Skocz do zawartości
IGNORED

Lampizator big 7


Lukasz Stawowy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Od dłuższego czasu obserwuje to forum zastanawiając sie wielokrotnie czy warto sie tu wypowiadać... Trochę za mało w Nas życzliwości i zbyt chętnie obrzucamy błotem urządzenia których nie znamy... Szkoda bo wydaje mi sie ze zasypani jesteśmy niezliczona ilością urządzeń w świecie audio , pośród których goniac króliczka pewnie większość z Was straciła juz kosmiczne pieniądze szukając swojej Nirwany. Niestety ja wymieniłem przez lata wiele urządzeń i mimo jeżdżenia na odsłuchy i wypożyczania licznych sprzętów dopiero teraz zaczynam cieszyć sie dźwiękiem , który wzbudza niesamowite emocje i pozwala obcować z muzyka dosłownie na żywo i to w intymności mojego pokoju. Osłuchany jestem moim zdaniem bo tak mogę chyba sobie powiedzieć o sobie (Hahaha) i nie chce sie chwalić tylko rzeczowo podchodzę do sprawy , bo jeżeli przetestowałem kilkanaście dakow , kilkadziesiąt wzmacniaczy , odtwarzaczy cd i mega wiele kabli to myśle ze wiem czego chce i nie uważam ze moja Nirvan będzie tez Wasza , bo przeciez każdy z Nas jest inny nieprawda? Nie chce nikogo namawiać do zakupów tego czy tamtego urządzenia (jestem z innej branży) pragnę tylko podzielić sie z Wami moimi własnymi odczuciami i spostrzezeniami po tym jak w moim domu wyładował Lampizator Big 7.

Ogólnie bardzo słabo traktuje nasża rodzima produkcje , uważam ze nasi rodzimi producenci sa ok ale do pewnego poziomu, bo potem to im brakuje juz zaplecza technologicznego - cieżko konkurować z potęgami z zachodu - z takim podejsciem sluchalem opowieści mojego znajomego o rewelacyjnym lampizatorze. Mogę przyznać szczerze ze miałem niezły ubaw jak zaproponował odsłuch swojego Lampiego i byłem świecie przekonany ze szkoda czasu , żeby to wpinać do mojego systemu. Bo po co? Widzialem w necie jak wyglada i pewnie gra tak samo.Na szczęściem moim umysłem targa wieczna ciekawość wiec mowię sobie no niech tam , przeżyję , poprzepinam znów te kable chociaż szkoda czasu , a co tam.

Następnego dnia juz mi tak wesoło nie było.Lamoizator zagrał lepiej od mojego daca za 40 tys. , ale masakra to to ńie była.Oba urządzenia sa lampowe i tym bardziej wielkie było moje zdziwienie , no bo przecierz moj dac to wspaniałe urzadzenie(uważam tak nadal) niestety dynamika , scena , średnica , wszystko to Lampizator pokazywał bardziej prawdziwie , pozwalał byc bliżej muzyki.szok prawdziwy przeżyłem dopiero po zmianie lamp w Big 7 na repliki startych z początku xx wieku. Jestem teraz po 86 godzinach pracy tych lamp (nowe były zreszta lampi tez niewiele dłużej gra) i co? Zaprosiłem 2 zaufanych kumpli , z którymi to organizuje większość testów i wszyscy jesteśmy juz fanami tego Daca panowie. Mam koncerty i występy dosłownie w domu , wokale nie do opisania po prostu realizm totalny i tyle emocji ze mi sie z domu nie chce wychodzic. Instrumenty po prostu emanują życiem , nie umiem tego opisać. Na dodatek dynamika urywa głowę a prądu w powietrzu jest tyle ze można nim komórkę ładować. Do tej pory słyszałem coś podobnego tylko na gramofonie - nie ma w dźwięku odrobiny cyfrowego nalotu a rownocześnie jest mocny i dynamiczny.Nie wiem jak sie udało połączyć taki realizm , scene , dynamikę i średnice zawsze uważałem ze coś sie zyskujekosztem czegoś... wiem tylko ze Dać jest na najdroższych Jupiterach. Zdaje sobie sprawę , ze nie oceniam tylko Daca ale cały system wiec zabrałem go do kolegi , który ma spendory i świetna integre w klasie a i....to samo!! Oczywiście było słychać rozniće wynikająca z innych kolumn , kabli i pieca ale i tak to co usłyszeliśmy po wpięciu Lampizatora spędza sen z powiek... W szoku jestem jak wielkie znaczenie ma porządne zródło i co tam jeśli ktoś chciałby poznać to urządzenie zapraszam serdecznie do mnie. Nawet wygląd zaczyna mi sie juz podobać hahahah

