Skocz do zawartości
IGNORED

Forum - wątek techniczny


romekjagoda

Rekomendowane odpowiedzi

w procesie składania reklamacji.

Reklamacje możesz składać na kupiony toster. W przypadku gdy nie zgadzasz się z nałożoną karą przez moderatora możesz w tej sprawie skontaktować się z Administracją Forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

#IRespect Music  SORRY! NIE TRAWIĘ AGROMUZYKI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ps. Co do odpowiedzi w tamtym wątku, znajdującej się w poście #9, daleko nie musi się szukać. Wystarczy zaglądnąć do Klubu Sonus Faber do posta #3373 gdzie widać jak jegomość "Wladomord" bez skrupułów obraża Usera, krytykując jego najnowszy zakup. - nazywając ten zakup (produkt), badziewiem.

Nie wiem jak można tak komuś napisać. Człowiek kupił sobie zasilacz, pochwalił się na forum idzie do pracy, wraca po, zagląda na forum, a tam pewien jegomość pisze mu, że kupił badziew.

 

Sorry za zwłokę - grypa :-(

Zacznę swe odpowiedzi od mojej skromnej osoby:

Ps. Co do odpowiedzi w tamtym wątku, znajdującej się w poście #9, daleko nie musi się szukać. Wystarczy zaglądnąć do Klubu Sonus Faber do posta #3373 gdzie widać jak jegomość "Wladomord" bez skrupułów obraża Usera, krytykując jego najnowszy zakup. - nazywając ten zakup (produkt), badziewiem.

Nie wiem jak można tak komuś napisać. Człowiek kupił sobie zasilacz, pochwalił się na forum idzie do pracy, wraca po, zagląda na forum, a tam pewien jegomość pisze mu, że kupił badziew.

 

Posługujesz sie perfidnym erystycznym kłamstwem zmieniajacym całkowicie prawdę tamtej dyskusji -

 

"Napisano 18.02.2018 - 11:09

 

Wyświetl postUżytkownik darek89 dnia 18.02.2018 - 10:51 napisał

 

Haha. Człowieku to jest zasilacz tylko,

 

:-)

 

Ale za to bezpieczniki topikowe tylko dwa i to nie audyiofilskie hiedowe???

Badziew jakiś :-)))

 

Włodek."

 

Te wypowiedzi to nasz wspólne żarty WŁĄCZNIE z kolegą @darek89 - którego to niby tak ofiarnie bronisz!

Zarty z pomyłki kolego @pygar, który zdjęcie zasilacza wziął za kompletny wzmacniacz.

Proszę zainteresowanych o sprawdzenie samemu całości owej żartobliwej dyskusji.

 

Zatem z perfidia po raz kolejny, tym razem posługując się kłamstwem, atakujesz mnie personalnie! Co zostaje ukarane zgodnie z Regulaminem Forum!

 

Czy nowo powołany temat pod tytułem: " Dlaczego na tym forum audiofil = to "gorszy sort"?" został zamknięty ? - Widzę, że po 2 dniach funkcjonowania wątku nie można w nim już pisać. Czyżby tak jak ostatnio, został jednoznacznie podkreślony: totalitaryzm, dyktatura, zamordyzm, samowładztwo czy nietolerancja dla jawności przekonań innych osób, a przez to tyrania zmierzająca do tępienia takich osób i przyzwolenie dla nierówności userów ? Stawiam pytanie, bo szczerze pisząc nie wiem, a chciałbym się dowiedzieć, jakie motywy lub argumenty leżały u podstawy takiego działania. Jako użytkownik AS mam prawo do bycia poinformowanym, a przynajmniej tak to czuję.

 

 

Wątek ten został otwarty po zamknięciu decyzją moderacji poprzedniego o tym samym zagadnieniu. Ten watek umożliwił dopowiedzenie do końca czym kierowała się moderacja zamykając poprzedni. Wszystko w nim zostało wyjaśnione i wątek ten również został zamknięty decyzja moderacji AS.

Przez te dni, w których swobodnie dyskutowaliśmy w jego temacie nie napisałeś tam ZADNEGO wpisu! Za to teraz po jego zamknięciu, dokonujesz histerycznego ataku na administracje i moderacje forum AS!

Za ten atak zostajesz ukarany zgodnie z Regulaminem Forum!

