Skocz do zawartości
IGNORED

FiiO X3K Tour - polska edycja


Audiomagic.pl

Rekomendowane odpowiedzi

Po sukcesie pierwszej edycji X1 Tour, wraz z premierą nowego odtwarzacza FiiO X3K, także i on będzie dostępny do testów dla użytkowników Audiostereo!

 

Egzemplarz testowy dojedzie do nas w okolicach 20 marca, ale swoją kolejkę zaklepać można już teraz. Wysyłki będą prowadzone w kolejności zgłoszeń, a każdy z uczestników będzie mieć możliwość testowania X3K przez 7 dni od momentu otrzymania, po czym należy odesłać urządzenie listem poleconym do kolejnej wskazanej osoby.

 

 

x3k.jpg

 

 

Kilka szczegółów dotyczących FiiO X3K;

  • unifikacja wyglądu oraz interfejsu z modelami X1 i X5 (kółko sterujące)
  • DAC Cirrus Logic CS4398
  • obsługa DSD
  • działa też jako karta muzyczna (DAC+AMP) USB
  • bateria 2600 mAh
  • grubość 16,1 mm
  • waga 135 g
  • moc wyjścia: 200 mW @ 32 Ohm
  • czas pracy: do 11 godzin

W przygotowaniu jest także preorder na X3K, ale ostateczna cena nie jest jeszcze potwierdzona i zostanie podana do wiadomości później.

 

Zachęcamy do udziału w akcji!

www.Audiomagic.pl - sklep prowadzony przez pasjonatów dźwięku.

Zapraszamy na odsłuchy do salonu w Warszawie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

First look

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Fiio X3K, czyli odświeżona, a raczej zmieniona wersja Fiio X3 od swego poprzednika różni się nie tylko obudową ale także zmienionym chipsetem, tym razem został użyty CS4398 i innymi opampami.

 

Budowa

Jest on wysokości i szerokości takiej sam jak Fiio X1, natomiast została zmieniona grubość i jest od mniej więcej 1,5 raza grubszy niż X1. Przycisk i kółko oraz menu jest takie same jak w nowych DAPach Fiio. W stosunku do swego mniejszego brata dodali wyjście cyfrowe i jest ono połączone z line out, w X1 jest tylko jedno wyjście, które zarówno spełnia wyjście słuchawkowe jak i line out. Obudowa z metalu jest bardzo dobrze sprasowana.

 

Dźwięk

W stosunku do swoich braci rzuca się ogrom dużego podbicia na wysokim basie na dzień dzisiejszy. Może nie tak wielki jak był napoczątku u swojej pierwszej rewizji. Więć wszystkie słuchawki z dużą ilością basu i słabo kontrolowanym odpadają, chyba że ktoś lubi tak słuchać. Na jasnych słuchawkach w stylu Custom Art Pro330v2 i Final Audio Pandora Hope IV basu jak dla mnie było OK, ale jak tylko wziąłem Westony UM Pro30 to górny bas zdominował wszystkie pasma, mimo że kontrola jego była bardzo dobra, tak samo faktura. Na słuchawkach Westone Um Pro50 czy Shure Se215 z powodu tego basu nie można było tego słuchać, gdyż już żadnych innych dźwięków poza basem nie było. Pod tym względem wole pierwszą X3 na ostatnim firmwarze, mimo tego że w nowym modelu faktura basu jest dużo lepsza. To jest pierwsza rzecz do poprawy w firmarze, wystarczy takie podbicie jak jest w X1.

Średnica i wysokie tutaj są bardzo zbliżone do X5, jest dobry drive, wokale są bliskie i góra nadal ta Fiiowa, czyli taka lekko cyfrowa. To jest chyba oznaka wszystkich produktów FIio.

Jeśli chodzi o szczegółowość i rozdzielczość to jest to poziom większego brata, czasami go nawet przerasta, a czasami widać że jest gorsza. Również tak samo jest z dynamiką, w niektórych utworach jest lepsza a w niektórych gorsza.

Scena niestety odtwarzacz gra tylko na boki, nie w głąb. Ale instrumenty są dobrze od siebie odseparowane i jest między nimi powietrze.

 

Czy warto będzie wydać dwa razy więcej w stosunku do Fiio X1 raczej tak, jeśli Fiio zdajmie troche wysokiego basu. Gdyż otrzymujemy owiele lepszą szczegółowość, rozdzielczość i DACa, przy zachowaniu prawie tych samych rozmiarów, a nie urządzenia wielkości cegły. No i trzeba lubić szkołę grania Fiio.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fiio X3K, czyli odświeżona, a raczej zmieniona wersja Fiio X3 od swego poprzednika różni się nie tylko obudową ale także zmienionym chipsetem, tym razem został użyty CS4398 i innymi opampami.

