przecież ten wątek o upadku zakładki hiend to po części pewnie jego sprawka, a przynajmniej daje mu doskonaly powód do pisania swoich omamów :).

 

A może by założyć dla takich osób zakładkę „Klub - AudioTworki”?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AudioForever - definitywnie zbanowany. Także DeeS.

 

Od niedawna już nie ma taryfy ulgowej. Kto rozrabia dostaje bana.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Recenzje płyt, konkursy, wejściówki, wydarzenia, newsy:
Magazyn Kulturalny Audiostereo zaprasza!

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy AudioForever będzie trolował tutaj forever? :)

 

A taki fajny SLY był forumowy kolega, sympatyczny, uczynny, tyle sprzętu testował i miał pewnie jeszcze wiele innych ukrytych zalet... Trudno go było nie lubić. Później coś się tak zmienił i zaczął budować mur pomiędzy użytkownikami na forum jak PIS pomnik smoleński :) Wcześniej byliśmy wszyscy jedną forumową społecznością :(

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikogo oprócz podanych przez Admina wieloletnich szkodników nie zbanowałem.

Gdybyś dokładniej przyjrzał się naszej pracy, wiedziałbyś że o ban stały trzeba ciężko pracować i to z reguły przez lata na naszym Forum.

Pan @LTD12, swą postawą wiecznie skłóconego z moderacją i Administracją tego forum usera, za swoje prowokacyjne watki i molestowanie w nich zarówno Użytkowników jak i prowadzących forum i nie tylko w tych watkach, ale namiętnie od lat przez spamowanie panelu zgłoszeń swymi dyrektywami i żądaniami prowadzenia forum tak jak jemu się widzi stosownym, uzbierał punty za ataki personalne zarówno na forumowiczów jak i moderację.

Ilość tych punktów kary przekroczyła 10pkt. zatem automat odesłał go na 10ciodniowy ban całkowity.

Prowadzenie jakiegokolwiek sporu z @LTD12 jest ze strony moderacji całkowicie zbędne. Jego postawę i działania z premedytacja negujące forum AS znamy od lat. Sprawdź sam założone przez niego watki i jego wypowiedzi a sam przyznasz, że nie dyskutuje on NIGDY w temacie tego forum, a wyłącznie o piszących i prowadzących to Forum, a to w tym nasileniu jak w jego przypadku to już jest mobbing.

Albo @LTD12 wreszcie zrozumie jak jako user ma korzystać z tego Forum, albo podziękujemy mu za wkład jakże niezmiernie cenny wniesiony do naszego forum a szczególnie za lekcje dawane nam i Administracji Forum w sposób jego prowadzenia.

Tak jak napisałem wcześniej. Nie musimy się całymi latami męczyć z takimi użytkownikami Forum, nie jesteśmy masochistami, ani na wychowywaniu dorosłych ludzi również nam nie zależy.

Jeśli przez tyle lat po otrzymywaniu tylu kar i upomnień @LTD12 nic a nic się nie zmienia, to my jako moderacja nie mamy o czym z nim dyskutować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ataki personalne przez PW są karane zgodnie z Regulaminem As. Takie PW nalezy zgłosić na panel moderatorski cytując jego treść. Opublikowanie wiadomości PW na otwartym forum bez zgody autora wpisu jest również wykroczeniem karalnym.

Prosze zatem o przesłanie cytowanego ataku na panel, tam ocenimy i ukarzemy odpowiednio autora owego ataku.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nowo powołany temat pod tytułem: " Dlaczego na tym forum audiofil = to "gorszy sort"?" został zamknięty ? - Widzę, że po 2 dniach funkcjonowania wątku nie można w nim już pisać. Czyżby tak jak ostatnio, został jednoznacznie podkreślony: totalitaryzm, dyktatura, zamordyzm, samowładztwo czy nietolerancja dla jawności przekonań innych osób, a przez to tyrania zmierzająca do tępienia takich osób i przyzwolenie dla nierówności userów ? Stawiam pytanie, bo szczerze pisząc nie wiem, a chciałbym się dowiedzieć, jakie motywy lub argumenty leżały u podstawy takiego działania. Jako użytkownik AS mam prawo do bycia poinformowanym, a przynajmniej tak to czuję.

 

Ps. Co do odpowiedzi w tamtym wątku, znajdującej się w poście #9, daleko nie musi się szukać. Wystarczy zaglądnąć do Klubu Sonus Faber do posta #3373 gdzie widać jak jegomość "Wladomord" bez skrupułów obraża Usera, krytykując jego najnowszy zakup. - nazywając ten zakup (produkt), badziewiem.

Nie wiem jak można tak komuś napisać. Człowiek kupił sobie zasilacz, pochwalił się na forum idzie do pracy, wraca po, zagląda na forum, a tam pewien jegomość pisze mu, że kupił badziew.

 

Mam pytanie do Moderacji i wydaje mi się, że wątek techniczny jest odpowiednim miejscem. Dosłownie parę minut temu, zostałem ukarany 5 punktami karnymi, za jak to zostało oznaczone Trolling. Za Trolliong została uznana część mojej powyższej wypowiedzi.

I tu moje pytanie, gdzie/jak technicznie odwołuje się od nałożonej powyższej kary? Pytam o to, ponieważ, wedle regulaminu Audiostereo, moja powyższa wypowiedz nie kwalifikuje się do obięcia jako Trolling. Chciałbym zatem złożyć reklamacje w tej sprawie, i dowiedzieć, się jakie faktycznie motywy kryją się za powyżej wymierzoną karą.

Proszę zatem o pomoc i pokierowanie w procesie składania reklamacji.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tym prewencyjnym banowanim? Kto ma prawo banować w DIY? Czy ban jest wieczny, czy czasowy?

Chciałbym zadać pytanie w "Altus 110 tuning", lecz okazuje się, że nie mogę. Konkretnie chciałem zapytać, czy każdy, kto ma inne zdanie od prezesa wątku- Wiesława Szypniewskiego, musi być przez niego poniżany i obrażany? Czy to jest zgodne z netykietą i zasadami AS???

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.