 

Użytkownik tego, ale również dowolnego innego otwartego Forum godząc się do przystąpienia do niego, otrzymuje prawo nieskrępowanego wypowiadania się w TEMATYCE danego forum. Pisanie na otwartym Forum w sposób podważający działania administracji i moderacji jest uznawane za hejt a dopuszczający się tych perfidii usuwani na stałe. Tak jest na wszystkich Forach Świata jakie znam. Droga odwoławcza od decyzji moderatorów i administracji jest jedna. Skarga bezpośrednio do Administracji Forum!

 

Teraz bezpośrednio do kolegi @Darth Vader:

- prowadzisz jak już otwarcie widać, swą prywatna wojnę z moderacją i administracja tego Forum. Zacząłeś w momencie, kiedy na liczne zgłoszenia procederu jaki prowadziłeś na AS za pomocą dwu kont, jednego niby-redakcyjnego a drugiego pseudo-prywatnego, administracja pozbawiła cie takich możliwości!

W takim przypadku uważam Ciebie za usera z premedytacją szkodzącego naszemu Forum i występuję o całkowite usuniecie Ciebie z AS.

Dalszą dyskusje w swojej sprawie prowadź z Administracja Forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy nowo powołany temat pod tytułem: " Dlaczego na tym forum audiofil = to "gorszy sort"?" został zamknięty ?

 

W swej odpowiedzi omyłkowo odniosłem się do wątku "zakładka HiEnd umiera" bo to była główna dyskusja. Przepraszam.

Ty pytasz o powód zamknięcia prowokacyjnego, opartego na kłamliwej tezie, wątku autorstwa @LTD12.

Również odpowiedź na to pytanie znajduje się w owym wątku.

Wobec powyższego ocena Twojej postawy pozostaje nadal prawidłowa a kary uzasadnione.

Atak na administracje i moderacje forum na łamach otwartego wątku. Moderacja nie ma obowiązku tłumaczenia poszczególnym serom motywów swych decyzji na łamach wątków forum.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie widzę w ostatnich postach żadnego technicznego problemu... hmm...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Recenzje płyt, konkursy, wejściówki, wydarzenia, newsy:
Magazyn Kulturalny Audiostereo zaprasza!

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad: Admin1

 

To wynik faktu, że osoby programowo walczące z administracja i moderacja AS są zazwyczaj zbanowane za swe osiągnięcia w wątku "funkcjonalnym", zatem przenoszą swą działalność tutaj uznając, że wszystko co ich dotyczy to sprawy kardynalne dla działania AS, ba - to być albo nie być tego Forum, jak przebija z troski o zakładkę HiEnd i "audiofilów" na naszym Forum :-)

Tę troskę kolega @Darth Vader, a jeszcze niedawno pod innym nickiem @Lord Vader, przejawiał również w Saloniku i nie tylko zresztą :-)

Natomiast pan @LTD12 postrzega troszkę swój udział i zaangażowanie w nasze forum jako własną misję. A postrzegając siebie w niej jako Paladyna stara się jak może, niestety w odczuciu Niewiernych z moderacji, jego heroizm postrzegany jest często jako uciążliwy trolling a ostatnio jako działanie szkodliwe dla As.

Wobec powyższego nasze dyskusje o jego działaniach w kierunku ciągłego "poprawiania" prowadzenia tego Forum, możemy częściowo uznać za wypowiedzi w tym temacie akceptowalne.

Tym bardziej, że jak ochłonie przez te 10dni z automatu, to nie moderacja będzie Jemu się naprzykrzać, ale jak zwykle odwrotnie :-)

Cóż, ja już do jego zgłoszeń i żądań przywykłem. Widząc że jest zaangażowany znacznie w nasze Forum, będę się dalej nim opiekował korygując jedynie, kiedy tak jak ostatnio zbyt się zagalopuje w swej misji naprawy nas nieszczęsnych:-)

Proszę abyś również podobnie spojrzał na u użytkownika @LTD12.

 

Ps.

Proszę abyś sprawdził problem techniczny zgłoszony przez kolegę @LTD12 - braku przycisku PW na jego pulpicie - i dal mu odpowiedź w tym wątku, lub na PW.