 

 

Dodałbym, że ma niezły wyświetlacz - dość wysoka rozdzielczość. Obudowa faktycznie bardzo przyjemna. Kółko gumowane, sprawia lepsze wrażenie w czasie użytkowania niż to w X5.

 

W stosunku do swoich braci rzuca się ogrom dużego podbicia na wysokim basie na dzień dzisiejszy. Może nie tak wielki jak był napoczątku u swojej pierwszej rewizji. Więć wszystkie słuchawki z dużą ilością basu i słabo kontrolowanym odpadają, chyba że ktoś lubi tak słuchać.

 

Ja chyba jestem basolubem, bo jakoś nie rzuca mi się aż tak bardzo podbicie, fakt ono jest, ale w granicach rozsądku, a sam bas jest całkiem niezły, aczkolwiek daleko w dół nie idzie. Jest za to dość sprężysty.

 

Średnica i wysokie tutaj są bardzo zbliżone do X5, jest dobry drive, wokale są bliskie i góra nadal ta Fiiowa, czyli taka lekko cyfrowa. To jest chyba oznaka wszystkich produktów FIio.

Jeśli chodzi o szczegółowość i rozdzielczość to jest to poziom większego brata, czasami go nawet przerasta, a czasami widać że jest gorsza. Również tak samo jest z dynamiką, w niektórych utworach jest lepsza a w niektórych gorsza.

Scena niestety odtwarzacz gra tylko na boki, nie w głąb. Ale instrumenty są dobrze od siebie odseparowane i jest między nimi powietrze.

 

Średnica i wysokie - zgadzam się z Miśkiem. Góra - również, niestety. Czemu? Bo mnie ta fiio'wa cyfrowość mocno denerwuje, nie chodzi tutaj o nadmierne rozświetlenie góry, podbicie czy o ostrość, ale właśnie o cyfrowy nalot - pewną sztuczność tego brzmienia, ale to samo jest w X5. Brzmienie jest też trochę "chude", czyli typowa szkoła grania Fiio, łącząc te wszystkie cechy dla mnie jest to niespójne granie, bo bas jest jednak podkręcony i podpompowany, a góra chuda i delikatniutka - przez to ma się wrażenie, że całość brzmienia się lekko "nie klei", pasma zdają się być "oderwane" i nie tworzą spójnej całości. Jak więc widać wszystko jedno jaki DAC siedzi w środku Fiio preferuję swoją szkołę brzmienia i albo się to lubi, albo nie. Mnie osobiście chyba w dalszym ciągu z produktów Fiio najbardziej podchodzi pierwszy X3, ale ja mam też dość specyficzny gust.

 

Szczegółowość i rozdzielczość - zgadzam się znowu z kolegą. Jest dobrze.

 

Co do sceny, to właśnie średnio z tym graniem na boki, bardziej w tę stronę gra bezpośredni konkurent czyli stary DX50 od ibasso, X3K próbuje grać wgłąb ale nie do końca to wychodzi, natomiast na boki też niespecjalnie. Z drugiej strony klaustrofobii nie ma, powietrze nawet odczuwalne.

 

Mam wątpliwości, czy to jest aż taki duży krok do przodu względem starego X3, nie wiem jaka będzie cena w PL za X3K, ale jeśli w okolicach np. DX50, to ja wybieram produkt ibasso. Prawdę mówiąc, trochę zawiodłem się na X3K, tak jak zresztą wcześniej na X5 - ale wiem, że X5 jest mocno ceniony, więc znając odmienność mojego gustu, pewnie X3K również się spodoba... Gdyby cena była poniżej 1 kpln byłaby to dobre, wszechstronne urządzonko z dźwiękiem na poziomie, nad którym trzeba jeszcze trochę popracować.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użytkownik misiekkb dnia 09.04.2015 - 16:46 napisał

W stosunku do swoich braci rzuca się ogrom dużego podbicia na wysokim basie na dzień dzisiejszy. Może nie tak wielki jak był napoczątku u swojej pierwszej rewizji. Więć wszystkie słuchawki z dużą ilością basu i słabo kontrolowanym odpadają, chyba że ktoś lubi tak słuchać.