Jeśli macie jakieś pytania chętnie odpowiem i prosze podzielcie sie swoimi doświadczeniami dotyczącymi Lampizatora tylko prosze o informacje , które coś wniosą. Nie chce tutaj dyskutować o tym czy to urządzenie jest lepsze od innego , prosiłbym o inne opinie osób sluchajacych Lampizatora Big 7. Na koniec chciałbym nadmienić , ze przed wypożyczeniem pan , z którym omawiałem dostarczenie urządzenia przeprowadził ze mną dłuższa rozmowę , której celem było dopasowanie lamp i kondensatorów do moich upodobań co sie doskonale udalo.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze bysmy polaczyli ten watek z lampi dsd dac ? Byl juz opis z odsluchu pcm lampi big 7 przez jarkaianie, poporsze moderacje o usuniecie offtopow i bedzie watek o nowych lampizatorach - dsd, big 7 i golden gate .

Co kolega na to ?

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Konto w trakcie usuwania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

Ciekawa opinia, zważywszy, ze to pierwszy post od rejestracji na forum, która miała miejsce 2 lata temu.

Sporo osob tak pomysli. Proponowal bym Lukaszowi (jak chce uciszyc posty ktore napewno pokaza sie ponizej) pokazac troche zdjec swojego systemu z lampim w srodku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyly wzmacniacza los dalszy :) Aurorze, dostajesz VIP'a dożywotniego od Władcy Platformy L :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, czyly wzmacniacza los dalszy :) Aurorze, dostajesz VIP'a dożywotniego od Władcy Platformy L :)

Ponoć polski rynek i krajowy klient się nie liczy :) Fikuśny temat...

Pierwszy post i od razu z grubej rury!

 

Ja ostatnio podłączyłem Jajona, daczek Audio GD i... zmiótł DCSa i 833, oczywiście żartowałem. Takie rzeczy to tylko w ...

 

Czy Bazodrut jest oficjalnym dystrybutorem Lampizatora? Czy ktoś z Państwa słuchał najnowsze killery, ponoć zabójcze granie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporo osob tak pomysli. Proponowal bym Lukaszowi (jak chce uciszyc posty ktore napewno pokaza sie ponizej) pokazac troche zdjec swojego systemu z lampim w srodku.

:-)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Big 7 jest na tyle dobry ze moze sie bardzo podobac uzytkownikom, Big 7 z jego graniem to moze malo eksluzywna z uwagi na konstrukcje uzyte czesci, czy tez wyglad, ale jednak prawdziwa przepustka do swiata High-Endu z plikow i wogole z cyfry. Chociaz zachwyty nad wspanialym wokalem i srodkiem, z tego DAC-a nalezy moim zdaniem miedzy basnie i bajeczki wlozyc, no chyba ze ktos nie sluchal dobrego wokalu z vinyla, czy tez z topowych cyfrowych zrodel. Ale calosciowo ja wierze, ze moga byc uzytkownicy naprawde zadowoleni z tego sprzetu i sa to ich prawdziwe reakcje emocjonalne z odsluchu tego urzadzenia.

Uwazam nawet ze aspekt muzyczny, barwa, czy tez wypelnienie angazujacym dzwiekiem jest na wyzszym poziomie anizeli w calym stacku dcs Vivaldim, oczywiscie sa aspekty jak szczegolowosc czy tez rozdzielczosc, plany stereofonia gdzie Lampiemu bardzo bardzo daleko do czolowki, mozna powiedziec ze w tych aspektach jest przepasc, Vivaldiemu jednak brakuje troche zaangazowania w muzyke, w tym aspekcie Big7 moim zdaniem wygrywa. Oczywiscie Lampi ma zrobiony dzwiek i wiele tam podbarwien upiekszen czasami nie koniecznie milych, ale calosciowo to bardzo udana propozycja i w bardzo dobrej cenie!