Proszę abyś potraktował tę sprawę priorytetowo, ponieważ kolega LTD12 widzi w niej nasze tajnie działania represyjne przeciw jego osobie, tak szlachetnie walczącej o ..... - tego akurat dokładnie nie chciałbym precyzować, ponieważ zachowania kolegi nie są logicznie spójne.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanka:

 

1. Jak w wersji "mobilnej" znalezc "Regulamin Forum"?

 

2. Jak z wersji "pelnej" wrocic do "mobilnej"?

 

I propozycje:

 

3. Aby w roli moderatora w calosci posty pisac czcionka pogrubiona, co dla zwyklych userow jest (chyba) zabronione i pozwoli latwo odroznic.

 

4. Aby ta sama osoba, w miare mozliwosci nie zajmowala sie moderowaniem watku, w ktorym aktywnie uczestniczy jako zwykly user i czesto sama jest strona w sporze.

 

Pozdrawiam

Szymon.

 

Ps. Tak mi przyszlo do glowy aby utworzyc dzial "Konfekcja, czyli kable, bezpieczniki, listwy i wszelkie dodatki do systemu", ale sam nie wiem, czy uporzadkowaloby to i utrakcyjnilo Forum, czy tylko wywolalo burdel. Ale i nie mi to oceniac.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad-3

 

A to w jakim celu? Użytkownik pełniący funkcje moderatora, piszący w wątkach merytorycznych, jest oznaczony jako moderator pod swym avatarem - nie spostrzegłeś tego dotąd???

 

Ad-4

 

A to dlaczego? Chcesz zabronić uczestnikom pełniącym obowiązki moderatorów uczestnictwa w dyskusjach na forum? Co z tego że są strona w sporach?

Czyżbyś sugerował, że dyskutujący merytorycznie moderator udziela kar swym oponentom za to, że są innego zdania niż on? Zgłaszałeś kiedyś przypadek tak otrzymanej kary? Odwołałeś się do Administracji?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad3. Aby wyraznie zaznaczyc, ze osoba wystepuje w roli moderatora, a nie zwyklego usera. To wszystko.

 

Ad4. Aby wyeliminowac potencjalna subiektywnosc oceny "sporu" przez osobe bioraca w nim czynny udzial. Niech sobie uczestniczy w dyskusji, ale niech nie moderuja "sporu".

 

Czy zglaszalem? Kazdy popelnia bledy, ale ja nie zamierzam rozczulac sie nad przeszloscia - mysle o przyszlosci.

 

A Ciebie co ugryzlo? Co przyszlo Ci do glowy po przeczytaniu mojego postu?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad3. Aby wyraznie rozroznic kiedy Uzytkownik wystepuje w roli moderatora, a nie zwyklego usera.

 

To że nie rozróżniasz dyskusji merytorycznej w wątku od działań moderatorskich, to WYŁĄCZNY Twój problem. A właściwie perfidne kłamstwo!

Działania moderatorskie przejawiają się wyłącznie w działaniach w oparciu o Regulamin forum. A Regulamin Forum nie jest tematem żadnego wątku dyskusyjnego. Wypowiadanie się użytkowników w watkach merytorycznych jest zwyczajna dyskusją użytkownika nie wygłaszaniem opinii moderatorskich. Tylko Ty mogłeś wpaść na taką głupotę.

 

Ad4. Aby wyeliminowac potencjalna subiektywnosc oceny "sporu" przez osobe bioraca w nim czynny udzial. Niech sobie uczestniczy w dyskusji, ale niech nie moderuja "sporu".

 

 

Moderator NIGDY nie ocenia sporu!!! Moderuje wyłącznie zachowania i wypowiedzi niezgodne z Regulaminem AS! Te insynuacje jakie tutaj zamieszczasz są zwykłym atakiem na moderacje AS!

 

Ps. Kazdy popelnia bledy, ale ja nie zamierzam rozczulac sie nad przeszloscia, mysle o przyszlosci. A Ciebie co ugryzlo? Co przyszlo Ci do glowy po przeczytaniu mojego postu?

 

A cóż mi miało przyjść do głowy czytając ten Twój atak na moderację Forum?

Konfrontując to z liczbą punktów karnych i historią kar jaką posiadasz, do głowy może przyjść wyłącznie to co ci odpowiadam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Użytkownik pełniący funkcje moderatora, piszący w wątkach merytorycznych

 

Moim skromnym zdaniem byłoby znacznie mniej niejasności, sprzeczek, wzajemnych podejrzeń i oskarżeń jeżeliby moderatorzy na forum byli anonimowi. Wtedy byłaby jednoznaczność: wpis użytkownika Vlado wyraża zdanie użytkownika Vlado, wpis moderatora Moder1 wyraża zdanie moderatora Moder1. To, że Moder1 i Vlado to ten sam Włodek użytkownicy forum znać nie powinni - ta wiedza niczemu oprócz regularnych bezsensownych sprzeczek nie służy.