 

Ja chyba jestem basolubem, bo jakoś nie rzuca mi się aż tak bardzo podbicie, fakt ono jest, ale w granicach rozsądku, a sam bas jest całkiem niezły, aczkolwiek daleko w dół nie idzie. Jest za to dość sprężysty

 

Nie Ty nie jestem basolubem, to raczej ja nienawidzę basu jeśli jest napompowany i nie jest liniowy, chociaż jest kilka wyjątków tutaj jak bas z AK240, bardzo mi on pasuje. Co do jego faktury i sprężystości to się zgadzam że w Fiio X3k jest niezły, w tej cenie do 1000zł to jeden z lepszych.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • 2 tygodnie później...

Witam,

 

Tak, sample X3K jest już u pierwszych recenzentów, z każdym kolejnym będziemy kontaktować się przez PW.

www.Audiomagic.pl - sklep prowadzony przez pasjonatów dźwięku.

Zapraszamy na odsłuchy do salonu w Warszawie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem do szybkiego testu, już końcówka.

 

Zaskoczył mnie. Po pierwsze, niby tylko tyci grubszy od X1, a wygląda dużo lepiej. Ładne połączenie kolorów, ten grafitowy z czernią wygląda miodzio. W zestawie są naklejki, takie jak w X1, ale moim zdaniem to zbrodnia by go obklejać ;) Dobrze zrobiło mu przytycie, lepiej leży w dłoni i proporcje też ciekawsze na oko. To dalej zgrabny grajek, a tych w sumie mało wśród Hi-Resowych DAPów.

 

Brzmieniowo również zaskoczenie. Poziom FiiO trzyma. Jednak z racji podobieństwa do X1 spodziewałem się też takiej raczej ciepłej, gęstszej sygnatury. X3 2nd jest chyba najjaśniejszym grajkiem od FiiO, czego nie sugerował także zastosowany chip. Nie odbieram go jako "typowego FiiO", mi również nie rzuca się w uszy jakieś mocne podbicie basu, może to kwestia jego charakteru. Słychać pewien akcent w midbasie, ale nie jest to tak dociążone brzmienie jak w pierwszym X3 lub X5 na starszym sofcie, ani tak misiowate jak w X1. Mocniej rozbudowa jest góra, zgadzam się co do cyfrowego nalotu. Brzmienie jest gładkie, trochę chude, ale średnie nie uciekają. Ogólnie bardzo dobra rozdzielczość, swobodna scena.

 

Soft rodem z X1 również się sprawdza. Został dopracowany, jak zwykle sporo opcji, w tym wybór motywów graficznych.

 

Sprawdziłem już trochę konfiguracji. Bardziej podoba mi się z ciemniejszymi słuchawkami. Moje Etymotic wymagały wypięcia adaptera, czyli przejścia do wersji ER4-PT z ER-4S.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda nowym X3K bawiłem się tylko chwilę, ale pokrótce:

- wymiary bardzo zbliżone do X1, a więc praktyczne

- dużo mniejszy i lżejszy od X5, na szczęście

- jakość wykonania lepsza niż w X1

- kółko działa dużo bardziej precyzyjnie niż w X1

- bardziej rozbudowany korektor niż w X1

- dźwiękowo podoba mi się bardziej niż inne FiiO. Jest bardziej naturalnie i bardziej idzie to w stronę DX50, co akurat mnie cieszy.

- szkoda, że nie ma chociaż 4/8 GB wbudowanej pamięci, ale taka moda...

- ekran dotykowy też by nie zawadził...

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że miałem wersję testową postanowiłem naskrobać parę słów. Acz jako że tylko jeden dzień to z finalną oceną poczekam do posłuchania wersji finalnej.

Na wstępie powiem tylko że posiadałem wszystkie playery jakie do tej pory fiio wypuściło.

 

Budowa

Pod względem wyglądu jest w zasadzie taki sam ja Fiio X1, tyle że w kolorze tytanowym, który moim zdaniem jest bardzo ładny. Mając pod ręką X1 można jednak zauważyć że jest minimalnie grubszy i tył jest wykonany z lepszego materiału, acz chyba nadal jest to plastik (nie wiem jak w wersji finalnej). Dodatkową różnicą jest drugie wyjście jack na górnej ściance, które pełni podwójną rolę: line out i coax out. Powiem szczerze że trochę szkoda tak fajny player chować w czarnym gumowym etui. Kółko wydaje mi się być bardziej precyzyjne niż w X1 i X5. Co zdecydowanie dobrze działa na obsługę playera. Nie ukrywam jednak że używam karty 128GB zapełnionej muzyką we flacach i nawigowanie po albumach przy pomocy ekranu dotykowego jest po prostu dużo łatwiejsze i wygodniejsze.