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój, co rusz jadę gdzieś na odsłuch to ten hi-end, opisywany na PW, czy przez telefon to tylko znaczek w gazecie, która akurat leży na stole. W innym wątku nikt nie potrafi nawet wyjaśnić co to jest ten hi-end - Cena Czyni Cuda, znacie tą sieć?. A ten pierwszy post to już w ogóle jak z kuriera wycięty... :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nasi rodzimi producenci sa ok ale do pewnego poziomu

 

Powyżej tego poziomu producenci również są rodzimymi, innych w ogóle nie ma, jakość dźwięku zależna od miejsca urodzenia, - to coś nowego, innowacja, również zajmuję się innowacjami..

 

Pozdrawiam Kolegę po fachu..

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawa opinia, zważywszy, ze to pierwszy post od rejestracji na forum, która miała miejsce 2 lata temu.

 

Gdyby rejestracja miała miejsce dziś lub wczoraj, to byłbym gotów przyznać ci rację. Ale 2 lata temu ? Że niby ktoś założył konto, a następnie czekał dwa lata aby coś napisać ? Ciężko w to uwierzyć.

 

Mam koncerty i występy dosłownie w domu , wokale nie do opisania po prostu realizm totalny i tyle emocji ze mi sie z domu nie chce wychodzic. Instrumenty po prostu emanują życiem , nie umiem tego opisać.

 

U mnie jest tak samo. Zapewne masz lampy Psvane 101D WE replica - zgadzało by się to z twoim opisem że są to repliki z początku XX wieku (takie kulki). Mam te lampy także u siebie.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

"Don't trust opinion on forums.... every time I bought something based on online opinion and without listening in advance, it ended up being a big disappointment."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdyby rejestracja miała miejsce dziś lub wczoraj, to byłbym gotów przyznać ci rację. Ale 2 lata temu ? Że niby ktoś założył konto, a następnie czekał dwa lata aby coś napisać ? Ciężko w to uwierzyć.

 

 

To jest myśl, czas zapycha co to szkodzi raz w miesiącu założyć sobie konto "śpiocha" na trudne czasy :)

 

Tutaj widać bezsilność administracji:

 

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Duże osiągnięcia pojawiają się wyłącznie wtedy gdy oczekiwania są duże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość kennijczyk

(Konto usunięte)

To jest myśl, czas zapycha co to szkodzi raz w miesiącu założyć sobie konto "śpiocha" na trudne czasy :)

 

Tutaj widać bezsilność administracji:

 

http://www.audiostereo.pl/klon-ostatnia-szansa_118923.html

 

To musi byc dosc stara (i zalosna) mysl, wykorzystywana zapewne na roznych forach na calym swiecie.

Szczgolnie w branzach w ktorych opinie uzytkownikow sa bardzo istotne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, tak sobie po dwóch latach wpadł i napisał - co mu szkodzi :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

TA-E80ES | TA-N55ES MKIII | SS-G3 | CDP-X77ES | TC-K730ES | TC-K990ES | TC-765 | DTC-60ES | PCM-501ES | ST-S770ES | DENON DP-47F + AT AT33EV MC | JVC BR-7000ERA | PIONEER CT-9R

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne, tak sobie po dwóch latach wpadł i napisał - co mu szkodzi :)

Od momentu jak Adaś wzmacnia Lampiego wiele osób zapałało gorącą i szczerą miłością :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie upatrujący spisku- Łukasz to prawdziwa osoba a nie jak sądzicie uśpiony klon.A ja jak do tej pory też nie mam nic wspólnego z lampim można to sprawdzić więc wyluzujcie z podejrzeniami.Łukasz pozdrowienia

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Władimir zniknął, bo u Dmitrija słuchali Lampiego.

 

To nowa teoria spiskowa, jest dokładnie tak samo zasadna, jak ta, ze Łukasz wzmacnia Lampiego.

 

 

 

Wyhamujcie Panowie!

 

Łukasz wydaje się OK i ze wzmacnianiem był go nie kojarzył.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość jarek&ania

(Konto usunięte)

bo jeżeli przetestowałem kilkanaście dakow , kilkadziesiąt wzmacniaczy , odtwarzaczy cd i mega wiele kabli to myśle ze wiem czego chce i nie uważam ze moja Nirvan będzie tez Wasza , bo przeciez każdy z Nas jest inny nieprawda?