 

Drugą często dyskutowaną sprawą jest sprawa nazbyt uproszczonego Regulaminu Forum: w różnych wątkach moderatorzy ogłaszają "aneksy"/własne rozszerzające interpretacje Regulaminu (np. co i jak można pisać w zakładce Hi-End) ale nie każdy musi śledzić historię powstawania tych "aneksów" i ich uzasadnienie - IMHO musi być to wszystko zebrane w jednym miejscu - Regulaminie.

 

PS. W Netykiecie wspomina się, że "Pracę moderacji oraz restrykcje i punkty karne określa Regulamin Moderacji". Czy gdzieś ten Regulamin jest dostępny dla zwykłych użytkowników? Jak mam ocenić słuszność otrzymanej kary nie znając kryteriów karania?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wtedy byłaby jednoznaczność: wpis użytkownika Vlado wyraża zdanie użytkownika Vlado, wpis moderatora Moder1 wyraża zdanie moderatora Moder1.

 

To jedynie ułuda Jurku :-)

Po trzech wpisach Moder1 już wszyscy, którzy od lat dyskutują z moderatorem vlado, rozpoznaliby że to ja :-)

 

Drugą często dyskutowaną sprawą jest sprawa nazbyt uproszczonego Regulaminu Forum: w różnych wątkach moderatorzy ogłaszają "aneksy"/własne rozszerzające interpretacje Regulaminu (np. co i jak można pisać w zakładce Hi-End) ale nie każdy musi śledzić historię powstawania tych "aneksów" i ich uzasadnienie - IMHO musi być to wszystko zebrane w jednym miejscu - Regulaminie.

 

Aneksy "własne" moderatorów, czyli zamieszczanie przez któregoś moderatora dodatkowych rozszerzeń Regulaminu Ogólnego AS, dotyczących jedynie danej zakładki, jest rozwiązaniem prawidłowym. Komplikacja Regulaminu Głównego jest absolutnie niekorzystna dla nowych uczestników Forum.

Już raz próbowaliśmy tworzyć Regulamin wspólnie z założycielami zakładki Salonik. Co z tego wynikło, wszyscy wiemy.

O tym że są w obrębie naszego Forum zakładki wydzielone o zmienionym regulaminie, Regulamin Główny informuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

O tym że są w obrębie naszego Forum zakładki wydzielone o zmienionym regulaminie, Regulamin Główny informuje.

 

To masz na myśli: Dostęp do niektórych zakładek jest ograniczony i regulowany? Fajny wpis, wyjątkowo precyzyjny. :) Chyba tu o Bocznicę chodzi?

 

Np. jest jakiś wpis moderatora w jakimś wątku: http://www.audiostereo.pl/kwantowy-rezonator-szumow_137580.html?do=findComment&comment=4304153. Skąd użytkownik, chcący coś napisać w Hi-End-zie, ma się o tych zasadach dowiedzieć jeżeli akurat tego wątku nie przeczytał? Na jakiej podstawie zostanie ukarany? Jeżeli te zasady obowiązują zakładkę Hi-End to dlaczego mają też obowiązywać w zakładce Bocznica?

 

Po trzech wpisach Moder1 już wszyscy, którzy od lat dyskutują z moderatorem vlado, rozpoznaliby że to ja :-)

 

IMHO moderator nie powinien kwieciście uzasadniać swoje decyzji a tylko zwięźle o nich informować wskazując na stosowny p. Regulaminu. Po kwiecistości rozpoznam Vlado ;) , po formalnym wpicie - nie.

 

Uważam też, że ne można usuwać postów bez żadnych śladów. W razie konieczności trzeba usunąć treść/część treści wpisując zamiast niej uzasadnienie usunięcia i ewentualnie kary - będzie to działać nie tylko na ukaranego ale i profilaktycznie na innych dyskutantów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z LTD12 koresponduje na email

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Recenzje płyt, konkursy, wejściówki, wydarzenia, newsy:
Magazyn Kulturalny Audiostereo zaprasza!

