Skocz do zawartości
IGNORED

Wieża do 2k z cyftowym wejściem


pacyf

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich.

Chciałbym sobie kupić pierwszą wieżę, tradycyjnie mam ograniczony budżet. Sprzęt ma służyć do słuchania muzyki z płyt (metal, rock) ale też chciałbym skorzystać z niego jako zestaw do TV - stąd wymagane cyfrowe wejście optyczne. Pokój ma 18m2.

Oczywiste jest, że im taniej tym lepiej dla mojego portfela, ale nie chciałbym kupić psującego się bubla.

W tym przedziale cenowym znalazłem 3 produkty:

- Denon M39

- Onkyo CS-555

- Yamaha MCR-N560

 

Wiem, że to duży przestrzał cenowy. Denon wygrywa u mnie ceną i dostępnością. Nie wiem tylko, czy się nie zawiodę.

Aaaa, najlepiej, jeśli da się to kupić na raty 0% - ot, taki mały wybryk.

 

Z góry dziękuję za wyrozumiałość i pomoc.

 

Pozdrawiam

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

biorąc pod Twoje wymagania oraz wielkość pomieszczenia, zdecydowanie namawiam na elektronikę Denon RCD-M39 oraz dobranie odpowiednich kolumn, biorąc pod uwagę preferencje brzmieniowe oraz gatunki odsłuchiwanej muzyki. Zwróciłbym uwagę na kolumny Roth Audio Oli RA2 oraz Melodika BL20, to monitorki, które spokojnie nagłośnią pomieszczenia i idealnie sprawdzą się w mocniejszych gatunkach muzycznych.

 

Jeśli jest taka możliwość, zapraszam serdecznie do naszego salonu na odsłuchy, w przypadku pytań lub oferty finansowej oczywiście służę pomocą.

Pomagamy, doradzamy, wypożyczamy, zapraszamy na indywidualne odsłuchy.

Najlepsze ceny dla forumowiczów magazynu Audiostereo - zapytaj o ofertę! Pełna oferta na stronie www.Q21.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budżet skurczył się do 1,5k i po przeanalizowaniu sytuacji kupiłem Onkyo za dokładnie 1500zł. Przepraszam Was za zamieszanie, dzięki za pomoc :)

temat do zamknięcia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

                  wykrzyknik.png

Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
 

Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

 

Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.