Wklej kolego jakieś foty tych przetestowanych kilkudziesięciu wzmacniaczy i daców , napisz może kiedy i od kogo je pożyczałeś i w czym były one gorsze niż omawiany tutaj BIG7.

Chętnie poczytamy i dowiemy się czegoś ciekawego na ten temat.

Piszę absolutnie bez złośliwości, po prostu zaciekawił mnie Twój monolog i opis wrażeń z odsłuchu.

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wklej kolego jakieś foty tych przetestowanych kilkudziesięciu wzmacniaczy i daców , napisz może kiedy i od kogo je pożyczałeś i w czym były one gorsze niż omawiany tutaj BIG7.

Chętnie poczytamy i dowiemy się czegoś ciekawego na ten temat.

Piszę absolutnie bez złośliwości, po prostu zaciekawił mnie Twój monolog i opis wrażeń z odsłuchu.

 

pozdr.

Chętnie zobaczę choć 10 i obowiązkowo kilka zdjęć z świątyni odsłuchowej. Zapraszam też do porównań z daczkiem lampowym za 4kzł na AD1865. Z litości nie podłączymy Sonic Frontiersa. Rozdzielczość od Lampiego to ma lepszą przeciętny daczek za 4-5kzł a taki Auralic to już kosmos. Urządzenie musi być dobre w każdym aspekcie, jedna cecha wyolbrzymiona to niestety karykatura dźwięku a nie hi -end.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu zaznaczę, że nie odpiszę na żadną odpowiedź do tego postu. Na żadne zaczepki. Jak ktoś chce o coś zapytać to da radę.

 

Poniewaz mojego Weissa nie dało sie "bezinwazyjnie" zlampizować pozostał w oryginale. A dzisiaj zagłosowałem swoim portfelem i podjąłem decyzje o zakupie Lampizatora Level 6+, a wg. nomenklatury producenta Big 6+.

Na pokładzie Burr Brown 1704, w stopniu wyjściowym ECC81 i ECC82 i miedziane kondensatory PIO Jensena.

 

I na pewno nie dlatego, żeby zrobić wszelkim lampitrollom na złość. To moja zarobiona kasa i ja decyduję jak ją wydać.

 

O moich wrażeniach możecie poczytać ... nie tutaj. Też znajdziecie.

Ten konkretny egzemplarz wpadł dokładnie w mój gust i upodobania. Jeśli ktoś ma ochotę mój Weiss Engineering jest do wzięcia. Jest w nim mnóstwo szczegółów, smaczków, analityczności i rozdzielczości. Jest i muzyka ale on ma inny sposób prezentacji muzyki niż Lampi. Dlatego musi odejść. Dla przypomnienia w obudowie WLM.

 

PS. moje konto jest dość długo, ostatnio uśpione na własne życzenie.

 

Bez odbioru.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozdzielczość od Lampiego to ma lepszą przeciętny daczek za 4-5kzł a taki Auralic to już kosmos.

Moze i tak, ale tylko w zakresie rozdzielczosci, ludzie jednak lubia sluchac Muzyki i jest to aspekt wazniejszy niz wszystko inne, a na tym polu Big7 bije wiele zrodel cyfrowych, nawet tych bardzo drogich. Duzo przyjemniej slucha sie muzyki na Big7 anizeli na Auralicu.

Ale to prawda ze zrodlo powinno miec wszystkie aspekty grania rowne, niestety Big7 nie jest rowny, ale widocznie potencjalnym uzytkownikom to nie przeszkadza.

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.. wiem tylko ze Dać jest na najdroższych Jupiterach. Zdaje sobie sprawę , ze nie oceniam tylko Daca ale cały system wiec zabrałem go do kolegi , który ma spendory i świetna integre w klasie a i....to samo!! Oczywiście było słychać rozniće wynikająca z innych kolumn , kabli i pieca ale i tak to co usłyszeliśmy po wpięciu Lampizatora spędza sen z powiek... W szoku jestem jak wielkie znaczenie ma porządne zródło i co tam jeśli ktoś chciałby poznać to urządzenie zapraszam serdecznie do mnie. Nawet wygląd zaczyna mi sie juz podobać hahahah

Jeśli macie jakieś pytania chętnie odpowiem i prosze podzielcie sie swoimi doświadczeniami dotyczącymi Lampizatora tylko prosze o informacje , które coś wniosą.