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. W Netykiecie wspomina się, że "Pracę moderacji oraz restrykcje i punkty karne określa Regulamin Moderacji". Czy gdzieś ten Regulamin jest dostępny dla zwykłych użytkowników? Jak mam ocenić słuszność otrzymanej kary nie znając kryteriów karania?

 

A Regulaminy Służby więziennej, Organów ścigania, Prokuratur, Sądownictwa itd masz udostępnione? :-) "Regulamin Moderacji" to taki automacik, który posiada opisane najczęściej popełniane przez userów wykroczenia w stosunku do Regulaminu AS i Netykiety a które to opisy występują w tytule każdej otrzymanej kary. Do tego dla każdej pozycji jest przypisana konkretna liczba pkt karnych, aby każdy ukarany z tego samego tytułu, otrzymywał tyle samo pkt. a nie z "hojności i miłości do ukaranego" danego moderatora udzielającego karę :-) Ot i cała tajemnica Regulaminu moderatorów :-)

Słuszność otrzymanej kary masz oceniać zgodnie z własnym sumieniem, a na nie nie napiszemy ci regulaminu :-)

Ale nie martw się, nie jesteś inny niż reszta karanych. Zgodnie z poczuciem własnego sumienia forumowicze ZAWSZE karani są niesłusznie, stronniczo i z nienawiści moderacji do nich. Na to jak z tym sobie radzić nie ukrywamy na naszym Forum i w koło informujemy, aby zgłaszać swoje krzywdy do Administracji Forum, bowiem ona jedna może stanąć w obronie skrzywdzonego i upomnieć albo w drastycznym przypadku usunąć tak podłego moderatora.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bywały takie przypadki w przeszłości, aby Administracja pod wpływem skargi wniesionej przez pokrzywdzonego forumowicza ukarała w jakiś sposób moderatora?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość

(Konto usunięte)

Ale nie martw się, nie jesteś inny niż reszta karanych. Zgodnie z poczuciem własnego sumienia forumowicze ZAWSZE karani są niesłusznie, stronniczo i z nienawiści moderacji do nich.

 

Moje sumienie akurat mi mówi, że CZASAMI byłem karany niesłusznie i stronniczo. Raz tylko chciało mi się to zgłosić, ale zrobiłem to chyba nieskutecznie. Napisałem PW do Admin1 ale wiadomość nie została w ogóle odczytana. Wypadałoby chyba czytać wiadomości i coś odpowiadać? Chociażby, że zgodnie z Regulaminem trzeba pisać maila na taki to adres?

 

Nie chodzi mi o mnie a o ogólną większą czytelność i większy obiektywizm/formalizm działań moderacji na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Np. jest jakiś wpis moderatora w jakimś wątku:

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) Skąd użytkownik, chcący coś napisać w Hi-End-zie, ma się o tych zasadach dowiedzieć jeżeli akurat tego wątku nie przeczytał? Na jakiej podstawie zostanie ukarany? Jeżeli te zasady obowiązują zakładkę Hi-End to dlaczego mają też obowiązywać w zakładce Bocznica?

 

 

To co zamieścił moderator, jest jedynie informacja moderatorska odnoszącą się do konkretnego zachowania kilku userów w tym wątku w konkretnym przypadku. Regulamin główny wyraźnie uznaje spamowanie trolling i hejt za wykroczenie przeciw Netykiecie I Regulaminowi AS. A w jakim odniesieniu prócz własnie trollingu, hejtu i spamowaniu, wytyczne Regulaminu i zarządzenia moderacyjne maja się donosić tak samo do wydzielonego wątku Bocznica, który jest wątkiem pozatematycznym???

Nie.

 

IMHO moderator nie powinien kwieciście uzasadniać swoje decyzji a tylko zwięźle o nich informować wskazując na stosowny p. Regulaminu. Po kwiecistości rozpoznam Vlado ;)

 

Znów podnosisz sprawę kilkakrotnie wałkowana w wątku funkcjonalnym.

Kiedy tak moderowałem jak wnosisz, co chwilę zarzucano nas bezczelnymi zgłoszeniami, że absolutnie żaden z ukaranych nie wie za co został ukarany. Zadano obszernych informacji i tłumaczeń ze swych działań moderatorów. Kiedy wróciłem do rozmów przed ukaraniem i uzasadniania dlaczego, to Ty wymyśliłeś sobie teraz, że lepiej aby było tak jak przedtem.