 

Dźwięk

Nadmienię że wersja którą miałem miała wgrany firmware w wersji beta (nawet nazwa była jeszcze stara, a więc X3K, a jak wiadomo ostatecznie jest to X3 2nd gen, czyli X3:) )

To co odrazu się zauważa to na pewno najjaśniejszy (przynajmniej na starcie) player od Fiio. Ma sensowną podstawę basową z lekką górką na mid bassie, jednak wolałbym żeby ten potrafił zejść trochę niżej. Tutaj bardziej podoba mi się DX90 (ale to jednak inna półka cenowa). Średnica i góra są gładkie i w miarę szczegółowe. Jednak jak dla mnie trochę za grzeczne. Wolę gdy player jest bardziej zadziorny, bezpośredni, dostarcza więcej smaczków w muzyce. Jednak pod tym względem jestem chyba dziwny i na pewno większości osób taki przekaz się bardzo spodoba, ponieważ pozwala się delektować muzyką, a nie skupiać na szczegółach. Co nie znaczy że ich brakuje, jednak sposób ich podania sprawia że skupiamy się raczej na całości niż tych szczegółach.

To co mi tak naprawdę przeszkadzało to typowy dla Fiio nalot cyfrowy w górnych rejestrach. Nie wiem czym on jest powdowany, ale obecny jest w każdym produkcie Fiio którego słuchałem.

 

Podsumowanie

Z ilości wad które wymieniłem można odnieść wrażenie że grajek mi się nie podobał a tak nie jest. W swojej cenie uważam że jest naprawdę świetny. Ma przyjemne brzmienie, torchę jednak inne niż do tej pory pokazywało Fiio, co pozwala spoglądać z dużą nadzieją w stronę nadchodzącego X7:) Dodatkowo jest naprawde mały i poreczny. A o tym że to przenośny odtwarzacz produenci ostatnio zaczynają zapominać. W aktualnej cenie zdecydowanie polecam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według zapewnień producenta player czyta ISO DSD i potrafi je wysłać poprzez USB (DoP) - czy ktoś z Was

już to sprawdził i może potwierdzić ? Przy cenie 849,- pln. urządzenie wydaje się bardzo atrakcyjnym prezentem. :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według zapewnień producenta player czyta ISO DSD i potrafi je wysłać poprzez USB (DoP) - czy ktoś z Was

już to sprawdził i może potwierdzić ?

 

ISO SACD jak tylko jakoś dostanę do mogę sprawdzić. Co do wysłania to coś nie tak zrozumiałeś przez USB to on dla zewnętrznego urządzenia może być widziany tylko jako pamięć masowa i nić więcej. Owszem on jest DACiem czy DoP czy Natywnie czyta DSD tego co nie powiem bo używama OSX, a tam nie ma takich rzeczy jak DoP czy natywnie. Wiem tylko że je odtwarzacz.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Funkcję o jakiej napisałem ( odtwarzanie DSD + wysyłanie takiego strumienia (DoP) na zewnętrzny DAC)

posiadają choćby smartfony z doinstalowanym programem ONKYO HS i nie jest to dla nich żadnym problemem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Po tym co napisałeś, rozumiem, że Fiio X3K nie ma takiej funkcjonalności - może jedynie przyjąć taki sygnał

z komputera (pracując jako DAC) i go odtworzyć na słuchawkach, choć napisałeś powyżej, że podłączenie

Fiio do komputera poprzez USB pozwala jedynie traktować Fiio jako pamięć masową (!) - trochę to się kłóci.

 

Możesz napisać jak rozumiesz pojęcia " DSD jako DoP lub natywnie " ?

 

Ktoś jeszcze sprawdzał współpracę Fiio z zewnętrznym DAC-iem ?

Co i czym on potrafi wypuścić na zewnątrz ?

 

Jak więc rozumieć zapis w specyfikacji :

 

USB 2.0 for charging and data transfer, and for docking to future FiiO equipment

 

Nie ma szansy na współpracę z zew. DAC-iem poprzez USB ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma szansy na współpracę z zew. DAC-iem poprzez USB ?

 

Nie ma szans, on jest sam odtwarzaczem i DACiem i nawet jego założenia nie były na tym aby wykorzystawać jakiś inny DAC, chyba że użyjesz tak jak pisałem jego jako pamięci masowej do innego komputera z DACiem i tyle.

 

USB 2.0 for charging and data transfer, and for docking to future FiiO equipment

 

to znaczy że USB jest wykorzystywane do ładowania i do transferu plików na kartę pamięci. I jako źródło dla nowych rozwiązań, które dopiero są na deskach kreślarskich projektantów.