 

Jaka tam jest kość DACa?

 

Pozdro

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Muszę przewietrzyć mój system…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
Gość Firewall 1

(Konto usunięte)

I na pewno nie dlatego, żeby zrobić wszelkim lampitrollom na złość. To moja zarobiona kasa i ja decyduję jak ją wydać.

 

O i właśnie za Twoje podejście do tej pasji Cię lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Patrząc na częstotliwość wypowiedzi Stawowego to za dwa lata zobaczymy zdjęcia tych daczków :)

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Tranzystor to ciemna strona mocy... strzeżcie się jej... I nie dajcie się zwieść, jakoby mocniejsza była... bo jest tylko szybsza... łatwiejsza... a przez to pociągająca tak bardzo... Podczas gdy jasna, lampowa strona trudna jest... cięższa... wyrzeczeń licznych wymaga... ale bać się jej nie musicie... by Twonk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze bysmy polaczyli ten watek z lampi dsd dac ? Byl juz opis z odsluchu pcm lampi big 7 przez jarkaianie, poporsze moderacje o usuniecie offtopow i bedzie watek o nowych lampizatorach - dsd, big 7 i golden gate .

Co kolega na to ?

 

To niezły pomysł ale w sumie nie mam zdania - za mało znam to forum jeszcze

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Jakbym sie ukrywał to co tu by moje nazwisko robiło? Co do reszty teorii spiskowych kolega Piano zna mnie osobiście nawet dziś opowiadałem mu przez telefon o moich odczuciach. co do mojego systemu po wpięciu Lampizatorat. fotki wrzucę jak najszybciej postaram sie jutro. Do tego czasu może kilku moich znajomych potwierdzi moja tożsamość ???

 

Co do,pisania wcześniejszych postów to pisałem na początku , ze nie udzielałem sie bo nie chce mi sie pisać czy udowadniać jak dobry mam system i kłócić sie tu z Wami o cokolwiek. Zamiast obrzucać cię błotem czy podejrzeniami wole słuchać muzyki a napinam sie na siłowni bo do tego służy a nie to forum.

Jaki dac (oczywiście moim zdaniem) okazał sie gorszy nie napisze z szacunku dla sprzedawcy. Na tym poziomie przeważnie to kwestia gustu a mnie Big 7 naprawdę zrobił.

Ktoś napisał wcześniej o rozdzielczosci Lampizatora , a na jakich kondensatorach ? , bo na Jupiterach jest super a średnica dla mnie bomba.

Odpuśćcie sobie napinanie sie swoim sprzętem bo mnie to tylko śmieszy. Założyłem ten temat aby poczytać o doświadczeniach innych użytkowników Lampizatora reszcie dziekuje i życzę fantastycznych teorii spiskowych

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Gdyby rejestracja miała miejsce dziś lub wczoraj, to byłbym gotów przyznać ci rację. Ale 2 lata temu ? Że niby ktoś założył konto, a następnie czekał dwa lata aby coś napisać ? Ciężko w to uwierzyć.

 

 

 

U mnie jest tak samo. Zapewne masz lampy Psvane 101D WE replica - zgadzało by się to z twoim opisem że są to repliki z początku XX wieku (takie kulki). Mam te lampy także u siebie.

 

Tak to te lampy

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )

Ukryta Zawartość

    Zaloguj się, aby zobaczyć treść.
Zaloguj się, aby zobaczyć treść (możliwe logowanie za pomocą )
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach
  • Pokaż nowe odpowiedzi
  • Zarchiwizowany

    Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.



    • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

      • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
    ×
    ×
    • Dodaj nową pozycję...

                      wykrzyknik.png

    Wykryto oprogramowanie blokujące typu AdBlock!
     

    Nasza strona utrzymuje się dzięki wyświetlanym reklamom.
    Reklamy są związane tematycznie ze stroną i nie są uciążliwe. 

    Nie przeszkadzają podczas czytania oraz nie wymagają dodatkowych akcji aby je zamykać.

     

    Prosimy wyłącz rozszerzenie AdBlock lub oprogramowanie blokujące, podczas przeglądania strony.

    Zarejestrowani użytkownicy + mogą wyłączyć ten komunikat.