 

To Forum działa na tyle długo, że postępowanie moderacji szczególnie wobec od lach tych samych kontrowersyjnych userów, zostało dopracowane w sposób optymalny. Dlatego tu wciąż mogą pisać. A zmienianie samego Regulaminu i naszego postępowania wobec userów pod wpływem takich apeli pisanych zazwyczaj zaraz po przejściach z moderacja userów jak ty, nie będzie skutkowało zmianami wypracowanych metod prowadzenia tego Forum.

I duzo lepsze efekty uzyskasz stosując się do wymogów i zaleceń moderacji, niż strojąc się w szaty konstytucjonalisty forumowego.

I to kończy naszą dyskusje o prowadzeniu Forum przez Administracje i moderację. Aby było jasno i zwięźle jak sobie życzyłeś.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bywały takie przypadki w przeszłości, aby Administracja pod wpływem skargi wniesionej przez pokrzywdzonego forumowicza ukarała w jakiś sposób moderatora?

 

Tak.

Upomnienia moderatorów a nawet ich usuwanie miały miejsce na AS. Dyskusje bieżące w sprawach prowadzenia Forum i działań moderacji są standardem pracy Administracji i moderacji AS.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z LTD12 koresponduje na email

 

Ok.

Dziękuję.

 

Kończymy proszę te dyskusje. W tym wątku to trolling.

Wisy w tym wątku, a jest to watek przeznaczony do zgłaszania problemów czysto technicznych działania Forum, aktywują Admina technicznego.

Zatem taki trolling niepotrzebnie odrywa go od jego obowiązków wymuszając wchodzenie do wątku, gadzie nie ma żadnych zgłaszanych problemów technicznych a wyłącznie standardowe płacze ukaranych nad niesprawiedliwością moderacji AS.

Watkiem do zamieszczania takich zarzutów i wylewania żalów, jest watek FUNKCJONALNY tuz obok i tam zapraszam.

 

Tutaj wpisy niebędące zgłoszeniami czysto technicznymi, będą natychmiast usuwane a zamieszczający regulaminowo upominani.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...do głowy może przyjść wyłącznie to co ci odpowiadam.

Skoro jak sam przyznałeś, że "atak na forum" nie był treścią mojego postu a tym, co po przeczytaniu mojego postu przyszło Ci do głowy, skończmy... skończ z prywatą, i skupmy się na temacie wątku. Powtórzę moje propozycje celem ich racjonalnego rozważenia. Niech wątek wróci na właściwe tory!

 

-----

 

Pytanka:

 

1. Jak w wersji "mobilnej" znalezc "Regulamin Forum"?

 

2. Jak z wersji "pelnej" wrocic do "mobilnej"?

 

I propozycje:

 

3. Aby w roli moderatora w calosci posty pisac czcionka pogrubiona, co dla zwyklych userow jest (chyba) zabronione i pozwoli latwo odroznic.

 

4. Aby ta sama osoba, w miare mozliwosci nie zajmowala sie moderowaniem watku, w ktorym aktywnie uczestniczy jako zwykly user i czesto sama jest strona w sporze.

 

Ps. Tak mi przyszlo do glowy aby utworzyc dzial "Konfekcja, czyli kable, bezpieczniki, listwy i wszelkie dodatki do systemu", ale sam nie wiem, czy uporzadkowaloby to i utrakcyjnilo Forum, czy tylko wywolalo burdel. Ale i nie mi to oceniac.

 

Pozdrawiam szymon1977

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dwa pierwsze pytania wyłacznie do admina

reszta pytan jak coś ustalimy z adminem dostaniesz odpowiedz w tym watku

EOT

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Głowa jest dla mnie najważniejsza, bo nią jem."

Daphile, Onkyo A-5VL, B&W 606+ASW608 i gra muzyka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu gdy polubię czyjś post wyskakuje mi komunikat jak na zrzucie. Panowie admini techniczni, dlaczego??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie wyłażą te trzy z łazienki.

 

Tu jes młodzierz. Jednakoworz.

 

O kurteczka. I mnie czasem wyskakują takie same komunikaty i również bez tej uroczej "sceny balkonowej" :-(

boś Moderator!,

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu gdy polubię czyjś post wyskakuje mi komunikat jak na zrzucie. Panowie admini techniczni, dlaczego??