 

 

Możesz napisać jak rozumiesz pojęcia " DSD jako DoP lub natywnie " ?

 

jeden z protokółów przesyłania DSD

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- może pracować jako transport, ma przecież cyfrowe wyjście SPDIF

- znam angielski, chodzi generalnie o możliwości implementacji wyjścia USB

- DSD można przesyłać dzięki licencjonowanym protokołom (Denon,Pioneer, itp) ale można także

przesłać je bezpłatnym protokołem DoP ( DSD over PCM), czyli ukryte dane w strumieniu PCM, który

z kolei można przesyłać także w formie SPDIF - i to chyba jest natywne DSD, czyli otrzymujemy na końcu

strumień źródłowy DSD. Czym innym jest stratna transformacja 1bitowego DSD do wielobitowej formy PCM.

 

Reasumując :

- protokół DoP jest jednym z wielu, sposobem na natywny przesył strumienia DSD.

- z "nie natywnym DSD" mamy do czynienia wówczas, gdy w locie dokonamy transformacji DSD do PCM

 

Masz inne zdanie ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak może pracować jako transport, ale na USB nie. Podaj mi choć jeden DAP, który po USB pracuje jako transport.

 

ok, z tym DoP czy jest natywnym czy nie to jest kwestia umówna, tak samo jak z DcS, mi chodziło o protokół, że nie jest to natywny DSD, tylko protokół DoP czy DcS, ale mniejsza z tym. Konwersja na PCM to jest tak jak samo napisałeś nie jest to natywny sposób przesyłania DSD.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj mi choć jeden DAP, który po USB pracuje jako transport.

 

Nie znam tego segmentu, więc nie zabłysnę wiedzą, ale coś na bank znajdziesz - jeśli małym programem

można przezbroić smartfona w taki DAP, to chyba nie jest to jakiś niemożliwy wyczyn - musiałbyś poszukać.

 

DcS to firma, która współtworzyła protokół przesyłu natywnego DSD w ramkach PCM, znanego jako DoP,

Jest on tak samo natywny, jak komercyjne i licencjonowane protokoły f-m Denon , Pioneer, etc.

 

Jeśli masz inną wiedzę, to chętnie się z nią zapoznam.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tego segmentu, więc nie zabłysnę wiedzą, ale coś na bank znajdziesz - jeśli małym programem

można przezbroić smartfona w taki DAP, to chyba nie jest to jakiś niemożliwy wyczyn - musiałbyś poszukać.

 

Nie muszę szukać, gdyż znam ten segment bardzo dobrze. Ty mówisz o teorii, a ja mówię o praktyce, nawiązałeś przykład do smartphona, nie zapominaj o systemach operacyjnych jakie są w DAPach a jakie w smartphonach. Owszem są systemy na Androidach, ale zarówno w AK czy iBasso są one zamknięte i jeśli producent Ci nie da takiej możliwości to zapomnij, a nie daje. Owszem Sony daje możliwość podpięcia DACów do swoich urządzeń, ale poprzez swoje złącze, przez USB nie ma, ale zapewne w seriach ZX można ten problem rozwiązać, ściągajać program firm trzecich i wtedy może. Tak samo jak można z ipodów wyprowadzić dźwięk na zewnętrzny DAC.

 

I podstawowa rzecz nigdy nie powinno się porównywać smartpona do DAPów, gdyż ludzie tak myślą, przez co robią błąd, a później ludzie narzekają że nie ma BT, że niema serwisów streamingowych, czy że nie można powiększyć czcionki.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nigdy nie powinno się porównywać smartpona do DAPów, gdyż ludzie tak myślą, przez co robią błąd...

 

Zbyt daleko idący wniosek. :) Konstrukcja "zamknięta" w porównaniu do otwartej i na dodatek wielofunkcyjnej,

nie u wszystkich wzbudza zachwyt. W tym segmencie także toczy się walka o "jakość", choć to może wzbudzić

audiofilskie politowanie, ale jest progres i do takiego zastosowania jest on widoczny. Jeśli zaś chodzi o samo

wykorzystanie jako transport, to jak sam napisałeś, w DAP-ach nie ma lekko. Do smarta instalujesz program

ONKYO HF -

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą ) i problem z głowy.

 

Nie zagłębiam się w ten segment-szukam jedynie praktycznego prezentu i dochodzę powoli do wniosku, że chyba

jednak pójdę w kierunku smartphona. Jak by nie patrzeć, to właśnie ta uniwersalność będzie tutaj atutem.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.