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

może to byc związane z bogatym dorobkiem punktowym i jednoczesna opaczną wzmozona potrzeba wirtualnego lajkowania

silnik forum widzi w tym niemozność zaistnienia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Szanuj zdrowie należycie, bo jak umrzesz, stracisz życie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdzimy problem

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Recenzje płyt, konkursy, wejściówki, wydarzenia, newsy:
Magazyn Kulturalny Audiostereo zaprasza!

Chcesz zostać partnerem audiostereo? Zajrzyj tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może to byc związane z bogatym dorobkiem punktowym

No cóż, bywałeś niezwykle hojny... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Człowiek może być dobry, uczciwy ale i tak ilość ludzi na jego pogrzebie zależy od pogody...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dłuższego czasu gdy polubię czyjś post wyskakuje mi komunikat jak na zrzucie. Panowie admini techniczni, dlaczego??

 

Wcale nie dziwi mnie Twoja irytacja. Też wolałbym aby ten komunikat pojawiał się trochę niżej. ;-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

    Gość
    Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    • House of Marley Positive Vibration Frequency Rasta

      Patrząc na to, co lada moment zacznie wyprawiać się za oknem aż chciałoby się zanucić za nieodżałowanym Markiem Grechutą chociażby fragment niezwykle będącego na czasie utworu „Wiosna – ach to ty”. Dlatego też powoli, acz konsekwentnie warto przygotować się na prawdziwy wybuch zieleni a tym samym niemożność wysiedzenia w czterech „betonowych” ścianach. Jak to jednak w życiu bywa jeszcze się taki nie urodził, co … więc doskonale zdaję sobie sprawę, iż nie dla wszystkich pierwszy świergot ptaków j

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Słuchawki

      Czy płyty CD cieszą się jeszcze odpowiednią popularnością?

      W dzisiejszych czasach, ludzie coraz więcej rzeczy chętniej robią online. Odchodzi się od klasycznych rozwiązań, na rzecz nowatorskich rozwiązań. Ten stan rzeczy dotknął również branżę muzyczną. Normą jest, że artysta wydając nowy album, wypuszcza go również w wersji fizycznej, najczęściej w postaci płyt CD, które można zakupić w wielu sklepach. W opozycji do takich zakupów stoi oczywiście internet i rozmaite serwisy streamingowe, takie jak YouTube, czy Spotify. Warto się zastanowić czy, a jeśli

      audiostereo.pl
      audiostereo.pl
      Muzyka 24

      Marantz Cinema 30

      Choć z pewnością większość śledzących dział recenzencki czytelników zdążyła przyzwyczaić się do tego, że kino domowe gości u nas nad wyraz sporadycznie, to o ile tylko światło dzienne ujrzy coś ciekawego, to czysto okazjonalnie takowym rodzynkiem potrafimy się zainteresować. Oczywiście nie zawsze jest to klasyczny, przeprowadzany w zaciszu domowych czterech kątów test, jak m.in. w przypadku budżetowego, acz bezapelacyjnie wartego uwagi i po prostu świetnego Denona AVR-S770H, lecz również nieco m

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Systemy

      Indiana Line Diva 5

      Śmiem twierdzić, ze nikogo mającego choćby blade pojęcie o tym, co dzieję się wokół, jak wygląda rynek mieszkaniowy uświadamiać nie trzeba. Po prostu jest drogo, podobno będzie jeszcze drożej i tanio, to już było i nie wróci, a skoro jest drogo, to do łask wracają mieszkania o metrażach zgodnych z założeniami speców z lat 50-70 minionego tysiąclecia. Znaczy się znów aktualnym staje się powiedzenie „ciasne ale własne”. Dlatego też logicznym wydaje się popularność wszelkich rozwiązań możliwie komp

      Fr@ntz
      Fr@ntz
      Kolumny

      Bilety | DŻEM koncert urodzinowy| Koncert

      O wydarzeniu Kup bilet na koncert jednego z najważniejszych polskich zespołów bluesowych - zespołu Dżem! Grupa świętuje 40-lecie działalności, w związku z czym na koncertach na pewno nie zabraknie dobrze znanych przebojów, takich jak Wehikuł czasu, Whisky, Czerwony jak cegła czy Sen o Victorii. Dżem bilety na jubileuszowe koncerty już dostępne! O zespole Dżem Połączyli rocka, bluesa, reggae, country. Nagrali piosenki, które uwielbiają zarówno koneserzy, jak i niedzielni słuchacze

      AudioNews
      AudioNews
      Newsy
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.